Як використовувати наклейки на нігті під гель-лак?

У пошуку кращих ідей для манікюру все частіше сучасні жінки стали вдаватися до альтернативних методик розпису нігтів – наліпок. І якщо непросвітницьким представницям прекрасної статі стікери здаються чимось складним, ті, хто вже познайомився з ними успішно користуються даним матеріалом для ефектного завершення різних сетів. Про те, які особливості наклейок для манікюру, їх переваги та недоліки, а також про способи роботи з ними розповість матеріал даної статті.

Особливості

Наклейки під гель-лак являють собою переказні принти різної форми і розміру, які переносять з наявною підкладки на поверхню підготовленого і пофарбованого нігтя. Залежно від різновиду матеріал має свої нюанси використання. При цьому відмінною рисою такого декору є той факт, що розташований він під запечатывающим покриттям.

Тому стікер надійно захищений від зовнішніх факторів і не руйнується в процесі шкарпетки манікюру.

Йому не шкодить побутова хімія, не страшні ультрафіолетові промені, холод, а також випадкові механічні дотику.

Картинка може бути запечатана одним або декількома шарами спеціальних матеріалів гібридного типу. Залежно від цього наклейки можна використовувати в найрізноманітніших техніках манікюру. Приміром, багатошаровість запечатывающего засобу дозволяє створити акваріумний дизайн, в якому навіть прості наклейки виглядають об'ємно.

В цілому ж використання різних стікерів дозволяє істотно урізноманітнити будь-яку техніку манікюру починаючи від класики і френча і закінчуючи комбінованим дизайном з використанням трьох технік. Самі наклейки являють собою тонку плівку з певним малюнком. В залежності від форми і розміру їх клеять на частину нігтя, а іноді заповнюють всю площу нігтьової пластини. При цьому в другому випадку сама плівка є свого роду укрепителем нігтів.

Плюси і мінуси

Наклейки на нігті під гель-лак мають чимало переваг. Практично всі різновиди прості в роботі, що не може не радувати тих, хто виконує манікюр самостійно в домашніх умовах. При цьому вироби мають досить демократичну ціну, а тому придбати їх може кожна з нас. Самі зображення відрізняються чіткістю ліній і яскравістю відтінків. Це теж актуально для манікюру, оскільки чіткі лінії надають дизайну акуратність.

Враховуючи багатий тематичний і колірний ряд, підібрати потрібні варіанти не складе особливої праці. Сьогодні перелік принтів всіляких нейл-наклейок настільки різноманітний, що навіть сама вимоглива жінка зможе знайти підходящі, скажімо, до своєї сумочки, шийному хустці, прикрас або туфель. Крім того, потрібний принт може мати кілька колірних відтінків. За рахунок цього вибрати виріб можна як у родинному аксесуару гамі, так і в тон.

Наклейки гарні й тим, що вони економлять загальний час манікюру. При цьому деякі різновиди можна замаскувати під художній розпис, тим самим підвищуючи статус манікюру. Цим прийомом користуються професіонали нігтьового сервісу, коли їх клієнтки запізнюються, але просять зробити художній дизайн на акцентних нігтях. Мало того, деякі наклейки можна поєднувати між собою, створюючи цікаві композиції.

Не можна не відзначити той факт, що для роботи з етикетками не потрібно особливих знань і важкодоступних матеріалів.

Сьогодні нейл-сфера намагається спрощувати будь-яку роботу майстра, а тому ми маємо можливість придбання допоміжних речовин, що дозволяють коригувати незначні огріхи в процесі роботи. Наприклад, тим же праймером можна розчинити складки, а топом закрити виступаючі елементи. В іншому ж для перекладу необхідний мінімум інструментарію.

Що стосується недоліків, то всі вони можуть бути пов'язані з нюансами роботи і якістю самих наклейок. Наприклад, це може бути якість самої плівки і її товщина. Відомі випадки, коли вона просто розривається в процесі розправлення на нігтях. Не можна однозначно сказати, що всі бюджетні варіанти погані, адже основна частина якості роботи залежить від акуратності майстра. І тонку наклейку можна приклеїти добре, без поривів.

Якщо говорити про нюанси, то ми рідко дослухаємося до рекомендацій фахівців. А тому у випадку відшарування приписуємо огріх до недоліків матеріалу. Важливо розуміти, що при роботі з наклейками є ряд правил, дотримання яких обов'язково.

При цьому не можна порушувати технологію недостатньою сушкою або неаккуратностью.

