Весільні прикраси для машин: різновиди та приклади оформлення

Підготовка до весілля займає багато часу і сил, тому важливо розпланувати все заздалегідь і чітко дотримуватися намічених планів. Крім вибору нарядів, підготовки місця для свята, не варто забувати і про весільному кортежі. Машина до свята повинна бути добре оздоблена, а варіантів для цього існує безліч, тому важливо визначитися з тим, що саме хочеться, і подумати, як втілити це в життя.

Загальні рекомендації

Будь-який автомобіль можна прикрасити на весілля своїми руками. Але щоб зовнішній вигляд авто заявляв про святкову подію і радував око, важливо знати, як саме це потрібно робити і що краще використовувати.

Кожен рік молодята і стилісти придумують щось нове і оригінальне для декорування кортежу, але в цілому можна виділити найбільш популярні варіанти. До них відносяться повітряні кульки та стрічки. Останньою новинкою прикраси авто стала його розфарбування, з нанесенням будь-якого малюнка, який відображає суть свята. Такий варіант можна зробити і самостійно, головне – мати трафарет і фарбу.

Єдина незручність полягає в тому, що позбутися від такого декору буде не так просто, тому прикрашати таким чином, варто лише свою машину або близької людини, щоб не виникло проблем.

Для тих, хто бажає розглянути всі можливі варіанти прикраси машини до весілля, можна їх систематизувати у список найбільш часто використовуваних прийомів, що включають:

 • використання ляльок молодят і імітації весільних кілець;
 • кульки різної форми і квітів;
 • наявність гірлянд, виконаних за допомогою цих кольорів;
 • прикраса у вигляді сердець в різному виконанні;
 • оригінальні номери на автомобіль;
 • використання відповідних м'яких іграшок.

Якщо наречені бажають чогось незвичайного, цікавого і оригінального, то на цей випадок також є певний перелік декоративних елементів, якими можна прикрасити машину. До них відносять:

 • дзвіночки – намальовані і справжні;
 • наявність прапора своєї країни – особливо це актуально для різнонаціональних шлюбів;
 • використання метеликів з паперу, мають оригінальний декор;
 • фотографії молодят в красивому оформленні;
 • банки з-під консервів, які також готуються до торжества;
 • використання цікавих написів і табличок, які кріпляться до машини;
 • наявність страз і пайеток, якими можна стильно прикрасити будь-який елемент декору автомобіля.

Вибираючи той або інший варіант, потрібно правильно оцінювати свої сили і умови, в яких буде проводитися захід. Є кілька порад, які можуть у цьому допомогти.

 • У разі декорування машини за допомогою натуральних кольорів варто розуміти, що вони швидко втратять свій зовнішній вигляд в умовах постійних поїздок. Тому бажано приготувати щось додаткове, що буде розміщено замість зів'ялих рослин.
 • Якщо весілля припадає на зиму, а день обіцяє бути морозним, то краще не використовувати повітряні кульки для прикраси, так як вони будуть постійно лопатися від низьких температур, залишаючи замість красивої задумки щось незрозуміле і зовсім несвятковий.
 • При застосуванні декоративних елементів, взятих в оренду або у разі використання їх на чужому авто, не варто кріпити за допомогою сильно фіксуючого клейкого складу, інакше прибрати все буде вкрай складно, при цьому зросте ризик псування майна.
 • Важливо вміти правильно декорувати машину до весілля, не перевантажуючи її різними елементами, інакше, замість оригінального і святкового вигляду, вона буде виглядати безглуздо і викликати зовсім інші емоції, ніж має.
 • Декор можна зробити і своїми руками, але варто витримувати правило колірної гами, яке передбачає використання одного-двох відтінків різної тональності або не більше трьох одного кольору. В іншому випадку прикраса вийде безглуздим, більше нагадує світлофор, ніж красиве прикраса весільного авто.

Щоб зробити все правильно і отримати бажаний ефект, краще всього скористатися порадами професіоналів і подивитися майстер-клас на цю тему. Такий підхід допоможе не тільки вибрати найбільш близький по духу і стилістики варіант, але і зробити його своїми силами. Процедура декорування весільного кортежу включає роботу з усім автомобілем, тому потрібно знати, як прикріпити кожен з елементів на потрібному місці і що краще розмістити на конкретній ділянці авто.

Найбільш простим і бюджетним варіантом, для того щоб закріпити прикраси, є скотч.

