Кут в будинку: як нейтралізувати негативну енергетику і використовувати на благо. У чому полягає небезпека кутів в будинку? Червоний кут в будинку: де розташовується?

Кут присутня в кожному будинку, і несе як позитивний, так і негативний посил для мешканців будинку. Давайте докладніше розглянемо інформацію про куті будинку.

Кути – доставляють господиням найбільшу кількість проблем при збиранні – спробуй вимети і вимий з них всю накопичується пил. Але проблема тут не тільки в чистоті, а ще і в тому, що саме в кутах збирається весь негатив і вся негативна енергія, що породжуються в сім'ї сварками, образами, гучними криками, заздрістю і т. д.

На думку тих, хто займається біоенергетикою, в кутку нас може обдути своєрідний енергетичний вихор, руйнує біополе, що позначається на стані далеко не кращим чином. Таким чином кут можна без перебільшення вважати енергетичним вампіром.

Кут в будинку зовнішній і внутрішній: енергетика

Зовнішній кут в будинку утворений виступами: конструкцій, гранями столу або шафи, простіше кажучи, те, про що можна вдаритися. Внутрішній – у кімнатах, на стику стін. І ті, і інші являють собою небезпеку, яка тим більше, чим більш гострим є кут у домі.

Кут

Найбільше енергії поглинається внутрішніми кутами, причому, відбувається своєрідна фільтрація: позитивна нейтралізується, а негативна залишається. Вплив зовнішніх кутів в будинку спрямоване на руйнування аури і нанесення шкоди здоров'ю (згадаймо старовинну прикмету про те, що сісти на кут столу – до проблем). До того ж зовнішні кути – це просто своєрідні водоспади негативної енергії, що вражають самі проблемні органи людини.

У чому полягає небезпека кутів в будинку?

Що стоїть в кутах вашої кімнати? Стіл? Диван? І абсолютно марно, адже для роботи або відпочинку це місце, на думку біоенергетиків, непридатне і навіть небезпечно, саме в силу тих закономірностей, що описані вище. Має значення і розмір кімнати: чим вона менше, тим більше енергії втрачає в ній людина.

Звичайно, розширити кімнату навряд чи вдасться, але от регулярно чистити енергетику кутів, так і решті всієї площі – цілком по силам. Слід також грунтовно продумувати інтер'єр, розташовуючи меблі, і в першу чергу, ліжко, як можна далі від кута будинку.

Як нейтралізувати негатив кута в будинку?

Саме просте і красиве рішення – прикрасити його кучерявими квітами. Або великий вазон, або підставку з кількома горщиками. Квіти візьмуть на себе потік негативу, яке утворюється в кутку і захистять приміщення від відходу з нього позитивної енергії.

Негатив
  • Коли ви помітите, що рослини починають пропадати – приберіть його в інше місце для відновлення, а в кут поставте інше.
  • Крім того, саме в кутку можна розташувати всілякі етажерки і стелажі, прибити полиці. Цим ви закриєте канали, по яких витікає енергія.

Для нейтралізації негативного впливу зовнішнього кута в будинку декорують його шнуром, мотузкою або просто ниткою. Таким чином ви дасте можливість потоку енергії стікати вниз і розсіюватися по підлозі, що додасть позитивної енергетики всьому приміщенню і людям, які в ньому знаходяться, поліпшить настрій і самопочуття.

Червоний кут в будинку: де розташовується?

Поняття «червоний кут у домі» йде з давнини. Раніше він був у кожному будинку і представляв собою свого роду іконостас, оскільки саме там розташовувалися ікони, на які сім'я молилася. Його розташування зазвичай – південна або ж південно-східна частина хати, і обов'язково на лінії діагоналі з піччю. Ікони нейтралізували всю негативну енергетику.

З іконами

Втім, червоний кут в будинку можна створити у будь-якій сучасній квартирі, розмістивши лики святих на шафці або високому столику і оформивши у відповідному стилі. Чому столик повинен бути високим? Відомо, що на образу можна дивитися тільки знизу вгору, тому й слід розташувати їх вище рівня очей. Найвдаліше місце для червоного кута в будинку – східна частина кімнати, а дивитися, він повинен на вхідні двері, зустрічаючи своєю силою можливий негатив, який прагне проникнути саме через двері.

Енергетика кута в будинку: як використовувати на благо?

Трапляються ситуації, коли кут в будинку може послужити замість поганий хорошу службу і «висмоктати» з вас негативну енергетику. У випадку поганого самопочуття, депресивного або роздратованого стану просто постійте в кутку, як винуватець дитина. Ви побачите, як поступово до вас повертається гарний настрій.

До речі, наші прабабусі і прадідусі знали про це, адже звичай ставити пустунів в кут – давній, пов'язаний саме з тим, що в кутку діти заспокоюються, віддаючи йому надлишок енергії.

На благо

І трішки дива. Хочете, щоб ваше бажання здійснилося? Тоді поставте в кут сили, який знаходиться далі все по діагоналі від входу в будинок, щось, що пов'язане з вашим бажанням, вклавши в цю річ символічний сенс. Хочете розбагатіти – розмістіть тут скарбничку або портмоне, не вистачає любові – покладіть пару кілець, сердечок і т. д.

Головне – не скупіться і не вимагайте від кута в будинку відразу все: він може «сконцентруватися на чомусь одному.

Відео: Прикмети про кутах