Характеристика жінки Лева, народженої в рік Змії

Дівчина Лев, народжена у рік Змії, є найбільш суперечливою особистістю, оскільки в її характері поєднуються одночасно самозакоханість, розпещеність і інтелігентність. Такі люди завжди досягають поставленої мети і при бажанні можуть навіть «розтопити айсберг». Доля у Лева-Змії непередбачувана, на зміну їх легким успіхам і перемогам часто приходять трагедії і розчарування.

Характеристика жінки Лева-Змії

Життя жінки Лева-Змії безпосередньо залежить від її сімейного благополуччя. У тому разі, коли шлюб склався добре, то вона буде постійно займатися саморозвитком і йти тільки вперед, в цьому їй допоможе позитивна енергетика сімейного вогнища. Якщо ж родинні зв'язки неміцні і приречені до розриву, то дівчина почне впадати в депресію і не буде помічати навколишній світ, внаслідок цього її активність знизиться і це негативно позначиться на кар'єрі.

За своїм характером Змії-Леви вважаються завзятими людьми, в них часто переважає дух лідерства. Тому такі жінки можуть займати керівні посади, а якщо вони знаходять міцну життєву опору, то стають стійкими до проблем і змін долі.

Такі дами обожнюють оточувати себе розкішшю і комфортом, тому заради шикарного життя можуть піти на все.

Любов і серйозні відносини відіграють величезну роль у житті Лева, для отримання гармонії у зв'язках з партнером дівчата готові йти на поступки. Роблять вони це з великими труднощами, так як відмовитися від лідерства досить складно. Представниці цього знака Зодіаку дуже проникливі, тому часто знають, чим може закінчитися їх союз з обранцем. Незважаючи на те, що сімейні узи для Лева-Змії є «святими», в деяких випадках їх відносини приречені на розрив.

Що ж стосується кар'єри, то такі жінки швидко досягають успіхів. Вони трудоголіки, але вміють поєднувати працю з відпочинком. Раціональний підхід до реалізації планів дозволяє їм легко підійматися по кар'єрних сходах. Оскільки фінансова сторона в житті є визначальною для Змії-Лева, то дами «викладаються на повну», щоб збільшити свій капітал.

Поради жінкам Левам-Зміям

Так як в сучасному житті виживають найсильніші, то представникам цього тандему знаків слід не боятися ризику. Крім цього, дівчатам потрібно навчитися правильно спілкуватися з оточуючими і бути більш природними.

Необхідно також думати, що всі зміни в житті служать початком великого успіху.

Сумісність з іншими знаками

Дівчина Лев, народжена у рік Змії, має величезні шанси на щасливу сім'ю і міцні сімейні відносини. При цьому з кожним знаком зодіаку доля дами може скластися по-різному.

  • З Тельцем. Це ідеальний союз, два партнера – просто знахідка один для одного. У них багато спільного: інтереси, захоплення і любов до роботи. Люблячі швидко знайдуть спільну мову, і їх сім'я наповниться гармонією та щастям.
  • З Близнюками. На думку астрологів, це досить гарне поєднання знаків, якщо Левиця знайде собі чоловіка, наполегливо домагається її серця. Проблеми у стосунках можуть виникнути лише після народження першої дитини, коли жінка відречеться від себе, на час забуде чоловіка і буде цілком присвячувати себе маляті. Якщо ж обидва партнери зуміють спільно все це подолати, то у пари є всі шанси на довгостроковий союз.
  • З Раком. Завдяки своїй романтичній натурі хлопець Рак швидко зможе завоювати неприступну Левицю. Зірки закоханим обіцяють щасливі і міцні стосунки.
  • З Левом. Так як обидва партнери є представниками одного і того ж знака Зодіаку, то у них є багато загального, що дозволяє перемогти всі негаразди. І жінка, і чоловік люблять «смітити грошима», бо звикли оточувати себе всім дорогим і стильним. Тому, якщо обоє з подружжя не зупиняться, їм загрожують конфлікти і суперечки з приводу фінансів.
  • Зі Скорпіоном. З боку такий шлюб буде нагадувати «вогняний пекло». У відносинах закоханим належить випробувати всі починаючи від пристрасті, бажань і закінчуючи ревнощами. Незважаючи на складність відносин обидва партнери будуть щасливими і зможуть подолати сімейні конфлікти.

Що ж стосується інших знаків Зодіаку, то з ними союз вважається нейтральним і Лев зможе пізнати справжні почуття любові, якщо повністю відкриється перед своєю половинкою.

Якщо розглядати сумісність по року народження, жінка Змія досягне повного взаєморозуміння з чоловіком Конем. Хоча така пара позбавлена підтримки зірок, вона самостійно зможе зміцнити зв'язок і створити міцний фундамент для сім'ї. Закоханим не бажано проводити довгий час за спілкуванням, так як спільні бесіди призведуть до розчарувань. Крім цього Змія повинна навчитися не приховувати своє справжнє обличчя під маскою.

Змія з Козою мають більшу сумісність, так як цих людей об'єднує єдине прагнення до краси і комфорту. Пара витратить багато часу на те, щоб створити затишне і оригінальне сімейне гніздечко.

Непогано уживеться зі Змією і Мавпа. У представників обох знаків з'явиться можливість перевірити справжні почуття, а високий інтелект і розсудливість допоможуть подружжю досягти чималих успіхів у бізнесі. З Півнем у Змії вийде тихий і спокійний союз. Півень зможе придушити в Змії всі її негативні риси характеру, витягаючи на поверхню позитивні якості.

З Собакою Змії не варто заводити стосунки, інакше в такій родині все буде не зовсім гладко. На першому етапі життя партнерам буде цікаво проводити час і спілкуватися, але потім через деякий час подружжя зрозуміють те, що вони занадто різні.

Те ж саме стосується і Свині, яка за своєю добродушною натури стане керована Змією, в результаті у пари розпочнеться боротьба за лідерство.

Самою незвичайною вважається сімейна пара, в якій жінка Змія, а чоловік – Пацюк. Зовні вони виглядають ефектно, але всередині сім'ї постійно спостерігаються скандали і конфлікти, причиною цьому служить різний темперамент партнерів.

З іншими представниками знаків у Змії цілком є шанси на серйозні відносини.

Детальніше про жінку Леві ви дізнаєтесь із наступного відео.