Характеристика чоловіки Лева, народженої в рік Бика

Люди, народжені з 23.07 по 22.08 є Левами за гороскопом. Роками Бика вважаються: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 роки.

Лев у злитті з Биком — дуже норовлива особистість. Норовистість — ключова риса цієї людини, незалежно від статевої приналежності. Бик-Лев більш безтурботний і веселий серед всіх Биків. Але зачіпати веселуна ніколи не варто, так як сплеск агресії неминучий. Але звірячий гнів Лева поглинає «внутрішній» Бик, який не дозволяє йому діяти на емоціях.

Для особистих відносин Лев, народжений у рік Бика, вибирає позитивного, врівноваженого і душевну людину. До другої половинки ставиться з увагою і турботою, на нього можна спокійно покластися. В сім'ї — це безперечний лідер і абсолютно всі повинні підкорятися рішенням глави сім'ї. Сімейне життя на думку Лева року Бика — палац, де повністю проявляються його царствені звички.

Йому неодмінно потрібно бути на чолі сім'ї і всі повинні ставитися до нього з повагою. Цей пунктик компенсує чудове житейська чуття та вміння організовувати побут найкращим чином.

Характеристика чоловіки Лева з якостями Бика

Благородний Лев наділений силою Бика, що породжує гармонію характеру, що складається в більшості з позитивних якостей. Цей чоловік не звик панікувати і трусити, затято відстоює свою позицію. Здатний постояти за неї з кулаками, але доводить справу до бійки нечасто. Лев урівноважений завдяки спокою, притаманного знаком Бика.

Бик демонструє чимало гідних рис: наполегливість, витримку, рідкісну силу волі. Лев додає від себе наявність вагомого самоповаги, визнання власної важливості для себе самого. Для побудови блискучої кар'єри та престижного статусу в соціумі й у всіх життєвих сферах — це ідеальні якості.

У Лева виражена цілеспрямованість та амбіційний характер. До вподоби у всьому максималіст, віддаючи перевагу тільки найкраще, бажано навіть досконале. Це стосується речей і оточення. Така людина прагне жити в розкоші, одягатися в бренди і обертатися в бомонді.

При цьому відрізняється емоційною стійкістю, вірністю, душевністю і товариськістю.

Чоловік, який народжений під знаком Лев-Бик, спрямований на успіх і прагне у всьому лідирувати. Намагатися підпорядкувати собі лідера — невдячна справа.

Лева-Бика всі поважають та прислухаються до нього. У такої людини добре виходить займати керівні пости, робити грамотні розпорядження, бути представником солідного підприємства і навіть вершити долі.

У будь-якому разі хлопець не буде непоміченим. Завжди одержимий благородною метою, але треба зауважити, що йому складно приходити до компромісу.

Стороннє думка Леви-Бики беруть вкрай рідко, вважаючи за краще думати, що власна точка зору — єдино можлива. Особливо помітно незгоду на компроміс при порушенні його особистих інтересів.

У Лева, що з'явився на світ під заступництвом Бика, великий потенціал. Робота цілодобово — його випадок. Навіть якщо доводиться робити це не в найкращих умовах. Трудоголік, одержимий успіхом, готовий на багато що заради перспективи. Жити в бідності він не погодиться ніколи. Енергійна натура Льва допомагає вирішувати будь-які питання сьогодні і зараз, не відкидаючи на завтра ніяких справ.

Такий чоловік завжди залишає про себе приємне враження і викликає довіру. Вирізняється красномовством, але більше намагається робити, ніж говорити про справи. Лев-Бик впевнений у собі, вміє вправно справлятися з труднощами, ризикувати заради більшого, безстрашно рухатися до мети, прагнучи до максимуму можливого. Це поєднання знаків «породжує» відмінних фінансистів і бізнесменів.

Чоловік Лев, який народився в рік Бика, прагне бути лідером. Твердий і незгодний на компроміси, має бичачим завзятістю у відстоюванні власних інтересів. Мінусом є його невміння бути лояльним по відношенню до стороннього думку. Своє кредо для нього вище за інших.

