Статус замовлення «Очікується платіж» на Алиэкспресс: що значить, що робити, скільки буде висіти цей статус? Чому з'являється статус «Очікується платіж»: помилки покупців

У цій статті ви знайдете рішення проблеми, якщо висить статус «Очікується платіж».

Алиэкспресс — найпопулярніша торгова майданчик у світі. Кожен день на ній вибирають товари і набувають все необхідне мільйони людей з різних країн нашої планети.

 • Сервіс цієї торгової площадки налагоджений так, щоб покупцям було зручно вибирати і купувати.
 • Але іноді проблеми все-таки з'являються. Наприклад, часто буває так, що довго висить статус замовлення «Очікується платіж», хоча гроші за товар списано з картки.
 • Що робити в цьому випадку і які помилки покупці найчастіше допускають? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете в нашій статті.

Чому з'являється статус «Очікується платіж»?

«Очікується платіж»

Якщо ви ще не зареєстровані на Алиэкспресс, але хочете зануритися в світ захоплюючого і вигідного шопінгу, тоді прочитайте статтю на нашому сайті за цим посиланням. Вона допоможе швидко створити обліковий запис і правильно зробити перше замовлення.

Отже, статус «Очікується платіж» з'являється, коли оплата ще не надійшла на рахунок сайту. Зазвичай цей статус висить не більше 2-х хвилин. Якщо ви вже сплатили покупку, і поруч з товаром все одно коштує така напис, тоді варто звернути увагу на причини збою:

Банківська установа не завжди може моментально провести транзакцію:

 • Коли банк проведе грошову операцію, і кошти будуть списані з рахунку, статус зміниться.

Під час грандіозних розпродажів на Алиэкспресс, страждає навіть така налагоджена система, як у цієї торгової площадки:

 • Сторінки сайту повільно завантажуються і оновлюються.
 • Гроші вже можуть знаходитися на рахунку Алі, але із-за перевантаженості ресурсу, всі статуси будуть некоректними.
 • Однак не варто переживати, так як гроші покупців нікуди не пропадуть і напис біля замовлення зміниться відразу, як відбудеться оновлення сторінок.

Вартість речі підвищилася в той час, коли ви робили замовлення:

 • Під час придбання якоїсь речі може підвищитися її вартість.
 • В цьому випадку, необхідно зайти у розділ, де відображаються платежі у своєму акаунті і подивитися, чи коригування вартості товару або вона залишилася на колишньому рівні.

Найчастіше така проблема пов'язана з повільним проведенням транзакцій в банку або в дні великих розпродажів. Якщо це повільна робота фінансової установи, тоді банк може попросити підтвердити операцію і приналежність картки, її власника за допомогою відправленого СМС з кодом.

«Очікується платіж» — що робити і скільки буде висіти цей статус?

«Очікується платіж»

В першу чергу, не панікуйте. Не потрібно відразу ж писати в техпідтримку Алиэкспресс, так як багато випадки не вимагають звернення до адміністраторів сайту. Ситуація може вирішитися сама собою. Потрібно просто почекати пару днів. За цей час інформація буде оброблена, сторінки змінить статус зміниться. Такий напис має зникнути через 2-3 дні.

«Очікується платіж» — статус висвічується кілька днів: що робити?

Якщо біля замовлення ви бачите напис «Очікується платіж» вже більше 3-х днів, тоді варто написати адміністраторам Алиэкспресс. Якщо ви звернулися до фахівців торгового майданчика, але після їх роботи над вирішенням проблеми, ситуація не змінилася, тоді варто скасувати замовлення, щоб ви могли повернути свої кошти.

Помилки покупців — товар оплачений багато разів: що робити?

«Очікується платіж»

Багато люди, коли бачать надпис «Очікується платіж», намагаються повторити спробу оплати. Цього робити не рекомендується!

Запам'ятайте:

 • Повторна оплата одного і того ж замовлення — це найголовніша помилка. Гроші спишуться з вашого рахунку, надійдуть на рахунок Алиэкспресс, але при скасуванні замовлення, буде повернуто тільки сума у розмірі вартості товару.
 • Система торгового майданчика розрахована на те, що оплата за замовлення повинна надходити тільки один раз і повторної оплати вона не бачить. Співробітники сайту повинні вручну перевіряти платіжні операції вашого облікового запису і вручну повертати гроші на рахунок.

Щоб такі ситуації не повторювалися, користуйтеся для покупок на Алиэкспресс мобільним додатком. Платежі через телефон проходять швидше.

Що робити при багаторазової оплаті товару? Інструкція:

 • Напишіть в техпідтримку.
 • Зачекайте, поки фахівці сайту перевірять оплату за ваше замовлення.
 • Знову перевірте рахунок, з якого здійснюється оплата. У разі багаторазового платежу за один товар, адміністратори повернуть кошти.
 • Якщо все залишилося як і раніше, повторно зверніться в службу підтримки і поясніть ситуацію.

На Алиэкспресс все зроблено для зручності покупців, і якщо навіть ви відправили зайві гроші за товар, вам їх повернуть. Просто треба трохи почекати і не панікувати. Вдалого шопінгу!

Відео: Aliexpress Урок № 3 Як оплатити товар. Корисні поради.