Як правильно зняти мірки з плеча і розрахувати розмір одягу по плечу для замовлення одягу з Алиэкспресс?

Якщо ви не знаєте, як зняти мірку з плеча, щоб правильно вибрати одяг на Алиэкспресс, читайте статтю. У ній є таблиці розмірів та інструкцію щодо зняття мірок.

Велика частина замовлень на Алиэкспресс — це одяг різного виду. На цій торговельній площадці можна знайти одяг на всі випадки життя — недорогу, якісну, для будь-якого сезону, від різних брендів і модний. Але, щоб купити потрібну річ, необхідно правильно вибрати розмір. З цієї статті ви дізнаєтеся, як зняти мірку по плечу, щоб розрахувати розмір одягу на Алиэкспресс.

Як правильно зняти мірки з плеча і розрахувати розмір одягу по плечу для замовлення одягу з Алиэкспресс?

Найголовніше при виборі одягу на Алі — це знати, як зняти мірки і як використовувати таблиці розмірів. Для купівлі товару на Алиэкспресс важливо спочатку пройти реєстрацію на сайті. У цьому вам допоможе стаття на нашому сайті за цим посиланням. Також можна створити обліковий запис на відео-інструкцій по цьому посиланню.

Людина, з якого потрібно зняти мірки, повинен розслабитися і стояти спокійно. При напрузі обсяги тіла можуть трохи змінюватися.

Мірка по ширині плечей і спини

Надіньте тонку футболку або майку, зніміть прикраси. Можна разом футболки надіти тільки нижню білизну або взагалі знімати мірки без нього. Так показники вийдуть більш точними. Тепер визначте, у плечей найбільш виступаючі точки. Довжина від такої точки на одному плечі до подібної точки на іншому плечі — це показник ширини плечей.

Варто зазначити: У жінок часто ширина плечей дорівнює ширині спини. У чоловіків ці показники зазвичай різні — ширина плечей більше, ніж ширина спини.

При покупці одягу на Алиэкспресс, може знадобитися ще один показник — довжина плеча. Він вимірюється від основи шиї до місця сточування рукави і основи.

Зняття мірки по довжині плеча

Щоб цей показник вийшов більш точним, зігніть руку в лікті і покладіть її на стегно. Відразу буде видно місце плечової лінії. Таку мірку важливо правильно зняти при виборі сорочки, блузки або плаття з рукавом.

Важливо: Якщо вам потрібно зняти мірки по собі, а допомогти нікому, тоді можна використовувати для зняття всіх необхідних показників стару футболку або кофту, можливо, придбану на Алиэкспресс або в якому-небудь стаціонарному магазині — не особливо важливо.

Коли всі вимірювання відомі, необхідно зробити вибір одягу відповідно правильним розрахунками розміру на Алиэкспресс по плечу. Але пам'ятайте, що для вибору підходящої речі вам може знадобитися зняти мірки і з інших частин тіла.

Індивідуальні мірки з усіх частин тіла

Для визначення розмірів на Алиэкспресс використовуються таблиці з вказаними даними для кожного розміру. Знайти таку таблицю можна в розділі опису на сторінці товару.

Таблиця розмірів на Алиэкспресс

Продавець вказує, як потрібно зняти мірку і що вона означає. Наприклад:

  1. Shoulder — ширина плеча
  2. Length — довжина
  3. Chest — ширина грудей
  4. Sleeve — довжина рукава

Коли зняті мірки, шукайте в таблиці свої показники і зліва дивіться відповідний розмір.

Важливо: Якщо у вас нестандартна фігура, тоді варто шукати розмір одягу на Алиэкпсресс найбільшою міркою, наприклад, обхвату грудей або ширині плечей.

Також ви можете написати особисте повідомлення продавцю, вказати свої мірки і попросити його порекомендувати відповідний розмір. Адже розміри і мірки в таблицях можуть різнитися на 2-3 див.

Часто продавці вказують міжнародні сітки розмірів і тоді у таблиці буде написана інформація за розмірами різних країн.

Таблиця міжнародних розмірів і розмірів інших країн

Продавець на сторінці товару може і не публікувати таблицю, а просто написати інформацію за розмірами і відповідним мірками.

Опис розмірів продавцем у розділі «Опис товару»

Подивіться відео нижче. У ньому розповідається і показується наочно, як правильно вибрати розмір одягу. Вдалих покупок на Алиэкспресс!

Відео: Як вибрати розмір одягу на Алиэкспресс?