Характеристика чоловіки Лева, народженої в рік Пацюка

Чоловік Лев, народжений у рік вогненної або дерев'яною Щури – це прагматична людина, який з особливою ретельністю підходить до вирішення будь-якого питання. Цей хлопець відрізняється яскравим і терплячим характером, завдяки чому знаходить безліч друзів і завжди добивається бажаного в життя.

Характеристика

Чоловік Лев, народжений у рік Пацюка, має дуже складним і суперечливим характером. Оточуючим деколи складно зрозуміти, в якому настрої він знаходиться. Більш того, Лев-Щур і сам іноді до кінця не розуміє себе. Іноді цей хлопець може бути товариським і відкритим, а іноді стає агресивним і замкнутим у собі. Той, хто протягом багатьох років спілкується з представником цього знаку зодіаку, вже давно звик до мінливої натурі. А той, хто стикається з ним вперше, буде, м'яко кажучи, шокований такою поведінкою.

За натурою своєю цей чоловік гордий і добродушний. Хлопець завжди намагається бути в центрі уваги і любить ловити на собі захоплені погляди зі сторони. Лев-Щур володіє твердим характером і відмінно поєднує в собі кращі якості обох знаків. В цьому чоловікові вдало комбінується амбіційність і працьовитість. Тому він завжди ставить перед собою чіткі цілі і наполегливо трудиться для того, щоб їх досягти. Навіть якщо на шляху виникнуть перешкоди, Лев-Щур все одно не опустить руки і буде наполегливо йти вперед.

Головний недолік представника цього знака зодіаку полягає в його бажанні панувати над усіма. Цей чоловік любить завжди і все тримати під контролем. Така поведінка не подобається нікому, тому багато хто намагається просто уникати спілкування з Левом-Пацюком. А коли його ігнорують і уникають спілкування з ним, Щур-Лев стає дуже агресивним. Тому астрологи рекомендують цьому чоловікові навчитися бути більш стриманим і м'яким.

Лев-Щур повинен зрозуміти, що кожен в цьому житті має право на власну думку і помилки.

Які вони друзі?

Друзі грають дуже велику роль у житті цього чоловіка. Для Лева, народженої в рік Пацюка, дуже важливо знати і відчувати підтримку з боку друзів. В дружніх відносинах цей чоловік проявляє лише позитивні якості свого характеру. Щур-Лев є справедливим і чуйним другом, який готовий прийти на допомогу у будь-який час дня і ночі.

Якщо Лев-Щур відчує якісь зміни по відношенню до себе, то обов'язково висловить безпосередньо свої припущення і претензії одному. Така чесність допомагає зберегти теплі стосунки з багатьма, хто входить в коло близьких друзів.

Лев-Щур не любить скаржитися на своє особисте життя, ділитися деякими делікатними моментами сімейних відносин. Тому, як правило, для своїх друзів він є слухачем і порадником.

Цей чоловік завжди готовий вислухати одного і допомогти, навіть якщо буде дуже зайнятий.

Поведінка в любові

У любові цей чоловік веде себе непередбачувано і надмірно емоційно. Не кожна жінка може витримати таку мінливість характеру. З цієї причини численні романи чоловіка Лева-Щури завершуються за ініціативою дівчат.

Хлопець Лев, народжений у рік Пацюка, абсолютно не вміє керувати своїми емоціями. Він запальний, ревнивий, а часом навіть надмірно агресивний. Коли цей хлопець починає зустрічатися з дівчиною, то намагається контролювати кожен її крок. А також робить все можливе для того, щоб повністю підпорядкувати обраницю своїй волі. Крім того, Лев-Щур любить все планувати. Планує він не тільки свої справи, але і складає графік справ для своєї коханої. Звичайно, таке ставлення подобається не кожній дівчині.

