«Цар-ніготь»: особливості і оригінальні варіанти дизайну манікюру

Нейл-індустрія кожен сезон пропонує нові техніки та ідеї манікюру, але на протязі вже довгого часу незмінно популярним залишається акцент на одному нігті.

Переваги

Даний манікюр актуальний протягом декількох сезонів завдяки своїм особливостям.

  • Універсальність. Такий манікюр однаково добре буде виглядати і на довгих, і на коротких нігтях, так як прикраса одного нігтя значно відволікає від недосконалості інших нігтів. Грамотно підібрана палітра поряд з акцентуванням зможе зробити їх ідеальними. До того ж цей варіант підходить і для вечірнього гардеробу, і для повсякденного одягу. Такий дизайн не має обмежень для дівчат за віком. Він підійде як для молодих осіб, так і для жінок у віці.

  • Варіативність. Як правило, в цій техніці прикрашається ніготь безіменного або великого пальця. Такий «цар-ніготь» можна виділити стразами, блискітками, камінням, малюнками, пір'ям. В даному випадку немає ніяких обмежень, головне, щоб він органічно виглядав з іншими нігтями.

  • Простота виконання. Дана техніка дизайну є однією з найбільш простих і швидких, завдяки чому заслуговує все більше уваги з боку представниць прекрасної статі. При цьому швидкість не впливає на якість покриття. Просто на акцентування одного нігтя йде значно менше часу.
  • Індивідуальність. Цей дизайн є чи не єдиним, де можна показати свій індивідуальний стиль. В цьому випадку акцент може робитися не тільки на стандартно прийнятих нігтях, але й на інших. Можна експериментувати з відтінками і поєднаннями різних матеріалів. Все це дозволить створити ексклюзивний дизайн.
  • Сполучуваність з багатьма відтінками та технікою нанесення. Акцент можна зробити і у французькому манікюрі, і в стилі мінімалізм, у однотонному кольорі, і в пастельних тонах. У всіх видах такий дизайн прийнятний і актуальний.

Ідеї манікюру

Класичний французький манікюр теж можна сміливо «розбавити» з допомогою «цар-нігтя». І від цього він не стане гірше, а навпаки, заграє новими фарбами. У такому манікюрі ніготь можна прикрасити стразами, тоді він стане більш величним і по-королівськи блискучим, а можна акцентувати за допомогою малюнка, тоді такий френч буде актуальним в будь-який час і на будь-яке торжество.

Стиль мінімалізм як і раніше актуальний і здатний вдало «пристосовуватися» до будь-яких експериментів. Для цього досить покрити нігті одним кольором, а «цар-ніготь» виділити стразами.

У цьому випадку доречно буде обрамлення лунки невеликими каменями або покриття всього нігтя блискітками.

Темні тони і акцент на одному нігті останнім часом стає якоюсь класикою, яка прийнятна і в офіційній середовищі, і на урочистих заходах. В цьому випадку акцент краще робити в спокійних тонах і без викликають деталей. У цьому випадку підійдуть геометричні візерунки, рослинні і тваринні мотиви і невелика частка блискіток або страз, так як сам по собі манікюр в темних тонах є помітним.

Зовсім по-іншому слід вибудовувати дизайн манікюру в пастельних тонах. Для цього акцентувати ніготь можна, а іноді і потрібно з допомогою блискіток контрастного кольору, страз або великого каменя.

Техніка омбре з акцентом на одному нігті кожної руки виглядає нетривіально і приверне увагу з боку оточуючих. Такий манікюр в соковитих і теплих тонах з рослинним акцентом стане невід'ємною частиною літнього образу.

Поради

Такий манікюр хоч і є універсальним видом, але при його створенні варто все ж дотримуватися певних правил.

  • Надмірне захоплення стразами у поєднанні з яскравими відтінками не завжди є доречним, так і такий манікюр є екстравагантним і зухвалим.

  • Надмірне поєднання кількох видів дизайну з акцентом не завжди приносить відповідний результат і може виглядати безглуздо і зіпсувати зовнішній вигляд нігтів.

  • Для манікюру з акцентом особливо важливо стежити за станом і зростанням нігтів. Так, випали каміння або стрази, обліз або стертий малюнок підлягає негайній коригуванню.

  • При виборі палітри для такого дизайну перевагу краще віддавати класичним відтінкам.

Доглянуті руки в поєднанні з даними манікюром дозволять створити найсприятливіше враження про жінку.

Про дизайн нігтів "цар-ніготь" дивіться у наступному відео.