Я ненавиджу свого чоловіка — що робити: поради психолога. Ненавиджу чоловіка — як жити: психологія. Ненависний чоловік: чи варто жити заради дитини? Допоможе розлучення позбутися ненависті до чоловіка?

Причини ненависті до чоловіка і способи її усунення.

Кажуть, що від любові до ненависті один крок. Це прислів'я виникла не даремно, адже нерідко самі рідні та близькі люди починають відчувати один до одного негативні почуття. У цій статті ми розповімо, що робити і як жити з чоловіком, якого ненавидиш.

Ненавиджу чоловіка: причини

Насправді рішення проблеми найчастіше лежить на поверхні. Багато вважають, що простіше всього розлучитися. Адже дійсно, неможливо розділяти побут, і тим більше ліжко, з людиною, яку ненавидиш, відчуваєш самі негативні почуття і відчуття. Що ж змушує жінку жити з такою людиною? В основному вся проблема в дітях.

Багато жінок вважають, що дитині краще всього буде з рідним батьком. Саме з-за цього багато жінок зазнають своїх чоловіків, і живуть з ними, навіть ненавидячи. Проте психологи вважають, що розлучення або розставання з даними людиною не завжди допомагають вирішити ситуацію. Справа в тому, що ненависть до даної людини може залишатися і після розлучення. 

А це негативно позначається на стані здоров'я жінки. Справа в тому, що ненависть руйнує нас зсередини, суттєво погіршує стан здоров'я, причому не тільки психічного, а й фізичного. Адже не дарма кажуть, що всі хвороби від нервів. Відповідно розлучення є не найпростішим виходом з ситуації, що дуже часто взагалі її не вирішує. Тому постарайтеся розібратися в собі і причини ненависті.

Ненависть до чоловіка

Причини:

 • Багато хто з нас з дитячих років мріють про красиве весілля, білу сукню, щасливого сімейного життя. Всі хочуть великої і чистої любові, щоб чоловік на руках носив, квіти дарував. Проте подружнє життя не завжди є гладкою. Це пов'язано з тим, що в будь-якій парі можуть бути сварки, недомовки, конфлікти. Адже всі дивляться на стан справ по-різному. Саме з цієї причини і здійснюються конфлікти.
 • Таким чином, з часом накопичується образа на конкретну людину. Тобто жінка поступово починає відчувати негативні емоції по відношенню до власного чоловіка. З часом почуття досади й образи перетворюється в саму жорстку ненависть.
 • Жінці стає важко дихати, говорити і жити в одній квартирі з нелюбом людиною, якого вона ненавидить. Однак дуже часто розірвати відносини не дає якраз емоційна, психічна, фінансова залежність. Адже дуже часто чоловік у сім'ї є добувачем, тому жінка повністю залежить від нього. Однак, перш ніж робити якісь рішучі дії, необхідно проаналізувати свій стан і поведінку. Дуже часто дружина відчуває ненависть до чоловіка з однієї простої причини.
 • Нерідко після народження дитини жінка повністю віддає собі родині, хоча коли мріяла про гарну кар'єру. Тому у жінки збереглися амбіції, але фізично вона не може вийти на роботу, з-за того, що діти хворіють, не кому з ними сидіти, і виховувати. У такому разі спробуйте знайти вихід із ситуації і в будь-якому випадку влаштуватися на роботу, хоча б на півставки. Зараз існують варіанти підробітків, де можна працювати неповний день.
 • Таким чином, жінка зможе реалізувати себе в професії, і якось розвіятися. Тобто вся сімейне життя буде зводитися не тільки до каструль, але і до свого власного розвитку, а також підйому кар'єрними сходами.
Ненавиджу чоловіка

Як зрозуміти, що ненавиджу чоловіка, чи дійсно це ненависть?

