Вагітність: прикмети і забобони. Прикмети до швидкої вагітності. Погані прикмети при вагітності. Як залучити вагітність, визначити стать дитини: прикмети

Огляд прикмет і забобонів при вагітності.

Вагітна жінка завжди ретельно ставиться до всіх прикметам і забобонам, навіть якщо до цікавого положення не вірила в них. Це пояснюється бажанням народити повноцінного малюка без захворювань. Саме тому мати на підсвідомому рівні намагається захистити дитину від усього поганого і того, що може нашкодити його здоров'ю. У цій статті ми розповімо про найбільш поширених прикмет, які пов'язані з вагітністю.

Прикмети для вагітних: що не можна робити?

Заборон при вагітності існує величезна кількість. Це пов'язано з тим, що дуже багато того, що дозволено звичайній жінці, в положенні не дозволяється робити через погіршення стану здоров'я.

Існує безліч прикмет, і ось деякі з них:

 • Вагітним не можна стригти волосся. Вважається, що на кінчиках локонів міститься життєва сила, енергетика, тому при їх состригании жінка позбавляється додаткової енергії, що може негативно позначитися на її малюка. Хоча насправді нічого спільного з дійсністю не має. Фахівці ніяк не забороняють стригти волосся в цікавому положенні.
 • Під час вагітності не можна гладити кішку, бо це забирає життєві сили і енергетику. На даний момент складно підтвердити або спростувати цей факт, але те, що краще не спілкуватися з невідомими тваринами, які не живуть у вас в будинку, так це точно. Справа в тому, що кішки є переносниками токсоплазмозу, тому майбутня мама може заразитися цією важкою недугою, що стане суттєвим ризиком для здоров'я майбутньої дитини.
 • Вагітним не можна сидіти на порозі. Вважається, що поріг — це певний рубіж між цим і потойбічним світом, тому саме в області дверних прорізів можуть накопичуватися злі духи і магічні сили. Для того щоб вони не завадили народженню дитини, необхідно намагатися менше часу проводити саме в цих місцях.
 • Вважається, що вагітним не можна спати на спині, тому що дитина народиться мертвим. Можливо, прикмета створена не просто так. Тому що існує інформація, що при знаходженні на спині можна перетиснути порожнисту вену, що погіршує кровообіг всередині живота і стане причиною кисневого голодування дитини.
Дівчина в положенні

Погані прикмети при вагітності

Існує ще маса того, чого не можна робити вагітним жінкам.

Прикмети:

 • Вагітним не можна шити та вишивати. Це обіцяє майбутній мамі важкі пологи, також можливо, що дитина заплутається в пуповині.
 • Вагітним також не дозволялося дивитися на різні каліцтва, тому що це могло обіцяти якусь хворобу чи інвалідність майбутньому малюкові. Це вважалося поганою прикметою, могло стати причиною народження не зовсім здорової дитини.
 • Крім того, багато хто вважає, що вагітним не можна наносити макіяж, це може негативно позначитися на здоров'ї дитини. У цьому є частка правди, тому що у деяких вагітних косметичні засоби можуть викликати сильну алергію, а також висипання. Організм, який знаходиться в цікавому положенні, не завжди адекватно реагує на різноманітні алергенні. Навіть якщо до вагітності косметика у вас не викликала алергії, це не означає, що в новому положенні все буде добре.
 • Не дуже хорошою прикметою вважається переступати плоди та овочі, які виросли в землі. Вважається, що таким чином жінка переступає своєї дитини і перешкоджає її зростанню. Тобто, таким чином, може виявитися завмирання плоду і зупинка його розвитку всередині утроби.
 • Також вагітним рекомендують не розголошувати цікаве становище, всіляко приховувати його. Для цього жінкам в положенні рекомендують надягати одяг, яка не підкреслює вагітність. В цьому також є частка здорового глузду, адже люди різні, і можливо хтось позаздрить вашому становищу або криво подивиться. Що може негативно позначитися на здоров'я мами, а також майбутнього малюка.
Дівчина в'яже в положенні

Забобони під час вагітності

Прикмети:

