Характеристика чоловіка Козерога в любові

Чоловік Козеріг – зовні привабливий, привабливий, милий, брутальний, створює враження ґрунтовного консерватора. Що стосується серйозних відносин, то багато дами були б раді бачити поряд з собою такого відповідального, пунктуального, працьовитого, стійкого до знегод і цілеспрямованого чоловіка, уважного кавалера і вірного супутника життя. Цими рисами повною мірою наділений Козеріг чоловічої статі.

Чоловік, народжений під знаком Козерога абсолютно не вписується в категорію «сіра маса». Цього хлопця неможливо не помітити. Він належить до такого типажу, який вважають черствим і досить дивним, що володіє зовсім іншим ставленням до життя і любові, ніж всі інші.

Особливості

Працьовитість, упертість і вимогливість – ось ті якості, які в повній мірі присутні в характері Козерога. Цей чоловік обережний, продуманий, серйозний. Реагування на емоціях – не для нього. Козеріг все зважить і обміркує перед прийняттям відповідного рішення. А вже якщо він нарешті-то вибере собі обраницю, то це стане результатом довгої і кропіткої роботи по аналізу конкретної кандидатури. Процес цей може бути тривалим. Козеріг – такий знак зодіаку, характер якого може з великою часткою ймовірності запевнити свою пасію, що короткострокові відносини – це не про нього.

Дана характеристика гороскопу дає підказку жінкам, які шукають уваги Козерога.

Головне – переконати свого обранця, що ця партія стане для нього найкращою на все подальше життя.

Уважність, освіченість, вихованість – ті якості, які підкуповують будь-яку жінку, а особливо искательницу серйозних стосунків.

Козеріг стане ідеальною другою половинкою для жінки, готової миритися з мінімумом емоцій і пристрастей у спільних стосунках, скупими компліментами і небагатослівністю свого обранця. Адже цей чоловік як ніхто інший здатний створити саме таке враження – стриманого, строгого, педантичного, розважливого, інертного чоловіки, володіє неабиякою часткою сухості і холодності. Однак обраниця даного знаку зодіаку, швидше за все, ніколи не буде мати потребу в матеріальних благах, а життєві питання будуть вирішуватися чоловіком «на раз-два». Адже всі почуття цього чоловіка виражаються переважно у клопотах про створення для своєї родини ідеальних умов життя.

При всьому при цьому, Козеріг – відмінний слухач і чудовий співрозмовник, який може бути і цілком життєрадісним, різнобічно розвиненою людиною. Будучи відмінним психологом, він більше любить слухати, а не розповідати. Він досконально проаналізує всю почуту інформацію, тому ладу діалог з Козерогом, потрібно уважно дозувати і підбирати слова.

Стабільність, практичність у всіх сферах життя, будь то робота або домашнє господарство, – відмінні риси даного знака. З Козерогом можна не боятися, що він виявиться слабохарактерним домосідом, лежачим з газетою на дивані, адже головне призначення в його житті укладено в забезпеченні своїх близьких з матеріальної сторони.

Йому не властиві віра в удачу і везіння – Козеріг реаліст, здатний розраховувати тільки на свої сили. І від своєї дружини цей хлопець також чекає реалістичною і адекватної оцінки навколишньої дійсності. Незаперечним авторитетом будуть користуватися люди, що досягли більше, ніж він. Тому чоловіки цього знаку зможуть піднятися по кар'єрних сходах до чималих висот, якщо керувати ним буде людина, шановний Козерогом. Тоді прагнення спрямовані на поліпшення матеріального добробуту і зміцнення статусу в суспільстві.

Давши слово, цей серйозний чоловік не відступиться від нього, тому серед оточення він вважається надійним товаришем. Цей хлопець ніколи не зробить вибір на користь галасливого веселощів, його важко розговорити. Козеріг віддає перевагу відпочинок на самоті, далеко від суєти і шуму. Друзів у Козерога небагато, але вони найчастіше близькі, так як розставання з людьми дається йому важко. Цей знак зодіаку завжди готовий прийти на допомогу навіть малознайомим людям. Часто поряд з ним залишаються друзі, відносини з якими Козеріг завів у зрілому віці, оскільки підлітком був просто нестерпним, а чим дорослішою стає чоловік Козеріг, тим приємніше з ним буває спілкуватися. По-справжньому він розквітне років до сорока п'яти, маючи за плечима неабиякий досвід особистих відносин, перевірених друзів і роботу.

