Як дістати паперові гроші і монети з скарбнички, не розбиваючи її: способи. Як акуратно відкрити, розкрити скарбничку з гіпсу, керамічну, глиняний, не розбиваючи?

Способи дістати гроші зі скарбнички.

Пам'ятається, ще в дитинстві мене часто цікавило дане питання. Та й зараз, думаю, багато школярі і підлітки цікавиться подібною темою. А деякі хитрощі навіть дорослим буде цікаво і корисно дізнатися. До речі, зараз все частіше випускають скарбнички багаторазові (з отвором для виїмки грошей). Але, погодьтеся, збирати гроші в одноразовому скарбничці набагато цікавіше.

Як дістати монетки зі скарбнички, не розбиваючи її: спосіб

Найчастіше скарбничку ми отримуємо в подарунок. І, коли приходить час її розбивати, ставати дуже шкода втрачати таку красу чи якісь цінні спогади, пов'язані з нею. Тому, варто вдатися до деяких хитрощів, які допоможуть дістати гроші, не розбиваючи скарбнички.

 1. В допомогу послужить звичайна лінійка. Будь-якої довжини, але тільки металева, оскільки дерев'яна занадто товста і закриє практично всі отвір.
 2. Далі, якщо в цьому є необхідність, повернути монети ребром вниз (як би підчепити їх). Рухи повинні бути вгору – вниз.
 3. І тоді вони з легкістю вийдуть назовні. Періодично треба буде деякі монетки поправляти, щоб не стояли поперек отвору.
 4. Схожим за принципом дії буде кухонний ніж (або будь-який інший), а також, наприклад, ножиці.
  • Точно також лезо вводимо в отвір (ножиці в цьому випадку варто розкрити).
  • Акуратними рухами підчепити монети і, якщо потрібно, повернути їх положення.
  • Вони посиплються назовні. Але! Не варто чекати, що вміст скарбнички миттю опиниться у вас в руках.
 5. Можу сказати зі свого особистого досвіду і багаторічного стажу (так, у нас вдома були ще ті одноразові скарбнички без отвори, які потрібно було розбивати), що дістануться 2-5 монет. Потім потрібно знову підчепити одну ту, яка стане руба. Це ставитися до будь-якого способу.
 6. Також, в хід підуть будь-які тонкі і гострі предмети, наприклад, банальна пилочка для нігтів. Тільки варто брати досить міцний і стійкий предмет, який витримає вагу монетки (точніше, всього вмісту) і зможе розгорнути їх у правильне положення. Можна використовувати канцелярський ніж, тільки варто стежити, щоб він не надломився.
 7. Є ще один метод (але його не можна назвати дуже чинним) – це потрясти скарбничку. Щоправда, у цій справі вже, як кажуть, як пощастить. Може випасти кілька монет (і то добре). Тільки потрібно не перестаратися, щоб не пошкодити скарбничку.
 8. А найголовніше в цій справі – це терпіння! Заняття довге і трепетне. Адже потрібно бути гранично акуратним. Багато рекомендують не купувати дітям скарбнички без спеціального отвори для виїмки грошей. Але ж, таким чином, малюк зможе дійсно щось накопичити, а не буде діставати монети при першій необхідності. А ще, таке заняття можна навіть назвати корисним і захоплюючим.

Як витягнути паперові гроші зі скарбнички, не розбиваючи: спосіб

В скарбничку завадять не завжди монети, а й паперові гроші. Правильно, подарували на день народження, наприклад, хрещені купюру, а малюк на щось збирає. Ось і стане на допомогу скарбничка, щоб зберегти і накопичити потрібну суму. Ось тільки завдання стане потім в наступному – як дістати ці купюри. Адже, іноді, важко їх дістати навіть через спеціальний отвір.

 1. У цьому випадку будуть потрібні трохи інші інструменти. А саме – шпилька або скріпка. З першим варіантом трохи складніше працювати, оскільки вона не дістане надто далеко. А відомо, що гроші можуть застрягти десь вгорі скарбнички.
  • Варто шпильку розстебнути і спробувати цим кутом дістати купюру.
  • Скріпку варто ж розігнути, але один кінець залишити загнутим.
  • Акуратно ввести в отвір скарбнички і підчепити паперові гроші.
  • Такий метод можна спробувати і з монетами, але їх не так зручно буде дістати.
  • До речі, потрібно бути дуже акуратним, щоб не пошкодити і не порвати купюру.
 2. За таким же принципом дії виступає і звичайна дріт. Ось вона-то і дістане гроші, які знаходяться далеко. Вони зазвичай опускаються вниз, але буває і таке, що могла зачепитися за щось. Тим більше, якщо враховувати той факт, що скарбнички не роблять ідеально круглими. Адже вони можуть бути у формі будь-якого тваринного і мати абсолютно різні форми.
  • Також, загніть один кінчик дроту.
  • Введіть в отвір і захопіть купюру гачком.
  • А далі справа техніки. Головне – не втратити її в процесі діставання і не пошкодити.
 3. Ще, як варіант, можуть послужити шпильки – невидимки. За принципом більше схожі з шпильками, тому вони можуть виступати як запасний варіант. У разі якщо під рукою не знайшлося ні дроту, ні скріпки.
 4. Також, ще один варіант – це пінцет. Його спосіб дії відрізняється від всіх інших варіантів, і, думаю, багато хто вже зрозуміли, в чому полягає суть. Головне, щоб купюра знаходилася в самому низу, біля отвору. І акуратно її схопити і тягнути.

