Як отримати темно-коричневий колір волосся при фарбуванні з холодним і теплим відтінком: фарби рекомендовані для волосся, народні рецепти фарбування, палітра відтінків. Кому йдуть темно-коричневі волосся? Темно-коричневий колір волосся: молодить або стари

У даній статті ми розглянемо відтінки і способи фарбування волосся в темно-коричневий колір.

Зміст

Всім дівчатам і жінкам властиво прагнення до змін зовнішності, в тому числі до експериментів з кольором локонів. Одним з найбільш популярних кольорів є темно-коричневий, адже він дарує кучерям своєї власниці натуральний блиск і красу.

Кому йдуть темно-коричневі волосся?

Всі ми спочатку маємо свій натуральний колір волосся і цей колір, як правило, всім підходить практично ідеально. Проте з часом багато починають експериментувати з кольором і, відповідно, шукати свій колір. Правильно підібрати колір фарби для фарбування локонів не так-то просто, проте знаючи кілька секретів, цей процес пройде швидко і легко.

Темно-коричневі волосся

Отже, темно-коричневим локонам потрібно віддавати перевагу таким дівчатам:

 • Практично всім жінкам, які мають свій натуральний колір локонів на 1-2 тони світліше темно-коричневого. Як правило, таке фарбування буде вдалим і вигідно підкреслить особливості вашої зовнішності
 • Виходячи з цветотипов шкіри, даний колір волосся підійде панночкам зимового типу зовнішності
 • Якщо говорити про колір очей, то в принципі він може бути абсолютно різним, однак, найбільш вигідно темно-коричневі волосся виглядають з зеленими і карими очима
 • Тим дамам, які є власницями світлої шкіри і блакитних очей, можна спробувати пофарбувати кучері в темно-коричневий колір такої техніки, як мелірування. У цьому випадку світлі пасма вигідно відтіняють темний колір
 • Не варто експериментувати з даними кольором жінкам, чия шкіра має блідий колір, оскільки різниця кольорів не зіграє в їх користь
 • Найбільш правильним і красивим буде поєднання смаглявої шкіри, карі очі та темно-коричневого кольору волосся

Темно-коричневий колір волосся: молодить або старить?

Напевно, всі жінки не раз чули, що колір старить або навпаки молодить і, виходячи з цього, робили свій вибір на користь якогось кольору для кучерів. Однак в принципі сам по собі колір не старять і не молодить, якщо він правильно підібраний і підходить своїй власниці.

Темний колір ідеально підходить для осіннього кольоротипу
 • Якщо дотримуватися загальноприйнятої класифікації кольорів та їх характеристик, то всі темні, холодні кольори і відтінки старять. Світлі і натуральні відповідно молодять. Темно-коричневий колір, як відомо, відносять до холодних тому, виходячи з цієї точки зору, він може додавати зайві роки своєї власниці.
 • Однак якщо говорити про цветотипах, то темно-коричневий колір омолодить представниць осіннього типу. В такому випадку можна звернути увагу на даний колір, а так само шоколадні відтінки коричневого.
 • Володарки смаглявої шкіри і карих очей, однозначно омолодяться з допомогою даного кольору, більш того він в будь-якому віці буде вигідно підкреслювати їх зовнішність.
 • Також темно-коричневий колір підійде жінкам, які мають світлу шкіру і яскраві блакитні очі. У цьому випадку необхідно віддавати перевагу чистому темно-коричневого кольору, без будь-яких відливів.
 • Однозначно старити цей колір буде тих дам, які від природи наділені блідою шкірою і світлими локонами.

Красиві відтінки темно-коричневого кольору волосся: палітра

Темно-коричневий колір можна урізноманітнити різними його відтінками, при цьому локони будуть виглядати набагато цікавіше і красивіше.