Ще однією з основних задач чоловік Козеріг ставить перед собою самореалізацію і досягнення визнання. Саме тому жінці, що вирішила зв'язати свою долю з представником цього знаку, не варто дивуватися постійної відсутності чоловіка вдома – він завжди буде зайнятий на роботі або допомагати нужденним. Адже загальне визнання – кращий засіб для нього в боротьбі з депресією. Вдома чоловік захоче бачити максимум турботи, підтримки та поваги, тому жінкам часто буває досить складно побудувати гармонійні стосунки з представником цього знаку зодіаку. У відносини доведеться вкладатися «душевно», а отримувати натомість «матеріальне».

По суті своїй, Козероги схожі на вовків-одинаків. Їм абсолютно не хочеться обзавестися дружиною і дітьми, але якщо все складеться, то вони приймають це як даність.

Цього серйозного і звик все планувати чоловіка не спокусить можливість порожньої витрати часу, тому безтурботному флірту Козеріг віддасть перевагу впевнені кроки.

Характер Козерога не дозволить підкорятися, якщо він не зазнає глибоких почуттів, чи то почуття любові до коханої жінки або глибокої поваги до начальства.

Які жінки йому подобаються?

Для такого чоловіка досить складним є вміння прислухатися до почуттів коханої людини, проявляти турботу, висловлювати почуття. Саме тому йому підходять дівчата чуйні і по-житейськи мудрі, здатні тонко зчитувати натуру, що володіють багатим внутрішнім світом і розвиненою інтуїцією.

Представника цього знака зодіаку досить складно буває спокусити, практично неможливо захопити або навіть закохати в себе. Жінка з наполегливим характером навряд чи стане для Козерога подругою життя. Швидше за все, він віддасть перевагу дівчину, виявляє турботу і увагу, здатну дати в потрібний час слушну пораду.

Щоб звернути на себе увагу цього знаку, потрібно заробити повагу чоловіка, проявивши пунктуальність, відповідальність, зосередженість і організованість. Можна ризикнути і обійти Козерога по кар'єрних сходах, тоді вже точно вся увага буде прикута до такої сміливої жінки. Непогано було б, якщо чоловік зміг би покластися на свою дружину не тільки в якості домогосподарки, але і в статусі радника в діловому житті.

До речі кажучи, чоловік, народжений під цим знаком зодіаку, як ніхто інший здатний оцінити розумну жінку. Козеріг не смутится і без докорів сумління прийме рада або скористається простягнутою рукою допомоги.

Є цілий список якостей, які чоловік Козеріг абсолютно не сприймає в майбутній обраниці: зайва емоційність і балакучість, легковажність і несерйозність, нав'язливість і мінливість, безвідповідальність і непунктуальність, безгосподарність.

Чоловік Козеріг – справжній стимул до діяльності. З ним не розслабишся по-справжньому, з ним потрібно постійно підтримувати образ, фонтануючий діяннями, чи то господарські справи, догляд за собою або кар'єрні кроки.

Більш того, це та людина, якій доведеться в усьому відповідати, будь то вбрання, доглянутість і відповідність манер, яким представники даного знаку віддають далеко не останнє місце.

При прийнятті залицянь від Козерога потрібно мати чітке уявлення про ідеал дружини, сформованому ним. Цей хлопець – трохи мрійник, і в своїй голові давно вже намалював для себе образ «тієї самої», продумавши все до дрібниць: риси характеру, зовнішність, особливості.

Найчастіше у своїх планах Козеріг малює для себе серйозну обраницю, для якої матеріальні блага будуть на одному з перших місць, що володіє мінімумом емоційності, здатну підтримати прагнення до чіткої організації сімейного побуту. Це досить жорсткі рамки для сучасної жінки, тому перед початком серйозних стосунків з Козерогом непогано було б дізнатися про його думках з приводу ідеальної сім'ї та шлюбу, характеру відносин і якостей майбутньої дружини – це елементарний мінімум, що дозволяє утримати цього чоловіка.

