Чи можна поправитися, погладшати від попкорну? Попкорн: користь і шкода при схудненні

Користь і шкода попкорну на дієті.

Попкорн вважається найкращим снеком при перегляді кінофільмів. Багато хто вважає цей продукт шкідливим, але насправді це не так. У складі продукту багато вітамінів і поживних речовин. Шкідливими є лише добавки.

Можна схуднути або набрати вагу, погладшати від попкорну?

Все залежить від кількості з'їденого продукту і добавок. Самі по собі повітряні кульки дуже легкі. З жмені зерна можна отримати 2 л попкорну. Відповідно вага продукту невеликий. В одній порції, яка продається в кінотеатрі, всього 70 калорій. Варто врахувати, що дані наведені для продукту без цукру, карамелі та інших добавок.

Якщо вживати попкорн, приготований з додаванням олії, цукру або карамелі, то дійсно можна погладшати. Але якщо ви самостійно приготуєте продукт без висококалорійних добавок, то проблем з вагою у вас не буде.

Попкорн на дієті

Можна їсти попкорн на дієті, ввечері?

Якщо ви зараз на дієті, але вас запросили в кінотеатр, то не варто відмовлятися. Більш того, ви можете порадувати себе попкорном. Візьміть невеликий стаканчик, ємністю 0,5 л. в ньому всього 150 калорій. Це може бути окремим прийомом їжі. Не варто купувати продукт у карамелі, зі смаком сиру або бекону. В них міститься глутамат натрію, який сприяє затримці води в організмі. Тому це загрожує набряками. Придбайте трохи підсолений попкорн.

В домашніх умовах цей продукт можна сміливо використовувати під час перекусів. Для цього приготуйте самостійно попкорн без додавання олії і цукру. Карамель теж вводити не варто.

Попкорн ввечері

Попкорн: користь і шкода при схудненні

Існує безліч різних думок щодо користі і шкоди попкорну. У деяких іноземних кінотеатрах навіть хотіли заборонити вживання снека під час перегляду фільмів. Але пізніше були опубліковані матеріали дослідження. Вони довели, що продукт насправді корисний.

Користь попкорну:

  • Містить клітковину та вітаміни. Все це сприяє поліпшенню обміну речовин і поліпшення стану здоров'я. Клітковина сприяє виведенню з організму старих калових мас. Проблема запорів зникає, нормалізується стілець.
  • Поліфеноли. Ці компоненти покращують роботу кишечника і перешкоджають старінню. Постійно вживаючи домашній попкорн, можна позбутися від хронічних недуг кишечника.
  • Сприяє зменшенню ризику розвитку раку. Це обумовлено зі здатністю нейтралізувати канцерогени.
  • Перешкоджає накопиченню і відкладенню жиру. Це відбувається завдяки вмісту харчових волокон.
Попкорн, користь і шкода

Але всі ці корисні властивості стосуються виключно чистого попкорну. Тобто, той продукт, що реалізується в кінотеатрах, не варто вживати на дієті. Він малополезен.

Шкода попкорну з кінотеатрів:

  • Солоний продукт. Сприяє затримці рідини в організмі.
  • Солодкий продукт. З-за високого вмісту цукру, навантажує підшлункову залозу і може стати причиною цукрового діабету.
  • З маслом. В цьому випадку в складі продукту дуже багато жиру, який, безсумнівно, негативно позначиться на вашій фігурі.
  • З різними смаками. Може стати причиною розвитку гастриту. Крім того, доведено, що добавки можуть викликати рак і затримку рідини в організмі.
Попкорн, користь і шкода

З усього вищеописаного можна зробити висновок, що попкорн, приготовлений вдома — корисний продукт, який можна вживати і на дієті. А ось продукт з кінотеатру навряд чи стане вам у пригоді.

ВІДЕО: Користь попкорну