Як керувати чоловіком: топ-45 способів

Ненав'язливо вкладіть у його голову думка, що найкращі шеф-кухарі світу – це чоловіки. Переглядайте в його присутності кулінарні шоу з участю чоловіків, хапають їх вміннями. Спробуйте «організувати» собі тотальну зайнятість, яка не залишає вам часу на готування – рано чи пізно він змушений буде підключитися до процесу приготування їжі. Або ж просто «розучилися» готувати: результат буде таким же. І, звичайно, змусити спраглого батьківства чоловіка може вагітна жінка.

Готування

Спосіб 26: Як керувати чоловіком, щоб він оточив вас увагою

Зустрічайте його з роботи так, щоб він потрапляв у свято з вишуканим вечерею і прекрасною принцесою-дружиною. Цікавтеся його справами, успіхами, захопленнями. Спровокуйте його на певну ревнощі, продемонструвавши увагу з боку інших чоловіків. Внесіть нотку різноманітності у ваш побут, подумайте про спільне дозвілля, наприклад, запропонувавши сходити в кіно на останній ряд для поцілунків.

Спосіб 27: Щоб він зробив ремонт так, як хочеться вам

Чітко визначившись, чого хочете самі, починайте переконувати його в тому, що це його ідея. Як варіант, «випадково» підкладайте ілюстрацію в журналі з зображенням бажаного інтер'єру так, щоб вона обов'язково потрапляли йому на очі. Через якийсь час він буде впевнений, що це саме він знайшов даний дизайн. Якщо це не дає бажаного результату, зверніться до професійного дизайнера, який підтвердить вашу точку зору: думка професіонала для чоловіка – закон.

Спосіб 28: Як керувати чоловіком, щоб він відмовився від куріння

Не варто вдаватися до шантажу і ставити йому умови, це може призвести до конфлікту. Краще створюйте ситуації, в яких він буде змушений досить довгий час утримуватися від сигарети, сходіть в кіно, наприклад, або в театр. Обов'язково хваліть його за те, що він так довго не курив. Прекрасним приводом може виявитися вагітність, особливо якщо ваш чоловік пристрасно жадає дитини. Ще один варіант, знайти для нього вакансію солідної грошової фірмі, де воліють некурців співробітників. Якщо він зацікавлений у подібній роботі – це також може стати хорошим стимулом.

Щоб керувати чоловіками потрібна жіночність, інтуїція і дотримання наших порад.

Вміти керувати ким-небудь так, щоб він не сприймав це як диктат – ціле мистецтво. Тим більше, якщо ви хочете маніпулювати чоловіком. Адже представники цієї частини людства дуже цінують свою незалежність і якщо вони зрозуміють, що їм нав'язують свої умови, швидше за все, втече подалі.

У цьому випадку вам допоможе наш топ-45 порад про те, як керувати чоловіком, користуючись якими ви будете здатні застосувати тактику доречну у конкретному випадку, ситуації і по відношенню до чоловіків різних типів.

Як керувати чоловіком: топ 45 способів

Звичайно, жінка часто інтуїтивно поступає саме так, як треба, особливо, якщо її дії відносяться до коханому чоловікові, особливості характеру і психологію якого вона вже вивчила, і знає на які точки натиснути. А як бути, якщо потрібно впливати на того, кого ви тільки мають намір зацікавити?

Спосіб 1: Завжди залишатися жіночною

Обов'язково будьте перед ним жіночною і сексуальною. І всі ваші прохання до нього він буде прагнути виконати хоча б для того, щоб «завоювати» вас саме як жінку. Тому одягніться так, щоб у чоловіка виникло бажання розгадати, що ж там, за розстебнутим верхнім ґудзиком, за неглибоким, але вабить декольте, за цнотливим розрізом, злегка відкриває струнку ніжку. Не переборщіть з ароматом парфумів і макіяжем, щоб не виглядати вульгарно.