Часто для того, щоб привернути увагу цього знака зодіаку достатнім буває ідеальний образ – одяг, підібраний зі смаком, зачіска, вдалий макіяж.

З легкістю він звертає увагу на милих, володіють спокійним доброзичливим характером жінок, які вміють спілкуватися і вести себе невимушено в будь-якій компанії. Дівчина поступлива, але при цьому самостійна має всі шанси стати дамою його серця.

Козероги, можливо, трохи більше інших знаків зодіаку воліють, щоб обрана особа цікавилася цією персоною. Якщо їм був помічений інтерес з боку обраниці, то у неї з'являться всі шанси, щоб розкрити хлопця з несподіваного боку, адже він, раскрепостившись, може розговоритися, поділитися планами або навіть попросити ради.

Щоб сподобатися даного чоловікові, можна познайомитися з людьми, думка яких важливо для нього, але без ентузіазму. Змушувати Козерога ревнувати – вірний крок повернути відносини на щабель тому або зовсім припинити їх.

Для залежного від думки оточення Козерога дуже важливо те, як відреагують на обраницю найближчі друзі, родичі, можливо, колеги, тому підготуватися до «виходу у світ» варто грунтовно, потрібно виглядати надзвичайно, а вести себе чарівно і всіх воювати наповал.

Козеріг – один з найбільш норовливих і впертих знаків зодіаку, тому при виникненні конфлікту потрібно бути готовою до крижаного відчуження і мовчазності. Жінка, яка хоче помиритися і повернути відносини в правильне русло повинна мати на увазі, що відігріти його крижане серце зможе тільки безмежне тепло і очікувальна позиція. Поведінка Козерога є таким з-за того, що в глибинах холодного серця закладена невпевненість в собі і ранимість. Між тим, дана мета буде абсолютно досяжною, за умови досконального вивчення всіх тонкощів характеру коханого.

Щоб завоювати серце цього крижаного короля», потрібно пропагувати природність відносин без напористого флірту і неоднозначних натяків. Один з вірних шансів підкорити Козерога – дочекатися ініціативи знайомства і продовження відносин від нього.

Закохується такий чоловік не спонтанно і довго приховує свою закоханість, але розкусити цей міцний горішок все ж під силу.

Як зрозуміти, що він закоханий?

Зрозуміти, на кого конкретно впав вибір цього «сніжного короля», однозначно буває складно – найчастіше Козеріг небагатослівний, скупий на вираження емоцій, рідко робить компліменти і не особливо щедрий презенти.

У світі мрій немає місця для практичного Козерога, адже все, що не є матеріальним, абсолютно не цікаво йому. Єдине, що він для себе придумує – це цілі і образ коханої. Однак його поведінка кардинально зміниться, як тільки закоханий представник цього знака, нарешті, вирішить для себе, що вибрав собі другу половинку.

Існують ознаки, здатні видати його наміри щодо серйозності стосунків. Це можуть бути досить приземлені (недарма ж його стихія – Земля) турботи про облаштування побуту, вирішенні повсякденних турбот, проблем. Він може не розпорошуватися на красиві слова, але всі його жести повні турботи, а думки вже повні варіантів того, як забезпечити свою обраницю матеріально.

Насправді цей чоловік не такий кремінь, яким здається з першого погляду. Історія стара як світ – якщо чоловік постійно шукає погляд коханої, уважно слухає її, постійно опиняється поруч, то це вірна ознака того, що дані відносини мають серйозний шанс на існування.

Для Козерога одним з головних критеріїв вибору є можливість бачити в обраниці одного, тому часто любов витікає з дружніх відносин.

Існує також безліч прийомів, щоб розкусити закоханість скритного Козерога.

