Як залучити удачу в торгівлі, бізнесі, як отримати підвищення по кар'єрних сходах: талісмани по фен-шуй, заговори, обереги, молитви, прикмети, правила залучення. Як зробити оберіг для бізнесу, для робочого місця своїми руками?

Як залучити гроші і удачу в бізнесі, торгівлі, кар'єрі, дізнайтеся в цій статті. Тут ви знайдете поради, рекомендації, а також дізнаєтеся, як привернути удачу за допомогою оберегів.

Зміст

Як привернути успіх і гроші в торгівлю, бізнес: практичні рекомендації та поради

Фінансова незалежність дає людині багато можливостей. Тому більшість сучасних людей прагне до того, щоб збільшити свій дохід, поліпшити матеріальний добробут. Отже, поліпшити якість свого життя, а також життя своєї родини, отримати нові можливості і просто зробити своє життя максимально комфортним. Без грошей життя людини неможливо уявити, незважаючи на різне ставлення людей до грошей, різні потреби в їх кількості, гроші і людей об'єднує одне правило: без них нікуди.

Способи поліпшення свого матеріального стану у всіх різні: хтось багато працює, хтось вкладає гроші в проекти, інші можуть шукати легкі способи отримання грошей. Багато люди відкривають свій бізнес, який дає можливість отримувати дохід і займатися при цьому улюбленою справою.

Часто люди помічають, що незважаючи на їх зусилля і величезне бажання отримувати більше грошей, справа не зрушується з мертвої точки. До інших — гроші течуть рікою навіть у найгірші часи. Опинившись у скрутній ситуації, багато хто починає думати, як залучити в свій бізнес, в торгівлю, в улюблену справу удачу. Як домогтися того, щоб водилися гроші? Щоб торгівля пішла, і бізнес пожвавився?

Розглянемо практичні поради і рекомендації, які допоможуть залучити удачу в розвитку власної справи та отримати прибуток:

 1. Займайтеся улюбленою справою. Якщо торгівля або бізнес буде полягати тільки в отриманні прибутку, успіху не буде. Успіх супроводжує тим, хто закоханий у свою справу і вірить в ідею.
 2. Думайте про свого клієнта. Проаналізуйте свої послуги, свій товар, пропозиції, і дізнайтеся, що б хотів бачити і отримувати ваш клієнт. Багато підприємці роблять помилку, думаючи і ставлячи на перший план свої інтереси і погляди.
 3. Розвивайте свою справу. Успіх не приходить до того, хто не розвивається, не докладає жодних зусиль для розвитку власної справи. Аналізуйте своїх конкурентів, виділіть сильні та слабкі сторони, скористайтеся своїми перевагами і попрацюйте над недоліками.
 4. Спілкуйтеся з успішними людьми. Не варто оточувати себе вічно скаржаться на життя людьми, іншими словами, скигліями. Пам'ятайте, удача любить оптимістів, впевнених в собі людей. Не соромтеся питати поради у успішних людей,
 5. Не бійтеся помилок. У бізнесі помилки — це неминучість. Якщо ви не готові до злетів і падінь, займатися бізнесом не варто. Уявіть, що помилки — це навчальна крива, яка веде до успіху.
 6. Змініть своє ставлення до грошей. Багато хто прагне отримати грошову прибуток, але в глибині душі бояться великих грошей. Внутрішні установки можуть діяти набагато сильніше наших дій. Тому попрацюйте над своїми думками, змініть ставлення до грошей, навчитеся їх приймати, візуалізувати і бажати.

Важливо: Щоб привернути успіх і гроші в бізнес, торгівлю, у власну справу, навчитеся мислити позитивно, будьте готові перетворити свої поразки в нові можливості.

Як залучити удачу в бізнесі

Які існують правила залучення грошей?

Важливо: Гроші — це своєрідний енергетичний потік. Якщо ви правильно направити цей потік, зможете залучити грошову удачу та матеріальний достаток.

Існують золоті правила залучення грошей, які працюють незалежно від того, яким чином заробляє людина: веде підприємницьку діяльність або є найманим працівником.

Багато людей відзначають, що з того часу, як вони стали слідувати цим простим правилам, успіх і гроші з'явилися в їхньому житті. Для багатьох ці правила працюють.

