Ворожіння на чаї — як це робити: базові поняття, тлумачення символів у не випите і випите напої

Гадати на чаї почали ще багато століть тому і на сьогодні до нас дійшло ціле мистецтво. Давайте познайомимося з ним докладніше.

Спочатку в Китаї чай використовували як засіб народної медицини. Але в часи правління династії Тан в V-I столітті до нашої ери сформувалася культура вживання чаю, як тонізуючого напою.

В цей час з'явилися перші спроби ворожіння на чай, так як чаїнки час від часу складалися в химерні візерунки і люди, з властивим їм інтересом до майбутнього почали пов'язувати їх з ним. Вони бачили в фігурках з чаїнок певні образи і на цьому вишикувалася ціла система, яка дійшла до наших днів у різних варіаціях.

Як ворожити на чаї?

Ворожать на чай не лише на самоті, але і в колі маленьких подружок, тому багато хто вважає, що це ворожба є просто увеселением. Тим не менше результати його досить-таки точні, особливо, якщо дотримуватися простих правил, яких всього два.

Пішло з Китаю

Щоб ворожіння на чаї було точним, і ви отримали від чудесного напою не тільки заряд бадьорості, але і відповіді на питання, що цікавлять вас потрібно зробити наступне:

 1. Заварювати чай в чашці, а не в заварнику.
 2. Чашка повинна бути не з вертикальними стінками, а поступово розкривається від денця до краю.
 3. Чай обов'язково повинен бути гарним, великолистовим.
 4. Поки чай заварюється – думайте про проблему або питання, яке вас цікавить.

Для цього вам необхідно покласти в чашку чайну ложку заварки і залити окропом. Щоб чай настоявся і придбав свій прекрасний смак йому необхідно близько 15 хвилин. Накрийте чашку кришечкою або блюдцем і почекайте. Коли чай заварився – знімайте кришечку і дивіться.

Ворожать на чаї азіати двома способами — на ще не випите чаї і на випите.

 • У першому ворожінні важливо те, скільки чаїнок на поверхні, скільки на дні і в які фігурки вони шикуються.
 • У другому – місце «приземлення» чаїнок, і, звичайно, фігурки з них. Можна поєднати їх, погадав спочатку на тільки що завареному напої, а потім, після того, як спустошите чашечку, вже на візерунку з чаїнок.
За чаїнкам

Відмінне положення для чашки, в якому ви її поставили спочатку. Якщо ви не пам'ятаєте, як вона стояла до того, зробіть так, щоб ручка була спрямована на вас. Деякі вважають за краще розбити чаїнки ложечкою перш ніж трактувати значення спливли чаїнок. У такому разі треба зробити три кола ложечкою лівою рукою. А деякі просто покрутить чашечку за годинниковою стрілкою. Але можна цього і не робити – робіть так, як відчуваєте на даний момент.

Ворожіння на чаї: базові поняття

Для початку розглянемо базові поняття ворожіння на чаї.

 • Простір чашечки має як тимчасове, так і, власне, просторове значення. Так, стінки чашки від дна до краю – це час.
 • Якщо символ, який ви побачили поруч з дном – це далеке майбутнє, якщо посередині чашечки – більш близьке і у самого краєчка – сьогодні або завтра, на носі.
 • Ручка чашки символізує вас і є ключем до визначення просторового значення чашечки. Якщо символ, який ви бачите розташований близько до ручки, означає, що подія відбудеться поруч з вами.
 • Напрямки фігурок при ворожінні на чаї по відношенню до ручки теж дуже важливі – ті, що спрямовані до ручки означають прибуття, надбавку, прибуток. А ті, що спрямовані від ручки – навпаки.
Ворожимо

Кількість символів, що говорять про хорошому або поганому теж важливо – воно допоможе вам уявити собі загальну картину, від якої можна відштовхуватися. Наприклад, одна погана новина на тлі величезної кількості позитивних ознак, звичайно ж, не зіпсує у загальному і цілому щасливий період.

