Іспанський масаж обличчя: особливості та прийоми

На сьогоднішній день є безліч способів повернути молодість і здоров'я шкіри обличчя. На вибір надається безліч варіантів – від нетрадиційної медицини до хірургічного втручання. Але чи варто витрачати час і гроші на подальше відновлення організму, якщо є альтернативні способи повернути красу і молодість, наприклад, іспанський масаж.

Особливості

Методика іспанського масажу з'явилася трохи більше ста років тому. Його розробка та впровадження лежить в руках Енріке Гарсія, мануального терапевта з великим стажем роботи. Після деякого часу іспанський масаж набув більш серйозне назва – гемолимфодренаж.

Під час сеансу масажу людині необхідно відчувати задоволення і насолоду. Від цього в організмі виробляється гормон щастя, який впливає на процес омолодження. Іспанський масаж обличчя володіє цілющими якостями.

Він знімає напруження, збиває шкалу стресу, відновлює нервову систему.

Головна мета гемолимфодренажа полягає в омолодженні шкіри обличчя і шиї. У даній методиці можна зустріти відгомони прийомів різних культур, наприклад, практик буддистського спрямування, простежуються моменти йоги, елементи індійської нетрадиційної медицини. Вся процедура повинна проходити з музичним супроводом, в повітрі обов'язково повинні бути присутніми аромати пахощів.

Особливість гемолимфодренажа полягає в різноманітності дотиків масажиста. Одне і те ж рух в даному виді масажу неприпустимо. За рахунок цієї особливості відбувається стимуляція нервових точок, які не можуть передбачити наступне рух майстра, тим самим даючи організму постійно відчувати нові відчуття.

Моделюючий іспанський масаж обличчя дозволить не тільки омолодити шкіру. При регулярному використанні цієї методики зникне другий підборіддя. Форма губ придбає невелику природну припухлість, завдяки якій особа стане більш виразним. На додаток до всіх своїх особливостей гемолимфодренаж зможе зробити глибинну підтяжку обличчя.

Показання та протипоказання

Методика іспанського масажу дає можливість не тільки позбутися від дефектів шкіри, але і допомагає позбавитися від безлічі проблем, пов'язаних зі здоров'ям.

Гемолимфодренаж є корисною процедурою при таких проблемах, як:

 1. купероз;
 2. мімічні зморшки;
 3. темні круги і мішки під очима;
 4. вікові зміни шкіри;
 5. набряки при вагітності;
 6. стрес;
 7. зниження імунітету;
 8. нервозність і дратівливість;
 9. стан депресії;
 10. безсоння.

Протипоказання у методики іспанського масажу практично відсутні. Їм можна скористатися навіть тоді, коли лікування засобами традиційної медицини не рекомендовано.

  І все-таки з гемолимфодренажом необхідно почекати при наявності шкірних хвороб. У разі загострення якого-небудь хронічного захворювання процедуру варто перенести на деякий час, надавши організму можливість відновитися після лікування. Ще одне протипоказання, яким не варто нехтувати, – це присутність в організмі злоякісних утворень. І нарешті, останнє, – астма. Дана проблема не дасть можливості насолодитися процесом масажу і буде тримати клієнта в постійному стресі.

  Принципи

  Незважаючи на легкість виконання іспанського масажу, робити його можуть тільки професіонали. Освоїти методику в домашніх умовах неможливо. Процес навчання цьому мистецтву займає кілька років. Ці вимоги обумовлені тонкою роботою з м'язами обличчя. При недбалому ставленні до процедури майстер може завдати шкоди своєму клієнту.

  Правильно підібрана методика масажу дозволить змінити і виправити недоліки на шкірі. Допоміжні масла і креми підбираються на основі вимог організму. Зміни будуть помітні вже після першої процедури гемолимфодренажа.

  Кожен вид масажу передбачає попередній розігрів шкіри. А іспанська методика в цьому плані має відмінності. В процесі рухів майстра шкіра поступово розслабляється, потроху розігріваючись.

  Швидкість та інтенсивність рухів поступово наростають, що дозволяє масажистові вільно працювати з кожною проблемою шкіри окремо.

  У процесі розробки іспанської методики масажу були використані деякі принципи:

  1. Сама техніка включає більше 100 рухів. Протягом усього сеансу це дозволить організму відчувати нові відчуття.
  2. До кожної людини потрібен індивідуальний підхід. Всі рухи повинні бути направлені на конкретну проблему, при цьому враховувати тип шкіри і особливості організму.
  3. Категорично заборонено змішувати різні методики масажу, так як це принесе тільки шкоду.
  4. Всі рухи масажиста повинні бути ніжними і пластичними. Завдяки цьому ефект від масажу буде найкращим.