Спосіб 2: Не зазіхати на його свободу

Розумна жінка завжди здатна переконати чоловіка в тому, що він чинить саме так виключно за власною ініціативою. Для цього не звертайтеся до чоловіків з наказами – викладайте їх у вигляді прохання або питання. Пропонуйте альтернативні варіанти, якщо не зовсім згодні з його рішенням. Підводите його до потрібного вибору підказками, натяками, можете задіяти знайомих і друзів, які в унісон з вами будуть як би ненароком підводити його до потрібної вам думки.

Спосіб 3: Щоб самій не стати жертвою чоловічих маніпуляцій

Чоловік частенько обирає тактику безпорадного нездари або активного помічника, який і радий допомогти, але у нього не виходить. Результатом стає ситуація, в якій жінка, втомившись переробляти за недотепою, береться за справу сама. Щоб це не стало нормою, м'яко і тактовно змушуйте ледаря самого усувати недоліки у своїй роботі. Так само провокуйте його взятися за роботу. Просто візьміться за молоток або викрутку сама. Навряд чи знайдеться чоловік, який спокійно стане спостерігати за таким видовищем.

Спосіб 4: Звертатися з проханням допомогти

Якщо не знаєте, як управляти чоловіком, то спочатку дайте йому відчути себе дійсно сильною статтю, звертаючись до нього з проханням допомоги і підкреслюючи, що без нього ви не в змозі впоратися. Тим самим ви керуєте чоловіком, граючи на його відчутті власної значимості, і в якійсь мірі своєю безпорадністю обязываете його бути сильним поруч з вами. До того ж, надавши вам допомогу, чоловік вже навряд чи зможе відмовити підтримки, якщо ви звернетеся до нього знову.

Управління

Спосіб 5: Ваша зброя — краса

Слідкуйте за своєю зовнішністю, доглядайте за собою і не розслабляйтеся. Чоловіки влаштовані таким чином, що ніякої видатний розум або незвичайні душевні якості на змусять їх по достоїнству оцінити вас як особистість, якщо все це не буде подане у «блискучій упаковці». Красивою, доглянутою і бездоганно одягненої жінки назустріч підуть набагато охочіше.

Спосіб 6: Будьте загадкові

Не викладайте про себе все і відразу, створюйте інтригу і дражніть його цікавість. Не варто робити секрет з свого імені або номера телефону, а ось про подробиці особистого життя, тим більше, пов'язаними з іншим чоловіком, і правда, краще промовчати. Використовуйте ухильні відповіді типу «можливо» або «давайте поговоримо на цю тему пізніше».

Спосіб 7: Голодний чоловік трудновоспитуем

Дайте чоловікові добряче наїстися, і тільки після цього звертайтесь до нього з проханням — це один з важливих рад в плані управління чоловіком. І ще один момент: враховуйте кулінарні уподобання чоловіка. Чим більше його улюблених страв буде на столі, тим охочіше він піде назустріч ваше прохання. Не забудьте і про відповідну сервіровці, багато чоловіків цінують турботу у всіх її проявах, в тому числі і естетичному.

Спосіб 8: Порушуйте його особистий простір

Поступово наближайтеся до нього під час діалогу, долаючи півметрову зону, яку прийнято вважати особистою. Заздалегідь подбайте про те, щоб дихання було свіжим, аромат парфумів – не занадто різким, а голос – не пронизливим і не гучним. Можливі й легкі дотики, головне – уникайте дотиків до особі або до рук, торкайтеся тільки плечей або грудей. Можете навіть поправити йому краватку – ефект буде гарантований. Тільки не перестарайтеся.

Спосіб 9: «Втирайтесь» в довіру

Поддакивайте, погоджуйтеся з його точкою зору — прислухайтеся до цього правила, якщо не знаєте як керувати чоловіком. Застосовуйте в спілкуванні підморгування, поплескування по плечу, рукостискання. Стаєте на його бік у конфліктах або звинувачення на його адресу – так чоловік відчує, що ви йому не ворог, а надійний друг. І обов'язково звертайтеся до нього на ім'я – це чудовий спосіб зміцнити викликане довіру.