Стабільні відносини у цього чоловіка можуть зав'язатися з жінкою тільки після тридцяти п'яти років. До цього віку, Лев-Щур навчиться контролювати свої емоції і зрозуміє, що в особистих відносинах потрібно довіряти своїй другій половинці.

У любові чоловік Лев-Щур не дуже вибірковий. Він готовий пов'язати себе з будь-якою дівчиною, яка зможе захопити своєю красою і дотепністю. Для цього чоловіки абсолютно неважливо, з якої сім'ї буде дівчина, ким вона буде працювати, скільки заробляти.

Головне, щоб обраниця зуміла вразити його і всіх його знайомих.

Ставлення до сім'ї та шлюбу

Як тільки Лев, народжений у рік Пацюка, дозріє для серйозних відносин, то неодмінно одружиться на своїй обраниці. В шлюбі цей чоловік проявляє себе як надійний і люблячий партнер.

Для нього дуже важливо знайти свою точку опори в житті. А шлюб як раз буде для нього тією самою точкою. Лев-Щур прагне до стабільності і тихого щастя. Саме шлюбні відносини зможуть задовольнити ці потреби.

Крім того, сам чоловік не дуже вміє і любить розпоряджатися грошима, він не здатний вирішувати багато побутові питання. З цієї причини він намагається одружитися на тій, яка зможе керувати бюджетом і візьме на себе всі зобов'язання по створенню затишку в домі.

По відношенню до своєї дружини Лев-Щур буде проявляти себе як турботливий, люблячий і уважний чоловік. Цей чоловік завжди буде цікавитися захопленнями і справами своєї дружини. Буде підтримувати її в роботі. У сімейних відносинах для Лева-Щури дуже важливо, щоб між ним і дружиною було повне взаєморозуміння і взаємоповага.

З роками хлопець буде цінувати свою сім'ю ще більше, так як зрозуміє, що саме вона є для нього тихою гаванню. До дітей Лев-Щур буде ставитися добре.

Він буде намагатися передати їм свій позитивний досвід і постарається навчити всьому тому, що вміє робити сам.

Кар'єра і бізнес

В роботі цей чоловік проявляє всі свої лідерські якості. Завдяки цьому він цілком зможе домогтися певного кар'єрного зростання, і навіть стати керівником.

Лев-Щур легко може працювати як самостійно, так і в колективі. Він володіє дивовижною здатністю реалізувати свої таланти так, щоб не виділятися з натовпу і не викликати заздрість у колег. Для всіх здається своїм хлопцем, тому коли Лев-Щур стає начальником, його стосунки з колегами залишаються колишніми.

Керівник з нього вийде дуже справедливий. Лев-Щур завжди намагається уявити себе на місці підлеглих. З цієї причини він вміє правильно розставляти пріоритети і розподіляти сили. Під його керівництвом будь-який колектив може домогтися серйозних успіхів.

Талісмани

В якості талісманів Леву-Щура слід звернути увагу на камінь топаз або гранат. Ці мінерали зможуть залучити в життя чоловіки удачу, щастя і благополуччя. Гранат допоможе чоловікові зберегти своє сімейне щастя і зміцнити силу духу. Топаз стане підмогою в роботі, додасть додаткових сил і позбавить від негативної енергетики.

Також чоловікові варто звернути увагу на фігурки у вигляді лева чи орла, виконані з дерева або металу. Вони зможуть стати чудовим оберегом і талісманом для нього.

Зберігати їх можна вдома або на робочому місці.

Сумісність

Завоювати серце Лева, народженої в рік Пацюка, зможуть жінки, народжені під знаком зодіаку Риби або Близнюки. Цим жінкам вдасться зрозуміти суперечливий характер чоловіка, і вони зможуть сприймати його з усіма його недоліками.

Також непогане поєднання простежується у відносинах між Левом і жінкою Рак. Така жінка зможе створити затишок в домі і стане вірною дружиною.

Як веде себе чоловік Лев в любові, дивіться у відео нижче.