Чим відмити, видалити Фукорцин з шкіри, меблів зубів? Як змити Фукорцин господарським милом, перекисом водню, нашатирним спиртом, лимонним соком?

Способи видалення Фукорцина з шкіри, меблів, волосся, зубів.

Фукорцин — це всім відомий антисептик, який часто використовується в основному серед дітей. На даний момент педіатри рекомендують використовувати більш сучасні засоби, які не відрізняються фарбувальними властивостями, і дозволяють дитині контактувати з усіма, а також виходити на вулицю, не соромлячись свого малинового забарвлення. Але все ж багато використовують Фукорцин для обробки вітрянки. У цій статті ми розповімо, яким чином його можна видалити з меблів, а також шкіри, волосся і зубів.

Чим відмити Фукорцин з шкіри?

В основному дана речовина застосовується з метою обробки плям вітрянки, грибкових уражень на тілі людини. Його іноді використовують при лікуванні лишаю. Для проведення маніпуляції використовують ватяну паличку, змочену Фукорцином. Такі плями можуть залишатися на тілі досить довго, до 5 днів.

Звичайно, з часом, в результаті роботи сальних і потових залоз, а також в ході вмивання, Фукорцин змивається. Але відбувається це досить тривалий період . Якщо вам необхідно терміново куди-то йти, брати з собою дитину, ви задаєтеся питанням — яким же чином можна видалити Фукорцин?

Змити фукорцин

Поради:

 • Якщо це ніжне тіло малюка, то ні в якому разі не можна використовувати агресивні речовини, такі як спирт, бензин або рідина для зняття лаку. Ці рідини зовсім не підходять для обробки дитячого епідермісу, тому що можуть привести до отруєння, а також загальної інтоксикації організму.
 • Крім цього, вони негативно позначаються на стані шкіри, викликаючи лущення та надмірну сухість. Прибрати з поверхні шкіри Фукорцин можна за допомогою звичайного етилового спирту. Необхідно змочити ним ватний диск, і на кілька хвилин прикласти до забарвленого місцем.
 • Після трохи потерти речовина. Працює досить добре, тому що сам Фукорцин розчиняється в спирті. Це органічний барвник, який добре взаємодіє зі спиртом. Якщо в будинку спирту не виявилося, вам допоможе перекис водню.
 • Необхідно змочити ватяну паличку в даній речовині, потерти забруднення. Також впоратися з Фукорцином можна за допомогою дуже рідкого дитячого крему або рослинного масла. Змочіть ватяний диск в засобі, прикладіть до забарвленого місцем, і зачекайте декілька хвилин, після цього потріть. Можливо буде потрібно кілька підходів для того, щоб повністю видалити пляма.
Фукорцин

Впоратися з плямою можна за допомогою суміші нашатирного спирту і перекису водню. Речовини змішуються у співвідношенні один до одного і за допомогою ватної палички наносяться на уражені місця. Краще всього не використовувати на ніжній шкірі малюка. Ідеально підійде дорослому, якщо пляма знаходиться десь на руці або нозі. Ні в якому разі не можна використовувати цей спосіб у тому випадку, якщо пляма знаходиться на обличчі, неподалік від очей, дихальних шляхів і рота. Тому що це може спровокувати отруєння.

Поради:

 • Багато радять використовувати для видалення малинового пігменту звичайне господарського мило. У цьому випадку розчин повинен бути досить концентрованим. Для приготування засобу необхідно подрібнити господарське мило на дрібній тертці, залити окропом і залишити на кілька хвилин. У вас повинна утворитися киселеобразная маса, яка наноситься на забруднення. Після цього суміш на забруднених місцях складається на кілька хвилин, втирається за допомогою вологого ватного диска.
 • Якщо є засіб для видалення водостійкої косметики, воно може стати в нагоді. Справа в тому, що при виготовленні подібних засобів часто використовуються рослинні олії, а також органічні розчинники, безпечні для шкіри, які відмінно розщеплюють забруднення, різноманітні пігменти. Через кілька підходів ви зможете повністю видалити пляму Фукорцина.
 • Багато радять позбавлятися від плями Фукорцина за допомогою лимонного соку. Так, це теж працює, але підходить лише в тому випадку, якщо на ураженому місці немає якоїсь ранки або запалення. В іншому випадку Фукорцин ви видалите, але при цьому отримаєте екзему, роздратування, можливо і алергічну реакцію. Відповідно всі вищеперелічені способи крім спирту, а також мильної води використовувати на запалених місцях не можна.
 • Що ж робити, якщо на місці з Фукорцином має ранка, запалення? В такому випадку єдино можливим варіантом є застосування спирту, звичайного хлоргексидину. Ним змочують ватний диск, на кілька хвилин прикладають до пофарбованого, ураженого місця. Після труть, причому необхідно терти не по колу, а по напрямку від країв рани до середини.
Волосся, пофарбовані фукорцином

Як змити Фукорцин з зубів?

Що робити, якщо Фукорцин потрапив на зуби? Дуже часто дорослі для обробки вітрянки відкривають Фукорцин за допомогою зубів. Це пов'язано з тим, що флакон часто закривають за допомогою пробки, яка досить складно видаляється. Для видалення кошти з зубів, необхідно в рівних кількостях змішайте харчову соду, а також перекис водню.

В отриману суміш необхідно вмочити зубну щітку і дуже дбайливо потерти зубну емаль. Зверніть увагу, що такий спосіб може пошкодити емаль і не підходить в тому випадку, якщо є запалення на яснах. Тому що це може призвести до кровоточивості.

Прибрати фукорцин з зубів

Чим відмити Фукорцин з меблів, килимів, одягу?

Досить складно видаляється Фукорцин з поверхні меблів, лінолеуму, а також ковроліну. Змивається за допомогою хлорки, і речовин, які містять її.

Способи:

 • Можуть стати в нагоді domestos або засіб під назвою Білизна. Дозволено використовувати тільки на лінолеумі або кахлі, поверхнях, які не особливо чутливі до агресивних речовин. Застосовувати на кольоровий меблів або ковроліні подібний засіб не можна, тому що в підсумку ви отримаєте замість плями Фукорцина, слід від відбілювача.
 • У такому випадку рекомендуємо скористатися соком лимона. Для цього розріжте лимон навпіл і місцем зрізу потріть забруднення. Необхідно почекати кілька хвилин, і повторювати маніпуляцію до тих пір, поки Фукорцин повністю не розчиниться. Дійсно, лимонна кислота вступає в реакцію з Фукорцином, тобто з барвником і легко видаляє його з поверхні тканини, оббивки меблів, а також з ковроліну.
 • Видалити Фукорцин з поверхні меблів можна за допомогою спеціальних очищених розчинників, призначених для тканин, оббивки салону автомобіля. Підійде очищений бензин або уайт-спирт.
 • Разом з Фукорцином засіб може розчиняти ще і барвний пігмент самої оббивки. В результаті ви отримаєте плями. Якщо нічого подібного не сталося, можете сміливо використовувати описані вище розчинники для виведення плям.
Фукорцин

Краще всього перед нанесенням на пляму, протестувати очищаючий засіб на непомітному місці, тобто на тильній стороні меблів і оббивки, щоб не виникло плям від використання розчинника.

ВІДЕО: Відмити Фукорцин