Втирання в довіру

Спосіб 10: Уникайте інтиму під час першого побачення

Навіть якщо ви самі горите бажанням – утримайтеся! Адже ваша мета – довгострокова зв'язок, а не одноразовий секс. В разі вашої відмови він почне замислюватися і прагнути продовжити розпочату справу, навіть якщо спочатку і не думав про тривалих відносинах, а ви зможете керувати чоловіком.

Спосіб 11: Знаходите спільні захоплення

Набагато простіше завоювати довіру людини, з яким вас щось об'єднує. Розширте свій кругозір, намагаючись знайти якісь маловідомі факти про предмет його захоплення, цим ви зацікавите його всерйоз. Його прихильність до вас тільки збільшиться і вам буде набагато легше домогтися від нього бажаного.

Спосіб 12: Використовуйте дитячі спогади

Одне з найбільш позитивних впливів на одну людину. Саме така ситуація – найкраща для того, щоб управляти співрозмовником. Поділіться з нею спогадами про свої дитячі роки, кумедних історіях, підштовхуючи його до аналогічних розповідями. Обмінявшись кількома історіями, вам буде легше перейти до потрібно вам темі.

Спосіб 13: Кажіть йому компліменти

Чоловіки люблять їх не менше жінок — тому не забудьте про компліментах, якщо будете думати про те, як керувати чоловіком. А щоб комплімент був ефективним, аргументуйте її. Проведіть порівняння для переконливості, підкресліть найбільш сильну сторону. Використовуйте комплімент як мотивацію для продовження його бажання подобатися і отримувати похвали, тим самим керуючи ним.

Спосіб 14: Впливайте на його самолюбство

Помітивши, що чоловік став апатичним і не прагне до розвитку, спробуйте зачепити його самолюбство. Адже по своїй натурі чоловікові завжди потрібно бути лідером. Розкажіть йому про успіхи знайомих, тільки без закидів на його адресу і порівнянь на користь цих самих знайомих. Можна застосувати метод подначивания, зробивши вигляд, що сумніваєтеся в його здатності зробити ту чи іншу роботу. Як правило, самолюбний чоловік тут же захоче довести зворотне.

Спосіб 15: Завуалируйте тему бесіди

Тим самим ви порушите послідовність обговорення. Перескакуючи з предмета на предмет у своїй розмові, ви відволікаєте увагу співрозмовника від головного, а коли повертаєтеся до нього – об'єктивність сприйняття і цілісність картини вже порушені. У такій ситуації людині стає важко оцінити дійсність, і він, як правило, легше погоджується з вашою точкою зору.

Спосіб 16: Починайте з більшого

Попросивши чоловіка купити норкову шубу і отримавши відмову, зверніться до нього з таким проханням: купити вам улюблені парфуми. Навряд чи, підсвідомо відчуваючи почуття провини за те, що не може задовольнити вашу першу прохання, він відмовить вам у другий, тим більше вимагає набагато менших витрат. Таким чином і чоловік буде радий, що зумів догодити вам, і ви отримаєте бажані духи.

Спосіб 17: Закотив скандал

Причому, показовий, при якому ваші голосові зв'язки працюють на повну потужність. Тепер, коли чоловік знає, на що ви здатні, він буде намагатися уникати повторення цього жаху, оскільки скандали для чоловіків – як ніж у серце. Не зловживайте істериками, просто іноді лякайте його такою можливістю у разі відмови виконати ваше прохання.

Спосіб 18: Довіряйте інтуїції, щоб управляти чоловіком

Вона незрозуміла для чоловіків, а тому загадкова. І як аргумент обов'язково посилайтеся на неї. Сам того не бажаючи чоловік переймається довірою до вашого чуттю, починаючи навіть побоюватися його. Як результат – довіра і впевненість у вашій правоті.

Управління чоловіком

Спосіб 19: Почекати з відвертістю

Мова не йде про те, щоб брехати чоловікові – просто не видавайте йому всі подробиці, умовчите, особливо про тих, які можуть бути неприємними для нього. Не вдавайтеся до такої тактики надто часто, особливо якщо чоловік вже викрив вас у недомовках. Зловживаючи напівправдою, ви можете втратити довіру.

