Сонник — сниться уві сні ліс: значення сну. До чого сниться гуляти, ходити, бігти, йти по лісі, заблукати в лісі жінці, дівчині, вагітної, чоловікові: тлумачення сну

Ліс часто сниться напередодні звершення важливих подій. Яких саме — допоможе визначити стаття.

Зміст

Ліс – колиска людства. На зорі цивілізації лісами була покрита більша частина суші. Перебувати в лісі для людей настільки ж природно, як дихати повітрям. Тому побачений ліс можна розглядати, як прагнення людини до природи і до самого себе.

Таємничий, чарівний, загадковий, непізнаний, ліс завжди привертав до себе інтерес. У підсвідомості людини ліс – саме те місце, де відкриваються великі таємниці, де можна отримати одкровення.

Ліс у сні — символ звершень і відкриттів.

До чого сниться ліс густий, нічний, мертвий, сухий, занедбаний, голий?

Побачений у сні ліс є символом великих відкриттів. Головною формою життя в лісі прийнято вважати дерева. Відповідно, значення сну, в якому був ліс, тлумачиться в залежності від зовнішнього вигляду зростаючих дерев. Має значення як порода дерев, так і їх загальний зовнішній вигляд.

Однак не можна не звертати уваги на такі вказівки, як пора року, час доби, і звичайно ж, отримані від сну враження. «Післясмак» залишене сном допомагає точніше визначити, до чого було сновидіння.

 • Нічний ліс – подвійно загадковий, він віщує зміни в особистому житті, що, втім, не обов'язково супроводжується зміною партнера. І старі відносини можуть заграти новими фарбами.
 • Якщо в нічному лісі в небі здалася повний місяць – очікуються приємні звістки від коханої людини.
 • Зоряне небо в нічному лісі – до з'ясувань стосунків, але, як відомо, милі сваряться – тільки тішаться. Примирення буде емоційним, бурхливим, пристрасним.
 • Густий ліс, непрохідна гущавина, у сні символізує численні перешкоди. Якщо уві сні довелося з великими труднощами пробиратися крізь зарості, приготуйтеся до важкої і довгостроковій роботі. Обов'язково запасіться колективом надійних співробітників, однодумців. Поодинці пройти такий шлях практично неможливо.
 • Мертвий ліс обіцяє погіршення здоров'я, варто пропити вітаміни, виділити час для ранкових прогулянок, а краще – пробіжок. Не поспішайте укутуватися в ковдру при перших ознаках застуди. Проганяйте її активним способом життя, бадьорістю, помірними фізичними навантаженнями. Будьте непохитні в своїй позиції і хвороба відступить.
 • Сухий ліс — сон вкрай неприємний, омертвелость дерев говорить про втрачені почуття. Можливий розрив відносин з дорогими людьми. Не можна залишати такі важливі питання на волю випадку. Будьте мудрі, даруйте любов і турботу. Потрібно проявити максимальну витримку і дочекатися відлиги. Сім'я – найцінніший скарб! Зберегти його – завдання першорядної важливості.
 • Покинутий ліс говорить про те, що сновидець приділяє мало уваги власній персоні. Буде корисним пройтися по магазинах, порадувати себе обновками, чим-небудь смачненьким. Добре б влаштувати невимушену зустріч з друзями.
 • Голий ліс у сні говорить про тужливому, сумному стані. Не варто впадати у відчай. Порятунок потопаючих, як відомо, справа рук самих потопаючих. Навіть якщо не доводиться чекати підтримки від близьких, завжди можна сходити в кіно, прогулятися по місту, розвіятися.
Нічний ліс у сні обіцяє зміни в особистому житті.

До чого сниться гуляти, ходити, бігти, йти по сосновому лісі, хвойному, чистому?

