Красивий манікюр з «пилом»: що таке, ідеї дизайну і техніка виконання

Руки – це та частина тіла, на яку оточуючі звертають увагу найчастіше, тому більшості жінок хочеться, щоб вони виглядали доглянуто і акуратно. Салонні процедури здатні перетворити навіть самі запущені нігті в невеликі твори мистецтва – їм надають правильну форму, нарощують до необхідної довжини і, звичайно ж, покривають різними лаками і гелями.

Професійні майстри здатні створити неповторний дизайн з допомогою професійного обладнання та матеріалів, однак така процедура досить затратна по часу і не кожній дівчині по кишені. Для того, щоб без особливих труднощів повторити манікюр моделі з подіуму, великі виробники косметичних компаній пропонують бюджетні і зручні для використання товари. Одним з таких товарів є спеціальна кришталева пил.

Особливості

Кришталева пил або втирка – це спеціальний засіб у вигляді сухого порошку, який з'явився у продажу кілька років тому. Свою назву воно отримало через те, що використовують такий порошок, втираючи його в декоративне покриття нігтьової пластини, хоча використовувати пил можна і іншими способами. Манікюр, створений за допомогою такого порошку яскраво блищить і переливається на світлі, нагадуючи поверхню дзеркала або відполірованого металу.

На відміну від звичайних блискіток він виглядає більш стримано і дуже дорого. З такими нігтями можна відправитися не тільки на будь-яке торжество, але і просто на роботу в офіс.

Звичайно, в цьому випадку слід вибирати більш спокійні і натуральні відтінки, проте навіть самий простий і лаконічний варіант гарантує те, що оточуючі звернуть увагу на оригінальність ідеї.

Крім звичайного втирання, подібну пил можна наносити точково і навіть малювати з її допомогою візерунки спеціальної пензлем. Зробити такий манікюр будинку набагато складніше, адже процедура вимагає досвіду і чималої вправності, особливо в тому випадку, коли її виконують лівою рукою. При цьому і дорогі втирки, і більш дешеві варіанти швидко сохнуть і переливаються при кожному русі руки.

Такий м'який блиск досягається за рахунок розміру пігменту, з якого зроблена пил. Частинки настільки дрібні, що людське око не здатне розділити їх на окремі крупинки, тому бачить таке покриття, як сяйво і перелив. Крім того, безліч втирок має додатковий ефект зміцнення і зволоження нігтьової пластини за рахунок керамідів, що входять до їх складу.

Види втирок

Спочатку в продаж надійшло лише два відтінки втирки, що нагадують блиск срібла і золота. З часом кількість і якість цих покриттів значно зросла. На сьогоднішній день існує кілька різновидів такого матеріалу, кожна з яких створює свій особливий ефект.

Дзеркальна

Така пил з'явилася першою, але досі залишається однією з популярних різновидів. З її допомогою досягається ідеально гладке покриття, що нагадує хромований метал.

Колір готового манікюру залежить і від відтінку самої пилу, і від кольору лаку або гелю, на які вона наноситься.

Перлинна

Більш м'якого переливу дозволяє добитися «перлинна» втирка, яку частіше накладають на світлий і навіть прозорий лак або гель, але іноді додають і в темний дизайн.

Її зручно використовувати для французького манікюру та весільного дизайну нігтів.

Хамелеон

Така пудра, будучи нанесеної на пластину, змінює відтінок при русі рук від більш темного до світлого і навпаки. Однією з найпопулярніших втирок вважається варіант під назвою «майский жук». Нігті з таким покриттям переливаються, немов панцир цього яскравого комахи.

Єдиноріг

Не менш популярною вважається втирка «єдиноріг», яка дозволяє створити перехід не з двох, а з трьох і більше кольорів.

Нігті переливаються, немов відполіровані черепашки, зібрані на пляжі, і мають райдужний блиск.

Аврора

Така втирка нагадує засіб під назвою «єдиноріг», але має більш чіткий перелив в синьо-рожевих відтінках. Свою назву вона отримала від одного з найкрасивіших явищ на планеті – північного сяйва.

Призма

Подібно розкладання білого світла при переході через скляну призму, покриття цієї пилом має лінійно-спектральний перелив.

Такий голографічний манікюр відмінно поєднується і з монохромним чином, контрастуючи на його тлі, і з яскравим одягом різних відтінків.

Пластівці

Цей засіб дозволяє створити на нігтях ефект блискучою луски або мокрого піску. Для цього його наносять точково на весь ніготь або його частина. Якщо втерти таку пудру, то можна отримати більш м'який блиск, зберігає свій незвичайний перелив.

Правила нанесення

Користуватися кришталевої пилом досить просто, адже вона не вимагає спеціального інструменту, і всю процедуру можна провести самостійно. Покрокова інструкція виглядає так, як описано нижче.

  • В першу чергу, слід підготувати нігті для покриття. Для цього потрібно обрізати кутикулу, надати нігтю бажану форму, пройтися по нігтьовій пластині м'яким баффом і нанести базове покриття.
  • На базу наноситься один або кілька шарів кольорового лаку або гелю вибраного кольору. Чим менш щільну текстуру має засіб, тим більшу кількість шарів необхідно зробити для отримання рівної і гладкої поверхні.
  • На лак наноситься топове покриття, яке не має липкого шару. Це дуже важливо, так як розтерти пил по липкій шару просто не вийде. Точкове нанесення втирки-пластівців може проводитися і на липкий шар.
  • Потім потрібно вмочити кисть або палець в дзеркальну пудру, притиснути до нігтя і втирати пил круговими рухами до тих пір, поки не вийде бажаний ефект.
  • Готовий манікюр потрібно покрити двома шарами фінішу з липким шаром і видалити його після висихання.

Приклади манікюру на довгі і короткі нігті

Звичайно, строгих правил використання втирки, що залежать від довжини нігтьової пластини, просто не існує. Проте одні й ті ж ефекти виглядають по-різному на коротких і довгих нігтях.

Велика площа дозволяє краще розкритися райдужному ефекту і ефекту північного сяйва, тому наносити ці втирки переважно на довгі нігті.

Короткі нігті віддають перевагу більш м'який блиск або найбільш різкий перехід кольору. Прекрасним варіантом буде використання «перлової» втирки або голографічного пилу «призма».

При цьому краще зупинитися на більш спокійних відтінках і не вибирати яскраві насичені кольори.

    Такі втирки, як «дзеркальний» та «хрущ», відмінно виглядають на будь-якій довжині нігтя, при цьому чим темніше буде обраний колір лаку або гелю, тим яскравішими будуть блищати і переливатися нігтики після манікюру.

    Про те, як зробити такий манікюр, дивіться у наступному відео.