Ворожіння на чаї: тлумачення символів у не випите напої

Якщо ви ворожите на ще не випите чаї, то поставте чашку так, щоб ручка була спрямована на вас – важливо розташування символів праворуч і ліворуч від ручки. Праворуч – це майбутнє, зліва – минуле.

Китайські книги по ворожіння на чаї розповідають про більш ніж шістдесяти позиціях чаїнок і їх трактуванні. У нашій статті ми розповімо про декілька.

Правильно трактувати
 1. Одна чаинка ліворуч, дві праворуч. Загалом вас чекає дуже щасливий період – гроші, любов і везіння буквально будуть ходити в ногу з вами. Але везіння у фінансах доведеться чекати цілий рік. Не давайте найближчим часом нікому в борг.
 2. Якщо на поверхні по різних сторонах від ручки плаває по одному листочку чаю – це не дуже хороший знак. Вас чекають сварки з коханою людиною, з-за браку уваги з вашого боку. Успішна смуга в справах також зміниться проблемами на роботі і в фінансах – аж до того, що вам доведеться брати гроші в борг. Постарайтеся не висловлювати своє невдоволення ситуаціями в сім'ї і на роботі хоча б найближчі два дні, щоб уникнути неприємностей.
 3. Якщо з правої сторони від чашечки спливли два листочка і з'єдналися кінчиками, а зліва вільно плавають два широких листочка – ваші справи щодо погані. Все чудово, тільки в любовній сфері – вас чекає довгоочікувана зустріч. На роботі або в бізнесі вас чекає низка невдач і провалів, в наслідок чого ви втратите віру у власні сили і настане повний застій. Вам доведеться докласти багато зусиль, щоб не стати завсідником азартних клубів.
 4. Якщо більша частина чаїнок лежить на дні і лише дві намагаються відірватися від нього – саме час готуватися і до хороших змін, і до поганих. У любовних справах вас чекає успіх і добробут, а на роботі все зовсім не гладко. Вам не дадуть можливості себе реалізувати і це приведе вас в повне сум'яття. Матеріальні надходження вам не світять, хіба що виграєте несподівано в лотерею. Якщо всі ці перипетії підштовхнуть вас змінити місце проживання, будьте обережні, вас може чекати розорення.
 5. Всі листочки на поверхні (або більшість) – це дуже поганий знак при ворожінні на чаї. Звичайно, це ще означає і те, що ви нетерплячі. Але з іншого боку – це знак того, що вам не слід чекати успіх. І особливо в любові. На роботі ваша поспішність вас теж підведе. Можливості, які вам дасть доля буквально підуть крізь пальці з-за неї. З грошима теж не слід чекати удачі. І не смійте прийматися за азартні ігри – програєте останнім.
 6. Якщо всі чаїнки, які спливли зібралися ліворуч – і погане і хороше чекає вас. Все залежить від заданого вами питання.
 7. У разі, якщо листочки не піднялися на поверхню, але і не лежать на дні, а плавають десь посередині чашечки – вас чекає приголомшливе везіння. У любові ви пізнаєте пристрасть, ніжність і вірність. Кар'єра злетить в гору і все, про що ви мрієте, буде збуватися.

Ворожіння на чаї: що можна побачити, випивши напій?

