Сонник – бачити в сні дзеркало: значення сну. До чого сниться дзеркало розбите, тріснуте, красиве, чорне, велике, старе, без відображення, без рами, жінці, осколок: тлумачення сну

Дзеркало уві сні. Значення, тлумачення сновидінь, в яких присутнє дзеркало.

Зміст

Побачити дзеркало уві сні – своєрідний знак, сигнал з майбутнього. Такий сон відображає події, які належить пережити найближчим часом. Для найбільш точної розшифровки нічного бачення важливо не просто запам'ятати, що приснилося дзеркало, але і зберегти в пам'яті його вид, стан, тип, образ, який з'явився у відбитому вигляді.

Дзеркало уві сні

До чого сниться дзеркало уві сні?

Ціле дзеркало уві сні передвіщає зміни, непередбачені витрати наяву. Падаюче – символізує початок нового життєвого етапу. Викинути дзеркало – відмовитися від пропозиції, упустити шанс. Отримати в подарунок – до ділового пропозиції.

Побачити в дзеркалі:

 • тварина – до втрат, розчарувань, розставання
 • страшне чудовисько – нещирість, спустошеність, втома
 • коханця – до розриву відносин
 • привид – хтось або щось з минулого неодноразово нагадає про себе
 • лабіринт – змішані почуття, відмова визнавати очевидне

Сниться:

 • трюмо – розкриття таємниці
 • багато дзеркал – до складностей
 • занавешенное дзеркало – звістка про смерть родича або друга
 • дзеркало на двері – до благополучної поїздці, вдалою відрядженні
 • гадати перед дзеркалом – труднощі у виборі, сумніви, прагнення передбачити майбутнє

Сонник Фрейда стверджує, що люди, які побачили в сні дзеркало, в житті не задоволені своїм особистим життям.

До чого сниться дзеркало уві сні?

До чого сниться бачити себе в дзеркалі?

Тому, хто побачив себе в дзеркалі уві сні, наяву слід задуматися про те, що відбувається. В поточний період це найбільш корисне заняття. Рекомендується проводити аналіз власних вчинків і дій, давати їм критичні оцінки, як можна частіше спілкуватися з людьми, які мають нестандартне мислення, власну думку, відмінну від думки більшості. Така поведінка призведе до особистісного зростання, тим більше що даний період часу сприяє саморозвитку і духовного збагачення.

Побачити своє відображення без голови – до хвороби, обличчя – до звістки, прибутку. Але якщо уві сні у дзеркалі з'явилося чуже обличчя замість свого – до змін. Відображення у весь зріст – до великих змін.

Власний вигляд в дзеркалі уві сні відображає ставлення оточуючих до сновидінню у житті.

Бачити себе:

 • красивим, молодим, вбрані – до поваги і шани
 • старим, брудним, некрасивим – до нерозуміння, зневаги, втрат
 • потворним – до хвороби, прикру помилку.

Погано, якщо своє відображення в дзеркалі уві сні побачив хворий. Це бачення передрікає ускладнення хвороби, різке погіршення самопочуття.

До чого сниться бачити себе в дзеркалі?

До чого сниться розбите, тріснуте дзеркало?

Тріснуті і розбиті дзеркала уві сні можуть провіщати швидку смерть когось з родичів. Якщо хтось із близького оточення серйозно хворий, слід приділити йому особливу увагу. Можливо, вдасться уникнути біди.

Інше тлумачення сну, в якому з'явилося розбите дзеркало, попереджає про швидкі зміни. Сновидець готовий змінити своє життя, незважаючи на те, що йому доведеться відмовитися від своїх звичок, кардинально змінити спосіб життя.

Самому випадково розбити уві сні дзеркало – проекти виявляться невдалими, плани впадуть. Виб'є з колії зрада близького друга.

Якщо уві сні довелося купити потріскане дзеркало, наяву слід проявити обережність з новими знайомствами. Хтось із нових друзів може сильно нашкодити.