Другий нюанс призводить до утворення складок, які суттєво псують візуальне сприйняття дизайну.

Види

Наклейки на нігті під гель-лак бувають різними як за матеріалом виготовлення, так і за формою випуску. Крім того, вони можуть відрізнятися товщиною, що і є причиною невдоволення непрофесіоналів, учнів працювати з таким декором. Однак, якщо майстру попадається еластична плівка, проблем з роботою не буває. Такий стікер можна підтягнути в потрібну область нігтя, щоб закрити вибрану частину.

Що стосується загального, наклейки можуть бути монохромними, виконаними чорним або білим кольором, а також кольоровими. Крім того, в різних лінійках можна придбати металізовані варіанти під золото, срібло або навіть бронзу, яка сьогодні вважається досить модною прикрасою нігтів. Всього ж можна умовно виділити кілька різновид етикеток для нігтів, які використовують під гель-лак.

Слайдер-дизайн

По суті, ці наклейки є аналогом колись популярних перекладних картинок водного типу. Це плівка на паперовій основі, яку потрібно знімати шляхом розмочування. Бувають дані картинки острівними (на частину нігтя) або цільними (займають всю площу нігтя). Як правило, продають слайдери наборами в певній колірній гамі з схожими мотивами.

Різновиди цілісного типу для рук можуть включати від 10 елементів і більш. Аналоги для ніг складаються з двох наклейок на нігті великих пальців. В залежності від марки виробника картинки можуть мати приблизну форму, за якою їх простіше вирізати. Якщо вони прямокутні, їх доведеться ретельно підганяти під розміри конкретних нігтьових пластин, підлягають декорування. Крім цього, набір може складатися з безлічі крихітних картинок.

Самоклейки

Такі стікери сьогодні можуть мати різну основу. Крім паперової, вона може бути виконана з щільної прозорої плівки. Самі картинки такого типу найчастіше об'ємні, що може ускладнювати їх запечатування. Деякі з них тривимірні, що створюють ілюзію об'єму. До інших особливостей можна віднести вигляд самих стікерів, він може бути як аплікаційними, так і представленим у вигляді смуги, яку відрізають за розміром нігтя.

Дані вироби мають злегка липку підкладку, а тому вони легко відокремлюються від основи і не потребують розмочуванні.

Комусь такі наклейки здаються складними в роботі, хоча в даному випадку відшарування може з'явитися тільки в двох випадках: при нанесенні на недосушенный гель-лак і при недотриманні технології. При цьому наклеїти якісно можна не тільки невелику картинку, але і варіант на основну частину нігтя.

Стрічка

Такий переказний матеріал з'явився на горизонті нейл-арту не так давно, але вже встиг отримати вищу оцінку майстрів нігтьового сервісу. Залежно від різновиду це може бути фольга четырехсантиметровой ширини, що досягає в довжину 1 метра. Продають її в розрізаному або рулонному вигляді, упаковуючи в пластикові контейнери з откручивающимися кришечками. Крім того, в лінійку включені види: листового, тисненого, стисненого типу, кожен з яких має свої особливості.

Наприклад, переказний матеріал потребує використання спеціального клею, листову різновид застосовують у вигляді литого шару або невеликих фрагментів у формі якихось фігурок.

Стислий матеріал нагадує сусальне золото, його нерідко використовують для аквадизайну. Тиснений варіант застосовують при складному структурованому оформлення нігтів. Фольговані смужки прості в роботі, їх використовують поверх гель-лаку на суху основу.

Термонаклейки

Дані стікери потребують нагріванні перед нанесенням на пофарбовану основу. По суті, це металізовані різновиди, які чимось схожі на переказні водні картинки, тільки процес фіксації вимагає нагріву. Для цього в роботі використовують лампу, без нагрівання декор буде характеризуватися розлученнями. Свою форму наклейка отримує після активації липкою основи.

Ці наклейки необхідно підганяти по потрібній формі заздалегідь, причому намагатися максимально точно підбирати розмір, оскільки будь-яка неохайність позначиться на результаті.

Тут не може бути будь-яких загинів, а також повітряних кишень. Клеїти такий матеріал нескладно, але для якісного результату бажана деяка практика. Фактура термонаклейок може бути матовою і глянсовою, що істотно збагачує можливості дизайну, дозволяючи комбінувати декор з тієї чи іншої фактурою гель-лаку у вигляді прийому контрасту.

Як клеїти?