 • Барабан – не обіцяє нічого хорошого. Вас чекають сварки, плітки, дуже голосне і неприємне з'ясування стосунків.
 • Метелик – якщо вона плаває в колі крапочок – це обіцяє матеріальні втрати. Одна метелик – задоволення без вини.
 • Келих – цей символ вказує на цілісність особистості, яка ворожить.
 • Намиста або кольє. Ціле – навколо вас буде крутитися величезну кількість шанувальників. Якщо прикраса розірвалося – планована весілля або очікувана любов можуть не відбутися.
 • Пляшка – вам варто більш дбайливо і уважно ставитися до свого здоров'я.
 • Терези – символ богині правосуддя Феміди. Це означає, що можливо судову справу або розгляд в більш легкій формі. Якщо ваги рівномірні – рішення буде справедливим. Якщо хитнулися в одну зі сторін – ні.
 • Ворота – це до будинку, повного гостей або до того, що до вас повернеться те, що ви чекаєте – не важливо, це людина або майно.
 • Цвях при ворожінні на чаї – чиїсь озлоблені нападки і несправедливість по відношенню до вас і ваших близьких.
 • Гірлянда – говорить про те, що вас чекає успіх і повагу від оточуючих в будь-якій справі.
Різні символи
 • Око – якщо у вашому напої ви бачите образ очі – вам необхідно бути дуже обережними у всіх ваших справах.
 • Гори при ворожінні на чаї – цей образ неоднозначний. В цілому це символ ваших величезні амбіції. Якщо вершини чітко промальовуються – у вас вийде все задумане і ви будете успішні.
 • Гриб – символ зростання і розширення. Якщо він розташований поблизу від ручки – ви придбаєте будинок в селі або передмісті.
 • Груша – символізує достаток, комфортне життя і багато радості.
 • Древо – виконання запланованого, виправдані амбіції.
 • Будиночок – безпека. Якщо ви плануєте почати нову справу, час, обстановка безпечна і сприятлива. Якщо символ будинку буде знаходитися поряд з ручкою і виглядати незрозумілим – значення змінюється. Отже вдома вас чекають хвороби або прикрість.
 • Дуга – образ погіршення здоров'я, труднощів у робочих процесах або зміни в планах. Є шанс потрапити в прикрість або нещасний випадок. Відмовтеся на час від задуманого.
 • Ялинка – це символ визнання для творчих людей. Чим вище деревце, тим більше шансів на визнання.
 • Жолудь – просто прекрасний образ. Однак його значення залежить від його положення в чашечці. Близько до краєчку – до фінансового благополуччя і прибутку. Де-небудь у середині стінки – у вас і вашої сім'ї буде гарне здоров'я. Біля дна – зміна в здоров'я і фінансове становище на краще.
 • Жінка при ворожінні на чаї є двоїстим чином. Одна жінка символізує різного роду задоволення і радість. Дві і більше жінки не обіцяють нічого хорошого – тільки сварки і плітки.
 • Паркан або загородка – всі ваші плани, бажання і дії знаходяться під обмеженням.
 • Замок – це не тільки перешкода на дверях перед входом в будинок. Це образ перешкоди у виконанні ваших бажань.
Важливо правильно заварити
 • Заєць при ворожінні на чаї – образ непотрібної, зайвої скромності.
 • Зірка з шістьма гранями – вас чекає благоденство в майбутньому.
 • Зірка з вісьмома гранями – навпаки, погана ознака – невдачі, нещастя і нещасні випадки чекають вас.
 • Змія означає, що хтось таїть проти вас ненависть, плете ворожі змови і наговорює на вас.
 • Качан капусти – ви дуже ревниві, вам варто позбутися цього неприємного почуття.
 • Кинджал – ви занадто поспішні у ваших рішеннях. Інший варіант – вороги готують дуже небезпечну пастку проти вас.
 • Ключик – проаналізуйте інформацію, яка потрапила до вас у руки, вам відкриються нові можливості. Якщо в чашці ви побачили подвійний ключик або він розташований біля дна – ви можете бути пограбовані.
 • Книга – не символ мудрості і знань, яким її зазвичай ми вважаємо. У ворожінні на чаинках якщо ви бачите книгу відкритою – це до судових позовів, а якщо закритою – ваші пошуки будуть важкими.
