Сонник – бачити в сні хліб: значення сну. До чого сниться купувати, піч, їсти, просити, різати, розчавити, розкришити, тримати в руках хліб чоловікові, хлопцеві, жінці, дівчині, вагітної: тлумачення сну

Хліб з'являється у сні не випадково. Цей символ матеріальної складової життя людини часто вказує на прийдешні зміни фінансового стану.

Зміст

Хліб – всьому голова! Прислів'я стара, але дуже актуальна і в наші дні. У минулому про достаток людини можна було судити за розміром і врожайності його хлібних полів. Якщо був хліб, значить, було не тільки що їсти, у що одягнутися, але і чим оплатити будь-які інші потреби. Пшениця завжди була затребуваним товаром. Господар, у якого було зерно, міг його продати, обміняти на необхідні речі.

До чого приснився уві сні хліб?

До чого сниться хліб?

Так мудрість поколінь вказує трактувати сни про хліб переважно з точки зору фінансової забезпеченості, матеріальною складовою нашого життя.

 • Пшеничний, найдорожчий хліб, сниться до багатства, ситої і безбідного життя. Сновидець – людина, що звикла легко розпоряджатися грошима, вільно розлучатися з ними і так само спокійно отримувати.
 • Житній хліб, побачений у сні, обіцяє невеликі доходи, але і не віщує голод або крайню нужду. Знайдуться доброзичливці, готові простягнути руку допомоги у важкий період.
 • Смачний хліб у сні – до серцевих треволнениям. Якщо пощастило уві сні з насолодою ласувати запашним хлібом, відчувати в роті його смак – чекайте приємних сюрпризів інтимного характеру своєї другої половинки.
 • Бачити неправдоподібно великий хліб у сні – знак дивного події, яка відбудеться в життя. Очікується щось з області «неможливе можливо».
 • Ставити підходити тісто на хліб – знак того, що пора робити кроки з підготовки до ґрунтовного облаштування свого подальшого життя. Чим правильніше і старанніше буде закладений фундамент, тим міцніше і надійніше майбутнє.
 • Місити тісто на хліб у сні – отримати заслужену винагороду за бездоганно виконану роботу. До того ж праця буде не просто щедро оплачений, але і стане гарною підмогою у вигідних довгострокових ділових відносинах.
 • Якщо не зовсім пропечене тісто виявилося в хлібі – сон нагадує, що існує незавершена справа, що вимагає уваги.
 • Акуратний круглий хліб – хороший знак. Всі задумані підприємства будуть успішно завершені. Покрокове і скрупульозне рішення завдань принесе відмінні плоди.
 • Тримати хліб у руці – знак того, що від сновидця потрібна підвищена увага. Попереду події першочергової важливості які без належного ретельного розбору можуть призвести до небажаних результатів.
 • Розчавити хліб у сні – поганий знак. Сновидець недалекоглядний людина. Його невиправдана безтурботність може зіграти з ним злий жарт. Слід більше цінувати і оберігати те, що дорого.
 • Розкришити хліб – розпалювати свою увагу і сили на невиправдано велику кількість ідей, які в перспективі нічого не принесуть. Правильніше зробити вибір на користь найбільш перспективних напрямків діяльності і працювати над ними.
 • Вкрасти хліб у сні – знак втрат, причому винуватцем події стане сам сновидець.
 • Сухий, черствий хліб у сні – знак того, що доведеться мати справу з бездушним, безсердечною людиною. Приймати відмови неприємно, але варто морально до цього підготуватися.
 • Горілий хліб у сні — знак легковажності і відчайдушності сновидця, платою за які стане гірке розчарування. Мати справу з непостійними людьми ніхто не хоче, це важко і неприємно. Так само горілий хліб тлумачиться як знак втрат в результаті власної скупості. Слід бути послідовним у своїх діях.
 • Смажений хліб – важка боротьба із спокусами. Не можна йти на поводу у своїх ницих бажань. На кону стоїть безцінний куш – совість.
 • Коровай, як і інший пишний білий хліб у сні – символ благополуччя, достатку, ситості. Однак, крім такого тлумачення, існує поширена версія, за якою коровай – до швидкої весіллі. За зовнішнім виглядом короваю можна судити про подальше благополуччя молодят. Якщо він подгорелый, черствий, кривий – життя буде нелегким, якщо ж коровай навпаки, ідеальний, без єдиної вади, коровай – майбутнє нової сім'ї світле і безхмарне.
 • Хліб і сіль – звісно ж, до довгоочікуваним і дорогим гостям, приймати яких – одне задоволення.
Житній хліб сниться до незначних доходів.