 • Темно-коричневий з попелястим відтінком. Даний колір прийнято вважати натуральним і природним. Більшість жінок, які його обирають, відзначають, що він кілька старить зовнішність, тому з ним треба бути акуратною. Однак є й переваги у даного відтінку – він підходить абсолютно до будь-якої шкіри і кольору очей.
 • Темно-коричневий з фіолетовим відтінком. Даний колір є досить цікавим і насиченим, хоча і не відрізняється своєю яскравістю. Локони, пофарбований у такий колір, на сонці будуть переливатися красивим фіолетовим відтінком.
 • Темно-коричневий з яскравим рудим відтінком. Колір дуже сміливий і підходить не всім жінкам, однак, ті, які можуть дозволити його собі, завжди виглядають шикарно. Поекспериментувати з таким відтінком можуть дівчата зі світлою, але не блідою шкірою.
Темні відтінки
 • Темно-коричневий з русявим відтінком. Даний відтінок темно-коричневого є одним з найбільш популярних. Саме таким кольором локонів володіє більшість жінок, які від природи мають темне волосся. Завдяки фарбуванню в такий відтінок, кучері будуть виглядати яскравіше, а колір стане більш насиченим.
 • Темно-коричневий з чорним відтінком. Даний колір відрізняється своєю насиченістю і дуже близький до чорного кольору. Фарбування в такий колір підійде жінкам зі світлою шкірою і блакитними очима, а також смаглявим жінкам з карими очима.
 • Темно-коричневий з червоним відтінком. Такий відтінок підійде всім, хто любить експерименти та темні кольори локонів, однак, хоче, щоб вони виглядали яскраво. Сам по собі колір є трохи світліше звичайного темно-коричневого, однак, завдяки червоним ноток, він є більш насиченим.

Як отримати темно-коричневий колір волосся при фарбуванні з холодним відтінком: фарби рекомендовані для волосся

Темно-коричневий з холодним відтінком користується величезним попитом, оскільки підходить багатьом жінкам. При цьому він не псує зовнішній вигляд і вигідно підкреслює особливості зовнішності. Найбільш простим варіантом його отримання є фарбування в салоні або перукарні. У такому разі спеціаліст визначить ваш натуральний колір волосся і відповідно з цим підбере найбільш відповідну фарбу з бажаним кольором.

Холодні відтінки

Якщо ж ви плануєте проводити фарбування самостійно, то отримати такий колір можна вибравши такі фарби:

 • Темно-коричневу з попелястим відтінком. У цьому випадку ви можете вибрати будь-яку фарбу, яка вам підійде по вартості і відтінку. З найбільш поширених «Горобина», «Лореаль».
 • Темно-коричневого з фіолетовим відтінком. Подібну фарбу ви також можете знайти в спеціалізованому магазині. Якщо бажаного відтінку знайти ви не змогли, можна спробувати пофарбувати кучері сумішшю з 2-х фарб, темно-коричневою фарбою і кольору баклажан. З найбільш доступних фарб «Горобина», «Гарньєр».
 • Париж глибокий каштан, темно-каштановий Бразилія. Ці відтінки відносяться до фарбі loreal Recital Preference. Вони відмінно виглядають на локонах, надаючи їм природність і здоровий вигляд.
 • Найчастіше щоб отримати холодний темно-коричневий колір, необхідно змішувати 2 фарби, наприклад, темно-коричневу/коричневу/каштан і попільну. Дана процедура в домашніх умовах проходить не завжди вдало. Тому, якщо ви вирішили порадувати себе подібним кольором волосся, краще здійсните фарбування в салоні або запросіть фахівця додому.

Як отримати темно-коричневий колір волосся при фарбуванні з теплим відтінком: фарби рекомендовані для волосся

Деякі жінки помилково думають, що отримати темний колір з теплим відтінком неможливо, оскільки відносять теплі відтінки виключно до світлої палітрі фарб. Однак навіть темно-коричневий може бути теплим.

