Чи можна і як правильно викидати особисті речі: правила, прикмети, поради

Інструкція з утилізації особистих речей.

Зміст

Іноді в будинку накопичується величезна кількість непотребу, але рука не піднімається все це викинути. Але деякі вироби викидати в сміттєвий бак категорично не можна. У цій статті розповімо про особливості утилізації особистих речей.

Чи можна і як правильно викинути старі, подаровані, настінні, наручні годинники?

Годинник — завжди є мірилом часу, і багато чародії, а також чаклуни, теж пов'язують даний предмет з езотерикою, окультними науками. І в цьому є частка правди. Вважається, що якщо годинник зупинилися в будинку, то це говорить про наближення якогось нещастя. Як же надходити з годинником, якщо вони постаріли, і не ходять? Багато хто подумає, що їх можна просто викинути. Однак насправді робити цього не варто.

Деякі чаклуни стверджують, що годинники, які коштують, ні в якому разі не можна зберігати в будинку, від них необхідно позбавлятися, тому що це поганий знак. У такому разі, куди їх подіти, якщо не можна викидати? Радимо прийти в годинникову майстерню і віддати або продати за невелику суму грошей, для того щоб дані вироби розібрали на запчастини для ремонту сучасних і нових годин. Якщо ж у прикрасах є дорогоцінні метали, можете вирушати в ломбард і здавати їх там.

Викинути годинник

Чи можна і як правильно викидати грошове дерево, кактуси, квіти в горщиках?

Вважається, що викинути рослина — це погана прикмета, до нещастя. Найбільше питань виникає саме по відношенню до грошового дереву. Варто зазначити, що найкраще грошове дерево не викидати, а спробувати вдихнути у нього друге життя. Якщо повністю рослина засохла, але залишилася лише верхівка зеленого кольору, її зрізують і намагаються вкоренити. Але засохлу рослину необхідно подякувати за допомогу, і викинути його.

Поради, як викидати речі:

 • Ні в якому разі рослини, які живуть, не можна викидати. Для них необхідно провести своєрідний ритуал. Їх виносять в ліс, закопують неподалік від дерева. Якщо рослині судилося відновитися, воно почне рости або зовсім загине. Вважається, що позбутися від непотрібного рослини можна за допомогою перехрестя. Його необхідно винести на ту частину доріг, де вони схрещуються, і вимовити: «Дякуємо за допомогу», залишити на перехресті, піти не озираючись. Однак мало хто зрозуміє подібний ритуал. Особливо серед білого дня, тому оптимальним варіантом є закопування рослини в лісі.
 • Якщо рослина почала гинути, усохло, тільки в такому випадку необхідно виробляти його утилізацію. В іншому випадку, якщо квітка не дуже добре росте, можете винести на двір і посадити безпосередньо на своїй присадибній ділянці, або на клумбі біля багатоповерхового будинку. Можливо, рослина там вкоренитися, з ним все буде добре. Просто так сміттєве відро рослина викидати не варто.
 • Крім того, вважається, що кактус — це рослина, яка заважає незаміжньою жінці знайти свою другу половинку. Однак фахівці з фен-шуй вважають, що цей сукулент досить добре залучає гроші. Відповідно, якщо викинути з дому кактус, це може вплинути на ваше матеріальне становище. Тому, в обов'язковому порядку намагайтеся відщипувати дітки від старої рослини, висаджувати їх в новий грунт.
 • Тільки коли кактус повністю загине, можна викидати землю. Однак у відро для сміття переносити залишки грунту теж не варто. Радимо вам винести рослину з горщиком на вулицю, пересипати грунт куди-небудь під дерево, і присипати новою порцією землі. Горщик ретельно вимити, обдати окропом і використовувати для пересадки інших рослин.
Кімнатна рослина

Чи можна і як правильно викинути гаманець, дрібні або старі гроші ?

З давніх часів вважалося, що гаманець притягує до себе багатство, якщо їм правильно користуватися. Саме тому необхідно не тільки правильно купувати, заряджати новий гаманець, але й викидати відслужив своє. Згідно з народними прикметами, необхідно купувати кожен рік новий гаманець. Однак куди подіти старий? Існує кілька методик, які допомагають поліпшити ваш добробут.

