Сонник — бачити в сні хрест: значення сну. До чого сниться знайти, загубити, мити, робити, ламати, нести, купувати хрест з квітами, розп'яттям, біля дороги, на шиї, в руці, на могилі, у воді, на ланцюжку: тлумачення сну

Про події того, хто побачив у сні хрест, можна дізнатися після розшифровки нічного бачення.

Древній символ протилежностей, утримуються в рівновазі — хрест, здавна був оповитий таємницями і містичними оповіданнями. Вважалося, що людина зможе піднятися по хресту на небо і потрапити прямо до Бога. Для християн хрест — знак безмежної любові, жертовності, страждання. Цей знак здатний захистити людину від нечистого, злого, кепського, подарувати спокій і радість на душі.

Хрест — знак звершень.

До чого сниться хрест?

Поява хреста уві сні не можна назвати випадковим. Всі сонники вважають такі сни пророчі та надають їм особливий сенс:

 • хрест на ланцюжку може приснитися тільки людям, чиї помисли чисті, а дії спрямовані на творення та допомога, сон може передвіщати поповнення в сім'ї; але якщо порвався ланцюжок — ймовірно погіршення самопочуття
 • хрест в руці — сновидінню пощастить відчути радість зустрічі
 • нести хрест — до успішного подолання перешкод, якщо хтось інший несе хрест — зараз бажано зайнятися благодійністю, надати допомогу нужденним в ній
 • мити хрест — відчайдушні, але безуспішні спроби щось змінити у своєму житті
 • хрест у сні жінки — до прихильності долі, щедрим подарункам від неї
 • втратити хрестик — неприємності неминучі
 • купити хрестик у церковній крамниці — правильне рішення прийде саме собою
 • світиться хрест — незабаром станеться радісна подія, ніщо більше не зможе затьмарити життя
 • цілувати хрест — мир і гармонія в сім'ї може затьмарити несподівана неприємна новина
 • церковний хрест — неприємності можуть статися через безтурботність і зайвої довірливості сновидця
 • залізний хрест — сновидінню доведеться запастися терпінням, адже не все в житті дістається легко
 • мідний хрест — попереду довга складна робота, яка вимагає уваги, терпіння і посидючості
 • старий хрест — сум розвіється, завдяки спілкуванню з приємною людиною, навченим досвідом
 • хрест з квітами — відносини в родині налагодяться
 • палаючий хрест — фатальне подія, яка чатує небезпека
 • надгробний хрест уві сні попереджає, що всі недобрі діяння рано чи пізно будуть покарані
 • хрест з розп'яттям бачити і молитися, стоячи перед ним на колінах — незабаром прийде каяття, усвідомлення своїх помилок, настане просвітлення
 • хрест на дорозі — звістка, важлива подія
 • хрест на шиї — у сновидця є ангел-охоронець, який захищає його, захищає від нещасть і допомагає у всьому
 • білий хрест — невпевненість у власних силах заважає сновидінню стати краще
 • зламаний, погнутий хрест — обіцяє швидку розплату за свої нечесні, злі діяння
 • хрест у воді — проблеми, розібратися з якими буде не так просто, як здається спочатку
 • два хреста поруч — до звершення, зцілення, диву
Хрест у руці обіцяє радісну зустріч.

До чого сниться дерев'яний хрест?

Дерев'яний хрест у сні передвіщає бажане просування по службі. Його вдасться досягти завдяки старанній праці та самоорганізації. Настали зміни спричинять за собою і інші сприятливі зміни.

Робити дерев'яний хрест у сні — підійматися по кар'єрних сходах наяву.

До чого сниться золотий, срібний хрест?

Золотий хрест у сні — знак звершень. Мрії, таємні бажання і самі неймовірні думки зараз можуть втілитися в життя. Сновидець отримає те, про що він так давно мріяв. Виконання мрії може посприяти довгоочікувана зустріч.

Хворий, увидавший уві сні золотий хрест, незабаром піде на поправку.

Якщо ж золотий хрест у сні зламався або сновидець сам зламав його — долею чекає гірка втрата, прикра подія, до звершення якого сам же сновидець і докладе руку.

Людина, побачивши уві сні золотий хрест, володіє чудовим якістю — прощати кривдників і забувати їх слова та дії. Така поведінка допомагає проживати життя спокійно, впевнено і правильно.

Срібний хрест — символ сталості, впевненості, твердих рішень. Ніякі сили не зможуть протистояти сновидінню здійснити задумане. Надія і віра в себе допоможуть знайти бажане.

Побачений золотий хрест обіцяє покращення здоров'я.

До чого сниться великий хрест?

Великий хрест сниться напередодні періоду звершень. Попередні йому сумне затишшя і бездіяльність затягнулися, сновидець іноді відчуває самотність і непотрібність.

