Якою мовою говорять у Бразилії? Яку мову в Бразилії є офіційним державним? Існує бразильський мову?

З цієї статті ви дізнаєтеся, який офіційну мову в Бразилії.

Бразилія – найбільша країна на південному американському континенті. В ній говорять на 175 мовах, але державна мова одна. Якою це мовою? Дізнаємося в цій статті.

Якою мовою говорять у Бразилії?

Бразильське місто Ріо-де-Жанейро зі статуєю Христа, встановленої на горі

Поки не прийшли на американський континент європейці, територію сучасної Бразилії населяли племена індіанців. Вони говорили на мовах індіанців, їх було більше 1 тис. На сьогоднішній час індіанців на цій території значно поменшало, мови теж були забуті, тепер відомо 145 мов індіанців, на яких говорить 1% населення Бразилії. Найчисленнішим племенем індіанців є матсес, що живе на кордоні з Перу.

Португальці на нових землях почали поселятися з середини 16 століття. Тоді ж в Південну Америку почали прибувати кораблі з рабами з Африки. Пізніше португальцям довелося боротися за нові колонії з іспанцями, англійцями, голландцями та італійцями, частина з них залишалася на цих землях жити.

Тепер у Бразилії поруч живуть німці, росіяни, араби, японці та інші народи, і всі вони говорять на своїх мовах.

Яку мову в Бразилії є офіційним державним?


Офіційною мовою в Бразилії є португальська. Це єдина країна в Південній Америці, яка визнала цю мову загальним для всієї країни. Португальська мова знає 191 млн. населення, з 205 млн. людей, що проживають в країні. Але у навчальних закладах та школі обов'язковими для вивчення є іспанська та англійська мови.

На вулицях Бразилії найчастіше можна почути розмовну мову наступних мовних груп:

  • Німецька (іспанська, англійська, німецька мови)
  • Романська (мова талиан, на ньому говорять частина переселенців з Італії)
  • Слов'янська (польська, російська, українська мови)
  • Сино-тібетська (китайська мова)
  • Японська мова
  • Креольська мова (тепер зникаючий)

Існує бразильський мову?

Річка Амазонка, що протікає через Бразилію

Так само, як англійська мова у Великобританії і США відрізняється один від одного, так і португальська мова відрізняється в Америці і Європі.

У Бразилії португальська мова відрізняється від мови, якою розмовляють в Португалії, фонетиці, лексиці, вимові. Бразильський аналог мови більш мелодійна, м'яка, виразний, в ньому більше вживається літера «з», в Португалії «ш». Це свого роду бразильський діалект португальської мови. А те, що існує бразильський мова – це всього лише міф.

Що являє собою бразильський діалект? Як відомо, португальська мова бере свій початок з латинської мови. За даними лінгвістичних досліджень в бразильському діалекті 80% слів взяті з португальської мови, 16% іспанських слів, 4% слів з мов індіанців і африканських негрів.

Отже, ми дізналися, що в Бразилії одна державна мова, і багато мов, на яких не забороняють говорити.

Відео: Бразилія. Цікаві факти про Бразилії