Він може бути як простим, так і двостороннім, але можна використовувати і декоративну стрічку, яка додасть яскраві фарби в оформлення. Вибір прикрас на машину дуже важливий, адже зовнішній вигляд авто буде демонструвати оточуючим те, хто їде всередині, що це за люди, яке свято вони вирішили влаштувати, скільки коштів у нього вклали.

Є також кілька загальних порад, які допоможуть організувати підготовку до весілля швидко і з необхідним результатом.

  • Наявність автомобілів у колірній гамі білого або чорного кольору. Бажано, щоб весь кортеж був однаковим, але можна виділити окремим кольором машину молодят.
  • Якщо гостей на святі передбачається багато, і вони будуть їхати на своїх авто, то варто їх розташувати так, щоб вони йшли один за одним в кольорі, максимально схожих з головним ескортом. Якщо машина молодих і близьких родичів біла, то слідом повинні їхати світлі автомобілі, а потім вже кольорові. Довжина також буде мати визначене значення. Бажано розташувати всі транспортні засоби в колоні таким чином, щоб вони мали приблизно однакові габарити, при цьому ті, що більше, повинні їхати першими, інші – позаду.
  • Декорувати потрібно лише машину молодят і близьких гостей, решта авто в колоні можуть використовувати невеликий елемент декору, наприклад, квітка на дзеркалі заднього виду або стрічку на капоті.
  • В процесі прикраси головного автомобіля вкрай важливо продумати видимість водія, щоб ні одна прикраса не заважала повноцінному водінню, інакше свято може звернутися в сумна подія, оскільки зросте можливість аварії.
  • Для прикраси машин, узятих напрокат, варто дотримуватися іншого принципу декорування, так як господарі часто не дозволяють використовувати клейкі сполуки та речовини на поверхні.
  • Прикрашаючи машини для кортежу, потрібно чітко витримувати стиль, який повинен бути єдиним для всіх машин. Різниця між головним і всіма іншими авто буде лише в кількості і величиною додаткових елементів.

  Якщо фінанси дозволяють, можна скористатися послугами професійних декораторів. У цьому випадку можна без будь-яких зусиль в короткі терміни отримати стильне і красиве оформлення машин. При бажанні всього цього можна домогтися своїми силами, при цьому заощадивши сімейний бюджет.

  Варіанти оформлення

  Варіанти того, як саме можна прикрасити авто, що саме розмістити на ньому, можуть бути найрізноманітнішими. Щоб все зробити правильно, важливо розуміти основні правила та закономірності процесу декорування і коректно підбирати аксесуари для святкової події. Не має значення, будуть на машині прості весільні прикраси або щось чудернацьке і об'ємне – все одно, важливо правильно поєднувати всі елементи, красиво і міцно прикріпити їх до машини.

  Якщо прикраси беруться напрокат, то вони спочатку оснащені пристроями для кріплення. Для кілець, наприклад, зазвичай використовують магніт, який міцніше тримає декор на будь-якій частині автомобіля.

  Єдине, про що варто пам'ятати, це те, що подібні магніти можуть залишити подряпини на поверхні авто, тому краще помістити невеликий клаптик тканини, який захистить цілісність покриття.

  На весільному автомобілі можна прикрашати майже кожну деталь, але найчастіше декорують капот, дзеркала заднього виду, ручки, багажник. Для кожної частини передбачаються свої елементи, адже те, що підходить для ручок і дзеркал, буде непомітним на капоті і багажнику. Наречений і наречена має право оформити свої машини по-різному, особливо в тому випадку, якщо на весілля вони будуть їхати окремо один від одного і зустрінуться лише в загсі. Гості повинні завчасно потурбуватися про те, щоб дізнатися, як саме молодята будуть прикрашати свої транспортні засоби, адже їм не варто виділятися на загальному тлі.

  Щоб оформити будь-яку машину до весілля, варто продумати дизайн, підібрати потрібні матеріали та інструменти, а також визначити їх кількість.

  Всі дії виконуються покроково, щоб нічого не забути і не переплутати.

  Для декорування можна скористатися:

  • стрічками;
  • кулями;
  • живими квітами;
  • тканинами – найкраще підійде фатин.

  З інструментів можуть знадобитися:

  • ручка або олівець;
  • ножиці;
  • голка і нитки різних кольорів;
  • скотч – звичайний, двосторонній, декоративний;
  • клейовий пістолет.