 • Сосновий ліс – заклик до дії, знак того, що розслаблятися зараз ніколи. Депресивні приступи можуть і почекати, а ось випав шанс змінити життя відповідного настрою чекати не буде. Зараз або ніколи!
 • Хвойний ліс без трав'янистої рослинності у сні найчастіше означає похмурі думки, печалі, пов'язані з нереалізованістю в житті. Тут важливо розуміти просту істину. Поки життя триває, все ще можна змінити. Але діяти треба не з понеділка і не з нового року, а з моменту, який називається «зараз».
 • Чистий ліс, пронизаний променями сонця – знак того, що сновидець оточений щирими, добрими люди. Приймати допомогу від доброзичливців не соромно. Ще більш приємно виступати в ролі помічника самому. Добром потрібно ділитися з радістю.
 • Гуляти в лісі — позитивний знак. Сон обіцяє набуття душевного спокою, умиротворення, зцілення як духовного, так і фізичного. Також прогулянка по лісі може символізувати амурні справи, романтичні пригоди. Скороминуща закоханість може перерости і в більш глибоке почуття.
 • Ходити по лісі без будь-якої мети у сні – знак розгубленості, непевності. Однак, якщо блукання не викликало негативних емоцій і пригніченості, переживати не варто. Життя йде своєю чергою, навіть якщо здається, що чогось не вистачає. Якщо в результаті своїх поневірянь сновидець таки знайшов у лісі щось цікаве, незвичайне життя піднесе сюрприз. Який саме буде залежати від знахідки.
 • Цілеспрямовано йти через ліс – означає долати перешкоди в особистому житті. Проте, застосувавши свої здібності і вклавши трохи праці, подужати їх буде зовсім не складно.
 • Якщо уві сні вдалося вийти з лісу на галявину – в реальності всі неприємності незабаром залишаться позаду.
 • Бігти по лісі в паніці, намагатися вибратися з нього – знак низької самооцінки. Від того, як людина сприймає сам себе, безпосередньо залежить ставлення до нього оточуючих. Терміново пора переглянути погляд на своє життя. Потрібно згадати всі досягнення і перемоги, все, що додає впевненості. Потім неодмінно похвалити себе і з розправленими плечима рушити назустріч звершень Надзавдання – полюбити себе.
 • Якщо ж у сні довелося бігти по лісі з захопленням і радістю – значить в житті зараз емоційний підйом. Все ладиться і виходить якнайкраще. Зараз час насолоджуватися моментом, не можна упускати попутний вітер. Підняти вітрила!
Безцільно бродить по лісі в сні людина не впевнена в собі і своїх діях наяву.

До чого сниться дитина, люди, звірі, кабан, вовк, лось, змія, лисиця в лісі?