Інструкція, як викидати речі:

 • Вам необхідно взяти старий гаманець, помістити в нього якусь крупну купюру, в якій ви поки не потребуєте, наприклад 50 руб. Помістіть виріб в східній частині вашого будинку, і через кілька днів обміняйте цю купюру на більш велику.
 • Тобто дрібну купюру візьміть собі, помістіть в гаманець банкноту з великим номіналом. Так треба повторювати кілька разів то тих пір, поки не вийде досить значна сума. Останній етап необхідно здійснювати в Молодика.
 • Після цього витягується велика купюра, всім рідним купуються подарунки, а залишки кладуть у гаманець. Після цього необхідно отримати все. Але можна повторити ритуал ще раз, або витягти всі залишки, спалити свій гаманець.
 • Це допоможе розпрощатися з енергетикою гаманця, а також не дозволить скористатися ним комусь іншому. Такі речі не викидаються на смітник і не даруються незаможним.
Викинути гаманець

Вважається, що копійка рубль береже. Ця прикмета виникла не просто так, справа в тому, що дійсно, дрібні гроші притягують в будинок багатство. Тому, якщо у вас збереглися якісь старі, непотрібні монети, ні в якому разі не можна їх викидати. Ними можна скористатися, створивши Лото, ігри з дітьми, або ж відвезти найближчим колекціонерам, які займаються збором монет. Якщо у вас є діючі монети з мінімальним номіналом, можете їх нести в найближчі супермаркети, поміняти на більш велику суму.

Буває так, що досить дрібні монети не хочуть обмінювати в супермаркеті, такими не користуються. В такому випадку подібного роду монети просто відвозять в банк і міняють на більш великі купюри. Ні в якому разі не можна викидати монети будь-якого номіналу, навіть якщо вони вийшли з ужитку. Єдино правильним варіантом, є їх складання та зберігання. Можливо, через кілька років вони стануть раритетом і подорожчають у кілька разів. Тоді ви зможете їх продати колекціонерові. Зараз таке часто відбувається з монетами Радянського Союзу. Деякі з них дійсно купуються за пристойні гроші.

Викинути старі гроші

Чи можна і як правильно викинути голку, ніж, ножиці, ложки?

Точно таким же чином необхідно утилізувати старі ножиці. Вважається, що з їх допомогою можна перерізати пута, допомогти зводити кінці з кінцями, а також перерізати грошові канали. Взагалі, з ножицями пов'язано дуже багато прикмет і забобонів, детальніше ознайомитися з ними можна тут.

Інструкція, як викидати речі:

 • Перед тим як викинути ножиці у водойму, їх необхідно заклеїти скотчем, для того щоб в процесі переміщення по дну річки, вони не розкривалися. Варто пам'ятати, що якщо ви вирішили закопати ножиці або ніж, то їх необхідно вкладати у землю безпосередньо вістрям у бік, протилежний від вашого будинку. Те ж саме стосується і ножів. Вважається, що вони містять енергетику будинку і просто як звичайне сміття їх викидати не можна.
 • Рекомендуємо також їх кинути в струмок або закопати в землю, подалі від будинку, щоб вістря дивилася в бік, протилежний вашому житлу. Крім того, краще всього ножі і ножиці за 4 години, перед тим як викинути, помістити в холодну воду. Вважається, що вона змиває енергетику людини і домочадців. Після цього вам необхідно ножа, а також ножиці віднести до струмка або в ліс, закопати або викинути.
 • При цьому необхідно разом за ножицями або ножем у яму кинути кілька невеликих монет. Точно також варто вчинити у тому випадку, якщо ви утилизируете ріжучі предмети. Вважається, що таким чином ви откупаетесь, робите вашу матеріальну сторону набагато краще, ніж вона є насправді. Тобто гострі предмети допоможуть вам розбагатіти.
Викинути ножиці

Як викидати книги?