Відео: До чого сниться хліб, пироги, тісто?

До чого сниться хліб жінці, дівчині, вагітної?

 • Сон, у якому жінка їла хліб на самоті насторожує. Якщо у незаміжньої жінки немає бажання провести життя без сім'ї, без чоловіка, без дітей – потрібно діяти. Нині всі засоби для знайомства гарні: відвідування культурних заходів, походи в гості на вечірки, навіть зміна роботи, якщо є варіанти потрапити в чоловічий колектив.
 • Для заміжньої жінки сон означає, що її сім'я зараз гостро її потребує. Неодмінно потрібно приділяти більше часу спільному відпочинку.
 • Якщо дівчині сниться хліб, який вона сама готує, або подає на стіл, значить, в ній прокидаються інстинкти хранительки домашнього вогнища, господині.
 • Сон, у якому вагітній жінці довелося їсти хліб говорить про те, що майбутня дитина виявиться рідкісним шибеником. Надлишок енергії малюк почне виливати у вигляді пустощів і не завжди нешкідливих. Яким би передчасним не здавалося читання педагогічних, виховних книг, пора починати підбір якісної літератури по психології виховання дітей.
Хліб у сні жінки вказує на необхідність провести час з сім'єю.

До чого сниться хліб чоловікові, хлопцеві?

Хліб, побачений представнику чоловічої статі, символізує його теперішнє фінансове становище, можливі варіанти розвитку бізнесу, ставлення до грошей взагалі.

 • Сон, у якому чоловікові приснився білий хліб – говорить на користь того, що справи зараз на висоті. Однак зупинятися на досягнутому не варто. Гроші повинні працювати і приносити прибуток. В іншому випадку вони мають властивість поступово перетворюватися на пил і прокидаються крізь пальці.
 • Чорний хліб, побачений чоловікові — знак не кращого часу для невиправданого ризику. Однак діяти потрібно. Сім разів відміряй – основний принцип на найближчі місяці. Не можна приймати необдумані рішення, пов'язані з відкриттям бізнесу, зміною роботи. Краще не зв'язуватися з неперевіреними стартапами і вибирати тільки надійних, випробуваних партнерів.
Чорний хліб, побачений чоловікові, передвіщає невдачі в бізнесі.

До чого сниться білий, чорний, сірий хліб?

 • Сон про білому хлібі обіцяє отримання повного задоволення від виконаної роботи, а так само говорить про щедрій оплаті праці. Однак найкращою нагородою стане отримане загальне визнання досягнень. Зараз головне не захворіти зірковою хворобою. Попереду ще багато роботи і спочивати на лаврах зарано.
 • Чорний хліб – знак низькооплачуваної, але стабільної роботи. Втім, довго на такому місці засиджуватися не можна. Незважаючи на невибагливість начальства і дружний колектив, шукайте інші варіанти. В іншому випадку, існує ризик так і не реалізуватися в житті.
 • Сірий хліб, побачений у сні, свідчить про нерішучого характер сновидця. У таких випадках кажуть: «Ні риба – ні м'ясо». Важливо мати свою власну думку і вміти його донести до оточуючих. Мудра людина володіє здатністю уважно слухати своїх опонентів, але з отриманих відомостей робити свої особисті міркування. Так само, згідно з деякими тлумачам, сірий хліб може приснитися до серйозних змін в житті.
Сірий хліб у сні — знак недоречною нерішучості.