Теплі відтінки

Домогтися теплих коричневих відтінків не надто складно, до речі найбільш виграшно вони виглядають у представниць весняного і осіннього кольоротипу. Отже, якщо ви хочете отримати темно-коричневий колір з теплим відтінком, то віддайте перевагу таким кольорам фарби:

 • Коричневий з карамельним відтінком. Даний додає відтінок темно-коричневого кольору теплоту і світлі, сонячні нотки з золотистими переливами.
 • Коричневий з бурштиновим відтінком. Темно-коричневий коричневий колір з таким відтінком виглядає дуже по-літньому, оскільки локони, пофарбований у такий колір, набувають блиск і сяйво.
 • Коньячний колір локонів. Даний колір, це поєднання коричневого, золотистого, червоного і мідного. Завдяки такій комбінації кольорів, ми отримуємо насичений і красивий колір, який ідеально підходить для смаглявих і карооких жінок. До речі, цей колір краще вибирати жінкам старшого віку. Дівчатам до 30 років колір потрібно вибирати з обережністю та в разі, якщо він їм повністю підходить.
 • Коричневий з мідним відтінком. Даний колір відмінно підходить практично всім дамам, оскільки добре поєднується з будь-якою шкірою, кольором очей. При цьому виглядає цей колір дійсно «тепло».
 • Всі перераховані вище кольори і відтінки можна відшукати у різних виробників фарб. Найбільш популярними і добре себе зарекомендували є фарби від l'oreal, Estel, Garnier.
 • Однак важливо розуміти, що аби добитися красивого відтінку, необхідно не просто правильно вибрати кольори фарби, але і правильно змішати їх. Саме тому ми рекомендуємо проводити фарбування в спеціальних закладах, а фарбу купувати в спеціалізованих магазинах, де є консультант, який зможе у разі потреби дати вам пораду.

Як добитися темно-коричневого кольору змішуванням фарб?

Змішувати фарби – справа дуже ризикована, оскільки правильно підібрати і змішати в правильних пропорціях кольору дуже складно. Більш того, темно-коричневий колір є дуже популярним, тому продається в різних відтінках і необхідності змішувати фарби, щоб одержати його, немає.

Змішуємо фарбу для отримання темно-коричневих волосся

Якщо ж ви все-таки хочете зробити фарбу самостійно, то скористайтеся наступними порадами:

 • Змішуйте фарбу виключно одного виробника.
 • Відразу визначитеся з кінцевим результатом. Якщо хочете більш насичений темний колір, додайте більше темної, чорної фарби. Якщо хочете темно-коричневий більш світлий, то більше варто додавати саме коричневого.
 • Найбільш простим способом отримати цей колір є змішування насиченого чорного і світлого коричневого. У такому випадку додайте чорний невеликими порціями, оскільки переборщивши з його кількістю, ви отримаєте занадто темний колір.
 • Якщо ви хочете отримати темно-коричневий з попелястим відливом, візьміть темну коричневу фарбу і попільну. Змішайте приблизно в рівних пропорціях.
 • Якщо у коричневу фарбу додати трохи червоного або фіолетового, то в результаті ви отримаєте темний коричневий з фіолетовим і червоним відтінком.

Як отримати при фарбуванні красивий темно-коричневий натуральний колір з відтінком волосся русявого: поради, рекомендації по підбору фарб

І темно-коричневий, і світлі кольори є дуже популярними серед жінок, оскільки ці кольори роблять локони більш природними і натуральними. Шляхом вибору правильного кольору фарби, а також з допомогою змішування палітр можна отримати коричневий колір з русявим відтінком або ж темний русявий колір. Важливо розуміти, що темно-коричневий з помітним русявим відтінком отримати неможливо, оскільки коричневий набагато темніше русявого.

Темно-русяве волосся
 • Щоб отримати натуральний темно-коричневий колір, необхідно брати чисту фарбу, тобто, без домішок будь-яких відтінків.
 • Краще всього брати більш світлий коричневий колір.
 • Шляхом змішування коричневого і простого русявого, ми отримаємо коричневий колір з русявим відтінком. Будьте уважні до пропорцій, чим більше синього, тим менше буде видно контурний колір.
 • До речі, саме русо-коричневий колір локонів найбільш поширений в природному його існування, однак, з-за непомітності дами намагаються застосувати цей колір більш насичений.
 • Додати такого кольору яскравості і загадковості можна, змішавши його з фарбою карамельного кольору або кольору какао.

Як отримати при фарбуванні гарний насичений золотисто-коричневий колір волосся: поради, рекомендації по підбору фарб

Найчастіше золотистий відтінок можна побачити в панелі світлих і рудих фарб, однак, є й ті, хто воліє мати такий відтінок на темному волоссі. Адже і не дарма – такий колір можна вважати універсальним, адже він підходить практично всім панночкам, незалежно від віку і типу шкіри.