Розглянемо правила залучення грошей:

 1. Гроші люблять рахунок і порядок. Зберігайте свої гроші акуратно, не мніть купюри. Складайте купюри від більшої до меншої, купюри не повинні лежати в гаманці «догори ногами».
 2. Зберігайте купюри окремо від монет. До монет не можна ставитися зневажливо — це теж гроші. Якщо вам незручно розплачуватися монетами, заведіть для них скарбничку.
 3. Діліться з іншими. Дотримуючи це правило, ви зможете направити до себе ще більші грошові потоки. Не обов'язково жертвувати нечувані суми. Подайте милостиню, допоможіть просить посильної сумою, тієї, яку не шкода віддати.
 4. Ставитеся до грошей з повагою і вдячністю. Купіть гарний гаманець для грошей, радійте, отримуючи прибуток. Гроші відчувають, коли їх люблять, а коли — ні. До привітного господаря вони захочуть знову повернутися.
 5. Не хваліться своїми фінансовими успіхами. Крім того, що в оточуючих ваш матеріальний достаток може викликати заздрість, ви даремно витрачаєте свою фінансову енергетику. Краще направити в правильне русло.
 6. Не скаржтеся на бідність. Якщо ви вважаєте, що заробляєте не гроші, а сльози, так і буде. Наші думки матеріальні, це давно відомо. Своїми словами і скаргами ви не навмисно завдаєте шкоди самому собі.
 7. Ставитеся до грошей дбайливо. Зверніть увагу на людей, що живуть в достатку. Вони не обмежують себе в багатьох речах, але в той же час не витрачають гроші даремно. Це правило не означає, що ви повинні у всьому собі відмовляти, воно застерігає вас від безглуздих витрат.
 8. Відкладайте 1/10 частина вашої зарплати. Які б не були витрати, знайдіть способи відкласти частину вашого доходу.
 9. Примусити гроші працювати на вас. Пускайте гроші не на пасиви, а на активи. Подумайте, що б ви могли придбати для вашого бізнесу, що допоможе вам заробити ще більше грошей.

Відео: Як завжди мати гроші?

Як залучити удачу в бізнесі та торгівлі по фен-шуй: які існують талісмани, які правила для залучення удачі в бізнесі по фен-шуй?

Удача — ваш невидимий помічник, який допоможе бізнесу процвітати. Щоб удача не відвернулася від вас в самий невідповідний момент, постійно утримуйте її.

Залучити й утримати успіх можна з допомогою мистецтва фен-шуй. До практики фен-шуй вдаються багато людей, які ведуть свій бізнес, займаються торгівлею та іншими видами діяльності.

Як залучити удачу в бізнесі по фен-шуй:

 • Заведіть собі талісман. Найвідомішим талісманом для залучення грошей і процвітання бізнесу є жаба з грошима у роті. Помістіть її на самому видному місці у вашому офісі або робочому кабінеті, або в іншому приміщенні, де ви проводите свою діяльність.
 • Слон. Є символом грошової захисту. Поставте слона поруч з собою. Якщо вам потрібно прийняти правильне рішення, погладьте слона за хобот. Вважається, що слон допомагає прийняти правильне рішення.
 • Грошова енергія по фен-шуй прирівнюється до енергії води. У місці ведення своїх справ поставте мініатюрний фонтан. Також можна повісити картину з водоспадом.
 • Золота рибка. Добре залучає удачу акваріум з однією або декількома золотими рибками. Золота рибка буде виконувати ваші бажання. Якщо немає можливості встановити акваріум, можна обійтися статуеткою.
Грошові талісмани по фен-шуй: жаба з монетою в роті
Грошові талісмани по фен-шуй: слон
Грошові талісмани по фен-шуй: водоспад

Дотримуйтесь правил фен-шуй, які допоможуть залучити в бізнес удачу:

 • Слідкуйте за чистотою в місці ведення своєї діяльності. Якщо це магазин, подбайте про те, щоб вітрини і скла були завжди чистими, позбавляйтеся від пилу, порожніх коробок, непотрібного мотлоху. В офісі папки з паперами не повинні бути розкидані по всьому кабінету.
 • Колір впливає на процвітання. Згідно фен-шуй поєднання трьох кольорів управляють процвітанням бізнесу. Це — фіолетовий, зелений і червоний. Для того, щоб кольори працювали, можна зробити невелику композицію, поклавши в скляну вазочку камінчики цього кольору.
 • Подібне притягує подібне, багато чули це правило. Для того, щоб гроші прийшли до вас, покладіть в красиву вазу монетки, бажано, золотого кольору. Також бажано покласти три китайські монетки, перев'язані червоною ниткою.
 • Посадіть рослини, які притягують гроші. У китайців такими рослинами вважаються лимон, мандарин, апельсин. У нас — грошове дерево (крассула), доларове дерево (заміокулькас). Завжди стежте за своїми рослинами: поливайте, обприскуйте, під час пересаджуйте.
Китайські монети з червоною ниткою для успіху в бізнесі і торгівлі
Грошове дерево для фінансового благополуччя

Як зробити оберіг для вдалого бізнесу і торгівлі своїми руками, де повинен знаходитися оберіг на бізнес?