 • Люди в лісі – означають, що сновидець не самотній у цьому світі. У нього є однодумці, соратники, надійні товариші. Серед великого кола знайомих потрібно виділити відданих, відкритих людей і максимально наблизити їх до себе.
 • Дитина, зустрінутий в лісі – провідник. Чим більш тісним і радісним було спілкування з малюком, тим краще сновидець ладнає сам з собою.
 • Якщо дитина в лісі чимось засмучений, ображений, плаче – потрібен глибокий самоаналіз. Щось в житті йде не так.
 • Якщо дитина в лісі в сні лаявся, добре б пригадати, що саме він говорив. Виходячи зі сказаного, можна зробити висновки в якій саме сфері стався небезпечний збій.
 • Звірі, зустрінуті в лісі, можуть тлумачитися по-різному, в залежності від того, які саме тварини зустрілися. В даному випадку потрібно визначити, чи є тварина загрозу, викликає воно страх.
 • Якщо звірі в лісі дикі, небезпечні, це означає загрозу в реальності. Не можна втрачати пильності, потрібно обов'язково використовувати отримане попередження і підготуватися до неприємних несподіванок.
 • Якщо звірі уві сні «білі і пухнасті» в прямому і переносному сенсі – то максимально комфортні відносини з оточуючими людьми будуть забезпечені.
 • Приручати уві сні дикого звіра з лісу – що називається «взяти бика за роги». Расшатавшаяся ситуація повністю повернеться під контроль.
 • Кабани в лісі в сні обіцяють пожвавлення у фінансових і торговельних справах. Вдалі угоди, покупки, нові ділові знайомства в результаті принесуть відчутний прибуток.
 • Вовки в лісі в широкому сенсі символізують ворогів. В окремих випадках вовк може означати, що серед друзів чи колег є людина, здатна на підлість, злодійство.
 • Вбити вовка в лісі в сні – означає здобути перемогу над ворогом, убезпечити себе.
 • Чути вовче виття в лісі, але не бачити сама тварина – викрити таємний змова, завчасно вжити заходів по його усуненню.
 • Лосі – мирні тварини і навіть боязкі. Сон, у якому в лісі був присутній лось, свідчить про спокійному плині життя. Достаток, спокій і лад обіцяє таке сновидіння. Якщо уві сні у лося були величезні гіллясті роги – до багатства.
 • Змія в лісі – символ зла. Попереду серйозний бій. Якщо змія в лісі в сні вкусила — під загрозою знаходиться здоров'я, або навіть життя. Якщо вдалося перемогти напасників змію в лісі – усе налагодиться.
 • Лисиця – як у всіх народних казках, так і в тлумаченні снів – символ хитрості й обману. Бачити уві сні лисицю в лісі – знак небезпеки. Хитрий, улесливий лицемірна людина точить зуб і готовий напасти. Якщо довелося погладити лисицю в лісі, потрібно бути особливо обережним, ворог – в найближчому оточенні.
Лось у лісі в сні — до спокійного життя.

До чого сниться туман, будинок, озеро, дорога, стежка в лісі?

 • Туман в лісі в сні – символ якихось сумнівних підприємств, шахрайських авантюр. Вплутатися в подібну історію легко, але виплутатися набагато складніше. Легка нажива загрожує серйозними неприємностями. Не можна поспіхом довірятися малознайомим, неперевіреним людям.
 • Якщо туман в лісі в сні розсіявся – біди триватимуть недовго. Незабаром почнеться біла смуга.
 • Будинок серед лісу – знак прихованої таємниці, яку зберігає сновидець, і яка не дає йому спокою. Очистити совість можна повідавши секрет перевіреного одному.
 • Набрести на будинок в лісі – докопатися до суті якоїсь важливої проблеми. Якщо будинок в лісі виглядає обжитим і відремонтованим – наболіле питання буде розв'язане з найбільшою вигодою для сновидця. Покинутий, порожній будинок в лісі – знак того, що доведеться добряче попотіти в пошуках раціонального зерна в заплутаній і непростій ситуації. Втім, отриманий при цьому досвід буде безцінним.
 • Знайти озеро в лісі – знайти хоч і непостійна, як гладь озера, але таке приємне душевний спокій. Вода в такому сні буде віддзеркаленням морального стану сновидця. Глибока і каламутна – печаль, прозора, чиста вода – радість.
 • Дорога (стежка) в лісі, трактується в залежності від того, який сам побачений ліс. Якщо лєс страшний, похмурий, неприємний – стежка знак швидкого позбавлення від неприємностей. У житті з'явиться людина, яка зможе допомогти доброю порадою, надати матеріальну підтримку. Якщо ліс уві сні викликає позитивні почуття, то стежка, дорога – говорить про те, що попереду є кілька альтернативних варіантів розвитку подій. Всі вони по-своєму гарні і привабливі. Але вибрати все ж доведеться один єдиний шлях. Переживати з цього приводу не варто, яким би не був вибір, удача стане надійною попутницею.
Лісовий будиночок у сні — символ таємниць, секретів.

До чого сняться гриби, ягоди в лісі?