Поради:

 • Спробуйте умовити бабусь, чоловіка сидіти по черзі з дитиною. При необхідності знайдіть няню. Дійсно, зараз користуватися послугами няні зовсім недешево, тому не кожна сім'я може собі це дозволити. Спробуйте поспілкуватися з вашими сусідами. Можливо, є жінка пенсіонерка, або молода дівчина, яка не працює. Вони могли б іноді доглянути за дитиною за невелику плату.
 • Іноді, жінки не до кінця розуміють, що таке ненависть. Тому рекомендуємо для початку переконатися, чи дійсно ви ненавидите свого чоловіка. Для цього можете уявити декілька гіпотетичних ситуацій. Для цього необхідно представити, як ви будете жити, якщо не стане чоловіка.
 • Тобто вам необхідно представити його смерть або відсутність. Якщо ви помітите, що після розставання з чоловіком ви станете жити краще, перед вами є перспективи, в такому випадку можете сміливо попрощатися з цією людиною. Він не дає вам спокійно дихати. Крім того, необхідно проаналізувати, що могло спричинити вашу образу, а також ненависть. Якщо чоловік вас регулярно ображає або принижує, спробуйте з ним поговорити.
 • Адже кожне приниження і образа провокує накопичення образи, а відповідно і збільшення відчуття ненависті до даної людини. Тому постарайтеся подивитися і оцінити, що ж саме вас не влаштовує в шлюбі. Якщо вам не подобається, як він себе веде, спробуйте поговорити, виправити ситуацію. Дуже багато чоловіків незадоволені зовнішністю своїх дружин, особливо якщо це сталося після народження дитини.
Ненависть до чоловіка

Ненавиджу чоловіка — як жити: психологія

Виправляємо ситуацію:

 • Дійсно, у багатьох жінок просто немає часу стежити за собою, відповідно вони схильні після народження дитини набирати зайві кілограми. Якщо чоловік перестав вас хотіти, як жінку, це може відкладати істотний відбиток на подружнього життя. В такому випадку ситуацію необхідно вирішувати не з чоловіком, а з вагою. Спробуйте схуднути, і виправити свою статуру.
 • Поспостерігайте за ставленням до цього чоловіка. Якщо дійсно проблема була у вашій зовнішності, чоловік незабаром зміниться, і стане проявляти до вас знаки уваги. Відповідно більше закидів про свою фігуру з його вуст ви не почуєте. Якщо це було лише непрямою причиною, справи йдуть гірше, спробуйте проаналізувати невдоволення чоловіка, і що ж змушує вас принижувати.
 • Основна помилка дівчат у тому, що вони намагаються змінити свою другу половинку. Тобто, ви хочете зліпити з свого чоловіка ідеал, думаючи про те, що це допоможе вам впоратися з ненавистю. Однак насправді це не так. У більшості випадків необхідно змінити своє ставлення до людини, а не намагатися змінити його. Ненависть — наша реакція на певного роду вчинки, і не завжди партнер в цьому винен. Бо як образа, це теж досить суб'єктивне відчуття. Не завжди людина намагається образити вас, дуже часто він хоче пожартувати, або сказати зовсім не те, про що ви подумали. Дуже часто ненависть народжується з нічого. Спробуйте по-іншому поглянути на свого чоловіка.
Ненависть до чоловіка

Ненавиджу чоловіка після зради: що робити?

Вихід із ситуації може бути один із трьох:

 • Розлучення
 • Подальша сімейне життя в ненависті
 • Відновлення відносин, і друге дихання у шлюбі

Звичайно, найпростішим варіантом є розлучення. Однак дуже часто, як зазначалося вище, існує залежність дружини від свого чоловіка. Тому з багатьох об'єктивних причин розлучення стає неможливим. У такому разі жити з ненавистю означає, далі отруювати себе. Ви отримаєте величезну кількість психічних і фізіологічних захворювань, якщо не перестанете відчувати ненависть. Тому єдино правильним варіантом, є змінити своє ставлення до чоловіка.

Постарайтеся бути для нього найкращою. Крім того, намагайтеся зробити себе краще, а також задовольняти побажання вашого чоловіка. У більшості випадків жінки сприймають якісь недомовки, як претензії. Однак замість того, щоб прислухатися, і вирішити проблему, жінки грають в образу, а також у те, що чоловік завжди винен. Це неправильна тенденція поведінки, тому постарайтеся виправитися, і бути для свого чоловіка найкращою. Можливо, в такому випадку він змінить своє ставлення. У такому випадку ваш шлюб може бути врятований.