Обереги можуть приносити велику користь. Вони будуть оберігати ваш бізнес від недоброзичливців, від заздрості конкурентів, від недоброго ока. Також вони будуть приносити удачу та процвітання.

Важливо: Оберіг має велику силу, якщо він зроблений своїми руками. Ви хочете знати, чому? У процесі створення оберега ви наповнюєте його своєю енергією, робите його з вірою і надією на допомогу. Оберіг вбирає вашу енергетику і потім працює на ваше благо.

Для залучення удачі в справах робляться різні обереги. Дізнайтеся, які обереги підійдуть вам для процвітання компанії, для вдалої торгівлі, для захисту від нечесних партнерів.

Чарівний мішечок

Купіть тканина червоного кольору, розрахуйтеся без здачі. З цієї тканини зшийте мішечок в молодика, вночі покладіть мішечок на підвіконні, щоб Місяць наситила його енергією. На наступний день в мішечок покладіть по щіпці таких трав і спецій:

 • М'ята;
 • Лавровий лист;
 • Запашний перець;
 • Фенхель;
 • Розмарин;
 • Сіль.

Також покладіть три золоті монетки. Вимовіть слова: «Чудодійну кладу траву собі на везіння і удачу. Нехай буде так. Амінь.» Після цього мішечок має три ночі полежати на підвіконні. Потім його можна класти близько товарів, в офісі або носити завжди з собою.

Чарівний мішечок

Куплений талісман

У перший день молодика почніть збирати дрібниця для покупки талісмана. На сьомий день всі зібрані монети можна витратити на покупку якоїсь дрібниці: блокнот, брелок, ручка і т. п. Здачу киньте через ліве плече. Беручи в руки покупку, скажіть такі слова: «Сплачено сповна, за все заплачено. Нехай буде так».

Після цього йдіть з місця, не озираючись. Ця покупка стане вашим оберегом, завжди носіть її при собі. Застосовуйте цю річ у веденні бізнесу: ведіть записи в цьому блокноті, повісьте брелок на ключі від офісу.

Камені захистять вас від конкурентів і допоможуть залучити удачу в компанію:

 • Агат. З давніх пір купці і торговці носили прикраси з агатом. Цей камінь захищає від злодіїв, шахраїв, нечесних партнерів.
 • Чорний турмалін. Допомагає укладати вигідні угоди, заводити корисні знайомства.
 • Рубін. Прикраси з рубіном варто носити людям, які ведуть торговельну діяльність. Цей камінь допоможе домогтися більших обертів, великих продажів.
 • Аквамарин. З його допомогою ви і ваша справа будуть справляти гарне враження на людей. Камінь допоможе домогтися прихильності клієнтів і розташувати їх до себе.
 • Оберіг з халкидоном вбереже від судових розглядів. Якщо на оберіг з цим каменем вигравіювати вершника зі списом, вам завжди буде супроводжувати удача.
Прикраси з каменями для захисту бізнесу, власної справи

Щоб обереги працювали, нікому не можна про них розповідати, навіть близьким родичам. Не можна, щоб до оберегом торкався хтось, крім вас. Також слід періодично заряджати оберіг. Для цього його кладуть на зростаючу місяць на підвіконня на ніч і вимовляють слова, якими наділявся оберіг спочатку.

Відео: Оберіг для бізнесу від конкурентів, для залучення покупців

Змова на удачу та процвітання в бізнесі, у справах, на торгівлю, в роботі: які вимовляти слова?

До змов на процвітання власної справи з давніх часів зверталися наші предки. Про силу слів відомо багатьом. У наш час багато людей також вдаються до магічну силу замовлянь і всіляких ритуалів. Не варто вдаватися до змов без особливої потреби. Для початку спробуйте попрацювати над своїми думками, переглянути тактику ведення бізнесу, поліпшити асортимент і послуги.

Існують різні замовляння, які впливають на успішні переговори, приносять грошову прибуток. Є змови, які не вимагають ритуальних дій. Наприклад:

 • Перш ніж увійти в кабінет переговорів, вимовте біля входу такі слова: «Від злих діянь захисти і мені допоможи, і удачу міцну принеси».
 • Прийшовши в офіс, магазин, торгову точку подумки вимовте такі слова: «Справи позаду, справи попереду, прибуток посеред».
 • Під порогом закопайте монетку зі словами: «Золото до золота, срібло до срібла, гроші до грошей до цього порогу».