 • Гриби в лісі в сні — знахідка в реальності. Знак того, що випадає шанс щось змінити в кращу сторону, отримати якісь блага.
 • Багато грибів у лісі – широкий горизонт можливостей для самореалізації.
 • Проводити збір грибів в лісі – успішно реалізовувати ці можливості і отримувати заслужену винагороду.
 • Для молодої жінки такий сон – до вагітності.

Взагалі збирати в лісі гриби у сні — придбавати матеріальні цінності в житті наяву. Чим вдаліше буде «тихе полювання» тим впевненіше буде рости фінансова стабільність.

 • Гриби білі збирати в лісі – це «Джек Пот». Очікується нечувана прибуток. Можна навіть ризикнути і купити лотерейний квиток. Один – два, але не більше трьох.
 • Ягода, знайдена у сні в лісі – дуже хороший знак. Взагалі збирати якісь дари природи – до збагачення.
Гриби в лісі в сні — шанс змінити життя на краще наяву.

До чого сниться ліс жінці, дівчині, вагітної, чоловікові?

Для жінки ліс у сні – прояв її внутрішньої духовної суті, повернення до витоків. Жінка настільки ж багатогранна і незрозуміла. Вона мати, вона кохана, вона ж і незамінний співробітник, і вірна подруга. Продовжувати можна до безкінечності. Тільки жінка може вмістити в себе одночасно стільки якостей. Побачений ліс нагадує, що з усього цього переліку можна виділити головні моменти, ті в яких жінку замінити не в силах ніхто інший.

Жіноче начало зараз рветься назовні, слід зробити паузу у справах, так як материнство, ніжність, турбота про кохану – первісне призначення кожної жінки. Відстрочка кар'єрного зростання не стане крахом життя. Зараз пора зайнятися підтримкою домашнього вогнища. Жіночі інстинкти вимагають реалізації. Ніжна турбота про дітей, про кохану людину – ось те, що потрібно.

 • Для вагітної жінки – побачений ліс так само говорить про готовність до великого служіння любові матері.
 • Для жінки, дівчата збирати ягоди в лісі в сні – мати велику кількість шанувальників. Для свого ж блага, необхідно визначитися з вибором одного єдиного коханого.
 • Ліс, побачений чоловікові, говорить про його нерастраченном чоловіче лібідо. Сплеск феромонів активно впливає на підсвідомість. Незважаючи на підвищену велелюбність, правильно буде не распаляться в різних напрямках, а все-таки сконцентруватися на одній меті обожнювання.
Для чоловіка виявитися в сні в лісі — до посилення сексуальності.

До чого сниться ведмідь у лісі?

 • Якщо в лісі зустрівся добрий ведмедик, який спокійно ласує ягодами або просто гуляє по лісі, насолоджується життям – все відмінно. Сон обіцяє мир і спокій у сім'ї і на роботі.
 • Якщо ж ведмідь уві сні небезпечний, нападає, то це знак сильного, проте прямолінійного і чесного суперника. З такою людиною, незважаючи на розбіжності, можна мати справу. Порядність і благородство – ті якості, які допоможуть знайти спільну мову. Отримати нового друга в особі такої людини – велике придбання.
 • Багато ведмедів в лісі — символ сили, мудрості, життєвого досвіду. Сон може означати, що в оточенні є важливі люди, список ворогів до яких краще не потрапляти.
Добрий ведмідь у лісі в сні — до спокійного життя та успішної роботи.

До чого сниться пожежа в лісі?

 • Лісова пожежа – символ скандалів, сварок, пересудів, пліток. Будь-які неприємні моменти, пов'язані з неспроможністю утримувати мову від злих промов, у сні часто можуть відображатися пожежами. Зараз головне не піддатися загальному божевіллю і не вступати в нескінченні словесні перепалки.
 • Холодний розум – єдине спасіння. Не поспішайте доводити свою думку, поки пристрасті не згаснуть. Зі спокійними опонентами завжди набагато легше досягти консенсусу.
 • З боку спостерігати за тим, як горить ліс — до важливих подій.
 • Погасити пожежу в лісі – знак того, що чвари припиняться самі собою.
Пожежа в лісі в сні передвіщає скандали і сварки наяву.

