Жінка Лев: характеристика знака зодіаку, відповідні подарунки і талісмани

Цією жінкою можна захоплюватись і любити, заздрити і ревнувати, ненавидіти і обожнювати. Чого вже точно не вдасться, так це залишатися байдужими. Яскрава харизма в поєднанні із спокусливою зовнішністю і різнобічними талантами виділяють Левицю з числа інших знаків зодіаку.

Опис

Жінка Лев серед інших знаків виглядає найбільш помітно. Природа щедро нагородила її талантами, непохитною волею і рішучістю (рисами, більш характерними для чоловіків), гідними манерами, особливим шармом і чарівністю. У підсумку такі дівчата мають стабільний успіх у представників протилежної статі.

За відгуками, це дуже яскравий за всіма характеристиками знак. Його вельми чітко можна визначити, якщо в гороскопі не була задіяна важлива планета, така як Сонце, Марс або Меркурій. В їх характері не буває півтонів: лише чорне або біле, так чи ні. Вони досить однозначні і категоричні як у сприйнятті навколишнього, так і в своїх судженнях про нього і, відповідно, в поведінці.

Вогняні Левиці народжуються у найспекотніші і плодовиті літні місяці в період з 23 липня по 22 серпня, закінчуючи коло загадкових Раків і передуючи ґрунтовних Дів. Це п'ятий за рахунком знак зодіакального кола, що перебуває під домінантним впливом Сонця. Ця планета визначає всі рівні життя свого підопічного: від любові до засмаги і великої кількості джерел світла в оселі до запальності, вогню, постійних катастроф і воєн, які Леви часто навколо себе ж і провокують.

Представницям цього знаку зодіаку слід пам'ятати про своє сильне однойменному тотемну тварину, яке зберігає свою активність протягом всього року. Це одне з найсильніших ссавців планети. Стародавні нагороджували його всіма можливими силами і здібностями. Дуже шановане тварина серед багатьох культур вважалося священним. Воно співвідносилося з космічною енергією Сонця, що дає силу всьому живому на планеті Земля.

Важливий момент у визначенні характеристик особистості – декада, в яку за датою народження потрапляє людина. Кожній з них, крім Сонця, відповідає своя домінантна планета, також надає помітний вплив на знак.

Перша декада (23 липня – 1 серпня) знаходиться під впливом Сатурна. Це схильні до містики Левиці, що не терплять примусу. Вони насолоджуються своєю владою над людьми і обставинами і схильні ні з чим не рахуватися при прийнятті рішень.

У другу, найбільш сприятливу для Львів декаду (2 серпня – 12 серпня) народжуються особи, які перебувають під впливом Юпітера. Він дає знаку мудрість, розважливість і так необхідну в певні моменти стриманість. Народженим у цей період властивий деякий снобізм в манері поводитися і при виборі одягу.

Третя декада (13 серпня – 23 серпня) під впливом Марса надає знаку войовничість і підсилює багато характерні для нього риси. У таких жінок багаторазово збільшена жага слави, життєва сила, прагнення до влади і висока оцінка власних можливостей.

Це чоловічий, активний знак, з чітко спрямованої енергією янь. Саме тому багатьох його представниць справедливо звинувачують в чоловічому характері і складі розуму. Втім, такі слова звучать для них як комплімент. Це знак, що співвідноситься з вогнем, характеризує досить запальних і пристрасних представниць прекрасної половини людства. Їх девіз: «Я наказую! » Такі жінки рідко прислухаються до чужої думки і часто йдуть до своєї мети напролом, просто руйнуючи своєю потужною енергією всі перешкоди. Вони можуть прийняти до уваги думку тільки людини досвідченого в якійсь області, який є авторитетом в їх власних очах.

Метал, відповідний знаку зодіаку – золото. Причому його відтінок повинен бути золотистим або червонуватим, але ні в якому разі не білим. Камені тільки натуральні: діамант, рубін, смарагд, топаз, тигрове око, бурштин.

Квіти Лева – півонія, хризантема, соняшник, троянда і його дикий побратим шипшина. Дерева, близькі по енергетиці до знаку – кипарис, тополя, кедр.

Відповідна кольорова гама складається чорного кольору всіх відтінків вогню: червоного, жовтого, золотого, помаранчевого, пурпурного і червоного.