Існують замовляння, які вимагають деяких дій.

Змова на повний Місяць

У руки візьміть 12 золотих монет. Покажіть їх повному Місяці, щоб місячне світло потрапляло на монети. Скажіть такі слова.

Слова змови для грошового успіху в бізнесі

Ці монети зберігаєте, як амулети.

Можна заговорити монету, яка стане приносить удачу амулетом. Скажіть такі слова.

Слова змови на монету для грошового успіху в бізнесі

Важливо: Замовляння на Місяць вважаються сильними. Місячне світло наповнює гроші особливою енергією примноження.

Змова на вдале відкриття бізнесу, торгівлі

Відкриття бізнесу з нуля змушує бізнесмена хвилюватися. Адже часто не буває впевненості, що справа піде добре і буде приносити прибуток. Також часто буває, коли початок покладено, але прибутку поки не надто багато, або зовсім немає. У такі моменти люди, які ведуть підприємницьку діяльність, вирішуються вдатися до допомоги змов. Нижче ви знайдете змова, з допомогою якого власну справу буде швидко розвиватися, ви будете захищені від грошових втрат і примножите свій капітал.

Даний змова вимагає підготовки:

 • Купіть свічку зеленого кольору;
 • Наберіть джерельної води;
 • Підготуйте мідну монету.

Після заходу сонця усамітніться, запаліть на столі свічку. Поруч зі свічкою поставте ємність з водою (склянка, глечик, вазу, банку). Киньте у воду мідну монету. Потім капаючи віск від свічки на воду, вимовте слова змови.

Змова на відкриття бізнесу

Після цього воду слід вилити під дерево, бажано, під квітуче. Мідну монету завжди зберігайте в гаманці.

Щоб змови працювали, вам слід правильно підготуватися, налаштуватися і правильно виконати ритуал:

 • Не має значення, де ви проводите ритуал: на роботі чи вдома. Однак вас ніхто не повинен бачити, ця подія має стати вашим секретом.
 • Текст змови краще вивчити напам'ять, щоб у процесі ви думали над значенням слів, а не витрачали сили на те, щоб просто згадати їх.
 • До змов вдавайтеся тільки тоді, коли ви дійсно дуже сподіваєтеся на магічну незриму допомогу і вірите у виконання.
 • Замовляння більш ефективні, коли проводяться в молодика.

Відео: Замовляння на удачу в бізнесі

Як привернути удачу і швидкий кар'єрний ріст: практичні рекомендації, особливості, ритуали

Щоб справи йшли успішно, хочуть не тільки бізнесмени, але й наймані працівники. Багато хочуть зробити хорошу кар'єру, отримати підвищення по службовій драбині. Але іноді зусилля працівника залишаються непоміченими. В такому випадку також можна вдатися до спеціальних ритуалів і технікам, але перш за все потрібно попрацювати над собою, спробувати змінити ситуацію без залучення додаткових сил.

Секрети, які допоможуть просунутися по кар'єрних сходах:

 • Станьте професіоналом своєї справи.
 • Ніколи не кажіть: «я не можу», «я не знаю», «я не вмію». Замініть ці фрази наступними: «я вмію», «я зможу», «я спробую це зробити».
 • Відчувайте себе впевнено в колективі і в робочому процесі.
 • Не виправдовуйтеся без приводу.
 • Не витрачайте час на заздрість і ненависть. Завжди знайдуться ті, хто буде молодший за вас, розумніші, спритніші. Разом негативних почуттів зосередьтеся на ділі.

Ці поради допоможуть вам просунутися по кар'єрних сходах. Якщо всі ці риси у вашому характері і поведінці присутні, саме час навести порядок на своєму робочому місці і правильно його організувати.