До чого часто сниться ліс?

 • Якщо часто сниться один і той же ліс – це знак стабільного фінансового благополуччя. Причому чим густіше, здоровіше, побачений у сні ліс, тим вагомішими будуть грошові надходження.
 • Якщо лісок уві сні більше схожий на невелику посадку, не варто засмучуватися, прибуток буде невеликий, але несподівано своєчасної та приємною.
 • Якщо деталі сну, в якому доводиться бачити ліс, постійно змінюються – потрібно звернути особливу увагу саме на них. Тлумачення цих нюансів буде мати найбільш важливе значення.

До чого сниться заблукати в лісі?

 • В цілому сон говорить про серйозну перешкоду. Він пророкує про те, що потрібно позбавитися від зайвої самовпевненості, прислухатися до порад більш досвідчених або більше професійних людей. В іншому випадку, є ризик потішити своє самолюбство ціною повного провалу всього підприємства. Тим прикріше, що в нього було вкладено багато сил, праці та фінансів.
 • Також сон може говорити про фізичному і емоційному виснаженні. Пора влаштувати собі відпочинок і, звичайно ж, краще всього на природі, в лісі. Втім, провести день під ковдрою перед телевізором, теж допомагає.
Перед тим, хто уві сні заблукав у лісі, наяву постане ряд перешкод.

До чого сниться осінній, зимовий ліс?

 • Осінній ліс, побачений у сні – знак розгубленості, образи на весь навколишній світ. Неодмінно потрібно переглянути своє ставлення до життя і перестати звинувачувати всіх навколо у своїх невдачах. Вистачить впиватися жалістю до себе. Важливо усвідомити, що щастя не приходить, приходить вміння його бачити.
 • Чарівний зимовий ліс – більш позитивний знак уві сні, ніж сумний осінній. Наяву такий сон обіцяє побачити маленьке диво. Щось світле і радісне прийде в будинок. Для скептика така подія здасться лише дивним збігом. А ось людині, відкритого для добрих чудес, віра відкриє світ повний радості. Бути самим раціональним, але нудним людиною в світі або просто самим щасливим – вибір, доступний кожному.
Зимовий ліс у сні передвіщає звершення чудес наяву.

До чого сниться зелений ліс?

Бачити красивий зелений ліс уві сні з боку свідчить про благополуччя і міцне здоров'я. Чим вище і густіший ліс, тим надійніше захищений сновидець від будь-яких негативних впливів на організм. Те, що ми називаємо імунітетом, у проекції сну буде візуалізуватися в вигляді зеленого лісового масиву. По його зовнішньому вигляду можна оцінити, на якому рівні знаходиться імунна система.

До чого сниться темний ліс?

Темний ліс – застережний знак. Існує загроза здоров'ю, особистій або здоров'ю близьких. Будьте уважні, і при перших симптомах хвороби звертатися до лікарів. Правильно і вчасно поставлений діагноз — запорука швидкого одужання.

В даному випадку самолікування може бути небезпечним для здоров'я. Утім, існують дієві методи народної медицини, які підходять при будь-яких захворюваннях – піднесений настрій, оптимізм і турбота близьких.

Побачений темний ліс попереджає про насування хвороби.

Часто сни, з яких довелося побачити ліс, здаються дивними і, тому, малоінформативними. Але це припущення помилково — сни про лесю таять в собі багато загадок, розгадавши які можна заздалегідь підготуватися до свят, важливим подіям. Недарма Зігмунд Фрейд стверджував, що найбільш глибокий сенс мають саме ті сни, які здаються нам дивними.

Відео: До чого сниться ліс?