Найглибший басейн в світі: Y-40 The Deep Joy — 40 метрів захоплення

Y-40 The Deep Joy: найглибший басейн у світі, детальний огляд.

Курортні зони переповнені великими за розмірами басейнами, але найчастіше це так звані «лягушатни» з глибиною від півметра до 2.5 м в самій глибокій частині басейну. У таких басейнах непогано поплавати, навіть відпочити з коктейлем. Але якщо ваша пристрасть дайвінг, якщо ви барахтанью у воді віддаєте перевагу подорожі на глибину, значить вам прямо в Падуї, місто, що розкинулося на півночі Італії.

Саме там власники чотиризіркового готелю Terme Millepini з відомим архітектором Емануеле Боаретто побудували прекрасний глибокий басейн, який відведе вас на 12 поверхів в низ!

Y-40 The Deep Joy у всій своїй красі

Отже, знайомтеся — єдиний у своєму роді басейн Y-40 The Deep Joy з глибиною 40 метрів! Що означає Y-40? Y — веде нас у Давню Грецію до слова «Уру», яке зараз можна зрозуміти як «під», «в глибині». А цифра 40 якраз вказує, наскільки глибоко відведе вас басейн.

Міст тунель крізь Y-40 The Deep Joy

Басейн Y-40 The Deep Joy має кілька рівнів, а також інтригуючі арки, печери і переходи. Таким чином, в цьому басейні можна не тільки повчитися або потренуватися у дайвінгу, але і відмінно відпочити, вдосконалюючи навички, перед тим як відправитися в глибоководні місця живої природи. Але і це не все! Крізь басейн проходить місток у вигляді тунелю під водою, і всі охочі можуть спостерігати за рухом в басейні, залишаючись абсолютно сухими.

Печери Y-40 The Deep Joy

Емануеле Боаретто представив, що якщо побудувати штучну середу зі всіма елементами безпеки, наскільки тоді полегшитися навчання дайвінгу? До того ж яку користь світу принесе це спорудження? Адже басейн вже сьогодні зменшив кількість травм та нещасних випадків у новачків. У басейні навіть обіцяють відкрити школу драйверів під керівництвом незрівнянного фрідайвера Умберто Пелиццари!

Басейн складається з верхнього просторого рівня розміром 21*18 метра, подальших секцій з глибиною до 15 метрів і плавним переходом в циліндр який відводить на глибину до 40 метрів. Басейн обкладений плиткою спеціальної, витримує глибоководне тиск і спеціальними міцними світильниками, які дозволяють пірнати без додаткового обладнання. Важливо те, що співробітники басейну можуть стежити за безпекою на будь-якому рівні.

Ще один плюс басейну Y-40 The Deep Joy — температурний режим, який підтримується на всіх рівнях басейну в межах 32-34°C. Це дозволяє пірнати без гідрокостюмів, а також для тих, хто може затримати дихання і зовсім «без нічого».

Y-40 The Deep Joy — погляд у глибину

Втомилися плавати і пірнати? Навколо басейну облаштована зона відпочинку з шезлонгами і баром. А відкритість басейну дозволяє приймати сонячні ванни і насолоджуватися відпочинком в комфортабельному готелі на повну! Басейн відкритий для відвідування цілий рік, і якщо ви хочете побачити європейські ландшафти, чудові архітектурні будови і при цьому поєднати з фрідайвінгом, дайвінгом або просто відпочинком біля самого глибокого басейну в світі — тепер це можливо. Залишилося тільки забронювати номер в готелі Terme Millepini або оселитися десь поруч і відвідувати готель як гість, адже басейн, відкритий для всіх охочих! На місці можна взяти в оренду будь-яку екіпіровку за доступною ціною. Все для максимального задоволення і комфорту.

І на закінчення огляду Y-40 The Deep Joy варто згадати, що до його побудови, самим глибоким басейном у світі вважався басейн, відбудований на курорті Сан Альфонсо дель Мар в далекому від нас Чилі.

Відео: Y-40 The Deep Joy