Спосіб 20: Засинайте питаннями

Щоб дізнатися істину (якщо ви раптом сумніви в правдивості слів співрозмовника), просто сипте питання один за іншим, на кожен отриманий відповідь. Такі впевнені і стримані інтонації, один і той же питання по суті, але заданий з різним формулюванням, збивають з пантелику. Якщо чоловік бреше – він видасть себе, якщо немає – спокійно відповість на всі питання.

Спосіб 21: Надавайте взаємні послуги

Щоб вам охоче пішли назустріч, коли ви просите про що-небудь, будьте відкриті і готові до зустрічних послуг. Не відмовляйте в допомозі самі, і тоді вам набагато легше буде керувати чоловіком, звернувшись за послугою, а вашому партнерові – набагато важче буде відмовити.

Спосіб 22: Застосуйте метод шантажу, щоб управляти чоловіком

Якщо всі аргументи вичерпані та не дали результату, можна пригрозити чоловікові тим, що для нього дійсно важливо і що лякає його. Пообіцяйте втілити цю загрозу в життя, якщо він не зробить те, чого ви від нього чекаєте. Головне – знати, що насправді є важливим для чоловіка, щоб не викликати зворотній ефект, і застосовуйте подібну методику в самому крайньому випадку.

Спосіб 23: Як керувати чоловіком, щоб витягнути його до тещі

Повідомте про візит в останній момент, нібито забувши попередити його раніше. Якщо чоловік наполегливо відмовляється, вигадайте поважний привід. Як варіант – звинуватите в забудькуватості його, переконуючи, що попереджали про візит до мами вже тиждень тому. І третій варіант, самий правильний і вдалий – докладіть зусиль до того, щоб вони з вашою мамою дійсно стали друзями і зустрічалися з щирим задоволенням.

Спосіб 24: Щоб домогтися подарунка

Необхідно дати чоловікові зрозуміти, що ви відчайдушно маєте потребу в придбанні саме цього сукні або прикраси. Не скупіться на прояви захоплення при вигляді жаданої речі, уверяйте його, що саме її вам не вистачає для повного щастя. Постарайтеся не озвучувати ціну до того, як приміряєте перед ним обнову – побачивши вас такою красивою і щасливою, йому легше буде викласти потрібну суму. І не попереджайте його про майбутню покупку, краще обставити все так, щоб ваш візит в магазин виглядав випадковим.

Спосіб 25: Щоб він приготував вечерю

Ненав'язливо вкладіть у його голову думка, що найкращі шеф-кухарі світу – це чоловіки. Переглядайте в його присутності кулінарні шоу з участю чоловіків, хапають їх вміннями. Спробуйте «організувати» собі тотальну зайнятість, яка не залишає вам часу на готування – рано чи пізно він змушений буде підключитися до процесу приготування їжі. Або ж просто «розучилися» готувати: результат буде таким же. І, звичайно, змусити спраглого батьківства чоловіка може вагітна жінка.

Готування

Спосіб 26: Як керувати чоловіком, щоб він оточив вас увагою

Зустрічайте його з роботи так, щоб він потрапляв у свято з вишуканим вечерею і прекрасною принцесою-дружиною. Цікавтеся його справами, успіхами, захопленнями. Спровокуйте його на певну ревнощі, продемонструвавши увагу з боку інших чоловіків. Внесіть нотку різноманітності у ваш побут, подумайте про спільне дозвілля, наприклад, запропонувавши сходити в кіно на останній ряд для поцілунків.

Спосіб 27: Щоб він зробив ремонт так, як хочеться вам

Чітко визначившись, чого хочете самі, починайте переконувати його в тому, що це його ідея. Як варіант, «випадково» підкладайте ілюстрацію в журналі з зображенням бажаного інтер'єру так, щоб вона обов'язково потрапляли йому на очі. Через якийсь час він буде впевнений, що це саме він знайшов даний дизайн. Якщо це не дає бажаного результату, зверніться до професійного дизайнера, який підтвердить вашу точку зору: думка професіонала для чоловіка – закон.