Ненависть після зради

Ненавиджу чоловіка після пологів

На думку психологів, існує всього чотири причини ненависті до власного чоловіка.

Причини ненависті:

 • Чоловік обдурив або змінив. Дійсно, після зради чоловіка жінка може відчувати гостру образу, і не хотіти жити з цією людиною. В її серці і душі росте величезна ненависть, за те, що він зробив боляче. Тут є два варіанти: пробачити чи розлучитися. Який варіант доступний вам, вибирайте самі.
 • Він не виправдав очікувань. Як не дивно, дуже часто жінка ненавидить свого чоловіка лише з тієї простої причини, що він не виправдав очікувань. Хоча насправді причина, власне кажучи, лежить в дружині. Справа в тому, що людина не зобов'язаний бути таким, яким ви хочете його бачити. Спочатку на самому першому етапі відносин жінка собі малює якийсь певний портрет. В ході сімейного життя виявляється, що чоловік не зовсім відповідає придуманому портрета. З-за цього у вас з'являється ненависть. Хоча насправді ви повинні були нарікати на себе, бо не потрібно малювати портрет, і робити людину тим, ким він не є насправді.
 • Він серйозно отруює ваше життя. Найчастіше це трапляється в сім'ї, де чоловік є деспотом, тираном, домашнім садистом, або ж алкоголіком, наркоманом, гравцем. У такому разі жінка постійно відчуває негативні емоції по відношенню до свого чоловіка. Це виражається в тому, що чоловік або постійно незадоволений своєю дружиною, або пропиває гроші, ображає, принижує, б'є дітей. У такому випадку необхідна допомога не жінки, а чоловіка. Більшість психологів вважає, що повинен змінюватися як раз чоловік. Основне питання, чи готовий він до цього? Як показує практика, 95% чоловіків достатньо ліниві, і не люблять починати жодних категоричних кроків. Відповідно чоловік навряд чи піде до сімейного психолога. У такому разі розлучення неминучий.
 • Він розлюбив. Тут вже нічого не поробиш. В такому випадку єдино вірний варіант — це розлучення, або життя як два друга.

З усіх вищеописаних причин, впоратися з ненавистю можна в разі зради, не виправдання очікувань, а також, якщо чоловік розлюбив. У випадку з отруєнням життя, у вас навряд чи вийде відновити колишнє ставлення до чоловіка, і налагодити стосунки.

Розрив відносин

Ненависний чоловік: чи варто жити заради дитини?

Багато жінок вважають, що жити зі своїм чоловіком потрібно заради дитини. Однак насправді така жертовність ні до чого доброго не приводить.

Поради:

 • Так дійсно, не все дуже добре ставляться до прийомних дітей. Однак бувають випадки, коли чужа людина, набагато краще власного батька. Якщо чоловік негативно ставиться до дитини, ображає його, б'є, принижує, роздумувати про ненависті і збереження шлюбу нічого. Єдино можливим варіантом є розлучення. Якщо ж чоловік дійсно є добрим батьком, піклується про свою дитину, має сенс переглянути своє ставлення до чоловіка.
 • Спробуйте зробити так, щоб у вас з'явилося багато спільних, хороших, позитивних спогадів. Це можна зробити за допомогою регулярних романтичних вечерь, походу в кіно, і просто за допомогою прогулянок у парку.
 • Намагайтеся більше часу проводити разом, і не кричати один на одного і з'ясовувати стосунки, а нормально спілкуватися. Виберіть якусь ненав'язливу комедію, або гумористичну передачу, подивіться її разом. Позитивні, спільно пережиті емоції, допоможуть виправити не самі гладкі відносини один з одним. Спробуйте разом поїхати на відпочинок. 
Розрив відносин

Як бачите, ненависть — негативна, отруйна емоція, яка народжується в наших серцях, завдяки нам самим. Тобто, ми самі придумуємо собі погане ставлення до людини, починаємо його ненавидіти, у відповідь на якусь образу. Спробуйте не приймати близько до серця, і кожне зауваження не сприймати в штики, а ставитися критично.

ВІДЕО: Ненавиджу чоловіка