Існує повір'я, що намалювавши на дзеркалі червоний круг і відразу ж викинувши його, негативних наслідків сну вдасться уникнути.

Розбите дзеркало до чого приснилося?

До чого сниться перед дзеркалом стояти?

Якщо про сні побачити себе, зцим перед дзеркалом, то в житті доведеться зіткнутися з безліччю проблем. Недомовки і розбіжності стануть на шляху до досягнення наміченої мети. Затьмарити ситуацію може серйозна хвороба когось з родичів.

Стояти перед дзеркалом у ванній кімнаті у сні – оцінювати свій вигляд, поведінку, вчинки в житті. Подібні сновидіння характерні для людей, схильних до самоаналізу та самовдосконалення.

Якщо уві сні людина часто чепуриться перед маленьким дзеркальцем, значить, в житті він має велике бажання щось змінити у своїй зовнішності, удосконалити її.

Стояти в сні перед дзеркалом

До чого сниться дивитися в дзеркало?

Дивитися в дзеркало в сні означає, що в житті є місце самоаналізу, роздумів над власною поведінкою.

Дивитися в сні в брудне дзеркало – перешкоди в житті. Швидше за все, здійснити задумане заважають вади або шкідливі звички. Вони тягнуть вниз, не дають повірити в себе. Потрібно докласти зусилля, щоб позбавитися від всього зайвого, непотрібного.

Дивитися в сні в автомобільне дзеркало заднього виду – в житті доводиться часто пригадувати минуле. Потрібно навчитися жити сьогоднішнім днем, відпустивши все те, до чого вже немає вороття.

До чого сниться дзеркало жінці?

Молодій жінці розбите дзеркало сниться до невдач в особистих відносинах. Найближчим часом в сімейному житті чекають розчарування. Варто придивитися до поведінки подруг — хтось з них лицемірить. Якщо не вдасться виявити дурисвітку, незабаром вона видасть себе зрадою.

Якщо заміжня жінка дивиться у дзеркало уві сні і бачить в ньому свого чоловіка, то в житті він почав задивлятися на інших представниць прекрасної статі, і з легкістю змінить.

Побачити в дзеркалі уві сні незнайомого привабливого чоловіка – у житті відбудеться випадкова зв'язок.

<>Молода незаміжня дівчина, розбила уві сні невелике дзеркальце, в житті незабаром позбудеться невинності, вийде заміж.
До чого сниться дзеркало жінці

До чого сняться гарні дзеркала?

Красиві дзеркала уві сні – символ благополуччя і удачі в житті. Чим міцніше і надійніше рама дзеркала, тим впевненіше себе почуває сновидець. Вишукана різьблена рама на дзеркалі крім благополуччя вказує на витончену чуттєву натуру.

Якщо красиве дзеркало в дорогий добротної рамі приснилося напередодні великої угоди, то укладати її можна, не роздумуючи і не сумніваючись. Такий сон передвіщає успіх.

Підвищення по службі, кар'єрне зростання, вдале заміжжя, заможна життя – такі трактування різними сонникам має сон, в якому привиділося красиве дзеркало.

Проте несприятливим знаком можна вважати будь-які пошкодження рами або самого скла. Яким би гарним воно не здавалося, щербини, тріщини або інші недоліки пророкують невдачі.

До чого сниться красиве дзеркало?

До чого сниться дзеркало без рами?

Дзеркало без рами уві сні дуже символічно. Воно відображає поточне положення справ. Так як рама, обрамляє дзеркало – показник успішності, надійності, впевненості, то її відсутність вказує на хиткість становища.

Яким було дзеркало без рами уві сні? Новим чи старим? Було в ньому відображення? Все це варто враховувати при розшифровці сну. Так, наприклад, бачити своє відображення в старому затуманенном дзеркалі без рами – до невпевненості, зрадництва, гірких роздумів, а випадково розбити дзеркало без рами – до провалу справи, в успішності якого були великі сумніви.

Округле дзеркало без рами уві сні попереджає про проблеми в житті. Дуже скоро вони потраплять на сновидця.