Спосіб 28: Як керувати чоловіком, щоб він відмовився від куріння

Не варто вдаватися до шантажу і ставити йому умови, це може призвести до конфлікту. Краще створюйте ситуації, в яких він буде змушений досить довгий час утримуватися від сигарети, сходіть в кіно, наприклад, або в театр. Обов'язково хваліть його за те, що він так довго не курив. Прекрасним приводом може виявитися вагітність, особливо якщо ваш чоловік пристрасно жадає дитини. Ще один варіант, знайти для нього вакансію солідної грошової фірмі, де воліють некурців співробітників. Якщо він зацікавлений у подібній роботі – це також може стати хорошим стимулом.

Спосіб 29: Щоб підвести його до рішення про одруження

Почніть з того, що ні в якому разі не давайте йому відчути, як ви цього бажаєте. Підкреслюйте своє прагнення до свободи і небажання зв'язувати себе узами шлюбу. І якщо спочатку така ваша позиція його втішить, то з часом він почне замислюватися, а доріг чи він вам так само, як свобода. Думка про те, що ви виберете не його, а незалежність, змусить його подумати про те, як прив'язати вас до себе. Примусьте його докласти зусилля до того, щоб переконати вас погодитися на шлюб, в такому разі він буде цінувати ваші відносини.

Для одруження

Спосіб 30: Щоб підвести до думки про дитину

Керувати чоловіком можна за допомогою демонстрації йому зворушливих прикладів, вказуючи на щасливі сімейні пари з дитиною, походів в гості до друзів, які недавно стали батьками. Влаштуйте йому зустріч з чоловіком, який освоює роль батька і зможе розповісти про свої яскраві емоції та враження. Якщо ж все це не справляє бажаного ефекту, створіть ситуацію, в якій йому доведеться годинку-інший провести з чужою дитиною. Виконуючи батьківські функції, він мимоволі почне проектувати їх на себе.

Спосіб 31: Щоб він відмовився від коханки

Для початку проаналізуйте, що саме він шукає на стороні такого, що не можете дати йому ви. Зрозумівши це, визначте для себе, наскільки серйозною для нього цей зв'язок. Можливо, якщо він приховує її, то ваші стосунки йому дороги? У такому разі керувати чоловіком логічно з допомогою ситуації, яка дасть йому зрозуміти, що ви можете піти від нього. Спокійно, без скандалу, поставте його до відома про те, що ви все знаєте. Створіть привід для ревнощів, організувавши вечірні телефонні дзвінки або пізні повернення з непереконливими і незрозумілими поясненнями причин. Необхідність повернути вас забере у нього час на коханку. І, звичайно, бездоганність вашого зовнішнього вигляду!

Спосіб 32: Як керувати чоловіком, щоб він віддавав всю зарплату

Почніть з того, що перекладіть на нього обов'язок оплати комунальних витрат, покупок, розваг і т. п. Поясніть це тією причиною, що вам, наприклад, затримують зарплату. І так два-три місяці. Згодом чоловік сам озвучить думка про необхідність економії ваших доходів, і таким чином буде підготовлений до необхідності об'єднання фінансів. Або, скажімо, можна зацікавити його великою покупкою — квартири або машини. Спільно підшукавши відповідний варіант покупки і дізнавшись ціни, ви можете підштовхнути його до необхідності спільної економії заради спільної мети. Ну, а коли ви нарешті зробите покупку, він вже звикне розглядати гроші як загальні.

