Дитячий надувний рятувальний жилет для плавання на Алиэкспресс: каталог, ціна, фото, відгуки. Як купити надувний рятувальний жилет для плавання для дітей в інтернет магазині Алиэкспресс?

Огляд дитячих рятувальних жилетів на Алиэкспресс.

З наближенням весни ми намагаємося скоротити свої витрати в літній час, і набуваємо килимки, капелюхи, купальники та аксесуари для купання зараз. Адже відпочинок навіть у межах країни зараз не найдешевше задоволення.

Дитячий надувний рятувальний жилет для плавання на Алиэкспресс: каталог, ціна, фото

Безпека на морі – один з найважливіших аспектів літнього відпочинку. Особливо це важливо під час подорожі та відпочинку з дітьми, які не вміють плавати або роблять це поки не дуже добре. Тому перед тим як пустити дітей у морі, необхідно надіти на них надувні жилети або кола для плавання.

Щоб зробити перший замовлення на Алиэкспресс, прочитайте інструкцію по реєстрації і пошуку товару, оплату і доставку на офіційному сайті тут, або прочитайте статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс».

Топ найпопулярніших жилетів на Алиэкспресс:

 • Yamaxa.Якісний жилет, виготовлений з плащової тканини, а не з гуми. При цьому виріб не надувне, а виготовлене з спіненого поліетилену. Відповідно навіть якщо дитина випадково проткне чи зашкодить плащевку, жилет залишиться цілим і буде повністю виконувати своє призначення.
Жилет Ямаха
 • Speed. Це мультиплікаційна серія. Вона включає декілька моделей з зображеннями Людини Павука або Бетмена. Виріб не містить підголовник, тому розрахована на дітей старшого віку. Жилет виготовлений з щільної непромокаючої тканини. Всередині теж вкладки зі спіненого поліетилену. Тобто проткнути або луснути його не вийти. Оснащений регульованими ременями.
Жилет Швидкість
 • Жилет для веслування.Це не самий вдалий, але самий недорогий варіант. Виготовлений з тонкої плащової тканини з спіненим подушками всередині. Недолік жилета — відсутність застібок. Виріб фіксується за допомогою зав'язок.
Жилет для веслування

Найцікавіше, що багато хто з нас вважають звичайні надувні жилети рятувальними. Насправді це не так. Адже призначення цих товарів абсолютно різне. Рятувальні жилети призначені для порятунку життя в екстремальних умовах під час шторму. Вони дуже міцні, витримують удари водою і навіть не лопаються при контакті з камінням.

Звичайні надувні жилети виготовлені з гуми і вони навряд чи врятують під час шторму і порушення цілісності човни. Їх призначення – тримати тіло дитини на воді і навчити його плавати. Тому сподіватися на те, що подібний аксесуар може врятувати життя не стоїть.

Вимоги до дитячих рятувальних жилетів:

 • Міцний ремінь на поясі
 • Наявність світловідбиваючих деталей
 • Здатність підтримувати тіло над водою на висоті 12 см
 • Не повинні сковувати рухи
 • Повинні зберігати життя навіть якщо людина без свідомості
 • Повинні мати регульовані ремені, щоб можна було легко підігнати розмір

Це не єдині вимоги до такого роду пристроїв. Перед тим як потрапити у продаж, жилети випробовуються на показник механічної міцності. Крім того, оцінюється плавучість жилетів, яка вимірюється в Ньютонах.

Дитячий надувний рятувальний жилет для плавання на Алиэкспресс: каталог, ціна, фото

Дитячий надувний рятувальний жилет для плавання на Алиэкспресс: відгуки

Звичайно, відгуки часто залежать від вартості виробу. Так як саме ціна жилета впливає на використовувані матеріали і їх якість. Безсумнівно, краще купувати товари відмінної якості, так як вони надійніше і дозволять не хвилюватися за життя дитини.

Найбільш позитивні відгуки про жилетах з просоченням. Вони виготовлені не з гуми, а з тканини, яка зверху покрита шаром, що не пропускає воду. Крім того, застібки подібного вироби повинні добре працювати, це дозволить швидко одягати і знімати його.

Дитячий надувний рятувальний жилет для плавання на Алиэкспресс
<>Правила користування жилетом:
 • Перед кожним використанням перевіряти на цілісність
 • Після купання в морській воді промивати звичайної, і висушити без застосування джерел тепла
 • Зберігати в сухому приміщенні без доступу сонячного світла
 • Зберігати далеко від токсичних речовин
 • Не використовувати для очищення пральну машинку та порошки
 • Не піддавати аксесуар навантажень
Дитячий надувний рятувальний жилет для плавання на Алиэкспресс

Зараз на Алиэкспресс не так багато жилетів виготовлених їх гуми. В основному реалізуються якісні товари з щільної тканини, яка довго залишається в незмінному стані, навіть при постійному контакті з водою.

Підготуйтеся заздалегідь до літнього сезону відпочинку на морі. Придбайте рятувальні жилети на Алиэкспресс.

ВІДЕО: Дитячі рятувальні жилети