Як організувати робоче місце, щоб кар'єра пішла вгору:

 1. Завжди тримайте робоче місце в чистоті, не допускайте безладу в паперах і папках.
 2. На стіну можна повісити картину з горами, символом висоти.
 3. На стіл можна поставити символи фен-шуй: слона, жабу або маленький водоспад.
 4. Фотографії або зображення квітучих дерев допоможуть добитися плідності в будь-яких справах.
 5. Від заздрості колег покладіть у верхній ящик столу головку часнику або цибулі.
 6. Заведіть собі скриньку, яка буде зберігати ваш кар'єрний ріст. Всередину скриньки обговоріть свої побажання, потім закрийте її і зберігайте в недоступному для колег місці. Не можна, щоб хтось відкрив вашу скриньку, так як енергія випарується.
 7. Маленький віник з березових гілок, повішений вниз гілочками, буде оберігати вас від сварок та інтриг. Якщо віник буде дивитися вгору — ви будете отримувати хорошу грошову прибуток.
Березовий віник — оберіг для вдалої кар'єри

Для кар'єрного зростання читають такі замовляння.

Щоб отримати бажану роботу, візьміть кілька монет і після заходу сонця скажіть наступні слова.

Слова змови для кар'єрного зростання

Монети загорніть в хустинку і сховайте в таке місце, де їх ніхто не знайде.

Змова на підвищення в посаді

Закрийтеся в кімнаті при місячному світлі, щоб ніхто не зміг вас перервати і потурбувати. Запаліть свічку на стіл, коли місячне світло проникне в кімнату. Розкладіть навколо свічки кавові зерна, налаштуйтеся на потрібний лад і вимовте три рази слова.

Слова змови для підвищення на роботі

Зберіть зерна і на наступний день розкладіть їх на своєму робочому місці.

Молитви на удачу в бізнесі, кар'єрі: якому святому слід молитися про фінансове благополуччя

Віруюча православна людина в будь-якій ситуації буде шукати допомоги у Всевишнього. Люди звертаються до Бога і Святих угодників не тільки з проханнями помилувати, простити гріхи, але також з мирськими проханнями. До кого, як не до Всевишнього може звернутися віруюча людина? Слід пам'ятати, що Господь допомагає тим, хто не бажає зла іншому, якщо ви хочете нашкодити своїм підвищення в кар'єрі колезі, краще не звертайтеся з таким проханням.

Віруючі люди звертаються до таким Святим, коли потребують фінансовому благополуччі:

 • Микола Чудотворець
 • Преподобний Сергій Радонезький
 • Великомученик Георгій Побідоносець
 • Святий Трифон

Не забувайте дякувати Всевишньому і Святих за допомогу. Нижче ви знайдете молитви, які читають, якщо потребують фінансовому благополуччі.

Молитва До Миколая Чудотворця
Молитва Георгію Побідоносцю
Молитва Сергію Радонезькому

Народні прикмети: як залучити і не втратити гроші?

Здавна в народі існували забобони, пов'язані з грошима. Багато намагаються слідувати народними прикметами, щоб не втратити фінансового благополуччя і примножити свої кошти.

Популярні народні прикмети, пов'язані з грошима:

 • Не свисти в хаті, грошей не буде. Мається на увазі, що не можна свистіти не тільки в будинку, де живеш, але також і в будь-якому іншому приміщенні. Прикмета дуже стара, багато хто може пригадати, як ще бабусі говорили їм це в дитинстві.
 • Не можна підмітати підлогу ввечері, після заходу сонця. Вважається, що разом з сміттям можна вимести гроші.
 • Не можна піднімати знайдені гроші. Це погана прикмета, так як на гроші можуть наводити псування або проводити ритуали. Не піднімайте знайдені гроші, а якщо забулися і підняли, пожертвуйте їх.
 • Прикмета для торгівлі: беріть гроші правою рукою, а віддавайте лівої. Старі люди завжди стверджували, що права рука примножує гроші, а в лівій руці гроші не затримуються.
 • Якщо вам повертають борг ввечері, не беріть гроші в руки. Попросіть, щоб людина поклала гроші на яку-небудь поверхню, а ви потім заберете їх.
 • Щоб водилися гроші, ставте віник ручкою вниз.
 • Низку народних прикмет пов'язаний із столом. Не можна сідати на стіл, на столі не повинні стояти порожні пляшки, під скатертину для фінансового благополуччя кладуть купюру.
 • Не давайте гроші в борг у понеділок і вівторок. За прикметою, якщо дати гроші в понеділок — вони будуть танути весь тиждень, у вівторок — застрягнете в боргах.
 • Якщо свербить ліва рукадо грошей.
 • У неділю дістаньте дріб'язок з гаманця, крім монетки-оберега, і роздайте бідним дрібниця. Це допоможе вам самому не збідніти.

Якщо у вас є свої способи і техніки залучення фінансового благополуччя, удачі та везіння в бізнесі і торгівлі, секрети для підвищення по кар'єрних сходах, поділіться ними з нами.

Відео: Народні прикмети, щоб гроші водилися