 • Дзвін – символ, значення якого залежить від багатьох факторів. Якщо він близько до краю – вас чекає підвищення в посаді, якщо близько до дна – сумні події, два дзвоника – вас чекають великі радості.
 • Колона – залежно від обставин і місця освіти — везіння, також вказує на підводні камені із-за виявленою горделивості.
 • Кільце при ворожінні на чаї – образ самостійності, задоволення бажань, спокійною і довгого життя. Колечко поруч з краєчком чашечки – ви незабаром вийдете заміж, в центрі стіночки – вас покличуть заміж, на дні – ви будете заручені довго. Якщо поруч два кільця – ваші плани почнуть приносити прибуток, а проекти втіляться в реальність.
 • Кораблик – образ хороших новин і всіляких успіхів.
 • Кошик – дуже щасливий образ. Розташована біля ручки – у вас скоро буде малюк, близько до верхівки – ваші фінансові доходи значно зростуть, кошичок з квіточками – вас чекає іскрометне благоденство, приголомшливе везіння в соціумі і безліч цікавих зустрічей. Оточена точками кошичок – вас чекає фінансова прибуток, ймовірно ви отримаєте несподіваний прибуток.
Химерні форми чаїнок
 • Корона – воістину королівське везіння. Якщо малюнок чіткий – несподівана прибуток.
 • Полум'я багаття – ви занадто часто приймаєте рішення у гніві. Уникайте цього.
 • Гаманець – якщо образ проявився в будь-якій частині чашечки, крім дна – він обіцяє вигоду. На дні ж чашечки – втрату, якої ви не чекаєте.
 • Кішечка є чином готується проти вас змови або недбайливого одного.
 • Хрестик – образ страждання, самопожертви і неприємностей. Якщо чаїнки склалися в два хрестика – чекайте серйозної хвороби або біди.
 • Коло – все, що б ви не загадали, закінчиться радістю.
 • Розправлені крила при ворожінні на чаї означають що вам варто чекати звісток.
 • Лебідь – символ вірності, означає спокійне життя в повній гармонії з коханим.
 • Цар звірів – впливове оточення принесе вам везіння.
 • Ліс – образ зради близьких чи коханця. Вас чекає удар, якого ви не чекаєте. Якщо дерева розділені річкою або вона знаходиться поруч з ручкою – чиїсь підступні плани по відношенню до вас не будуть успішними.
 • Драбинка – підвищення в кар'єрі завдяки вашій працьовитості.
 • Летюча мишка – люди, які добиваються вашої дружби, плетуть змову проти вас.
 • Листочок – до новин. Букет із листя – до щастя і світлого майбутнього.
 • Човник при ворожінні на чаї – вам доведеться бігти в дуже складних обставинах.
 • Мчащаяся галопом кінь – прекрасні новини з боку коханої людини. Голова коня – у вас з'явиться коханець.
 • Повний диск місяця – у вас буде любовний роман. Місяць у першій чверті обіцяє нові ідеї та успішні проекти, в останній – спад вашої активності в майбутньому. Якщо малюнок не ясно виражений – ви ризикуєте впасти в депресію, а в оточенні точок – вийдете заміж за розрахунком.
 • Луг зі стадом на ньому – достаток, достаток, виконання бажаного і всілякі радості. Дерева на лузі – перешкоди, які згодом підуть вам на користь, за умови вашого розсудливості.
 • Жаба говорить про те, що ви явно переоцінюєте і це може привернути прикрість.
 • Мишко — образ нерозумних рішень, які привернуть небезпеку і спричинять за собою великі прикрість. Отвернувшийся від ручки мишко каже про тривалій подорожі, яка вам належить.
Що ви бачите в чашці
 • Млин при ворожінні на чаї обіцяє великий везіння, якщо ви будете невпинно трудитися. Одні ваші здібності не допоможуть.
 • Волоть – ви отметете від себе великі прикрості.
 • Молоток – натякає на вашу можливу схильність до жорстокості і стійкість у подоланні неприємностей.
 • Місток – великі шанси швидко досягти неймовірного успіху.
 • Мураха – такі наполегливі люди, як ви, завжди винагороджуються.
 • Муха при ворожінні на чаї – смуток і неспокій. Образ неприємностей, які втілює муха стосуються здебільшого домашніх справ. Чим більше мух, тим напруженіша атмосфера.