Вважається, що викидати книги теж не можна, тому що це наша історична, культурна спадщина. Однак справа в тому, що з появою інтернету, практично всі книжкові видання з'явилися в друкованому та електронному вигляді.

Поради, як викидати речі:

 • Зараз більшість людей віддають перевагу невеликий електронній книзі, в якій можна вмістити цілу бібліотеку, яка зберігається у деяких у величезних шафах. Що ж робити зі старими непотрібними книгами, якщо їх обкладинка потрепалась?
 • Дійсно, від старих речей необхідно позбавлятися, в тому числі і від тих, які зберігаються досить довго. Книги вбирають алергени, при досить високій вологості в приміщенні можуть покриватися цвіллю, що загрожує алергіями, а також постійними хворобами домочадців.
 • Відповідно бажано їх утилізувати. Що ж робити зі старими книгами? Взагалі, знаючі люди радять віддати їх в бібліотеку, де за ними дійсно, доглянуть і вони зможуть комусь стати в нагоді. Також варіант просто роздати сусідам або віддати в якийсь творчий гурток, де вивчають вірші.
 • Крайнім випадком є просто спалювання книг. Хорошим варіантом є віднести їх в макулатуру. Таким чином, нічого не доведеться спалювати, а книги підуть на вторсировину, щоб надрукувати щось нове.
Старі книги

Викинути хліб — гріх?

Хліб — усьому голова. В Біблії вказано, що того, хто буде викидати хліб, наздоженуть неприємності, або людина потрапить в серйозні халепи. Взагалі, вважається, що це гріх. Крім того, люди, які пережили голод, дійсно дуже дбайливо ставляться до хліба.

Поради, як викидати речі:

 • Деякі величезну ненависть відчувають до тих, хто викидає залишки черствого хліба. Куди подіти старий хліб? Все залежить від того, в якому стані він знаходиться. Якщо шматочки висохли, не поспішайте їх викидати.
 • Висушити їх, і використовуйте в якості панірувальних сухарів, подрібнивши в блендері або кавомолці. Також висохлі сухарі можна додавати в котлети. Якщо у вас залишилося кілька шматків черствого хліба, вирушаючи на прогулянку, візьміть з собою його і розкришите в парку голубам або киньте в ставок качках.
 • Це найкращий варіант, який можна підібрати для хліба.
Зерновий хліб

Чи можна і як правильно викинути молочні зуби дітей?

Щодо молочних зубів, існує безліч прикмет і звичаїв. Справа в тому, що у деяких народів було прийнятого збирати зуби, виготовляти з них своєрідне намисто або прикраси на шию.

Особливості:

 • У слов'ян не було подібних традицій, вважалося поганим знаком і поганим тоном зберігати ці зуби. Тому найчастіше їх спалювали, або закопували дуже глибоко в землі. Вважалося, що якщо такі зуби знайде відьма або чаклунка, то може наслати порчу або призвести до смерті людини.
 • У деяких народів навпаки вважалося, що ці зуби необхідно збирати і обов'язково вкладати мертвому в труну, для того щоб на тому світі чоловік ходив з усіма зубами.
 • Вчені на цей рахунок мають свою окрему думку і з'ясували, що в пульпі міститься величезна кількість стовбурових клітин, які можуть допомогти в лікуванні якогось серйозного недуги людини. Найцікавіше, що ці стовбурові клітини розвиваються і діляться набагато швидше, ніж ті, які взяті з пуповини.
Молочні зуби

Як викинути гребінець, волосся?

Наші предки вважали, що волосся містять енергію, і можуть з'єднувати нас з космосом або потойбічним світом. Саме тому ні в якому разі не можна викидати стрижені волосся і ті, які залишилися на гребінці після того, як ви привели себе в порядок. Зазвичай такі волосся старовіри загортали в тканину і збирали протягом усього життя. Після смерті людини ці волосся вкладали в наволочку і виготовляли з них подушку під голову людини.