Спосіб 33: Визначте цілі, щоб уникнути маніпулювання вами

Вчіться прораховувати хід подій і розуміти кінцеві цілі чоловіки. Не соромтеся відмовляти, якщо не зацікавлені в його пропозиції. Він запрошує вас поспілкуватися наодинці і пропонує в якості місця побачення відокремлені місця. Ви ж розумієте кінцеву мету його пропозиції? Тоді ви також розумієте, що коли він почне витрачати гроші, щоб належним чином обставити вашу зустріч, ви вже будете відчувати себе у певній мірі зобов'язаної йому. І, природно, відмовити буде набагато складніше. У наявності класичне маніпулювання вами з боку чоловіка. А маніпулятором повинні бути ви, тому ставте на перше місце свої цілі і пропонуйте свої варіанти проведення часу, при яких ви не опинитеся в психологічній залежності.

Спосіб 34: Концентруйтеся на головному

Відразу визначайте для себе мета, з якою чоловік залучив вас до спілкування. Не звертайте уваги на перескакування на іншу тему, раптово виникла у нього необхідність терміново зателефонувати і т. д. Після повернення до основної теми уточніть, що саме його цікавить, відповідь на яке запитання він хотів отримати. Уточнюйте, перепитуйте, попросіть говорити повільніше, щоб бути впевненою, що ви все правильно розумієте.

Спосіб 35: Прикиньтеся необізнаної

Якщо ви не хочете робити те, про що вас просять, і при цьому не бажаєте образити співрозмовника, вдаючи, що абсолютно нічого не розумієте в цій справі. Основне правило – не відходити від наміченої тактики. Якщо не розумієте, то не розумієте, і крапка! Як правило, просить у такій ситуації втомлюється пояснювати, чого він вас хоче, і він іде ні з чим.

Спосіб 36: Не вирішуйте зопалу

Спонтанно прийняте рішення під впливом обставин або натиском співрозмовника ніколи не буде вірним. Якщо вас кваплять – значить, вами маніпулюють. Навіть якщо пропозиція здається вам надзвичайно вигідним. Спочатку зважте всі вигоди, які ви отримаєте від цього, і порівняйте їх з ризиками. А головне – переконайтеся в тому, що в разі невдачі запропонованої вам угоди ви зможете повернути свої вкладення. В іншому випадку, не піддавайтеся маніпуляції.

Спосіб 37: Поменше говоріть про себе

Якщо ви відмовилися від походу в бар, аргументувавши це тим, що не любите розважальних закладів з прокуреними залами, то чоловік в наступний раз запропонує вам похід в театр. І які аргументи ви можете привести? Тому правильним буде просто відмовитися від запрошення в ресторан, не пояснюючи причин. Поменше розповідайте про себе і своїх пристрастях, тоді чоловік не зможе використовувати надану вами інформацію проти вас.

Маніпулюємо

Спосіб 38: Сховайте почуття жалості

Викликати в жінці почуття жалості – одна з частих маніпуляцій чоловіки. Вони нещасні, кинуті дружиною, ображені начальником-самодуром і т. п. Якщо співрозмовник вам мало знайомий, ви не можете бути впевнені в правдивості його слів, тому почніть самі керувати чоловіком, поцікавившись деталями і подробицями жалюгідного становища. В абсолютній більшості випадків відмова говорити про них означає неправдивість його розповіді. Також пам'ятайте, що реально пережитої трагедії не говорять із пафосом – про неї воліють мовчати або говорити скупими фразами. А вже якщо після всього поведанного вам чоловік попросить про підтримку – перед вами однозначно маніпулятор.

Спосіб 39: Не піддавайтеся на відверті компліменти

Якщо раптом чоловік почав розхвалювати ваш образ чи його компліменти більше нагадують улесливі промови, ніж щирий захват – ви повинні розуміти, що їм рухає. Що саме він від вас хоче, ви дізнаєтеся, коли розслабитеся і станете довіряти співрозмовнику. Саме в цей момент вами легко управляти і домагатися бажаного. Щоб не піддатися на цю лестощі, потрібно володіти тверезим поглядом на свою зовнішність, дії і т. п. Порівнюйте те, що чуєте з чужих вуст, з тим, що ви бачите в дійсності. А щоб протистояти льстецу, застосувати засоби його ж арсеналу: кілька не зовсім відповідають дійсності захоплених компліментів.