Особливості характеру

Не всі мають царську зовнішність, але амбіціями царя звірів має, безумовно, кожна. Хоча Левицям в доглянутості і умінні подати себе навіть при наявності досить середніх зовнішніх даних не знайти рівних. Вони завжди ретельно стежать за собою навіть тоді, коли у їхньому житті настає криза. І чим гірше у них на душі, тим більше блискуче вони виглядають. Помітний макіяж дозволяє приховати за своєрідною маскою чутливу душу добросердій левиці. Але про ці якостях знають навіть деякі близькі. Адже королева не може дозволити собі бути слабкою.

Вона завжди повинна бути ідеальною до кінчиків нігтів. Бувають і у жінки Лева періоди спадів і депресії. Але вона, подібно легендарної героїні фільму «Віднесені вітром» Скарлет о'хара, не може довго перебувати в зневірі. «Подумаю про це завтра», – ось її девіз на цей випадок. І дійсно, краще лягати спати зі свіжою головою, адже повноцінний сон як ніщо інше відмінно впливає на жіночу красу. Тому навіть після незначних падінь Левиця досить швидко приходить в форму і йде далі з гордо піднятою головою на заздрість недоброзичливців, які навіть у цій прекрасній великодушною дами буває дуже багато.

Її основні риси – це прагнення до світському суспільству, ерудованість, гордість і нездатність йти на компроміси, кришталева чесність і великодушність царя звірів. Вона досить самодостатня, вимоглива до людей навколо і до себе самої. В друзі вибирає найбільш відданих, любить товариських і цікавих, з відмінним почуттям гумору людей. Жіночої дружби вона не розуміє, що у неї є кілька приятельок для різного роду видів дозвілля, але найчастіше вона дружить з чоловіками.

Яка вона в любові і шлюбі?

Справжня Левиця може переживати по-справжньому яскраві і пристрасні романи, але своєю шуканої метою вона бачить родину. Мріє про великому клані з безліччю нащадків, які будуть збиратися по вихідним і незмінно питати мудрого ради. Тому в супутники життя така жінка буде вибирати саме того, хто зможе допомогти втілення її мрії в реальність.

Вона завжди оточена натовпом шанувальників, просто обожнює чоловічу увагу, компліменти і дорогі подарунки. Вона не приховує своїх запитів, що найчастіше представниками сильної статі приймається за меркантилізм. Насправді ця жінка стільки часу і сил приділяє відточуванню світських манер та придбання зовнішнього лиску, яка отримала прекрасну освіту, діяльна і цікава, просто не вважає за потрібне витрачати дорогоцінний час свого життя на невдах.

Їй потрібен справжній лідер по життю, розумний, великодушний, привабливий і сміливий чоловік з почуттям гумору, якого вона буде поважати. Без цього шлюбний союз не має сенсу. Природно, майбутній чоловік повинен міцно стояти на ногах і дозволяти своїй дружині жити на широку ногу. Інакше Левиця просто не зможе закохатися. Це не означає, що вона геть позбавлена романтизму, просто рай в курені не для неї. Чоловік повинен бути успішний хоч в чомусь, щоб вона могла дивитися на нього знизу вгору. Ідеально, якщо чоловік буде старший і досвідченіший, зможе стати своєрідним наставником для такої жінки. Лев просто нецікаво виконувати роль матусі при інфантильного чоловіка, не стане вона і будувати відносини з тим, хто заробляє менше за неї.

Натомість, забезпечивши такий дівчині спокійне безтурботне життя в достатку, ви отримаєте вірну, гідну дружину і справжню матір сімейства. Жінка Лев – це одна з тих рідкісних осіб, яка завдяки своїй енергійності встигає працювати, піклуватися про домочадців і при цьому добре виглядати без шкоди для якоїсь із сторін свого життя. Звичайно, при хорошому достатку, для прибирання вона, швидше за все, запросить домробітницю. І це буде цілком виправдане, адже за вартість години своєї роботи більшість успішних Левиць можуть найняти цілу клінінгову бригаду. А ось в умінні готувати і любові до цього процесу відмінною господині не відмовиш. Вона й сама любить смачно поїсти, тому сім'я часто буде насолоджуватися складними стравами, випічкою і домашніми різноманітною їжею.

У любові Левиці діляться на два типи. Одні досить холодні, приховують свій внутрішній вогонь. Вони чітко приховують його, щоб не бути обдуреними, не вірять словам порожніх чоловіків. Довгий час вони можуть чекати того єдиного, хто оцінить по достоїнству і зможе звести її на п'єдестал. В шлюбі за розрахунком вони, однак, виявляються найчастіше нещасливими. Криза настає після 35 років, тоді Левиця і часто зустрічає свою першу в житті любов, кидаючись в неї, як у вир з головою. Якщо цього не відбувається, нерозтрачену ніжність і пристрасть вона може сублімувати в дорогі хобі, шопінг, розваги.

