Чоловік зраджує подрузі: промовчати або сказати?

Дуже часто бувають ситуації, коли ви дізнаєтеся про чиюсь зраду. Але чи варто говорити подрузі, що зрадника — її чоловік.

Володіти інформацією, від якої залежать долі інших людей, дуже непросто. Заручником такої ситуації можете стати ви і ваша близька подруга. Уявіть, що вам стає відомо про те, що чоловік зраджує подрузі. Вона постійно малює вам ідеальну картинку своєї родини, а ви розумієте, що це глибока помилка. Тема дуже делікатна і перш ніж прийняти якесь рішення, необхідно правильно проаналізувати ситуацію.

Чоловік зраджує подрузі: чи потрібна вашій подрузі гірка правда?

Кожна ситуація індивідуальна. Якщо одній жінці розкриття такої таємниці піде на користь, то інший, навпаки, краще перебувати в невіданні. Втручаючись в чужу сім'ю, ви автоматично стаєте учасником подальших подій. З одного боку, промовчати – значить зрадити дружбу, з іншого боку — розповісти і зруйнувати сімейні відносини. Як вчинити – змовчати, або розповісти? Як правильно піднести неприємні новини і зберегти порозуміння з подругою? Спробуємо розглянути різні варіанти розвитку подій.

Зрадника
 • Ваша подруга не втомлюється хвалити чоловіка, а він далеко не ідеальний? Вона сліпо і нескінченно їй довіряє, а він зрадницьки змінює їй? Ви випадковим чином дізнаєтеся про пригоди зразкового сім'янина і муки совісті віднімають у вас спокій. Ваші подальші дії цілком передбачувані.
 • Ви намагаєтеся поставити себе на її місце. Такі роздуми не приведуть вас до правильного рішення. Всі люди різні. Те, що добре для вас, не означає добре для інших. Підтримуючи дружні стосунки, ви напевно можете знайти можливість дізнатися точне ставлення подруги до чоловічих зрад.
 • При черговій зустрічі розкажіть про ситуацію третьому малознайомому особі в аналогічній ситуації. Розкажіть про чоловічий зраді, як про сюжет фільму. Поцікавтеся точкою зору вашої подруги. Хотіла б вона знати про зраду чоловіка. Можливо вона воліє перебувати в невіданні і тим самим зберегти сім'ю. Ваша розповідь має бути переконливим і продуманим. Інакше ризикуєте бути викритою. Не залишайте подрузі можливості запідозрити недобре.
Зрада

Почувши думку подруги, ви будете чітко розуміти подальший розвиток подій після озвучування неприємної новини. Якщо в результаті розкриття таємниці постраждають діти, то на зміну докорів совісті до вас прийдуть переживання за дитячі долі. Чи ви морально готові до руйнування сім'ї небайдужої вам людини?

Чоловік зраджує подрузі: в яких випадках краще промовчати?

Якщо ви не до кінця впевнені в своїй правоті або маєте лише поверхневою інформацією про те, що чоловік зраджує подрузі, то не поспішайте озвучувати свої підозри. Фрази типу «мені здається», «хто сказав», «ходять чутки» абсолютно недоречні в даній ситуації. Перш ніж посіяти недовіру між подружжям, спробуйте переконатися у правдивості інформації.

Непереконливість ваших слів відразу ж поставить жіночу дружбу під сумнів. Більш того, чоловік може посприяти, щоб ваше спілкування з подругою звелося до мінімуму. Якщо ваші слова нічим підтвердити, що то чоловік зможе з легкістю виставити вас брехухою.

Чоловік подруги
 • Деякі жінки воліють робити вигляд, що все добре і не помічати очевидних речей. Вже всьому оточенню відомо про пригоди чоловіка, а подруга раніше його ідеалізує.
 • Акцентуючи увагу лише на позитивних якостях чоловіка, вона впевнена, що їх сім'ї нічого не загрожує. Ви не в силах спостерігати як глибоко помиляється близька вам людина і вирішуєте вивести її чоловіка на «чисту» воду? Ви впевнені, що таким чином зробите подрузі велику послугу?
 • Але реакція люблячої жінки непередбачувана. Будьте готові до того, що подруга від вас відвернеться. Якщо для неї це життєво важливо, щоб, то не стало зберегти сім'ю, то вона швидше за все пробачить свого чоловіка. А ви станете для неї зайвим нагадуванням про чоловічий зраді.