 • Багато жінок, які вже були в цікавому положенні, знають, що не можна вивішувати білизну. До певного моменту це вважалося забобонами і могло спричинити за собою плутанину дитини в пуповині.
 • Однак насправді вивішування білизни дійсно може стати загрозою здоров'ю вагітної. Це пов'язано з тим, що при підніманні рук вгору, може спостерігатися натягування шкіри на животі, що спричинить за собою тонус матки і передчасне пролиття амніотичних вод. Таким чином, ви можете спровокувати передчасні пологи.
 • Жінкам в положенні не рекомендують їсти фрукти червоного кольору, в тому числі і екзотичні. Насправді це не зовсім марновірство, і частка правди в ньому є. Справа в тому, що дуже часто яскраво забарвлені фрукти є сильними алергенами, тому дитина може народитися з діатезом або атопічним дерматитом. Але крім всіх забобонів, які пояснюються здоровим глуздом, існує ще ті, які ніяк не підтверджені науковим чином.
 • Кажуть, що вагітним не можна сидіти, закинувши ногу на ногу, схрестивши їх. Вважається, що це може стати причиною клишоногості у дитини. Однак насправді це не так. Але все ж сидіти в такому положенні майбутній мамі не особливо бажано, тому що це погіршує кровообіг у ногах, а це може стати причиною варикозного розширення вен. Що загрожує набряками і пастозністю.
 • Вважається, що вагітним не можна купувати речі до народження дитини. Адже в одягу повинен бути малюк. Якщо ви заздалегідь придбаєте одяг, то в ній може оселитися нечиста сила. Таким чином, це може обіцяти смерть майбутній дитині. Однак насправді ці прикмети є безпричинними, тому що дуже складно собі уявити жінку, яка приїде в пологовий будинок без речей для малюка.
 • Ваші домочадці, а також ті, хто залишиться в будинку, буде змушений не тільки займатися прибиранням житла, і підготовкою до прийому нового чоловічка в цей світ, але ще й біганиною по магазинах, придбанням різноманітних речей для малюка. При цьому не факт, що вони вам сподобаються. Крім того, придбання речей для мами є досить приємною процедурою, яка викликає позитивні емоції, і налаштовує на сприятливі пологи. Це марновірство є абсолютно непідтвердженими.
Придбання нових речей

Прикмети для вагітних — хто народиться?

Визначити стать дитини намагалися не тільки по формі живота, але ще і з деяким цікавим, незвичайним прикметами. Вважалося, що якщо майбутня мама відрізняється ходою, і частіше настає на ліву ногу, то народиться хлопчик, а якщо праворуч, то дівчинка.

Прикмети:

 • При цьому в давнину вважалося народження двійні поганою прикметою, яка приносить нещастя в дім. Саме з цією метою вагітним забороняли є подвійні плоди, а також вживати в їжу яйця з подвійним жовтком. Проте зараз все змінилося і багато хочуть народити відразу двох малюків, тобто близнюків. Вважається, що це подвійне щастя. Визначити стать дитини можна ще й за станом здоров'я мами.
 • Вважалося, що якщо жінка перший триместр відчуває себе добре, у неї немає ніяких висипань на обличчі, а також нудоти, токсикозу, то народиться хлопчик. Якщо цікаве становище дуже важко дається жінці, то народиться дівчинка. Насправді підтвердження цьому немає. Визначити стать майбутнього малюка можна ще й за станом живота, а точніше за його оволосению.
 • Якщо у вас на животі з'явилась велика кількість волосся, яких не спостерігалося до вагітності, чекайте хлопчика. Багато хто вважає таку прикмету не безпричинною. Адже всередині утроби у жінки, яка вагітна хлопчиком, може підвищуватися кількість тестостерону і андрогенів. Завдяки цьому і збільшується кількість рослинності на тілі у вагітної. Проте підтвердження цьому немає.
 • Визначити стать дитини можна за станом живота матері. Якщо він досить гострий, то народиться хлопчик, якщо боки ви розпливчасті, то народиться дівчинка. Найцікавіше, що дійсно це підтверджується в більшості випадків.
Хто народиться

Прикмети для вагітних перед пологами

Існують також прикмети, пов'язані з церквою, яких варто дотримуватися, ось деякі з них:

