Що значить на Алиэкспресс — кількість товару обмежена? Як дізнатися: яка кількість товару виставлено на Алиэкспресс? Як встигнути купити обмежений товар на Алиэкспресс?

Обмежена кількість товару в Алиэкспресс.

Алиэкспресс – це одна з найбільших майданчиків Китаю, що надає широкий асортимент різних товарів. Тут, подібно міському ринку, можна побачити «намети» і продавців, які надають товари. Проте головною перевагою даної площадки є те, що тут можна придбати якісний і оригінальний товар за смішні гроші.

Ця можливість існує тому, що Алиэкспресс регулярно влаштовує неймовірно вигідні розпродажі, а також продає безліч товарів з «космічними» знижками. Сьогодні ми поговоримо про знижки, акції і розпродажі на даної торгової майданчику, адже саме наявність цієї вигоди так приваблює покупців.

Для незареєстрованих користувачів, або для першого замовлення пропонуємо посилання на статтю на нашому сайті про перший замовлення або ж на Алиэкспресс самостійно вивчити відео-інструкції і зареєструватися за посиланням.

Що значить на Алиэкспресс «кількість товару обмежена»?

Для початку надамо декілька істотних переваг даного інтернет-магазину:

 1. Продаються нові товари
 2. Алиэкспресс – це не просто ринок, а сотні або навіть тисячі дрібних ринків, а значить, товари на ньому дублюються не один раз. Це дає можливість вибрати потрібний товар за більш прийнятною ціною
 3. Є можливість зв'язку з продавцем без посередників, що дозволяє замовити додаткові гаджети, дізнатися подробиці про речі або навіть попросити знижку
 4. Покупець захищений від шахрайства. Кошти будуть захищені: їх передача продавцю відбувається лише при підтвердженні покупця, що він отримав саме те, що замовляв, і задоволений якістю речі
Кількість товару обмежена

«Кількість товару обмежена» означає не що інше, як те, що не всі бажаючі придбати якусь річ зможуть це зробити. Товар, який потрапляє в розділ «розпродаж» має властивість дуже швидко закінчуватися і саме про це нас хочуть попередити. Відбувається так з відомих усім причин:

 • Товар, як правило, досить якісний і привабливий для покупців
 • Вартість його значно нижче «ринкової»

Що важливо знати про таких розпродажах:

 • Розпродаж відбувається не кожен день
 • Кількість товарів на розпродажі не нескінченно як у звичайних наметах на даній торговій площадці, а асортимент цього товару обмежений якимось числом
 • Потрібно бути уважним, і поспішати: як тільки напис «скоро у продажу» зміниться на «купити зараз», будьте впевнені, відлік пішов. Тому рішення про те, чи потрібен вам цей товар чи ні, потрібно приймати заздалегідь, а здійснювати покупку варто швидко і без роздумів.

Як дізнатися, яку кількість товару виставлено на Алиэкспресс?

Дане питання є дуже актуальним, бо саме від числа наявних речей залежить, чи встигне людина купити те, що йому сподобалося.

Гарячі товари

Виконавши кілька простих кроків, можна побачити заповітні цифри:

 1. Потрібно зробити клік мишкою на потрібному товар у розділі «Гарячі товари (Групові покупки)»
 2. Далі переходимо в адресний рядок браузера
 3. Міняємо в адресі сайту значення «group» на «gaga»
 4. Відкриваємо таймер, біля якого відображається кількість товару
Обмежена кількість

Після перегляду наявного товару можна з легкістю оцінити свій шанс стати щасливим володарем заповітної речі.

Коли починається розпродаж в рубриці «гарячі товари» і з'являється розділ «майже даром»

Багато хто думає, що на розпродажах продають неякісний товар, але з торговою майданчиком Алиэкспресс це правило не працює. Для проведення таких розпродажів є інші причини:

 • Власник відкрив новий магазин і хоче залучити покупців
 • Власник хоче збільшити рейтинг магазину, а хороший рейтинг можливий тільки при великій кількості покупців
 • Це відмінна можливість швидко розпродати «залежалися» речі і при цьому не залишитися в мінусі
 • Проходять подібні розпродажі не кожен день, а в строго відведений час по певним дням: понеділок, середа, п'ятниця рівно о 10:00 за московським часом – це час оновлення бази даних в розділі «Майже даром»
 • Цей розділ з'являється тільки в день розпродажу і після її закриття зникає
 • Сам розділ можна знайти у правому верхньому куті сайту Алиэкспресс, якщо його немає, то можна в адресному рядку браузера набрати його постійна адреса

Як встигнути купити обмежений товар на Алиэкспресс?

Купити заповітний товар, який є в обмеженій кількості – завдання не з легких. У Сполучених Штатах Америки є «чорна п'ятниця». Так от, справжня «чорна п'ятниця» Китаю – це знижки від 50% до 90% від Алиэкспресс. Можливі навіть знижки до 99% і це не фантастика, а відбувається щотижня реальність. Офіційний сайт цієї торгової площадки говорить: «Товари в категорії «Майже даром» виставляються зі знижками від 90% до 99%.

Що потрібно знати, щоб встигнути купити цей, майже безкоштовний товар?

 • На 1 одиницю товару буде від 100 до 1000 претендентів, а тому потрібно поспішати – на покупку буде не більше 10 секунд. Це цілком реально, досвідчені покупці примудряються зробити це швидше, ніж ви встигнете моргнути
 • Тут важливо пам'ятати, що головне, вибрати вподобану річ і перейти на сторінку оплати (при цьому товар буде закріплений за вами), а оплатити можна пізніше (протягом півгодини). Далі все буде відбуватися як зазвичай, тільки потрібно ввести код капчі і після цього буде виведена сторінка з варіантами оплати
 • До речі, код капча – це той самий тест, який ми часто проходимо, щоб довести, що ми не роботи.
Купівля товару на Алиэкспресс

Також є кілька важливих порад, як встигнути придбати виставлений на продаж лот:

 1. Потрібно заздалегідь вибрати річ, яку необхідно купити
 2. Після вибору необхідно відстежувати час. Раніше ми згадували час початку розпродажу
 3. Як тільки з'явилася кнопка «Купити зараз», активно клікайте на неї
 4. Вибрати необхідні параметри товару
 5. Вводимо код капчі і тиснемо «замовити»

Є ще один невеликий секрет, який підійде для володарів гаджетів на iOS або Android.

 • Якщо завантажити на свій телефон/планшет додаток від Алиэкспресс і зайти до нього в розділ «Майже даром», то не потрібно проходити перевірку «на бота», і вводити код безпеки при купівлі товару, а це близько 5 дорогоцінних секунд! Крім того, є інформація, що на мобільних додатках старт розпродажу відбувається на 5 сек. швидше, а значить, якщо це правда, то в сумі виходить цілих 10 сек. переваги, яких цілком достатньо, щоб спокійно купити вподобану річ.

Купуючи що-небудь на теренах торгової площадки Алиэкспресс, ви однозначно залишитеся задоволені. Система знижок, купонів, яка існує на Алиэкспресс, дозволяє купити товар по більш вигідній ціні (любителі мобільних додатків будуть приємно здивовані, для них теж є знижки).

Відео: Як встигнути купити в Майже Задарма на AliExpress?