  Як зробити?

  Принцип іспанського масажу полягає в повному розслабленні організму. Приємна музика дозволить відволіктися від сторонніх думок, аромати масел і пахощів внесуть в атмосферу спокій.

  Порядок дій буде наступним:

  • Необхідно зняти макіяж, причому не просто поверхово, а провести глибоку чистку. Після чого очищаємо обличчя, шию і область декольте.
  • Позбувшись від косметики, майстер наносить масажну основу. За стандартом використовуються ефірні масла. Перед застосуванням кожний зразок масла проходить ретельний відбір, залежно від шкіри особи, її типу і товщини епідермісу, також виявляється можлива алергічна реакція.
  • Після нанесення масел масажист починає робити свою роботу. Легкі і плавні рухи дозволяють тілу розслабитися.
  • Досягнувши релаксації, відбувається підготовка до основного дії.

  Далі масажист приступає до роботи з м'язами, лімфою. Цей процес є основним етапом методики.

  Під час масажу майстер працює з проблемами шкіри, впливаючи на ділянки, які потребують корекції:

  • Рухами, схожими на вібрацію, відбувається тиск в області декольте.
  • Далі масажується область шиї. Потім майстер приступає до вилиць і скронь. Рухи повинні імітувати легкі пощипування.
  • В області щік і перенісся рухи повинні бути плавними. Натисканням подушечок пальців відбувається розминка шкірного покриву.
  • Круговими рухами проводиться масаж брів.
  • Закінчується масаж такими ж легкими і плавними дотиками, як і починається.

  Варто відзначити, що всі рухи виробляються виключно подушечками пальців і долонею. Кругові рухи, завдяки їм стимулюється приплив крові до зони обличчя.

  Методика іспанського масажу особи представлена в різних технічних виконаннях. Кожна техніка особлива по-своєму. Саме тому перш ніж зробити вибір, необхідно порадитися з майстром.

  Техніка може бути:

  • Миотенсивная спрямована на зміцнення м'язів шкіри обличчя.
  • Соматоэмоциональная дозволяє використовувати в процесі масажу додаткові предмети, наприклад, пір'я або ж камені. Дана техніка в першу чергу впливає на нервову систему.
  • Нейроседативная техніка допомагає зняти втому, стрес і позбутися депресії.
  • Гемолифматическая відновлює тиск і покращує кровообіг в організмі.
  • Лимфодренажная техніка допомагає позбавитися від зайвої рідини, розташованої безпосередньо у верхньому шарі шкіри.

  Рекомендації

  Про методику іспанського масажу залишають тільки позитивні відгуки. Більшість жінок відзначають перевагу гемолимфодренажа порівняно з іншими видами масажу. Постійний догляд за шкірою обличчя в домашніх умовах не дозволить досягнути таких результатів.

  Варто відзначити, що дами у віці прагнуть потрапити саме на гемолимфодренаж. Ця процедура дозволяє відстрочити похід до пластичного хірурга.

  Ефект від застосування іспанського масажу видно після першого сеансу, а після декількох процедур стає помітно, що шкіра обличчя стала згладжуватися. Вона набуває пружність і щільність. Підтягується овал обличчя, зникає другий підборіддя.

  Жінки стверджують, що успіх від іспанського масажу цілком залежить від професіоналізму майстра. Не кожен зможе тонко відчувати і спрямовувати процес моделювання в потрібне русло.

  Слід врахувати, що одне або два відвідування масажиста впоратися з великою проблемою не допоможуть. Необхідно пройти курс з 10 сеансів. Зустрічатися з масажистом кожен день необов'язково, так як шкіра після отримання однієї процедури масажу повинна перепочити. Досить буде проводити два або три сеанси на тиждень.

  Крім отримання лікувальної дії, іспанський масаж обличчя дарує масу приємних вражень. Ця методика не тільки повертає молодість, але і знімає стрес. Курс масажу допомагає зняти м'язову напругу, дарує заряд бадьорості і наповнює силою.

    Методика виконання іспанського масажу ідеально підходить тим, хто не переносить больові відчуття. Всі рухи майстра м'які і ніжні. Легкі натиски подушечок пальців не доставлять навіть легкого дискомфорту, а принесуть максимум задоволення.

    Більш докладно про те, як проходить процедура, розповість наступне відео.