  Варіантів прикраси кожної деталі машини може бути безліч, тому варто подивитися майстер-класи і перегорнути фотографії весільних ескортів, пропонованих інтернетом, щоб знайти найбільш підходящий варіант.

  Прикраса капота

  Весільну машину видно здалеку саме завдяки яскравому і красивому капоту, тому в цій частині машини варто приділити максимальну увагу. Серед найбільш популярних варіантів є атласні стрічки, які можуть бути різної ширини і в різній кількості. Зазвичай використовуються 5-сантиметрові вироби, які добре видно на кришці капота.

  Якщо є бажання поєднувати кілька кольорів і розташувати стрічки поруч, то можна вибрати більш вузький матеріал, щоб він виглядав органічно.

  Використання стрічок без додаткових аксесуарів можливо на машинах, які супроводжують молодят, а у винуватців торжества повинно бути набагато більше аксесуарів. Найбільш вдалим доповненням стануть штучні або справжні квіти, які розміщуються по довжині стрічки з певним інтервалом. Бажано підбирати рослини в тон до матеріалу або з невеликою відмінністю. Наприклад, до білим смужкам відмінно підійдуть білі або ніжно-рожеві квіти. Крім цього, можна доповнити декор серцями, кільцями та іншими елементами, які будуть підходити для конкретного задуму.

  Ще одним варіантом прикраси капота є фатин. Це повітряна тканина, яка надає автомобілю ошатний вигляд і налаштовує на свято. Іноді навіть одного фатину достатньо, щоб перетворити транспортний засіб до невпізнання, а якщо додати ще деякі деталі, декор можна вважати закінченим.

  Краще всього поєднуються з фатином квіти, які можуть бути як штучними, так і живими. Другий варіант виглядає набагато ефектніше, хоча стійкість такої прикраси буде слабкою.

  Говорячи про колірній гамі, найбільш поширеними кольорами цієї матерії є білий, а також червоний, кремовий, рожевий відтінок. Зазвичай використовують один колір, але при бажанні їх можна скомпонувати, при цьому доповнивши прикрасами в тій же кольоровій гамі.

  Дуже красиво і дорого буде виглядати прикраса капота білим фатином з такими ж калами, доповнюються зеленими пелюстками. У разі використання білого і червоного матеріалу його можна доповнити серцями троянд в тих же кольорах, але розташувати на тлі протилежного кольору тканини. У тому випадку, якщо машина сама по собі дуже красива, раритетна, то немає сенсу нагромаджувати на неї велику кількість прикрас – краще всього помістити якусь кількість квітів, акуратно закріплених на машині.

  Найбільш простий і недорогий варіант прикраси капота – це декор кулями, які повинні бути невеликого розміру, щоб не закривати огляд дороги.

  З повітряних кульок можна створювати найрізноманітніші композиції, а також використовувати кульки різної форми і кольорів.

  Прикраси на багажник

  Найчастіше в сучасних автомобілів невеликий багажник, тому розмістити на ньому велика кількість прикрас не вийде. Щоб зробити цю частину авто помітною і красивою, найчастіше використовують великий бант.

  Найбільш зручним матеріалом для його створення є фатин.

  Така прикраса виходить об'ємним, легким й гарним, при цьому його можна легко доповнити всілякими декоративними елементами. Найчастіше використовують один колір, але при бажанні можна використовувати два колірні тони з різним спектром яскравості, щоб домогтися потрібного візуального ефекту яскравої події.

  Щоб зробити такий бант на багажник, потрібно:

  • відміряти потрібну кількість фатину;
  • пошити з нього прямокутник;
  • розділити на дві рівні частини і відзначити середину;
  • використовуючи атласну стрічку, потрібно перев'язати в зазначеному місці, розправити кінці банта;
  • задекорувати виріб за допомогою квітів, намистин, бантів і інших невеликих і легких елементів.

  Крім цього, можна розмістити на багажнику яку-небудь напис, наприклад, «Молодята», «Весілля» або їх аналоги англійською мовою. Цікавим варіантом будуть і консервні банки, які кріпляться під багажником і дзвінко котяться по дорозі під час руху авто, привертаючи до себе ще більше уваги.