 • Якщо уві сні пощастило скуштувати апетитний свіжий хліб – сон пророкує благополуччя. Все буде складатися найкращим чином, як на любовному фронті, так і в грошових справах. Ентузіазм і енергійність сновидця допоможуть легко відкривати будь-які двері.
 • Гарячий хліб, згідно соннику Фрейда, передрікає надзвичайно цікаве знайомство з товариською, комунікабельною людиною. Зустріч з людьми такого складу характеру, як правило, привносить у життя цілу палітру нових фарб. Емоційний фон підніметься до небувалих висот.
 • Черствий хліб у сні означає, що попереду копітка, важка робота. Нічого не поробиш, доведеться засукати рукави потрудитися. Втім, виконавши своє завдання, сновидець отримає не тільки матеріальна винагорода, але й дуже цінні нові навички. Так само черствий хліб символізує «черствих людей, з якими в недалекому майбутньому доля зіштовхне. Витримка і почуття власної гідності допоможуть правильно реагувати на прояви цинізму і холодності.
Черствий хліб у сні попереджає про необхідність виконання складної роботи.

До чого сниться купувати, піч, їсти, просити, різати хліб у сні?

 • Покупка хліба — знак чесної праці, який добре оплачується. Якщо сновидець купував в магазині хліб, булки, іншу різноманітну випічку – значить він дуже добрий, справедливий і працьовитий чоловік. Природна готовність ділитися з оточуючими вносить радісні, теплі тони в загальну картину життя.
 • Пекти хліб у сні – знак того, що на зміну сімейних негараздів прийдуть світ, доброта і одностайність. Взаємна турбота і повага допоможуть налагодити стосунки. Абсолютна ідилія запанує в будинку.
 • Хтось допомагає пекти хліб — успіх буде супроводжувати в справах.
 • Бачити печеться у печі хліб — до швидкого вирішення важливих справ. Якщо цей хліб подобається — результат буде успішним, якщо не подобається — наслідки виявляться несприятливими для сновидця.
 • Їсти хліб, насолоджуючись його ароматом і смаком – чекайте небувалий підйом в інтимних відносинах.
 • Якщо довелося уві сні глодать кірки старого хліба – означає, що навіть у найскрутніші часи у сновидця буде робота і підтримка друзів.
 • Просити хліб у сні – зіткнутися з деякими матеріальними труднощами. Сон, у якому довелося просити хліб у сусідів означає, що сновидець дуже сильно, до тремтіння в колінах, боїться фінансової кризи, соромиться виглядати незабезпеченим в чужих очах. Почуття збентеження сковує будь-які здорові думки щодо вирішення проблеми. Потрібно розслабитися, прийняти факт того, що абсолютно будь-яка людина може опинитися в складному становищі. Не соромно просити допомогу у близьких, колег по роботі, друзів, сусідів. Навколо дуже багато чуйних людей, які з радістю готові відгукнутися на поклик.
 • Різати хліб у сні – знак активної участі в справах. Якщо сновидець сам ріже хліб – значить ситуація знаходиться під його повним контролем. Для людини, що має власний бізнес цей сон дуже хороший знак. Всі справи будуть складатися найкращим чином і саме так, як планувалося. Якщо уві сні різав хліб якийсь інший чоловік, значить, кермо в його руках. В оточенні сновидця є персонаж, який чинить на нього великий вплив. Причому воно може бути як позитивним, так і негативним. Така людина може бути наставником, вміло напрямних прикладені сили в позитивне русло. А може бути і спритним маніпулятором, ляльководом, спритно й непомітно дергающим за ниточки для лобіювання власних інтересів.
Різати хліб у сні — брати активну участь у справах наяву.

До чого сниться хліб з цвіллю?

Цвілий хліб у сні – далеко не самий сприятливий знак. Це символ закопаного в землю таланту, нереалізованих можливостей, пов'язаних з фінансами. Причому наслідком такої недбалості стане повний крах розпочатої справи.

Невідкладно потрібно зайнятися виправленням помилки і прикласти всі зусилля, щоб відновити стійкість свого становища. З головою поринути в роботу – єдиний вихід з цієї неприємної ситуації.

До чого сниться годувати хлібом?

Взагалі годувати когось хлібом – надавати нематеріальну допомогу.