 • Темноволосим від природи дівчатам отримати подібний колір можна шляхом освітлення своїх кучерів. При цьому можна освітлити всі волосся і отримати рівний і сексуальний золотисто-коричневий колір, а можна освітлити тільки кілька пасом, в такому випадку образ вийде більш ніжний. Звертаємо вашу увагу, що освітлювати волосся потрібно виключно в салоні або перукарні, оскільки неправильно проведена процедура може сильно зіпсувати кучері.
Темне золото
 • Також отримати темний золотисто-коричневий колір можна, зробивши мелірування коричневих волосся з використанням різних золотих, мідних відтінків.
 • Також можна спробувати змішати коричневий колір із золотистим русявим і пофарбувати волосся у одержала колір. Однак важливо знати, що панночкам з темними коричневими і чорними від природи волоссям, спочатку доведеться трохи освітлити локони і тільки після цієї процедури приступати до фарбування.

Як отримати при фарбуванні красивий темно-коричневий колір волосся з попелястим відтінком: поради, рекомендації по підбору фарб

Даний колір волосся в природі не існує, однак, він настільки подобається жінкам, що вони з задоволенням обирають його для себе. Потрібно відразу сказати, що даний колір відноситься до таких, які старять, але якщо правильно підібрати фарбу і образ – проблем не буде.

Перевагу цьому кольору віддають не тільки жінки в шанобливому віці, як багато хто може подумати, колір популярний і серед молодих дівчат.

Попелястий відтінок коричневого кольору
 • Домогтися цього кольору не дуже просто, тому краще всього фарбувати кучері в такому разі з допомогою професіоналів.
 • Вся справа в тому, що потрібно правильно вибрати пропорції коричневого і попелястого, інакше можна отримати занадто тьмяне і брудний колір, який буде не просто старити, але і надавати хворобливий вигляд, підкреслюючи недоліки шкіри.
 • Отримати такий колір можна вдавшись до техніки мелірування. В такому випадку роблять пасма сталевого попелястого відтінку. Шикарно такий варіант буде виглядати у власниць темного коричневого і шоколадного кольору волосся.
 • Також отримати такий колір можна шляхом змішування темного коричневого, шоколадного, каштанового кольору з попелястим і його відтінками, наприклад, русо-попелястим.
 • Найбільш простим виходом з ситуації в цьому випадку буде вибір підходящої фарби, без необхідності змішування кольорів. Досить широкий вибір подібних кольорів і відтінків є у виробника L'oreal. Наприклад, ви можете вибрати відтінок з назвою «Морозний глясе».

Як отримати при фарбуванні красивий темно-коричневий колір волосся з шоколадним відтінком: поради, рекомендації по підбору фарб

Шоколадний колір волосся, а також шоколадний відтінок користуються величезним попитом серед жінок усіх віків. Вся справа в тому, що такий колір практично не старить дам, при правильному його виборі. Більш того, він молодить жінок, надаючи їх кучерям природний блиск і шарм.

 • Дані кольори відносять до натуральних, саме тому попит на них великий. Виходячи з цього, забарвити в подібний колір свої локони можна кількома способами, у тому числі і народними засобами.
 • Природний шоколадний відтінок можна отримати, використавши всім відому хну. Даний барвник дуже щадить кучері, не змінюючи їх структуру і не роблячи їх сухим і ламким.
Ніжний шоколад
Ніжний шоколад
 • Якщо ви не хочете довго обтяжувати себе пошуками народних засобів, а хочете швидко провести процедуру фарбування, але при цьому отримати бажаний результат, то можна просто вибрати відповідний колір фарби. Відмінним варіантом стане фарба кольору темно-коричневий, шоколадний, молочний шоколад, ірландський шоколад.

Як отримати при фарбуванні красивий темно-коричневий колір волосся-з мідним відтінком: поради, рекомендації по підбору фарб

На сьогоднішній день мідний колір стає все більш популярним, а все тому, що він має безліч самих різних відтінків. Тут можна знайти і більш темні відтінки, і навпаки світлі з яскравим золотим відливом.