  Прикраса на дах

  Щоб зовнішній вигляд машини відразу говорив про те, що в ній їдуть молодята, найчастіше на дах кріпиться імітація весільних кілець. Їх розмір і матеріал, з якого вони виготовляються, може відрізнятися, але дизайн зазвичай приблизно однаковий – це золота оздоблення і декор у вигляді квітів. Такий варіант прикраси можна замовити у весільному агентстві або зробити самостійно, для чого існує маса варіантів. Зовні кільця зазвичай роблять різної величини. Те, що більше – для нареченого, а менший – для нареченої.

  Цілком доречно виконати їх абсолютно однаковими, що буде символізувати рівність у сім'ї.

  Ще однією прикрасою, яке цікаво і оригінально буде виглядати на даху автомобіля, є капелюхи молодих. Вони також можуть мати різноманітні габарити, але найчастіше їх роблять такими, щоб їх можна було легко розгледіти. Конструкція повинна бути стійкою і легкої, при цьому вона не повинна зриватися з машини під час їзди. Традиційно виконується капелюх нареченого в чорному кольорі і капелюшок з фатою нареченої – у білій кольоровій гамі.

  Дуже стильно виглядатимуть атласні стрічки одного тону, якими прикрашені обидва вироби. Як доповнення можна додати квіти, які будуть поєднуватися з яким-небудь елементом загальної композиції.

  Якщо хочеться чогось незвичайного, то на дах головного авто можна помістити двох білих лебедів, які будуть символізувати вірну любов нареченого і нареченої та їх тривале щастя. Такі фігури можуть бути виконані з паперу по техніці орігамі, а також виготовлені з пінопласту. Що стосується розміру, то він повинен бути таким, щоб об'єкт добре проглядався, але не заважав вільної їзді і не відволікав надміру інших водіїв. Гарним доповненням будуть весільні кільця меншого розміру і квіти м'якою забарвлення.

  Для тих, хто любить щось яскраве, в якості декору верху машини ідеально підійдуть великі серця. Зазвичай їх роблять об'ємними, красиво прикрашаючи і декоруючи супутніми предметами до весілля. Колірна гамма в цьому випадку може бути червоною або рожевою, але при бажанні можна зробити серця білими, при цьому їх бажано доповнити такими ж за кольором голубами. Якщо наречений і наречена їдуть в різних машинах, то на даху нареченого може бути велика капелюх, а у нареченої – діадема з фатою, яку важливо якісно закріпити для безпеки дорожнього руху.

  Декор дзеркала і ручок автомобіля. Спочатку, коли пішла мода на прикрашання весільних авто, не було тенденції до декору кожної з його частин, тому доповнювали лише капот і багажник. Щорічно прагнення похвалитися своїм подією перед іншими зростало, і зараз практично кожна деталь служить місцем для розміщення символіки урочистості, і дзеркала не стали винятком. Найбільш прийнятним варіантом для цієї частини машини є бутоньєрки, невеликі букети і банти.

  Важливою складовою красивого вбрання для авто є вибір єдиної колірної гами. Наприклад, квіти на капоті повинні бути такими ж, як і додаткові, інакше декор буде виглядати незграбно.

  Плануючи прикраса дзеркал, важливо правильно підібрати розмір елементів, щоб вони не заважали водієві вести автомобіль і не стали причиною аварійної ситуації. Зазвичай букети та інші елементи розміщують перед дзеркалом, щоб заховати його і прикрасити транспортний засіб. Дуже красиво виглядають атласні стрічки, якими доповнюється конструкція. Це особливо актуально в процесі руху по дорозі, коли стрічки розвиваються на вітрі.

  Що стосується ручок, то вони також стали предметом, який з недавніх пір підлягає декорування. Як і дзеркала, вони прикрашаються тими ж аксесуарами, що є на капоті і дзеркалі, тільки в маленькім форматі. Невеликі габарити роблять більш зручним користування автомобіля, а також не перевантажують загальний вигляд, витончено доповнюючи основу. В якості доповнення для ручок можуть використовуватися як штучні, так і справжні квіти. Перший варіант можна зробити самостійно, попередньо подивившись кілька майстер-класів.

  Цікаві приклади

  Для того, щоб весілля пройшло добре, потрібно заздалегідь підготувати і продумати кожен момент в її організації. Прикраса авто буде не менш важливою деталлю, ніж всі інші етапи. Щоб красиво нарядити машину нареченого і нареченої, потрібно знати хоча б ази декорування транспортних засобів для таких подій. Знаходячи натхнення на різних фото і сайтах, можна створити власний, унікальний зовнішній вигляд весільного кортежу, який залишиться в пам'яті у молодих і всіх гостей ще довгі роки.