 • Вагітним не можна знімати хрестик, тому що це прибирає захист. Це може стати причиною передчасних і невдалих пологів. Крім того, вагітним бажано не відвідувати похорони і негативні події, тому що це може спровокувати погіршення стану дитини.
 • Вагітним заборонено відвідувати магів і чаклунів, бо злий дух або якийсь демон може вселитися в дитини, а також зіпсувати майбутні пологи, зробити їх невдалими. Тобто варто побоюватися, щоб пологи не закінчилися сумно, плачевно для мами і малюка.
 • До недавнього часу заборонялося заздалегідь дізнаватися стать дитини. Але зараз все трохи інакше, тому що кілька скринінгів, в тому числі УЗД, є обов'язковими для вагітних. Тобто в будь-якому випадку мама дізнається стать малюка. Ця прикмета в даний час є неактуальною.
 • Вагітним не можна переступати через мотузку і пояси, тому що це обіцяє заплутування малюка в пуповині, і досить складні пологи. Провісниками пологів вважалася генеральна прибирання, а також те, коли ви зберете пакет речей в пологовий будинок. Частка правди в цьому, звичайно, є, тому що жінка напружується фізично, що може стати причиною підвищення тонусу матки і передчасних пологів.
 • Крім того, якщо відкриваються навстіж шафи і двері, це може сприяти настанню передчасних пологів. Саме тому вагітні в стародавні часи намагалися закривати всі шафи, і не сидіти в приміщенні з відкритими дверима.
 • Вагітним забороняється переступати через колоду, тому що це обіцяє зупинку росту плода. Насправді вагітна може тільки перечепитися через нього, і тим самим завдати собі якісь тілесні ушкодження, що може стати причиною зупинки вагітності. Існує також безліч негативних прикмет, що стосуються вагітності. Однак не всі варто сприймати всерйоз.
Шпилька при вагітності

Як залучити вагітність, швидко завагітніти: прикмети

Вважалося, що якщо ви посидьте на тому місці, де недавно сиділа вагітна, тобто відразу сядете на стілець, то це вам обіцяє швидку надбавку в сім'ї. Крім того, рекомендувалося дарувати вагітним різноманітні подарунки і гладити живіт. Незабаром це також обіцяло поповнення в родині.

Провісниками вагітності найчастіше виступають сни. Вони можуть бути віщими.

Прикмети для вагітних — що говорить про швидке зачатті:

 • Якщо вам сниться риба, миші, або якісь домашні тварини.
 • Якщо ви збираєте гриби, ягоди або вибираєте на ринку якісь овочі.
 • Якщо ви знайшли якийсь скарб, закопаний у лісі.
 • Якщо вам сниться, що вибираєте дитячі речі або заколисуєте в руках малюка.
Кішка з вагітною

Для того щоб прискорити настання вагітності, багато людей, які пов'язані з магією, радяться дотримуватися кількох правил і здійснювати ритуали.

Щоб настала вагітність:

 • Попросіть вагітну чхнути на вас або кашлянути.
 • Попроси покатати порожню коляску. Вважається, що якщо ви трохи покатаете дитячу коляску без малюка, Бог пошле дитину.
 • Також можна намалювати двох рибок і покласти їх під матрац або подушку.
 • Крім того, вважається, що провісниками вагітності може бути поведінка домашніх тварин. Якщо ваша агресивна кішка раптово стає дуже добра і лагідна, постійно крутиться біля вас, варто чекати швидкої вагітності. Тварини відчувають, якщо в животі у їх господині живе дитина.
 • У народі вважається, щоб прискорити настання вагітності, необхідно частіше спілкуватися з жінками в положенні, вдягати речі, пити з чашки. Вважається, що це своєрідний вірус, який передається повітряно-крапельним шляхом.
В цікавому положенні

Звичайно, не варто сприймати це всерйоз, але можливо доля правди в цьому є. Як бачите, з вагітністю пов'язано дуже багато прикмет і ознак, які давно відстежили наші предки. Вірити чи ні, справа ваша. Однак ігнорувати їх не варто.

ВІДЕО: Прикмети при вагітності