 • Ніж – розлука, контракт, який не буде виконаний і припинення дружніх відносин. Якщо ви бачите малюнок ножа в ручки – до розлучення. Якщо ножі схрестилися – вас чекає сильна сварка.
 • Якщо ви побачили у чашці ножиці, вам загрожує розлука. Якщо вони програють у ручки – великий скандал будинку.
 • Мавпа – хтось із близьких або намагаються наблизиться до вас людей хоче вас обдурити. Придивіться до тих, хто вам лестить і будьте обережні.
 • Хмари – вас гризуть сумніви і навколо вас збираються проблеми. Ступінь неприємностей безпосередньо залежить від тяжкості хмар.
 • Олень символізує дорогу, яка вам незабаром доведеться, як і широка пряма риса.
За чаю
 • Розпустивши хвіст павич – вас чекає придбання нерухомості, птиця в оточенні точок – життя, повне розкоші і радості. Якщо пташка сформувалась у краї посудини – вас чекає багатий шлюб.
 • Листя папороті при ворожінні на чаї – великі шанси, що ваш улюблений вам не вірний.
 • Павук символізує рішучість і наполегливість гадающего, помножені на підступність і хитрість.
 • Перо — образ нестабільності і відсутності необхідного рівня концентрації на цілі гадающего.
 • Пилка – вам необхідно бути пильною – чужа людина загрожує вашому сімейному вогнищу.
 • Пістолет – над вами нависла смертельна загроза з невідомої сторони.
 • Постіль. Має два значення. Явно позначений малюнок – безхмарне життя. Переривчасті нечіткі лінії – сум'яття, яке призведе до неприємностей.
 • Птиці при ворожінні на чаї. Особливо добре, коли на малюнку видно дві пташки і більше. Птахи у польоті – гарні звістки, що сидять на гілці – ваша подорож буде успішною.
 • Бджілка. Це працьовите комаха втілює везіння в соціумі, гроші, новини, які вас порадують і (якщо поруч з ручкою) – зустріч із близькими друзями. Рой – успішний виступ.
 • П'ятикутник – ваші розум і душа перебувають у стані спокою.
 • Лінія, яка роздвоюється – вам потрібно нарешті зважитися і прийняти рішення. Ваше везіння залежить від образів навколо лінії.
 • Дитина — кількість дрібних проблем, які вас чекають складно порахувати. Інший варіант – поява дитини.
 • Рушницю. Малюнок у ручки – ваше благоденство будуть намагатися зруйнувати. Поряд з дном – проблеми зі здоров'ям.
 • Русалка при ворожінні на чаї означає спокуса, якого варто остерігатися.
 • Риба при ворожінні на чаї – напевно, самий позитивний з образів – удача і благоденство чекають вас у всіх сферах вашого життя.
 • Слон — у вас є сила і мудрість які необхідні для досягнення міцних позицій у житті. Везіння не прийде швидко – будьте терплячі.
 • Собака – друзі завжди готові стати вашою опорою. Положення малюнка і поза тварини можуть сказати багато про що – так, собака, що біжить обіцяє вам прекрасні вести і хороші зустрічі. Варто спокійно – вам не варто зводити наклепи на друзів. На дні – у близького друга неприємності.
Гадати
 • Сова – цей птах символізує безліч неприємних подій – нові починання зазнають невдачі, у ваш будинок прийдуть занепокоєння, хвороба і фінансові втрати.
 • Сокіл — раптова загроза вашому життю.
 • Стіл – святкування, приємні зустрічі і радість. Якщо навколо багато точок – нарада з грошових питань.
 • Стріла принесе неприємні звістки.
 • Стілець – ваше становище у всіх сферах покращиться. Якщо навколо нього крапочки – покращиться тільки фінансова сфера.
 • Сумка попереджає вас про можливу пастці. Якщо вона закрита – вам пощастить, і ви уникнете неприємностей.
 • Скриня ваші надії виправдаються і вас чекає приємне враження.
 • Крапочки – якщо одна, посилення найближчого образу. Якщо багато – отримаєте велику суму грошей.
 • Фрукти – символи удачі гадающего. Якщо ви побачили образ сезонного фрукта, що збігається з сезоном – ваша удача вас не покине.
 • Пагорб – якщо у вас є мета, то на шляху до її досягнення мети вас чекають перешкоди.
 • Квітка – все бажане здійсниться.
 • Години при ворожінні на чаї вам не варто коливатися і зволікати. На дні – ваш час на цій землі закінчується.

Відео: Чайне ворожіння