  Найбільш кращим кольором для весільного авто є білий, так як він символізує чистоту, з якого повинна починатися нова життя двох закоханих, які вирішили поєднати себе узами шлюбу. Декор такої машини може бути найрізноманітнішим, але краще всього виглядають контрастні кольори, наприклад, червоний і білий, якими доповнені всі елементи авто. Важливо не перестаратися і використовувати правильне поєднання червоного і білого відтінку. Відмінним доповненням в цьому випадку будуть квіти, які можуть бути різними за зовнішнім виглядом, але в одній колірній гамі під стать всьому дизайну. Фатин на капоті і ручках, доповнений букетом і бутоньєрками, стане простим, але дуже ефективним варіантом прикраси машини молодят.

  Для тих, хто бажає виділитися чимось незвичайним і оригінальним, є відмінна ідея декору весільного авто за допомогою додаткових іграшкових елементів.

  Крім традиційного фатину і квітів, на даху можуть бути встановлені іграшки, символізують нареченого і наречену, а на капоті – доповнення до них. Наприклад, якщо зверху розміщені заєць і зайчиха з морквою, то на капоті також можуть бути закріплені іграшкові морквини. Така прикраса порадує молодят з гарним почуттям гумору і тих, хто хоче виділитися із загальної маси.

  Безумовно, шикарно буде виглядати прикраса білого автомобіля виключно квітами. Наявність великого букета, який буде знаходитися спереду, на решітці радіатора і невеликих бутоньєрок того ж кольору, розташованих по капоту, стане скромним, але дуже стильним декором. Цей варіант особливо добре виглядає на великих і дорогих автомобілях, які самі по собі вже є «родзинкою» події, а з невеликим доповненням стають справжнім центром свята.

  На чорну машину також можна придумати ряд прикрас, які будуть чудово виглядати, створюючи молодим дивовижне свято і даруючи гарний настрій. До темним транспортним засобам краще всього застосовувати світлий декор. Наприклад, на чорному тлі дивовижно виглядає білий фатин. Можна досить оригінально прикрасити двері салону, для чого зверху донизу натягується фатин і по центру перев'язується бантом, прикрашеним бутоньєркою з таких же кольорів, як на капоті. Наявність контрастних відтінків створює дивовижний ефект, і, здавалося б, не підходить для весільного торжества чорний автомобіль стає дивно красивим.

  Прихильникам лаконічного стилю в оформленні автомобіля до весілля сподобається варіант, який вимагає наявності двох сердець білого або світлого відтінку, що символізують любов нареченого і нареченої, квіти схожою колірної гами, розташовані всередині сердець, і капелюшок нареченого або нареченої, якщо автомобілі будуть різними. Також можна використовувати два аксесуара разом.

  Такий варіант буде доречний у разі наявності хорошої іномарки темного забарвлення, де немає сенсу робити величезні споруди.

  Якщо в розпорядженні молодят цілий лімузин, то до його декору також варто підійти відповідально. Оскільки машина сама по собі дуже велика, то немає сенсу перевантажувати її додатковими аксесуарами. Зазвичай весільні машини таких розмірів бувають білого кольору, тому декорувати їх можна за допомогою кольорів більш темних відтінків. Дуже ефектно будуть виглядати червоні, рожеві і бежеві троянди, доповнені зеленими пелюстками. Для більш стильного зовнішнього вигляду варто додати ще атласні стрічки в тон до квіткам.

  Далеко не всі люблять скромність, особливо з нагоди святкування весілля, тому навіть лімузин прикрашають з розмахом. Наявність на довгій білій машині об'ємних квітів яскравих відтінків може бути доповнено розсипом сердець, наклеєних на капот і бічну сторону автомобіля. У разі такого прикраси важливо дотримуватися одноманітність в кольоровій палітрі, щоб квіти і серця мали однаковий колір, наприклад, червоний, білий або рожевий. Зовні машина буде виглядати занадто строкато, однак не залишиться жодного байдужого з тих, хто її побачить.

  Прикрасити весільний кортеж можна по-різному – декор буде залежати від безлічі факторів, але найважливішим буде прагнення молодої пари бути разом, любити й оберігати одне одного і жити довго і щасливо багато років.

  Цікава ідея для оформлення машини на весілля у відео нижче.