Спосіб 40: Не дайте чоловікові зіграти в інтелектуала

Якщо ваш співрозмовник дійсно ерудований і розумний – питань немає. Але часто наші чоловіки, знаючи про те, що жінки люблять розумних, просто зображують із себе таких. Як відрізнити перше від других? Чим розумніша уживані ним слова, тим менше він розуміє їх значення. І навпаки, розумному чоловікові нічого не варто розкласти по поличках самими простими словами будь-яке поняття. Відповідайте тим же, незрозумілими словами, вигаданими і приписаними кому-небудь цитатами. Якщо чоловік насправді зовсім не такий розумний, як він зображує, він буде вражений вашою ерудицією, і тепер уже не він, а ви будете маніпулювати ним.

Спосіб 41: Не дозволяйте начальнику маніпулювати вами

Навіть якщо ваш начальник, великий демократ, але при цьому ви беззаперечно йому підкоряєтеся, погоджуєтесь вийти на роботу в неробочий час і при цьому не вимагаєте надбавки до зарплати – ваш шеф прекрасний маніпулятор. Щоб не піддаватися цьому, не соромтеся просити про те, що вам необхідно: вихідний серед тижня, підвищення в посаді або в зарплаті, належні вам пільги і т. п. Якщо ви будете робити це без скандалів, в бездоганно коректній формі – ви тільки зміцните свою позицію в колективі. І не забувайте посміхатися і відповідати на жарти.

Немає маніпуляціям

Спосіб 42: Як керувати чоловіком, щоб його фінансове перевагу не тиснуло на вас

Щоб не відчувати дискомфорту в тому випадку, коли чоловік оплачує проїзд у таксі або вашу обновку, платить за вас в ресторані, пам'ятайте, що таким чином він в першу чергу демонструє гарне виховання. Не виключено, що таким чином він намагається чогось від вас добитися, саме граючи на вашому почуття незручності, але ви зовсім не зобов'язані йому нічим. Якщо почуття незручності вас не покидає, вихід один, не погоджуватися на подібні жести і оплачувати всі витрати, як це роблять жінки в західних країнах.

Спосіб 43: Якщо аргумент чоловіки — сила

Навіть елементарні правила пристойності — допомогти піднести важкі сумки, підсобити в ремонті забарахлившей машини, захистити від хулігана, чоловік може використовувати для маніпуляції. Щоб зрозуміти, він допомагає вам з чистою порядності або ж чогось від вас хоче, спробуйте зрозуміти його задум. Можна зробити вигляд, що його дії вас дійсно підкорюють, і якщо він звернеться до вас з проханням – вважайте, що ви його розкусили. Якщо ви не зацікавлені в його пропозиції – не бійтеся і впевнено відмовляйте.

Спосіб 44: Якщо чоловік – «подружка»

Якщо чоловік із захопленням підтримує жіночий розмова про ганчірках, цікавиться жіночими секретами і захопленнями, ви поступово починаєте сприймати його як подругу. Але задумайтеся, чи дійсно йому цікаві такі розмови або він з якоюсь метою хоче стати своїм для вас? Адже подрузі важко відмовити, якщо вона про щось просить. Тому не варто підпускати таку «подругу» до себе і вести задушевні розмови.

Спосіб 45: Як керувати чоловіком, щоб не спокуситися хорошими манерами

Хороші манери – це прекрасно, і справжня ввічливість дійсно вражає. Але надмірна послужливість повинна вас насторожити, найімовірніше, вами маніпулюють. Якщо ви відзначили для себе щось подібне і впевнені, що чоловік діє у власних інтересах, просто ігноруйте надані вам знаки уваги. Така поведінка дозволяє вам керувати чоловіком, позбавляючи його можливості користуватися виробленим враженням.

Управління

Отже, мистецтво управління чоловіками часом буває єдиним виходом зі складної ситуації. До нього доводиться звертатися як до способу керувати чоловіком, коли інші шляхи не принесли результату. Залишається лише побажати вдаватися до нього по можливості рідше.

Відео: Практика управління чоловіками