Навіщо і як накручувати кількість передплатників у групу Вконтакті: платні і безкоштовні способи

У даній статті ми розглянемо методи накрутки передплатників ВКонтакте.

Кількість передплатників на вашу особисту сторінку в ВКонтакте, бізнес-групу або паблік і їх активність прямо залежить від витрачених вами зусиль і є своєрідним лакмусовим папірцем для індикації популярності і затребуваності. Якщо ви гуру інтернет-технологій і майстер пера, то передплатники самі злітаються на ваш ресурс, як мухи на мед.

А якщо ви тільки початківець користувач, але хочете швидко отримати широку аудиторію, то вам допоможуть наші поради по накрутці передплатників у ВКонтакте. Тоді ваше співтовариство стане топовим в пошукових системах, що саме по собі є мотивацією для залучення нових учасників і підвищення заробітків чи вашої популярності.

Як безкоштовно розширити реєстр передплатників ВКонтакте: поради

 1. Принцип лавини — запрошення друзів і їх друзів. Якщо ви товариська людина і маєте масу приятелів (як в реалі, так і на просторах мережі), то зверніться до них з проханням стати учасником вашої спільноти і запропонувати зробити те ж саме їх друзям. Таким чином, кількість ваших передплатників буде наростати за принципом лавини – збільшуючись з кожним днем. Головне, правильно мотивувати оточуючих на втілення вашого прохання.
 2. Спам. Не всі люди поспішають поскаржитися на випадкові розсилки, хоча не можна виключати і такої можливості. Цей спосіб не можна розглядати як базовий, оскільки якщо на вас почнуть активно скаржитися користувачі, то ви ризикуєте бути заблокованими.
 3. Обмінні підписки. Ви можете запропонувати іншим групам обмінятися передплатниками – особливо, якщо ваша тематика схожа або доповнює один одного. Метод хороший тим, що можна дійсно знайти однодумців і об'єднати зусилля в досягненні яких-небудь спільних цілей.

  Ефективний обмін
 4. Таргет-реклама. Спрацьовує у досить просунутих ресурсів, які вже зарекомендували себе на ринку і можуть публікувати професійно грамотні месенджери рекламного характеру.

  Реклама
 5. Природний приріст передплатників. Досягається завдяки системному наполегливій праці творця групи або пабліка ВКонтакте: завантаженні цікавого і корисного для користувачів контенту, його своєчасному оновленню, порушення активності учасників групи, проведення різноманітних конкурсів, акцій, опитувань, змагань і так далі, ініціювання дискусій на актуальні теми; контроль за небажаним спамом і висловлюваннями учасників (нецензурні вираження, агресія і так далі).
  Природний приріст
 6. Використання сервісів накрутки передплатників. Там, де є попит, народжується і пропозицію, тому в інтернеті є маса майданчиків по накрутці для передплатників вашої сторінки. Якщо говорити про безкоштовні можливості, то потрібно розуміти, що для залучення передплатників все одно доведеться потрудитися, заробляючи бали (внутрішня валюта таких сервісів) або виконуючи які-небудь завдання.

Як правило, на таких ресурсах потрібна реєстрація або вхід через соціальну мережу, або доведеться вивісити там своє завдання для інших користувачів, або знайти і виконати чуже, а потім вже вкласти зароблені бали в «покупку» передплатників Вкотакте.

Розширення реєстру передплатників за гроші ВКонтакте

 1. Як правило, купити передплатників можна на тих же ресурсах, де і обміняти на бали. Серед них: nakrutka-biznes.at.ua, ilizium.com, chronostock.ru, youliker.ru, internet-podrabotka.ru і так далі.
Nakrutka-biznes

Для цього потрібно поповнити свій інтернет-рахунок за допомогою банківської карти, мобільного телефону, терміналу або віртуальними коштами, і, згідно з прейскурантом, оплатити послугу по накрутці передплатників.

 1. Використання спеціально розроблених програм для розкрутки груп і пабликов в соціальних мережах. Такі програми пропонують автоматизувати процес запрошення в співтовариство, причому вони нібито не стукають до всіх попало, а відбирають цільову аудиторію по цілому ряду характеристик. Радимо попередньо перевірити заявлені параметри, вивчивши відгуки користувачів, оскільки такі програми зазвичай потрібно завантажувати і встановлювати на своєму пристрої.
Корисні програми

Відео: Як накрутити передплатників ВКонтакте?