До чого сниться чорне дзеркало?

Чорне дзеркало уві сні символізує безнадійне становище в житті. Ситуація виявиться настільки складною, що пошуки виходу з неї будуть здаватися непотрібними. Однак не варто опускати руки. Темрява згущується перед світанком. Так і в житті — за чорною смугою обов'язково слід біла.

Гюстав Міллер витлумачив сон, в якому було чорне дзеркало наступним чином:

 • побачити своє відображення в чорному дзеркалі – до хвороби, погіршення самопочуття
 • власна усмішка в чорному дзеркалі – до неприємностей на службі
 • силует тварини – розчарування, втрати
 • один в чорному дзеркалі – до зради, несправедливому ставленню
 • відображення коханої людини – до розставання
 • немає відображення – перешкоди, неприємності.

На думку Нострадамуса, заглянути в чорне дзеркало уві сні – розгадати змова, хитрість, а протирати темну поверхню – розкрити неприємну правду про себе.

Сприятливий той сон, в якому сновидець навмисне розбив чорне дзеркало. Це означає, що наяву його репутації нічого не загрожує.

Чорне дзеркало уві сні

До чого сниться велике дзеркало?

Велике дзеркало символізує розуміння власного життя і поставлених цілей. Велике запітніле дзеркало – сильні помилки на свій рахунок. Якщо не змінити тактику дій і не переглянути сформовану ситуацію і власне ставлення до неї, душевних страждань не минути.

Бачити величезну чисте дзеркало в рамі уві сні – до успіху, поліпшення матеріального становища, благополуччя.

До чого сниться розчісувати волосся перед дзеркалом?

Якщо перед дзеркалом у сні розчісуватися – в житті станеться щось позитивне, сприятливий. Але побачити себе як би з боку за цим заняттям – до сварок, розладу, сварок з партнером.

 • Перед дзеркалом розчісувати волосся під час стрижки у сні – до бідності, хвороби.
 • Розчісувати дуже довге волосся перед дзеркалом – до далекого шляху.
 • Побачити своє відображення, але з іншою зачіскою – можна чекати гостей.
 • Просто бачити своє волосся в дзеркалі – до прибутку.
Розчісуватися перед дзеркалом у сні

До чого сниться дзеркало без відображення?

Сонник Ванги стверджує, що відсутність відображення в дзеркалі уві сні – вірна ознака того, що душа сновидця знаходиться у владі темних сил. Доведеться служити нечистого і дуже страждати від цього, якщо якнайшвидше не звернутися до Бога.

Сучасні сонники не так категоричні. За їх тлумачень, відсутність відображення в дзеркалі пророкує обман, перешкоди в справах, протиріччя в сім'ї.

До чого сниться уламок дзеркала?

Тримати в руках осколки дзеркала у сні – до біди, нещастя. Несподівані погані новини виб'ють з колії. Ударом для сновидця може стати хвороба когось із близьких.

Якщо осколки дзеркала уві сні знаходяться далеко, за неприємності обійдуть стороною. Чим ближче уламок дзеркала уві сні, тим важче доведеться в житті.

Найгіршим сном можна вважати той, у якому сплячий розглядає своє відображення в осколку дзеркала.

До чого сниться уламок дзеркала?

До чого сниться старе дзеркало?

Величезна старовинне дзеркало з каламутною відбиваючою поверхнею уві сні передрікає страждання, гіркі думи. Ставши жертвою наклепу, доведеться поміркувати над тим, що сталося. Коло друзів звузиться, але самі вірні залишаться поруч.

Затуманений образ в старому дзеркалі уві сні символізує непевність і нестабільність. Зараз не час ділиться своїми планами, відкривати душу стороннім.

Вірити снам чи ні, кожен вирішує для себе сам. За статистикою, кожен 5 вірно истолкованный сон збувається частково, а кожен 20 – точно. Так як ймовірність виконання сну досить велика, правильним буде підготуватися до майбутніх подій.

Відео: До чого сниться дзеркало?