Від якого бабія потрібно бігти подалі: типи

У даній статті ми поговоримо про те, яких видів бувають бабії і чому від них варто бігти.

Багато чоловіки — справжні бабії. Їх потрібно навчитися розпізнавати, щоб не дай боже не закохатися в такого і не залишитися в дурнях. Причин, чому чоловіки стають такими — дуже багато. Можна обговорювати довго і кожен раз приходити до висновку, що чоловік робить це не дарма. У всякому разі, судити явно не нам. Давайте краще поговоримо, як виглядають бабії.

Чоловіки-бабії — які бувають і чому краще бігти від них подалі?

Чоловік-бабій

Пікапер

Цей тип чоловіків-бабіїв є найпопулярнішим. Як правило, для такої людини навіть не важлива сама дівчина, скільки їх кількість. Він знайомиться з дівчатами, а потім розповідає друзям про свої пригоди і пишається ними. Хороші пікапери, як правило, привабливі і проникають у саму душу своїми психологічними прийомами. Він знає, як знайти підхід до будь-якої дівчини. Ось тільки сам себе він не розуміє.

Вічно молодий

І звичайно ж, п'яний. Зазвичай це чоловіки середнього віку, у яких вже з'являється перша сивина, біс б'є в ребро, а рахунок у банку пристойний. Такі чоловіки дуже навіть нешкідливі. Незважаючи на вік їм внутрішньо завжди немає ще 18-то, от тільки ціни вони собі скласти не можуть.

Таким чоловікам важливо залучити до себе молоду особу. Звільнитися від них дуже просто, хоча і отримати багато приємних «бонусів» теж можна. Якщо вам такого, звичайно, захочеться.

Мачо

Таких чоловіків-бабіїв видно відразу. Це такий накачаний фатальний красень, якого люблять всі. В основному мачо підходять до дівчат не самого великого розуму, тому що їх значно простіше підкорити.

Внутрішній дитина

Внутрішній дитина

Це розкішний на вигляд чоловік, у якого ніжний погляд і дуже милі оченята. Він гарний у платонічних відносинах, а тому його важко зловити відразу. Така людина буде довго розкриватися перед тобою, показувати, який він романтик, так і постіль йому не важлива. Важливі виключно почуття. Ні, постіль, звичайно, у відносинах буде, але траплятися він буде рідко і не дуже добре. Ці чоловіки грають на почуттях і тому вони вважаються найбільш небезпечними з усіх.

Поручик Ржевський

Це найбільш яскраві та привабливі чоловіки-бабії. Вони радіють життю, гуляють і здатні підкупити своїм життєрадісним і легким характером. З ним ніколи не буває труднощів. Ось тільки відносини і повинні бути такими, адже ви не одна така.

Казанова

Найкращий у своїй справі. Це розкішні й чарівні чоловіки, яким притаманні красиві залицяння і розмови про кохання. Навіть найстійкіша жінка може розтанути від його промов. Варто бути з такими чоловіками обережніше, тому що крім пустих слів і обіцянок нічого більше ви не отримаєте.

Відео: Бабій - це слабак або сильний чоловік?