Ім'я Тома і Тамара: походження імен, це різні імена чи ні? Чим відрізняється ім'я Тома від Тамара? Тома і Тамара: як правильно називати, як написати в паспорті повне ім'я?

Все про ім'я Тамара: значення, походження, правильність написання у документах і багато іншого.

Тамара — роскошнейшее з імен тягне свої коріння з біблійних часів. В історії Тамари залишили слід жіночності, краси, витонченості і мудрості. Для тих, хто зараз носить ім'я Тамара або планує назвати дочку таким ім'ям, буде корисна наша стаття.

Ім'я Тома і Тамара: це різні імена чи ні їх схожість і відмінність?

Так як імені більше тисячі років у нього з'явилося безліч зменшування і пестливих зовнішностей. Варто відзначити, що ім'я Тамара по всьому євро-азіатському континенту називається однаково, але найбільшою популярністю користується у слов'ян, вірмен і грузинів.

Повне ім'я Тамара, але називають дівчаток і жінок також: Тома, Томочка, Томуля, Томуся, Тамуся, Тама, Тамарка, а також Муся, Ама, Марка, Тата.

Ім'я Тома і Тамара: походження імен

Фінікова пальма в перших виданнях Біблії була названа «тамар» і описувалася безліч разів. Саме від цього благословенного дерева християни почали називати своїх дочок Тамарами. Саме з цієї ж причини ім'я Тамара суміжне з ім'ям Фламарь.

Вимовте ім'я Тамара або Тома вголос. Відчуваєте величиствие і могутність, аристократизм, сильну енергетику імені? Саме цим ім'ям була названа дочка Георгія III, грузинського царя, яка згодом виправдала надії батька і стала співправителькою, а пізніше і самостійно правила Грузією ставши особливою знаковою в історії країни.

А мудра і спритна жінка, яка носила розкішне ім'я Фламарь (сучасна Тамара) поклала початок довгому і величного роду ізраїльських царів.

Енергетика імені настільки сильна, що визначає долю своєї власниці. Дівчатка ростуть серйозними, розумними, самодостатніми і впевненими в собі. При цьому Тамари добрі і милосердні, завжди готові простягнути руку допомоги, з турботою і любов'ю ставляться до дітей і тварин.

Риси характеру імені Тамара

Характер Тамари з дівоцтва поступливий, але це зовсім не означає, що Тома погоджується з думкою більшості. Навпаки, завдяки своїм якостям вона створює те саме думка, яку згодом приймає більшість. Тамара з одного боку кращий приклад суспільства, з іншого боку бунтар. Саме вона стає активістом і лідером у класі, або ж навпаки, тримається відсторонено від суспільства, але при цьому дотримуватися своїх ідей.

Тамара досить педантична і прагне робити все виключно на вищому рівні, саме тому у неї часто не вистачає часу на, здавалося б, елементарні речі, такі як прогулянка з друзями.

Незважаючи на всі «залізні» якості Тамара дуже мрійлива і це скоріше недолік, ніж гідність. До глибокого внутрішнього світу, відмінної здатності фантазувати і вигадувати Тамара схильна до моментальним влюбленностям, які іноді виходять дуже небезпечне і можуть зламати життя.

Тома і Тамара: як правильно називати, як написати в паспорті повне ім'я?

У разі якщо ви бажаєте щоб донька отримала максимальну енергетику від імені, з першого дня називайте дівчинку повним ім'ям Тамара.

Повне ім'я Тамара, воно ж вимовляється при офіційних зустрічах і прописується в документах. А ось у дружніх колах Тамар часто називають Томами.

У закордонному паспорті ім'я Тамара пишеться як Tamara.

Повне та скорочене ім'я, як від імені Тома і Тамара?

Повне ім'я Тамара, а ось Тому як раз і є зменшувальна форма імені.

Виробники Coca-cola вибрали повне ім'я Тамара для написання на акційних банках, так як це повне ім'я

Можна Тому називати Тамарою і навпаки?

Звичайно ж, так як це єдине ім'я називати можна Томою, але тільки у випадку, коли не потрібно субординація, а також, якщо володарка імені згодна.

Також варто звернути увагу, що багато імен мають кілька зменшування варіацій, які можуть, не подобається як власниці, так і її родичам. Тому якщо представилися Томою, перш ніж називати Тамарою обов'язково уточніть, чи припустимо це.

Сподіваємося, наша стаття відповіла на всі ваші запитання стосовно імені Тамара і насамкінець пропонуємо переглянути відео про таємниці ім'я Тамара.

Відео: Тамара — Значення Імені. Таємниця Імені Тамара