Мідний колір, як і його відтінки, вважаються досить сміливими, оскільки привертають увагу оточуючих з-за своєї ефектності. Однак, при правильному поєднанні кольорів, можна отримати надзвичайно сексуальний колір і відтінок.

 • Змішавши світло-коричневий, коричневий, каштановий колір з темним мідним відтінком ви отримаєте темні коричневі локони з рудим, мідним і червоним відливом.
 • Якщо ви змішаєте темно-коричневу фарбу з мідно-золотистим відтінком, то пофарбовані в цей колір кучері, придбають красивий насичений коричневий колір з нотками золота і міді. Дуже красиво виглядають такі волосся на сонці, оскільки в такому випадку вони будуть «грати» і переливатися різними відтінками коричневого і мідного.
Мідний відтінок
 • Також можна вдатися до допомоги мідно-коричневої фарби, в такому випадку локони будуть мати достатньо насичений і яскравий колір. Якщо ви бажаєте отримати більш темний коричневий, то в цю фарбу потрібно додати трохи каштанового або шоколадного кольору.
 • При цьому пам'ятайте, змішувати фарби потрібно виключно одного виробника. Також ви повинні розуміти, що деколи при змішуванні кольорів можна отримати абсолютно невідповідний колір для фарбування волосся.

Як отримати при фарбуванні красивий темно-коричневий колір з червоним відтінком: поради, рекомендації по підбору фарб

Сам по собі червоний колір не є надто популярним. Вся справа в тому, що колір відноситься до надто яскравим, зухвалим і незвичайним. Саме тому цей колір частіше використовують для фарбування волосся в техніці мелірування, подвійні і т. д.

Додаємо червоний відтінок
Винний колір

Не менш популярно використовувати різні фарби з червоним відтінком, при цьому такий відтінок популярний не тільки в темній палітрі кольорів, але і світлою.

 • Важливо знати, що червоний колір має безліч відтінків, всі вони відрізняються один від одного і відповідно на коричневих волоссі дадуть різний відтінок. Найпоширенішими є мідний червоний, вишневий червоний і червоне дерево.
 • Домогтися червоного відтінку на локонах можна шляхом змішування фарб. У такому разі виберіть найбільш підходящий колір коричневої фарби, можна взяти каштанову або шоколадного кольору. Потім визначтеся, що вам потрібен чистий яскравий червоний відтінок або темний червоний – відповідно з цим виберете червону фарбу. Далі змішайте фарби в потрібних пропорціях – чим світліше коричневий, тим яскравіше буде контурний колір, чим більше червоного, тим відтінок буде видніше. Після цього фарбуйте локони по інструкції.
 • Якщо ви володарка коричневих, каштанових локонів візьміть фарбу червоного кольору з відповідним відтінком і пофарбуйте кучері – вони придбають красивий відлив потрібного кольору.
 • За бажанням можна зробити фарбування в техніці омбре. Вдавшись до такого фарбування, ви отримаєте локони коричневого кольору, коричневого з червоним відтінком і червоні. Однак це краще робити в салоні і перукарні.

Як отримати при фарбуванні красивий темно-коричневий колір з фіолетовим відтінком: поради, рекомендації по підбору фарб

Фіолетові відтінки волосся давно в моді. Незважаючи на це дозволити собі носити такий колір або хоча б його відтінок може далеко не кожна жінка. І справа зовсім не в тому, що фіолетовий мало кому підходить, а в тому, що колір відносять до яскравим і виділяється серед інших.

На сьогоднішній день, в принципі, немає необхідності самостійно змішувати кольору, щоб отримати темний коричневий з відтінком фіолетового. Практично всі виробники фарб випускають їх у подібній панелі.