Сьогодні прикрасити нігті, використовуючи різні наклейки, можна самостійно в домашніх умовах. Робити це покроково нескладно, але накладати різний декоративний матеріал потрібно правильно. Це можливо при повному дотриманні стандартної інструкції, якою користуються професіонали. Відзначимо коротко основні прийоми роботи.

Підготовка основи

Попередньою фазою роботи стане гігієнічний манікюр, який може бути обрізним або європейським (необрізним). У першому випадку нігті розмочують, вичищають кутикулу і птеригий, обрізають зайву шкірочку навколо нігтя. Європейський манікюр виконують за допомогою спеціального гелю для видалення кутикули. При цьому не користуються різальними інструментами зовсім, кутикулу не ріжуть, а відсувають.

Другим етапом роботи з наклейками під гель-лак є підготовка нігтів. Як правило, перед тим як наносити перше покриття, їх бафируют. Даний процес є не що інше, як легка шліфування, яку виконують м'яким шліфувальником (бафом). Він не полірує, але прибирає глянець, заважає міцному зчепленні лаку з самим нігтем. Використовувати звичайну пилку для цього не можна, так як вона підніме лусочки і створить борозни на поверхні нігтьової пластини.

Третім кроком стане створення потрібної підкладки. Зазвичай воно починається з шару грунтовки, в якості якої можна використовувати праймер.

Він зміцнить нігтики і підвищить рівень зчеплення нігтя з наступними нанесеними шарами.

Його наносять тонким шаром, потім сушать у спеціальній лампі протягом потрібного часу (залежить від типу лампи і може становити від півхвилини до двох хвилин). Далі процес буде залежати від типу використовуваного декоративного матеріалу.

Водні наклейки

Щоб приклеїти такий декор, визначаються з його різновидом. Якщо це картинка з прозорим фоном, потрібно кольорова підкладка. На висушений праймер наносять базове покриття і сушать його в лампі. Після цього ніготь фарбують потрібним кольором, гель-лак сушать. При недостатній пигментированности лаку етап з забарвленням нігтя і сушкою повторюють. Далі приступають до роботи зі стікером.

Картинку вирізають по примірної форми нігтя, знімають зверху захисну плівку і кладуть лицьовою стороною вгору на серветку, змочену в холодній воді. На ніготь наносять тонким шаром базу (топ, ультрабонд), не сушать, знімають пінцетом стікер з паперової підкладки і розправляють його на нігті. Після цього дизайн сушать в лампі, трохи збільшивши час полімеризації. Зайву довжину спилюють, потім запечатують наклейку шаром бази і топа. Кожен з них сушать після нанесення.

Коли картинки достатня товщина, можна не виконувати під неї підкладку. Можна приклеювати її прямо на базу, нанесену поверх висушеного праймера. Якщо в процесі роботи утворюються складки, їх можна розчинити легким доторком пензля з праймером. Запечатувати дизайн можна і одним топом.

На липкою підкладці

Самоклеючі картинки клеїти нескладно, але без основних кроків і тут не обійтися. Спочатку виконують фарбування нігтя, для чого наносять і сушать базу, потім за аналогічною схемою повторюють крок з пігментом.

Важливо добре просушити ніготь в лампі, оскільки інакше липка підкладка не зможе зафіксуватися надійно.

Після того як ніготь висохне, беруть заздалегідь підготовлений стікер, обрізаний по потрібного розміру, і приклеюють до нігтя.

Тепер потрібно дати йому хоча б дві-три хвилини, щоб матеріал встиг прийняти округлу форму нігтя. Якщо не вичікувати деякий час, стікер дуже швидко відійде від основи, незважаючи на липкий шар. Після того як час пройде, можна закріпити дизайн одним або двома шарами фінішного покриття. Залишкову липкість знімати слід в обов'язковому порядку.

Клеїмо фольгу

Щодо фіксації фольгованого матеріалу, все буде залежати від різновиду фольги. Якщо це перекладна фольга у вигляді стрічки, на пофарбовані пігментом нігті наносять спеціальний клей білого кольору. При висиханні він стає прозорим. Як тільки це відбувається, приступають до нанесення малюнка. Для цього заздалегідь готують шматочок стрічки, відрізаючи його приблизно потрібного розміру (краще з невеликим запасом).

Помітивши, що клей став прозорим, принт притискають до нігтя досить щільно і придавлюють. При цьому можна пройтися по ньому подушечками пальців, але не нігтями, щоб не пошкодити покриття.