  1. Поспостерігати за його жестами. Закоханий представник цього знаку часто стає дуже дотепний і красномовний, що в його звичайному інертному стані викликало б ряд питань. Він почне неабияк жестикулювати, при цьому стаючи досить незграбним.
  2. Проаналізувати його монологи. Якщо в оповіданнях початку прослизати інформація про сім'ю, дитинство, рідних і близьких, то все свідчить про те, що Козеріг відкривається і починає довіряти по-справжньому.
  3. Відзначити характер бесіди з ним. Якщо хлопець уважно слухає розповіді дівчини, то це аж ніяк не показник закоханості – так велить йому природна тактовність. Але якщо при цьому помітний інтерес з його боку, якщо при цьому почнуть з'являтися уточнюючі запитання, то це також одна з ознак з'являється закоханості.
  4. Дотики – це природне бажання людини бути ближче до предмета свого інтересу. Це можуть бути випадкові торкання або під час розмови він може обійняти співрозмовницю в ході діалогу.
  5. Звернути увагу на його погляд. Закоханий Козеріг буде постійно намагатися дивитися на предмет свого обожнювання. Йому цікаво все до дрібниць: як дівчина поправляє зачіску, як сміється, сумує. Чоловік часто дивиться прямо в очі, сподіваючись там отримати підтвердження своїх почуттів.
  6. Якщо заради дівчини чоловік йде на будь-які жертви, будь то відмова своїм друзям в похід в лазню або допомоги батькам в ремонті, то це вірна ознака його закоханості.
  7. Закоханий і серйозно налаштований Козеріг ніколи не стане вимагати від коханої близькості, оскільки інтим на одну ніч – це не його формат відносин.

Якщо після букетно-цукеркового періоду Козеріг намітить по відношенню до дівчини серйозні плани, дізнатися про це можна буде легко.

Козеріг познайомить її з батьками, почне будувати далекосяжні плани, все частіше вживати «ми» замість «я» і запропонує нарешті жити разом (а це пропозиція далеко не для кожної зустрічної).

Який у сімейних стосунках?

У шлюбі чоловік Козеріг доволі невибагливий. Є прихильником традицій і звичаїв, він буде прагнути все підігнати до моделі вже перевірених відносин (будь то дитячі спогади з родини або попередній досвід в любові).

Козеріг готовий задовольнятися малим. Це виражається практично повною відсутністю завищених вимог до обстановки, одязі, їжі. Єдине, що може вивести його з рівноважного стану – хаос і безлад. Якщо чоловік Козеріг побачить прагнення своєї обраниці до наведення в будинку порядку, то цілком може з полюванням приєднатися і допомогти дружині по господарству.

Люблять ці чоловіки і смачну, спеціально приготовлену для них їжу. Це серце можна підкорити одними домашніми пирогами і тарілкою смачного борщу.

Значному гардеробу даний чоловік частіше воліє невелику кількість дорогих речей, але відмінної якості, для того, щоб вони прослужили якомога довше.

Це абсолютний лідер з досить раціональною часткою егоїзму. Для нього сім'я і сімейні цінності важливі набагато більше, ніж одномоментні задоволення.

Сексуальні стосунки в шлюбі займають аж ніяк не чільні позиції. Це, швидше, фізіологія, задовольняє елементарні потреби організму, адже в його житті немає місця пристрасті і ніжності.

Тому єдиним шансом розкріпачення для Козерога є зустріч тієї єдиної жінки, яка зможе розкрити його повністю, от тоді і з'явиться місце для ніжності і чуттєвості.

Козерогові властива готовність багато стерпіти, лиш би зберегти стосунки, над якими він працював. Розлука для нього – «маленька смерть». Але якщо розрив відносин все-таки відбудеться, то в більшості випадків Козеріг буде допомагати колишньої коханої, особливо якщо у них є спільні діти.

Змінити характер цього чоловіка практично нереально, але заради коханої жінки Козеріг може створити диво. Даний знак зодіаку дуже складний і суперечливий. Чоловіки бувають холодні і прямолінійні, аж до прояву жорстокості по відношенню до улюблених. Жінка, що зважилася одного разу на серйозні стосунки з представником цього знаку, прирікає себе на постійну роботу над собою, але це окупиться сповна, якщо вона зможе своєю любов'ю розтопити крижане серце, викликавши серйозні і абсолютно не награні почуття. Рідкісні слова компліментів представник цього знака замінить шикарними подарунками, адже чим жінка дорожче для нього, тим дорожче і частіше будуть презенти. Звичайно, в емоціях Козерога замало експресії, зате вони абсолютно щирі, адже це і є справжня цінність!

Детальніше про чоловіка Козерозі ви дізнаєтесь із наступного відео.