Переломний момент настане несподівано. Життя заграє новими фарбами, а проблем, які довгий час залишалися невирішеними, зникнуть самі собою.

До чого сняться могильні хрести?

Того, хто уві сні побачив могильні хрести, обтяжують образи. Позбутися цього почуття можна, але сновидець сам не поспішає відпускати минуле, час від часу нагадуючи собі неприємні ситуації.

Сон, у якому довелося бачити хрести на могилах — знак, що настав час змінити своє життя. Для цього достатньо дозволити позитивним подіям звершуватися: радіти приємним дрібничкам, посміхатися у відповідь, говорити і приймати компліменти.

Могильний хрест в нічному видінні — заклик змінити своє життя.

До чого сняться хрести на цвинтарі?

Місячний сонник стверджує, що людина, уві сні якого з'явилися цвинтарні хрести, незабаром зазнає нападок ворогів. Складеться вкрай несприятлива ситуація, виплутатися з якої буде не так-то просто.

Тому, хто вірить в псування і пристріт, зараз треба бути особливо обережним та розсудливим, постаратися не доставляти неприємності іншим людям.

Але якщо вірити тлумачень Сімейного сонника, цвинтарні хрести уві сні вказують на майбутні випробування долі, випробування і втрати. При розшифровці сну слід враховувати кількість хрестів: скільки їх було, стільки разів сновидінню доведеться випробувати негативні почуття найближчим часом.

Того, хто уві сні побачив хрести на цвинтарі, чекають неприємності.

До чого сниться хрест натільний?

Натільний хрест у сні, що являє собою символ православ'я, — добрий знак. Якщо сновидець, стискаючи свій натільний хрест у руках, читав молитву — незабаром доля щедро обдарує його.

Погано, якщо уві сні довелося побачити переламаний натільний хрест. Такий сон означає, що незабаром сновидець втратить, зруйнує всі, що так довго і трепетно творилося. Щоб уникнути нещастя, треба звернутися до Бога з молитвою, сходити в церкву і поставити свічки за здоров'я собі та своїм близьким.

 • Одягати свій натільний хрест на шию іншої людини — до невдачі, розлуки.
 • Втратити свій натільний хрест — сновидець піде по невірному шляху, допустить серйозну помилку.
 • Дивитися на чужій натільний хрест — незабаром сновидець буде надавати допомогу будь-кому, хто її потребує.
 • Отримати в дар натільний хрест — друзі прийдуть на допомогу. Дарувальник хреста — надійний, вірний чоловік з добрими намірами.
 • Знімати з себе натільний хрест — готовність вчинити низький, підлий вчинок заради досягнення мети. Сон попереджає, що робити цього не варто.

У соннику Міллера окрему роль відводять матеріалу, з якого виготовлений побачений натільний хрестик — чим він дорожчий, тим сприятливіші складеться ситуація. Краще всього, якщо натільний хрест у сні був із золота або платини.

Ванга пророкує тяжкі думи, а потім каяття та пошук нового сенсу життя того, хто уві сні побачив свій натільний хрест.

Більш сучасні тлумачі розшифровують присутність натільного хреста в сні, як надійне заступництво ангела-хранителя, який оберігає душу і тіло сновидіння.

Побачений натільний хрест — добрий знак.

До чого сниться знайти хрест?

До того, хто уві сні несподівано знайшов хрестик, наяву прийдуть сили і натхнення. Незабаром сновидець відчує приплив енергії, яка йому необхідна. Помолившись, можна братися за виконання задуманого. Тому, хто бере участь у конкурсі, побачений знайдений хрест обіцяє перемогу.

Знайти хрестик на ланцюжку у сні — до нових, не випробуваним раніше відчуттями, подорожі або відрядження в іншу країну. Поїздка залишить після себе виключно позитивні враження і спогади.

До чого сниться чорний хрест?

Незважаючи на похмурий колір, побачений чорний хрест не обіцяє сновидінню нічого поганого. Можна розслабитися і насолоджуватися спокійним плином життя, ніяких неприємностей найближчим часом не відбудеться.

Тим, хто страждає від важких хронічних захворювань, також не варто переживати за побаченого уві сні чорного хреста — загострення хвороби зараз не станеться, стан можна охарактеризувати як стабільний.

Чорний хрест у сні — символ стабільності і постійності.

Тому, хто побачив у сновидінні хрест, слід розуміти, що значення цього складного прадавнього символу настільки глибоко, що вірно витлумачити його вдається не завжди. Але навіть якщо розшифровка сну, не залишаючи сумнівів, передвіщає неприємності, уникнути їх можливо. Для цього потрібно задуматися про своїх діях, переглянути поведінку і навчитися жити в злагоді з усім світом і, в першу чергу, з самим собою.

Відео: До чого сниться хрест?