Підкоригувати принт не вийде, а тому працювати потрібно акуратно відразу.

За таким принципом клеять відривну фольгу. Смужки відрізають і клеять на висушений пігмент, обрізаючи надлишки щипчиками.

Термо

Наклейки, які потребують нагріванні, також неможливо зафіксувати на непідготовлені нігті. Для початку виконують якісний гігієнічний манікюр з обробкою нігтьових пластин, вирівнюванням їх довжини і доданням бажаної форми. Після того як нігтики будуть обпиляні, бафированы, їх знежирюють, збільшуючи тим самим відсоток зчеплення нігтя з усіма нанесеними лаковими матеріалами. Далі приступають до підготовки самих наклейок.

Для цього їх нагрівають, відправляючи під світло ультрафіолетової лампи, в якій сушать гель-лак.

Після цього кожну наклейку викладають на ніготь і максимально акуратно розправляють, не допускаючи утворення складок. Все зайве доводиться загинати, тому підігнати розмір потрібно заздалегідь. Далі ніготь сушать в лампі, здійснюють корекцію форми і запечатують дизайн шаром фінішного покриття.

Ідеї дизайну

Ідеї оформлення нігтів за допомогою наклейок можуть бути найрізноманітнішими. Як правило, дизайн залежить від бажання клієнтки і професіоналізму майстра. Приміром, стікерами не забарвлюють всі нігті, так як це знищує навіть високий статус манікюру. Незважаючи на те, що клієнтка може самостійно обрати ті чи інші картинки, що їх будуть дозувати, щоб у дизайні вони виглядали ефектно і виразно.

Майстер визначається з типом манікюру і прикидає, як краще використовувати варіант, обраний жінкою.

Приміром, якщо вам здається, що можна наносити наклейки на всі нігті френча, то салонний французький дизайн може мати не більше трьох-чотирьох подібних акцентів.

З наклейок можна створити фантазійний візерунок френча (наприклад, у вигляді мережива, вензелів). А також наклейками можна створити дизайн з лунками: можна наклеїти біля основи геометричні фігури.

Красиво буде виглядати дизайн з ефектом 3D, при цьому можна запечатати наклейку з малюнком не тільки моделюючим засобом, але і декількома шарами топа, створюючи подобу ефекту акваріума. Доповнити дизайн можна піском, блискітками, різнокольоровими конфетті, сухоцвітом. Особливо красиво буде виглядати подібне оформлення на довгих нарощених нігтях в техніці френча.

Можна виконати дизайн на всій площі акцентного нігтя, а після прикрасити його стразом або кристалом.

Однак для інкрустації краще підбирати картинки, в яких є місця для розташування виблискуючого декору.

Наприклад, можна прикрасити дрібними камінчиками слайдер з зображенням павутини, квітки, гілки. Красиво будуть виглядати стрази, що імітують краплі роси на листі.

Якщо хочеться додати наклейці вид художнього розпису, варто підібрати зображення в техніці акварелі. Щоб створити потрібну ілюзію, буде достатньо кількох штрихів або навіть контурів, створених акриловими фарбами або гелем прямо поверх слайдера. Беруть тонку кисть і підмальовують нею контури. До речі, можна доповнити акварельний слайдер глітером, створивши ефект сріблястою або золотий пилку.

В інших випадках можна використовувати для декору бульонки. Красиво може виглядати дизайн з принтом у вигляді колоса, якщо доповнити колос, замість зерен, кристалами. Стрази можна використовувати для картинки з кішкою, прикрашаючи ними очі тварини. До речі, блискучим декором можна маскувати огріхи роботи. Наприклад, тими ж стразами можна заховати отриману складку або розрив на плівці.

Гарні приклади

Оцінити можливості декорування нігтів наклейками допоможуть стильні приклади фотогалереї:

  • шикарний варіант для прикраси вечірнього вбрання;
  • стильне рішення для яскравих особистостей;
  • варіант для відпустки або поїздки до моря;
  • ніжний літній дизайн для романтичної натури;
  • оригінальне оформлення для завершення річного цибулі;
  • ефектний дизайн етнічної тематики;
  • яскравий манікюр зі слайдер дизайном;
  • використання сезонної тематики в дизайні манікюру;
  • гарний декор нігтів з використанням квіткових принтів;
  • варіант з використанням ажурного мережива на акцентних нігтях.

Про те, як зробити дизайн нігтів зі слайдерами під гель-лак, дивіться у наступному відео.