 • Як правило, коричневі локони, пофарбовані в баклажановий колір, виходять темно-коричневими з фіолетовим відливом. При цьому фіолетовий відтінок і гру фарб добре видно на сонці, в інший час відтінок не буде надто привертати увагу.
 • Також можна скористатися фарбою з відтінком «Смородиновий коктейль». Офарбивши свої кучері коричневого або коричневого кольору в такий відтінок, ви отримаєте фіолетовий відлив.
Фіолетовий відтінок
Фіолетовий відтінок
 • Представницям жіночої статі, які мають світлі локони, можна офарблювати їх коричнево-фіолетовою фарбою. Для цього потрібно змішати вибраний колір коричневого з фіолетовим або баклажанным. При цьому потрібно дотримуватися правильних пропорцій. Якщо ви додасте більше фіолетової фарби, то колір вийде «кричущий» і, офарбивши в такий відтінок свої світлі локони, ви отримаєте не коричневий з фіолетовим відтінком, а насичений фіолетовий.
 • Якщо ви від природи маєте темні кучері, то додати їм фіолетовий відтінок просто. Якщо ж ви блондинка або у вас світлий русявий колір волосся, подібну процедуру краще робити у салонних умовах.

Як отримати при фарбуванні красивий колір волосся чорно-коричневого відтінку: поради, рекомендації по підбору фарб

Чорно-коричневий відтінок є перехідним. Як правило, з подібними кольорами експериментують ті дівчата і жінки, які хочуть надалі пофарбувати кучері в яскравий чорний і ті, хто любить темні волосся, але яскравий чорний їм не підходить.

Темний колір може старити

Подібний колір дарує своїй власниці шарм і елегантність, підкреслюючи при цьому жіночність. Незважаючи на переваги цього кольору, потрібно пам'ятати і про його недоліки – іноді такий колір старить.

 • Отримати чорно-коричневий відтінок можна шляхом змішування чорної і шоколадної фарби. У цьому випадку чорного кольору, звичайно ж, повинно бути менше. Також можна взяти темно-коричневий і каштановий колір для змішування.
 • Можна просто придбати готову фарбу, якою зараз є величезна кількість.
 • Підійде для такого кольору фарба з відтінком «Гіркий шоколад мікс», а також «Чорно-каштановий». Локони завдяки таким кольорам виглядають яскраво і насичено.
 • Непогано буде виглядати чорний колір з шоколадним подтоном, і насичений шоколадний. Найбільш темним буде виглядати фарбування фарбу чорного кольору з шоколадним відтінком.
 • Експериментувати самостійно з настільки насиченим кольором не рекомендується, особливо, якщо ви є блондинкою.
 • Якщо ви вже дуже хочете змінити колір своїх світлих кучерів на чорно-коричневий, то зверніться до фахівців.

Народні рецепти фарбування волосся в темно-коричневий колір

Крім професійної та звичайної фарби для локонів, для їх фарбування можна використовувати народні засоби і рецепти з них. Такі засоби, звичайно ж, є менш стійкими і ефект від них буде не таким помітним, однак вони є більш щадними і менш шкідливими для кучерів.

 • Цибулиння. Здавалося б, цибулиння та фарбування волосся – несумісні речі, однак, це не так. За допомогою цього засобу можна отримати темно-коричневе волосся. Отже, для початку зробіть відвар з лушпиння. Він повинен бути дуже концентрованим, тому лушпиння жаліти не треба. Далі щодня протирайте кучері спонжіком, змоченим у відвар. Спосіб підходить для світлих локонів, однак, так само можна таким способом зафарбовувати сивину.
 • Щоб отримати гарний коричневий колір з каштановим відтінком, можна скористатися волоськими горіхами, а точніше шкіркою від них. Візьміть певну кількість лушпиння від горіхів і, подрібнивши їх, змішайте з водою. Консистенція повинна бути як у домашньої сметани. Далі на кучері нанесіть засіб і почекайте 15 хвилин, після промийте шевелюру водою.
Шкіркою горіха можна підфарбувати волосся

Темно-коричневі локони – це еталон природності і натуральності. Саме тому такий колір і його відтінки користуються величезним попитом. Перш ніж пофарбувати кучері в такий колір, визначте потрібний вам відтінок і придбайте хорошу фарбу. Ми не радимо вам проводити експерименти з локонами самостійно, особливо, якщо раніше такого досвіду у вас не було, адже в такому випадку ви можете отримати абсолютно несподіваний результат фарбування.

Відео: Фарбування волосся в темно-коричневий і шоколадні відтінки