Як захистити, вберегти свій будинок і двір від злодіїв? Як відлякати злодіїв від дому? Захист будинку від злодіїв: замовляння, молитви

Способи уберегти житло від злодіїв.

З наближенням літнього сезону кількість крадіжок збільшується. Це є цілком обумовленою ситуацією, так як саме влітку більшість людей відправляються у відпустку. У цій статті ми розповімо, як можна захистити свій будинок від злодіїв.

Як захистити будинок від злодіїв: популярні охоронні методи

Варіанти захистити будинок від злодіїв:

 • Звичайно, ідеальним варіантом стане установка сигналізації, яка буде подавати сигнал на пульт охорони. Завдяки цьому, якщо з'являється якийсь сигнал з датчиків, охорона приїжджає до вас додому. Проте цей метод є не самим доступним, адже встановлення подібної системи обійдеться досить дорого, при цьому необхідно щомісяця платити абонентську плату охоронного агентства, яке буде здійснювати спостереження за житлом.
 • Якщо такої можливості немає, можете скористатися відеоглазка. Його установка не саме дешеве заняття, однак набагато вигідніше, ніж оплата послуг охоронної компанії. Суть роботи видеоглазка полягає в тому, що він виглядає абсолютно як самий звичайний вічко. Усередині є карта пам'яті і датчик руху. Як тільки на майданчику хтось з'являється, вічко спрацьовує і включається запис. Таким чином, можна отримати зображення всіх людей, які приходили до вас додому протягом відсутності. Можливо, це допоможе відшукати людей, які вчинили замах на ваше житло.
 • Ще одним непоганим варіантом є sms-оповіщення. Його робота грунтується на тому, що датчики руху, які спрацьовують при появі на майданчику якогось людини, відправляють сигнал на телефон. Таким чином, на пульт охорони або вам на телефон надходить SMS про те, що спрацював датчик, хто намагається проникнути в будинок. Часто подібні датчики ставлять на вікна, а також двері. Тобто при спробі зламати або проникнути в будинок через вікно, ви отримаєте відповідне SMS.
Незаконне проникнення

Як уберегти будинок і двір від злодіїв: додаткові методи захисту

Варіанти захистити будинок від злодіїв:

 • Відмінним варіантом є установка другої двері. Спочатку цей прийом має більше психологічний характер. Зовнішні двері є досить непримітними, і на перший погляд здаються досить кволими. Злодіям може здатися, що їх досить просто відкрити або зламати.
 • Після йде більш надійна металева, на якій встановлено кілька замків. Саме вона оберігає ваш будинок від зловмисників. Швидше за все, після виявлення другий двері, злодій просто не захоче витрачати свій час на те, щоб відкрити її і швидше за все, піде.
 • Зараз також існує і веб-камера, яка працює в безперервному режимі, і передає всю інформацію на відповідний сервер. Такі камери можна встановити самостійно, витративши мінімум грошей. При цьому коштують зовсім недешево. Вся інформація з web-камер передається на сервер, який ви можете зайти в будь-який момент. Тобто перевірити і подивитися, якщо хто-то у вас вдома, що там відбувається.
 • До речі, такий захист дуже часто встановлюють і мешканці, які найняли няню або гувернантку для своїх дітей. Дуже часто вона допомагає виявити, що з дитиною няня веде себе неналежним чином, б'є його або грубить. Цікаво, що запис з камер також міститься на сервері, і її можна подивитися не лише в реальному часі, але і в минулому. Тобто, якщо до вас в будинок вломятся сторонні, ви будете мати відеозапис, доказ того, хто проник до вас додому.
Місце для зберігання грошей

Як захистити будинок від злодіїв: способи відлякати злодіїв від дому?

Всі ці методи досить хороші, але вимагають певної кількості грошових коштів на встановлення відповідного обладнання і на послуги охоронних компаній. Що робити, якщо у вас коштів немає?

Варіанти захистити будинок від злодіїв:

 • В такому випадку необхідно скористатися дзвінком з автовідповідачем. Тобто, необхідно записати свій голос на автовідповідач, відповісти, що ви знаходитесь вдома, можна до вас заходити. Звичайно, в такому випадку навіть люди, які захочуть потрапити в будинок, ваші знайомі, подумають, що ви вдома і можуть образитися. Однак це добре спрацьовує проти зловмисників.
 • Наші бабусі в період виїзду з готелю дуже часто обманювали злодіїв і залишали на весь день увімкнене світло. Світло у вікні відлякує злодіїв і створює ілюзію того, що в будинку хтось є.
 • Часто під час відсутності, в будинку включали радіо, для того щоб у ньому були присутні якісь голоси. Також може відлякати зловмисників, вони подумають, що в будинку хтось є.
 • Нерідко зловмисники спостерігають за поштовими скриньками і дверима людей, яких вони хочуть пограбувати. Тому просіть своїх сусідів щодня забирати пресу з ваших поштових скриньок. Якщо там накопичиться дуже багато газет і журналів, зловмисники можуть вирішити, що дійсно в будинку нікого немає.
 • Ще одним відмінним варіантом є придбання собаки. Але в такому випадку вам доведеться подбати про те, хто буде годувати цього пса. Так доведеться просити сусідів приходити до вас, насипати вихованцеві їжу. Дійсно велика собака може стати причиною, по якій злодії передумають вриватися в будинок.
 • Добре працює запис на автовідповідач собачого гавкоту. При спрацьовуванні дзвінка, було б непогано, якщо злодії почують собачий гавкіт. Всі сучасні технології дозволяють зробити запис собачого гавкоту, і після спрацьовування дзвінка включати його. Це все досить просто здійснюється за допомогою сучасних мобільних телефонів, а також техніки.
Незаконне проникнення

Як захистити свій будинок: замовляння, молитви, обряди

Крім класичних методів боротьби з крадіями, існують способи, якими користуються маги, а також чаклуни. Варто відзначити, що досить ефективними проти злодіїв є змови, а також виготовлені амулети.

Інструкція, як захистити будинок від злодіїв:

 • Для виготовлення оберега від злодіїв вам знадобиться кілька старих ключів, якими колись користувалися у вашому домі. Це можуть бути ключі від старих замків або ж від тих, які зараз є, але вони є запасними.
 • Вам необхідно нанизати кілька ключів на червону стрічку, і обійти кілька разів навколо свого будинку або квартири.
 • При цьому необхідно доторкнутися до кожної двері, вікна, які є у вашому домі. Далі, необхідно вимовити такі слова: Злодія лихого нічного замкніть.
Злом житла

Після цього зв'язка ключів вішається праворуч від вхідних дверей. Їй не можна користуватися, вона повинна слугувати своєрідним оберегом від злодіїв. Існує також ряд молитов і замовлянь, які допоможуть перешкоджати проникненню злодіїв в будинок.

Молитва від злодіїв:

Воїн Іван пресвятої, варту свою ангельську навколо житла мого розмісти. На воротах, оконцах та дверях. Всіх, що живуть в будинку і сам будинок від зла захисти і охорони. Амінь.

Молитву краще читати пошепки, коли ставите свічку в храмі.

Молитва

Методів захисту від злодіїв дуже багато, але жоден з них не дасть 100% результат. Використовуйте для більшого ефекту відразу кілька способів.

ВІДЕО: Як вберегтися від злодіїв?