Інший тип з молодості дуже влюбливий, може мати кілька яскравих і тривалих романів. Партнеру вона віддає себе без залишку, але як тільки трохи остигає пристрасть, вона починає бачити його справжні достоїнства і недоліки. При цьому Левиця може відчувати себе спустошеною, а відносини вичерпали себе. Шляхом багатьох проб і помилок вона вибере собі в супутники в досить зрілому віці просто надійного і доброго чоловіка, який буде захоплюватися успішної дружиною і зможе стати їй другом.

Відповідні професії

Жінки Леви гарні буквально у всьому, за що беруться. Їх цінують за розум, комунікабельність, оптимізм, енергійність, волю і цілеспрямованість, здатність виконувати складні завдання. Але тільки їй не кожна робота припаде до душі. Кращим буде варіант з можливістю кар'єрного росту або робота в luxury-сегменті, де вона зможе обертатися в світі заможних і знаменитих людей.

Львів відрізняють високі лідерські якості та вміння керувати людьми, тому вони швидко закінчуються своєї команди на більш високі позиції. Бути підлеглим і виконувати рутинну роботу їм нестерпно. Якщо жінка Лев не може вибитися в керівники і отримувати гідну оплату за свою працю, вона віддасть перевагу ризикований шлях бізнесвумен. Так їй простіше реалізовувати свої амбіції, адже Левиця звикла розраховувати тільки на себе. Вона терпіти не може залежати від чиїхось можливостей, ненавидить некомпетентність або неякісне асистування.

Якщо ваш начальник Лев, вважайте, що вам крупно повезло. Вона амбітна і піклується не тільки про свій успіх, але і про просування всього підприємства. Готуйтеся до виконання складних завдань і переробкам, які будуть добре оплачуватися. Не варто чекати від такого керівника чітких розпоряджень. Вам буде дано завдання, а шляхи її вирішення Левиця залишить на відкуп вашому професіоналізму. Вказувати кожному, що і як робити, для неї означає принижувати професійну гідність працівника. Вона із задоволенням підкоригує можливі помилки і вкаже на недоліки, може дати кілька цінних порад. Але ось переробляти роботу співробітнику доведеться самостійно.

Лев жінка любить бути в центрі уваги, їй властива деяка театральність. Вона не боїться виступати перед великою кількістю людей і володіє прекрасними комунікативними здібностями і ораторськими даними. Така дівчина може досягти успіху в акторській професії та шоу-бізнесі і в усьому, що пов'язане зі сферою розваг. При належної грошової хватці і комерційних здібностях Левиць виходять прекрасні наставники і коучі у різних сферах знань.

Представниці знака зодіаку мають яскраво виражені здібності до вивчення іноземних мов. Не виключена можливість їх успішної роботи за кордоном або в філії великої міжнародної компанії.

Лідерські якості та вміння спілкуватися з людьми різних соціальних верств дозволяють жінці Леву стати депутатом, політиком, бізнесменом, громадським діячем. На цьому слизькому шляху їй важливо пам'ятати не тільки про свої амбіції, але і про суті свого служіння певної місії. Адже основні якості Левиці, покровительствуемой Сонцем, – це віра й правда. При ухиленні від цього світило може покарати самими жорстокими провалами.

Талісмани

Левицям особливо ретельно слід вибирати амулет, радячись тільки зі своїм внутрішнім відчуттям до даного предмету. Представниці знака вірять у містику. Вдалий талісман дійсно може приносити їм раптову удачу і дарувати позитивну енергетику, стати оберегом і надихати на значущі справи.

В якості амулета підійдуть будь-які зображення лева, орла, сонечка, лебедя. Гарні також солярні символи (різні зображення Сонця): картини в інтер'єрі, рослини соняшника, бамбук з його невблаганною тягою вгору і невичерпною силою, вогненні кольори. Можна використовувати і щасливі для вогняного знаку числа: 1, 5, 9,11.

Особливо важливий для Левиці вибір якісних натуральних каменів в прикрасах. Правильно підібрані, вони будуть приносити удачу і згладжувати негативні характеристики знака. Не варто носити чужі прикраси або придбані в ломбарді, для сприйнятливою енергетики Льва це несе велику небезпеку. Виняток можна зробити лише для фамільних коштовностей бабусі, яка намагалася і в житті допомагати, і після могла стати ангелом-охоронцем. Краще буде, якщо ви знали свою родичку особисто. Однак якщо ви не хочете у чомусь повторити її долю, то від носіння таких прикрас краще відмовитися.

