Мексикор і Мексидол: в чому між ними різниця?

Відмінні риси Мексикора і Мексидола?

В аптеці реалізується величезну кількість лікарських препаратів, які відрізняються ціною, а також показаннями до застосування. У цій статті ми розповімо, чим відрізняється Мексикор від Мексидола.

Мексикор і Мексидол: це одне і те ж?

Діючою речовиною двох препаратів є этилметилгидроксипиридина сукцинат. Найцікавіше, що ці лікарські препарати в принципі взаємозамінні і не є аналогами. Це синоніми, тобто вони використовуються не тільки при різних хворобах. Можна сказати вони є практично ідентичними, так як містять у своєму складі одну діючу речовину, але виробляються на різних заводах. Відповідно їх випускають у різних формах, і кілька відмінних дозуваннях.

Ін'єкції Мексикора

Відмінності Мексикора і Мексидола: різниця між препаратами

Відмінності:

  • Мексикор реалізується у вигляді капсул ін'єкцій. Мексидол реалізується у вигляді таблеток. Найцікавіше, що концентрація діючої речовини в таблетках декілька вище, ніж в капсулах, вона становить 125 мг, проти 100 мг у капсулах Мексикора. Тому, вибираючи препарат для лікування, враховуйте, що Мексидол в таблетках більш концентрований, ніж Мексикор в капсулах. Але ця різниця не дуже велика.
  • Також різниця полягає в наявності у складі інших речовин. Капсули і таблетки готуються дещо різними способами. Застосовуються різні сполучні речовини, які допомагають зберігати таблетки або капсули тривалий термін. Таким чином капсули Мексикора, виготовлені в желатиновій оболонці. Таблетки Мексидола випускаються із застосуванням целюлози, а також картопляного крохмалю, для того щоб ліки перебувало у формі таблеток не розсипалося.
  • Найцікавіше, що оригінальним препаратом є Мексидол. Тобто його виготовили першим, тільки потім з'явився Мексикор. Він є синонімом, його виготовили пізніше. При цьому відповідно вартість Мексикора дещо нижче, приблизно в півтора рази.
  • Хоча речовини є взаємозамінними і їх можна використовувати при одних захворюваннях, у Мексидола набагато більш широкий список показань, на відміну від Мексикора. Незважаючи на те, що препарати містять одне і те ж речовина.
  • Зазвичай препарат Мексидол призначається у складі комплексної терапії при лікуванні ішемічної хвороби серця. Вдалося довести, що ця речовина є сильним антиоксидантом і сприяє руйнуванню вільних радикалів, покращує загальний стан організму.
  • Препарати можуть випускатися у вигляді ін'єкцій, але компанія випускає Мексидол більш орієнтована на клієнтів, які перебувають у стаціонарах. Тому як є ін'єкції в розфасовці по 2 і 5 мл В той час як Мексикор випускають виключно по 2 мл в ампулі. В цілому речовини, які продаються у вигляді ін'єкцій, абсолютно однакові.
Відмінності препаратів

Мексикор і Мексидол, незважаючи на одну діючу речовину, дещо відрізняються вмістом додаткових компонентів. Але при цьому мають практично однаковий перелік показань.

ВІДЕО: Відмінності Мексикора і Мексидола