Квадрицикл і квадроцикл: різниця, подібності. Які права потрібні для управління квадрициклом і квадроциклом?

Відмінності між квадрициклом і квадроциклом.

Багатьох можуть ввести в оману подібність слів квадрицикл і квадроцикл. Це дещо різні транспортні засоби, в даній статті ми спробуємо розібратися у відмінностях і подібність даних апаратів.

Що таке квадроцикл і квадрицикл?

Квадрицикл представляє невелику машинку, яка розвиває швидкість в середньому до 30 км на годину. Вона є малопотужною і найчастіше використовується у вигляді допоміжного транспорту. Явним прикладом такого авто може служити машина для переміщення гравців по полю, у грі поло або гольф. Це своєрідний маленький автомобільчик. Дуже часто в них не монтують навіть двері. Зверху просто знаходиться своєрідний каркас або накриття, що запобігає попадання дощу.

Спочатку такі машинки розроблялися саме для допоміжних цілей. Зараз величезна кількість подібних автомобілів працюють на електриці. Тобто в них вмонтований акумулятор, за допомогою якого такі машини можуть переміщатися на досить пристойну відстань. У деяких туристичних містечках, а також на відомих курортах, подібні автомобілі використовуються для перевезення туристів.

Квадрицикл

Що стосується квадроцикла, то це не що інше, як мототранспорт. У нього також є чотири колеса, але потужність його набагато більше. Він розвиває швидкість в середньому до 50 км на годину. Найчастіше використовуються на недоступних місцевостях, в якості спеціального транспорту. Існують навіть спеціальні моделі, своєрідна суміш трактора і мотоцикла, для перевезення важких вантажів в місцевості з відсутнім асфальтом. Тобто по бруду, снігу і на тих місцях, де немає асфальту і рівної дороги.

Квадроцикл

Квадрицикл і квадроцикл: різниця

Відповідно такий транспорт може бути досить потужним і характеризується великою кількістю кінських сил. Всім відомі квадроцикли, які використовуються в туристичних цілях, для того щоб подорожувати по пустелі або в лісі. Це щось середнє між машиною і мотоциклом, але відносяться до мототранспорту. Апарати досить потужні, основна перевага в можливості їзди по піску. Вони розвивають пристойну швидкість. Найчастіше на таких засобах пересування немає даху, а для управління використовується кермо як в мотоциклі. Тобто не круглий кермо, а такий, як у мотоцикла.

Існує і своєрідна суміш, тобто гібрид між квадрициклом і квадроциклом. Це також всім відомі автомобілі з відкритим дахом на 4 колесах, але досить потужні і здатні переміщатися на тривалі відстані по поганій дорозі, а також по бруду. При виготовленні квадроцикла і квадрицикла використовуються різні Гости. Також варто враховувати, щоб водити ці транспортні засоби необхідні різні види прав.

Квадрицикл

Які права потрібні для керування квадроциклом і квадрициклом?

Для того щоб управляти квадроциклом, тобто мототранспортом, який відноситься до позашляховим видів засобів пересування, необхідно мати права, категорія яких А1. Тобто це права, які видаються трактористам-машиністам. Що стосується квадрицикл, то для невеликих машинок на чотирьох колесах, які відрізняються невеликою потужністю, необхідно, щоб у вас були права категорії B або B 1.

Тобто це звичайний автомобільний транспорт. Відповідно для управління квадроциклом, мототранспортом, вам доведеться отримати ще одну категорію прав. Тому як з автомобільними правами за кермо сідати не можна.

Права на авто

Конструкція цих засобів пересування відрізняється, є багато відмінностей в їх управлінні. Тому доведеться отримати додаткові права.

ВІДЕО: Відмінності квадроцикла і квадрицикла