Сімейні відносини

Ця сфера життя займає велике місце в житті чоловіка Лева-Бика. З пошаною ставиться до сімейних цінностей і часто бере саме їх за каркас організації життя в шлюбному союзі. Щоб законних відносинах була гармонія, важливо не помилитися з супутницею життя.

Цей поважний сім'янин в молодості відрізняється велелюбністю. Здатний навіть крутити романи з кількома дівчатами одночасно. Притому прагне зрозуміти своїх подруг, щоб вивчити жіночу природу і вибрати в дружини саму ідеальну з них.

До коханої хлопець Лев-Бик висуває максимальні вимоги. Їй неодмінно повинна бути властива товариськість, розум, яскравість зовнішності і характеру. Крім того, вона повинна хвалити і балувати свого Лева.

Лев року Бика і сам безмірно щедрий до близьким людям. Любить робити їм подарунки, милі сюрпризи, які радувати чимось приємним і незвичайним, дивувати. При цьому щедрий дарувальник може проявляти жорсткість і вимагати підкорятися йому беззаперечно.

Буде краще, якщо він послабить захоплення, надавши улюбленої шанс реалізувати особисті мрії. В іншому випадку жінка може стати інфантильної відомою особистістю.

Для успішності у Лева-Бика є всі задатки, але треба знаходити час і на духовний саморозвиток.

Якщо Лев-Бик не буде відчувати в сім'ї повагу до себе, то почне лютувати. Відсутність уваги і активності з боку домочадців може спричинити серйозні проблеми.

З дружиною у нього складаються міцні відносини, в основі яких лежить дружба з розумінням. Від чоловіка вона отримує повагу та абсолютну підтримку. А для дітей він авторитет і один одночасно. Такий батько завжди прийде на допомогу у вирішенні непростих питань, навіть у дорослі роки нащадків.

У любові і відносинах

Тут він не менш активний, як і в іншому. Сексуальна енергетика цього знака легко заповнюється, а його життєвий потенціал вважається дуже високим. Є одне але: на пошук єдиною супутниці для життя можуть піти роки, тягнуть постійну зміну партнерок. Другу половинку ловелас вибере по зовнішності і тонкому почуттю гумору. Для нього ці якості в пріоритеті.

Лев під знаком Бика зазвичай стає багатодітним батьком і любить своє потомство. Це чуттєвий і дуже пристрасний партнер, здатний закрутити голову будь-якої красуні. Але свої почуття стороннім не демонструє. Так само як і не показує їх до певних пір обраниці. Це сильно відрізняє Лева від інших знаків, тому дівчата побоюються зближення з ним.

Але перший крок Лев піде сам, так як ініціативний по натурі, товариський і енергійний. Партнерці краще довіритися йому повністю, переклавши на міцні плечі вирішення всіх питань і проблем.

Лев-Бик в сексуальній сфері

Це справжній експериментатор і солодун. Йому подобається все незвичайне і нове. Тільки від змін поз і ласк він буде отримувати задоволення і не занудьгує з винахідливою партнеркою. Чуттєвість Лева приносить в близькість з ним красу і задоволення.

Вируюча енергія приносить у його інтимну сферу життя багато яскравих фарб і незабутніх вражень. Якщо що-небудь Лева не влаштує, він піде шукати іншу подругу. Льву притаманна розкутість і сексуальність, він шукає близькості і вважає секс необхідною складовою повноцінного життя. Партнерку обирає сам, намагаючись негласно контролювати свої інтимні стосунки з нею.

Яку супутницю вибрати?

Складний характер Лева року Бика спонукає його до пошуку визнання в будь-якій сфері життя. Йому обов'язково потрібно навчитися схилятися до компромісів, зменшити кількість претензій до свого оточення. Краще знайти для себе віддушину у вигляді хобі. Тоді невгамовна енергія розподілиться рівномірно і нікому не зашкодить своєю силою подачі.

Про психологію поведінки чоловіка Лева в любові дивіться далі.