Однак зараз багато бояться зберігати свої волосся з-за того, що на них можна наслати порчу, або якесь заклинання. Відповідно найчастіше такі волосся просто спалюють, і це правильно. Якщо ви не хочете будинку проводити подібний обряд, можете просто їх змити в унітаз за умови, що вони не довгі, і не стануть причиною засмічення.

Гарне волосся

Точно також необхідно вступати з гребінцем людини. Вважається, що ні в якому разі не можна приводити себе в порядок за допомогою гребінця чужої людини. Це пов'язано з тим, що даний предмет може забирати у вас енергію, так як на ньому будуть перебувати волосся господині. Тому обов'язково користуйтеся тільки своїм власним гребенем і нікому його не давайте. Якщо ваша гребінець зносилася, стала старою, не поспішайте її викидати. Ідеальним варіантом стане її спалювання.

Вважається, що волосся, нігті і зуби — це саме особисте, що є у людини. Саме більшість обрядів на псування і пристріт наводяться з використанням особистої речі людини, зокрема його волоски, або шматочка нігтя. Саме тому такого роду речі ні в якому разі не можна викидати у відро для сміття. Вважається, що якщо птах забере собі шматочок волоска в гніздо і буде використовувати в якості будівельного матеріалу, то у людини буде постійно боліти голова. Радимо забирати волосся з перукарень, спалювати їх. Ну або ж змивати в унітаз.

Гребінець

Можна викидати фотографії?

Що стосується старих фотографій, то вони також не утилізуються у відро для сміття, а запалюються. Якщо такої можливості немає, їх розриває на велику кількість дрібних шматочків, рвати необхідно дрібно, щоб з цих фрагментів можна зібрати цілу картинку. У такому разі викидати фотографії можна.

Поради, як викидати речі:

 • Увагу варто приділити старими фотографіями, на яких зображені померлі люди. Їх ні в якому разі не можна зберігати в будинку, тому що вони забирають енергетику живих людей. Постарайтеся такі фотографії знищити.
 • Ні в якому разі не можна вивішувати на стінах в якості портретів, бо справді вважається, що фотографії — це теж портал в потойбічний світ, і вони можуть забирати енергію живих людей.
 • Тому, якщо все-таки ви хочете зберегти пам'ять, то помістіть їх у сімейний альбом і зберігайте на полиці, але таким чином, щоб особа покійних людей було закрито або прикрите наступною сторінкою альбому.
Старий мотлох

Чому не можна викидати ключі?

З давніх часів ключі вважалися не просто виробами, які допомагали відкривати замок, але ще і своєрідним захистом від злодіїв. Тоді ковалів вважали чаклунами, тому що ключ представляв собою амулет, талісман або оберіг будинку від злодіїв і злих духів. Форма ключа була придумана не просто так, а з певною метою, щоб захищати будинок від неприємностей. Проте вважається, що зберігати ключі від замків, яких у будинку більше немає, погана прикмета.

Поради, як викидати речі:

 • Справа в тому, що вони зберігають стару енергетику і пробивають енергетичну захист будинку. Таким чином, всі старі ключі, які ви не використовуєте, присутні будинку, забираючи енергію, і певним чином пробивають захист житла від неприємностей, злодіїв і пограбування.
 • Тому ключі необхідно викидати. Однак просто так викинути їх у смітник їх не можна. Утилізувати їх необхідно певним чином. Для цього береться червона вовняна нитка і на неї надягають всі ключі, якими ви не користуєтеся, або замки, які ви змінили.
 • Після цього на вовняній нитці необхідно зав'язати 33 вузла. Зав'язуючи кожен вузол, необхідно вимовити певні слова, так званий змова, який дозволить вам зміцнити захист будинку від злодіїв і неприємностей. Після цього необхідно взяти отримано в'язку ключів і віднести її до найближчої водойми. Після зв'язка ключів просто викидається в річку.
Викинути ключі

Як викинути перстень?

