Що потрібно для нарощування нігтів акрилом та як правильно вибирати матеріали?

Нарощування нігтів – популярна процедура, що дозволяє в короткі терміни отримати бажану довжину нігтів і доглянуті руки. Для нарощування застосовуються спеціальні гелі, камуфлирующие бази або акрил.

Зробити нігтики можна в салоні, але техніку нарощування акрилом не складе труднощів освоїти і вдома.

Для самостійного нарощування акрилом в домашніх умовах необхідно придбати спеціальні матеріали та інструменти. Перед покупкою варто визначитися, в якій технології передбачається нарощування на форми чи тіпси.

Плюси і мінуси домашнього нарощування

Домашнє нарощування в перший раз може викликати труднощі, викликані відшаруванням матеріалу від нігтя. Це відбувається через недостатню попередньої обробки нігтьової пластини, збереження незашлифованных ділянок або наявності жирних плям з-за поганого знежирення пластини.

Ціна на матеріали варіюється від 3 до 8 тис. рублів. Але варто враховувати, що витрата пудри та інших засобів мінімальний, їх вистачає приблизно на півроку або рік. Матеріали зручно придбати в професійному магазині або на сайті певного бренду.

Незважаючи на всі недоліки, домашнє нарощування є відмінною альтернативою салонної процедурою. Воно дозволяє проводити корекцію в будь-який зручний час і так часто, як це необхідно. Особистий контроль якості продукції, захист від порізів і гарантія стерилізації інструментів – додаткові переваги самостійної роботи. Правильно нанесена акрилова пудра захищає від механічних впливів, ультрафіолету, дозволяє отримати бажану довжину на тонких і ламких нігтях.

Необхідні матеріали та інструменти

 • Форми. Щоб наростити нігті в цій техніці, необхідно дозволити нігтя відрости на кілька міліметрів, тоді з'явиться можливість закріпити форму під краєм нігтьової пластини. Для довгих нігтів варто створити бажану форму або скоротити їх, якщо вони різної довжини або зламалися.
 • Тіпси. В цій техніці, крім самих накладних нігтів, потрібні спеціальні щипці, типсорез, з допомогою яких коротшають форми. Ще знадобиться клей.
форми
тіпси
 • Грубозерниста пилка. Використовується для обпилювання та шліфування нігтя перед нарощуванням. Варто придбати пилки різних розмірів і з різним ступенем абразивності. М'якою пилкою, бафом, після процесу шліфування віддаляється пил.
 • Апельсинова паличка і кусачки. Дані предмети служать для видалення або відсунення кутикули і птеригия. Це робиться для найкращого зчеплення матеріалу, а також дозволяє рукам виглядати доглянуто.
 • Праймер. Це пахуче речовина, що покращує контакт акрилу з нігтьової пластиною. Мастика наноситься після опіла.
 • Рідкий мономер. Необхідний для нанесення акрилу на основу, просочену праймером, бере участь у процесі полімеризації акрилу.
 • Синтетична Кисть. З допомогою неї і відбувається процес розподілу акрилового порошку.
 • Акрилова пудра. Являє собою полімерний порошок різних кольорів, з щільним або напівпрозорим ефектом. Використовується для класичного нарощування та ліплення елементів дизайну.

Бажано купувати всі матеріали одного бренду. Це і зручніше, і відсутня ймовірність конфлікту різних матеріалів, що виражається в недовговічності покриття.

Рідкий мономер

Як зробити самостійно?

Зупинимося на двох технологіях, що дозволяють зробити процес будинку.

Нарощування на форми

Покрокова інструкція:

 • Підготувати руки до нарощування, вимити і висушити їх.
 • З допомогою великої пилочки обпиляти верхній шар пластини.
 • Виконати класичний манікюр: видалити кутикулу або відсунути її апельсиновою паличкою.
 • Зачистити птеригий.
 • Видалити надлишки пилу і знежирити нігті за допомогою праймера.
 • Форму підкласти під кінчик нігтя і закріпити кінці.
 • Повторно нанести праймер.
 • Пензлик змочити в ликвиде (рідкий мономер), потім взяти невелику порцію акрилу і рівномірно розподілити його по поверхні нігтя і форми.
 • Після формування довжини і форми нігтя дочекатися повного висихання матеріалу, можна використовувати лампу для прискорення полімеризації матеріалу.
 • Зняти форму і прибрати зайві кути і шорсткості на готовому результаті. Обробити бокові сторони, і м'яким бафом шліфувати поверхню нігтя.
 • Готові нігті можна покрити лаком і маслом або кремом для рук.

Нарощування на тіпси

Поетапний процес:

 1. підготувати руки, відшліфувати грубозернистим пилою поверхню нігтя, видалити кутикулу;
 2. тіпси приклеїти за допомогою клею, намагаючись максимально щільно притиснути елемент, щоб уникнути виникнення бульбашок повітря;
 3. надати бажану довжину і форму типсах, використовуючи щипці і пилку;
 4. далі зрівняти штучний ніготь з цим у місці приклеювання;
 5. покрити поверхню праймером;
 6. вмочити пензлик у ліквід, потім в акрил, і розподілити невелику кількість пудри на нігті, зачіпаючи і тіпси;
 7. велика частина акрилу повинна перебувати у місці склеювання, зміцнюючи зону стресу».

Майстер-клас по нарощуванню нігтів акрилом на формах дивіться у наступному відео.