Як акуратно розкрити скарбничку з гіпсу, керамічну, глиняний, не розбиваючи?

В цілому, найчастіше, скарбнички випускають саме з кераміки, гіпсу або глини. Точніше, це їх початковий матеріал. Зараз, так, можна зустріти скарбничку з пластику або поліуретану, або іншого матеріалу.

 • До речі! Традиційна скарбничка повинна мати круглу форму, а зображати повинна свиню. Так, перші скарбнички саме були у вигляді такої тварини і зроблені вони були з рудої глини. Такі скарбнички з'явилися на початку 19 століття. А спасибі можна сказати англійцям, оскільки саме вони започаткували таку традицію. Ні, в інших країнах теж збирали гроші. Але традиційна скарбничка прийшла родом з Англії.

Вище вже описувалися можливі методи, щоб дістати монети і паперові купюри. Головна умова – це акуратні дії. Оскільки, будь-який необережний рух може пошкодити отвір скарбнички. І вона буде мати вже не такий настільки привабливий вигляд. Адже відомо, що гіпс, глина або кераміка дуже крихкі матеріали. А занадто часті або інтенсивні маніпуляції з ними, можуть навіть розколоти скарбничку.

Дістати гроші зі скарбнички

До речі, хотілося б трохи додати слів про вибір і символіці скарбничок.

 • Наприклад, білка обіцяє швидке накопичення грошей
 • Собака вказує на те, що заощадження зможуть зберегтися довгий час
 • Сова, як символ мудрості, дозволить правильно розпоряджатися накопиченими грошима
 • Тому, при купівлі скарбнички у вигляді тварини, звертайте увагу на її символічне значення
 • Але, найчастіше, скарбнички дарують у вигляді тварини, рік якого настав
 • Свиня, до речі – це символ багатства і грошового процвітання. Можливо, тому її спочатку і вибрали.
 • Півень, наприклад, вказує на потужну силу, особливо, накопичувальну
 • Бик більше любить паперові гроші
 • Кінь допоможе швидко накопичити гроші
 • А кішка збереже запаси для жіночої краси
 • Не варто вибирати скарбнички у вигляді мавпи, вівці, кролика, тигра, зайця. Вважається, що накопичення отримає зворотний ефект і ніякої користі не принесе

Як акуратно вирізати дірку в гіпсовій скарбничці, щоб вийняти гроші, не розбиваючи?

Іноді, коли закінчується терпіння, ставати єдиний вихід – це зробити отвір самостійно. Це буває в тому випадку, якщо монет або паперових грошей багато. Розбивати скарбничку шкода, а діставати кожну гроші окремо сильно втомлює.

Це самий простий і швидкий спосіб – потрібно вирізати дірку в дні скарбнички. Нам буде потрібно:

 • кришка від пластикової пляшки
 • звичайний ніж, але дуже гострий
 • олівець
 • гіпс або алебастр
 • можна використовувати, як варіант, гумову заглушку
Не поспішайте розбивати скарбничку
 1. Кришка нам потрібна лише для трафарету. Доклали її потрібного місця, обвели олівцем.
 2. Потім, акуратно вирізали отвір по контуру.
 3. Дістали кружок.
 4. І можна висипати накопичене вміст.
 5. Якщо плануєте в подальшому так само збирати гроші, то розведіть гіпс або алебастр водою до консистенції густої сметани. Замажте отвір.
 6. Тільки тримайте скарбничку на боці.
 7. Коли все висохне, пройдіться наждачним папером, щоб прибрати зайві нерівності.
 8. Якщо ж плануєте надалі з легкістю діставати гроші, тоді знайдіть підходящу гумову заглушку. І можна її використовувати як кришку. Якщо такої не знайшлося, то можна вирізати з будь гуми (головне, щоб вона була у вас вдома).

Відео: Витягнути гроші зі скарбнички, не розбиваючи