Жінок цікавить, що ж робити з подарунками чоловіків, з якими немає відносин. Це може бути колишній чоловік або залицяльник. Однак подарунки від них залишаються, але якщо сама думка про людину вам глибоко неприємна, то від подарунків найкраще позбавлятися. Вважається, що вони зберігають певну енергетику, і можуть стати причиною розвитку таких відносин і можуть перешкодити вам в майбутньому. Але це лише в тому випадку, якщо ви відчуваєте негатив по відношенню до певного людині і відповідно до того, що він подарував.

В такому випадку можна виконати кілька основних маніпуляцій:

 1. Спалити подарунок
 2. Віддати нужденним
 3. Очистити за допомогою різноманітних замовлянь
 4. Попрати, помити або засипати сіллю
Обручку

Що ж робити з кільцями? Все залежить від того, наскільки вони вам дороги і з чого виготовлені. Якщо це золото, то викидати його немає сенсу, можна провести очищення за допомогою проточний холодної води або святої води, а також здати в ювелірну майстерню, переплавити на іншу прикрасу. До речі, так робить більшість жінок. В крайньому випадку можна здати в ломбард як брухт, звичайно, прикраса такі коштують набагато дешевше, ніж в ювелірних магазинах, і багато грошей за них не запропонують, але все ж якусь цінність вони мають.

Якщо кільця виготовлені не з дорогоцінних металів, а являють собою звичайну біжутерію, але яка для вас цінна, то можна вчинити таким чином:

 • Закопати в землю подалі від будинку
 • Кинути в струмок
 • При поїздці на море кинути в морську воду

Вважається, що саме солона вода, а також проточна, змиває всю негативну енергетику, очищаючи кільце.

Старі кільця

Як викидати подарунки, коштовності?

Все залежить від того, з чого виготовлений подарунок і що собою представляє. Якщо це годинник, і вам шкода від однієї думки, що збираєтеся їх викинути, то можна виконати очищення від енергетики, яка вам неприємна.

Інструкція, як викидати речі:

 • Для цього береться порожня банку з кришкою, що загвинчується. В неї вкладаються годинник або інші подарунки, які не можна мочити. Після цього кришка, що загвинчується, за допомогою освяченої церковної свічки запечатується по колу таким чином, щоб віск потрапив на метал і скло.
 • Після цього банку на одну годину ставиться під проточну воду. Таким чином, вдасться повністю очиститися від енергетики колишнього молодої людини. Якщо це якісь старі речі, які вам подарував ваш молодий чоловік або дороге взуття, ви не хочете викидати, можете на добу засипати сіллю, а потім почистити щіткою.
 • Залишки солі змиваються в унітаз. Далі з такою одягом або подарунками можна робити все, що завгодно. Їх можна здавати в ломбард, продавати, або навіть роздавати малозабезпеченим.
Подарунок

Очистка особистих речей водою, травами

Звичайно ж, дорогоцінну річ, кільце можна передарувати. Для цього попередньо потрібно виконати очищення від своєї енергетики.

Інструкція:

 • Занурте на ніч кільце або дорогі прикраси у молоко або святу воду.
 • Можна також провести обкурювання за допомогою ладану і лаванди.
 • Вважається, що ці трави очищають від злих помислів і поганої енергетики.

Якщо прикраси досить добре збереглася, можете подарувати якомусь близькій людині або подрузі. Можете виконати додаткову чистку в ювелірній майстерні або почистити золото. Як це зробити, можна дізнатися тут.

Дорогий подарунок

Можна викидати ртутний градусник?

Ртуть — токсична речовина, яке не можна утилізувати сміття. Як нейтралізувати ртуть і дізнатися про утилізацію градусників можна тут.

Як бачите, будь-яка річ, яка вам коли-небудь належала, заряджена вашою енергією. Якщо виконати правильні маніпуляції з очищення, то речі стають практично порожніми і чистими. Навіть у випадку, якщо ви подаруєте цю річ якійсь людині, то нічого поганого з вами не трапиться. Намагайтеся, щоб на ваших речах не було частинок шкіри, волосся, нігтів. Адже саме за допомогою цих частинок організму можна завдати шкоду, використовуючи псування або пристріт.

ВІДЕО: Як позбутися особистих речей?