Цар каменів діамант немов створений для того, щоб підкреслити велич Львів. Він уособлює собою владу і силу, допомагає у вдалих контактах і заряджає енергією сильну особистість. Якщо Лев з якихось причин не володіє помітною харизмою (що зустрічається дуже рідко), то не варто носити прикраси з цим мінералом, вони будуть тільки забирати і без того недостатню енергію знака.

Відомий як «камінь Сонця» геліодор корисний тим, чия професія пов'язана з наукою і викладанням, так як акумулює інтелектуальні здібності власника. А Левицям може принести успіх в особистому житті та досягнення сімейної гармонії.

Золотистий топаз запальним представникам знака тримати емоції під контролем, наділяє мудрістю. Існує повір'я, що цей камінь може допомогти розгадати підступні плани таємних ворогів.

Турмалін корисно носити Левам творчих професій. Він розвіює страхи, усуває тимчасову невпевненість і сприяє розвитку креативного спрямування свідомості.

Янтар є універсальним талісманом для Левиць. Цей жовтих відтінків камінь, немов відобразив у собі промінчик Сонця, дарує тільки позитивний настрій, посилює енергетику знака, позбавляє від меланхолії і захищає від недоброзичливців.

Що можна подарувати?

При виборі подарунка для жінки Лева важлива його елітарність і висока вартість. Шуби, дорогі ювелірні прикраси, шикарні букети квітів з 101 троянди, – ці жінки не з тих, хто від скромності і почуття себе зобов'язаною відмовляться від дорогого подарунка. Більш того, дівчина Лев вважає, що вона гідна не менш ніж королівських почестей і самих дорогих дарів за своїм визначенням. Вона не оцінить кімнатні рослини в плошці або наспіх куплену в найближчому кіоску м'яку іграшку. Справа зовсім не в меркантильності і горезвісної жадібності. Вона й сама любить дарувати не менше, ніж отримувати. Причому робить це завжди грунтовно, з великим смаком і не скупився на витрати.

Відмінним подарунком дівчині Леву будуть дорогі ювелірні прикраси із золота з натуральними каменями. Вона оцінить і бренд виробника, і кількість карат. Не варто боятися купити надто велике ювелірний виріб: Леви люблять помітні блискучі речі. Можна вручити і незвичайну дизайнерську річ зі срібла, яка буде оснащена фірмовим сертифікатом і випущена в обмеженій кількості або навіть єдиному екземплярі.

Вдалим придбанням для дарувальника будуть і дизайнерські аромати. Леви дуже люблять духи і, як правило, тримають у себе вдома цілий стратегічний запас. При цьому перевагу зазвичай віддають солодким, тяжким чи східним пряним ароматом. Щоб напевно не помилитися з запахом, надайте можливість вибору самої одариваемой, подарувавши їй сертифікат на щедру суму.

Якщо ви досить добре знайомі, то можна порадувати кохану красивою одягом. Жінки Леви воліють дорогі тканини і натуральні хутра. Одяг повинна бути яскравою, у вогняних тонах або блискучою. Прекрасним вибором може стати комплект червоного дизайнерського білизни або човники з шкіри пітона на шпильці.

До вподоби доведеться жінці Леву і все, що пов'язано з символікою знака: сувеніри, картини, письмові приналежності у формі або із зображенням лева або кішки. Люблячі враження Левиці оцінять і квиток в елітний спа-салон або на зацікавив її концерт, шоу.

Якщо ви не знаєте смаку своєї подруги досить добре, то можна зробити гастрономічний подарунок. Головне, щоб він був елітним, в гарній упаковці і не нашкодив бездоганній фігурі Левиці, яку вона так ретельно береже. Це може бути колекційне вино, набір дорогих рідкісних спецій, привезений спеціально для неї з Іспанії, коробка асорті з бельгійським шоколадом. Який би подарунок ви не вибрали, він повинен відображати бездоганний смак і високі запити Левиці.

Знаменитості

Серед жінок Львів дуже багато відомих, публічних персон. Всі вони володіють яскравою харизмою, сонячної позитивною енергетикою, не залишаючи байдужим нікого, хто хоч раз почув їх ім'я. Це американські актриси Кейт Бекінсейл, Шарліз Терон, Міла Куніс і Сандра Баллок; російська модель Вікторія Лопирьова; зірка серіалу «Щоденники Вампіра» Ніна Добрев; співачки Вітні Х'юстон, Дженніфер Лопес і Софія Ротару; успішна письменниця Даніела Стіл; телеведуча Юлія Висоцька.

Хто ощасливить у шлюбі жінку Лева, дивіться у відео нижче.