 • Годувати знайомого хлібом у сні – приділяти увагу цій людині в реальності. Добре слово, співчуття – це та моральна підтримка, яка просто необхідна іноді кожному з нас. Як говориться, дорожче хліба.
 • Якщо уві сні довелося годувати хлібом незнайомця – можливо, сновидець натура творча і плоди його мистецтва надають на когось сприятливий вплив.
 • Якщо трапилося годувати хлібом уві сні симпатичного вам представника протилежної статі – у житті можуть виникнути певні романтичні відносини з цією людиною.
 • Годувати уві сні хлібом собаку — придбати нового друга. Якщо собака агресивна, кусалася, гарчала – серед друзів є заздрісний недоброзичливець.
 • Годувати уві сні хлібом птахів – очікуються нові цікаві знайомства з милими, ненав'язливими людьми. Легке, невимушене проведення часу буде дуже приємним.
Годувати хлібом птахів у сні — до нових знайомств наяву.

До чого сниться, що дають хліб?

Отриманий від когось у сні хліб – до звістки. Це може бути цінна інформація або просто свіжа, цікава новина. На думку деяких толкователе снів, приймати від когось у сні хліб – несприятливий знак.

Сон свідчить про майбутньої неминучої розлуки з близькими людьми. Зараз потрібно постаратися приділити рідним якомога більше уваги, адже не відомо, як розпорядиться доля і з ким з них вона може надовго розлучити.

До чого сниться буханець, булка, шматок, крихта хліба?

 • Буханець хліба в сні – знак того, що сновидець моп і марнотратник, любитель витрачати гроші з усією широтою душі. Часом ця особливість поведінки може поставити у незручне становище, але з іншого боку, надзвичайна щедрість допомагає з легкістю обзаводитися новими друзями.
 • Побачити булку уві сні – отримати фінансову стабільність шляхом раціонального використання наявних коштів. Ощадливість і економічність – поняття доступні не кожному. Однак сновидець, судячи з усього, краще інших знає як ними користуватися в повсякденному житті без обмеження своїх потреб.
 • Тримати шматок хліба в руках – застереження. Зараз ні в якому разі не можна нехтувати своїми обов'язками. Обсяг накопиченої роботи буде з кожним днем зростати сніговим комом. Великий ризик залишитися похованим під його товщею. Треба взяти себе в руки і терміново розібратися з запущеними справами.
 • Розламувати шматок навпіл і давати шматок хліба своїй другій половинці – до розриву відносин. Без паніки! Попереджений, значить озброєний. Цілком реально уникнути розладу. Будьте тактовні, проявляйте витримку і намагайтеся уникати конфліктних ситуацій. Справжня любов, звичайно ж, витримає всі випробування.
 • Крихта хліба у сні – знак бідності.
 • Змітати крихти зі столу уві сні – привести в порядок справи, поправити матеріальне становище.
 • Збирати і є хлібні крихти – тимчасово задовольнятися малим в реальному житті. Доведеться на якийсь період затягнути пояс тугіше. Але зневірятися не варто, це явище швидкоплинне. Якщо взяти ініціативу в свої руки і зробити кроки одночасно в декількох різних напрямках, ситуація швидко вирівняється. Справи підуть в гору.
Хлібні крихти уві сні — символ бідності.

До чого сниться багато хліба?

Якщо уві сні було багато хліба – першорядне значення має його якість. Важливо, яким саме був хліб.

 • Багато свіжого, ароматного хліба – знак великого достатку, достатку в домі. Надлишок обов'язково необхідно ділити з ближніми, щоб багатство ніколи не переводилося.
 • Якщо ж хліб уві сні був зниклим – настають важкі випробування. Потрібно зібрати волю в кулак і, не дивлячись ні на що, вийти переможцем. Вчасно вжиті заходи і чіткий план дій допоможуть у цьому.

Є ще варіант тлумачення такого сну, коли в розумінні «хліб» мається на увазі пшениця. У такому випадку багато хліба, великі пшеничні поля – знак швидкого збагачення, великий прибутку. Сон може обіцяти підписання дуже вигідного контракту, прибуткове вкладення коштів.

Багато хліба в сні — до статку, збагачення наяву.

Сни про хліб часто попереджають сновидця про зміну його матеріального стану або соціального становища найближчим часом, тому до їх тлумачень варто прислухатися. Уникнути будь-яких неприємностей можливо, знаючи про ймовірність їх настання.

Відео: До чого сниться хліб?