Якщо ви помічаєте, що чоловік подруги не дуже обережний у своїх походеньки «наліво», то не поспішайте випереджати події. Дайте подрузі самої помітити очевидні речі.

Що повинно підштовхнути вас розповісти про те, що чоловік зраджує подрузі?

Спілкуючись з подругою протягом тривалого часу, ви вже повинні знати її життєві принципи. Якщо ви впевнені, що вона ніколи не змиритися з зрадою і брехнею, то будьте впевнені, що ваше мовчання ніхто не оцінить. В такому випадку, щоб зберегти дружбу, треба бути чесним і перед собою, і перед небайдужим для вас людиною.

 • Якщо чоловік вашої подруги не просто ходить «наліво», а вже тривалий період має постійні відносини з іншою жінкою, то це серйозний привід до відвертої розмови. Особливо, якщо ваша подруга приймає кардинальні рішення щодо сімейного життя.
 • Заради такого чоловіка не можна жертвувати дітьми, кар'єрою, здоров'ям. Якщо ви бажаєте своїй подрузі добра, то повинні застерегти її від зрадницького відносини чоловіка. При такому положенні справ немає ніякої впевненості в завтрашньому дні.
 • Згідно думку психологів «з двох зол вибирай менше». Проаналізуйте в якому разі життя вашої подруги складеться кращому чином, тоді ви точно зрозумієте сказати або промовчати про зраду чоловіка. Підготуйте себе до різних варіантів розвитку подій. Реакція подруги не повинна застати вас зненацька.
 • Одна з можливих реакцій, якщо чоловік зраджує подрузі – це заперечення почутого. Подруга намагатиметься всіляко виправдати свого чоловіка перед вами. Вона буде говорити «ти переплутала», і що «чоловік мене шалено любить». У такому разі відношення до вас різко зміниться з милість на гнів. В кінцевому рахунку ви опинитеся пліткаркою або обманщицею. У подруги навіть промайне думка, що ви претендуєте на її ідеального чоловіка.
Сказати?
 • В іншому випадку подруга прислухається до вас і тут же почне з'ясовувати стосунки з чоловіком. Надалі швидше за все піде розлучення і самотність. Ваше завдання – не підштовхувати близьку людину до здійснення певних кроків. Ви можете тільки розповісти про зраду чоловіка, всі інші рішення повинна прийняти вона сама. В даній ситуації будьте готові до того, що через деякий час вас звинуватять у всіх нещастях. Зневірена подруга буде говорити, що саме ви зруйнували її щастя.
 • У рідкісних випадках подруга адекватно сприйме повідану вами новину і всіма силами намагатиметься налагодити сімейні відносини. Можливо, їй вдасться знайти порозуміння з чоловіком і зберегти сім'ю.
 • В такому випадку, вам буде дуже складно спілкуватися з цією парою надалі. Для чоловіка ви однозначно перейдете в ряди ворогів. Подруга швидше за все з часом також відсторониться від вас. Залишаючись жити з зрадником, вона відводить чоловікові першорядне місце у своєму житті.
 • Ще одним варіантом розвитку подій може стати щира вдячність з боку вашої подруги. Вона зможе зрозуміти, як нелегко вам було зважитися на цей вчинок. Завдяки вашій підтримці в неї вистачить сил почати жити заново і змінити обставини в кращу сторону.
Подрузі

Психологи говорять про те, що в більшості сімей, в яких трапляються чоловічі зради, жінки воліють пробачити, ніж розлучитися. При такому розвитку подій велика ймовірність припинення міцною жіночої дружби. Тому, якщо для вас життєво важливо зберегти дружбу, то між варіантами промовчати або сказати, що чоловік зраджує подрузі, віддавайте перевагу першому.

Відео: Розповідати подрузі про зраду чоловіка?