Сонник – бачити веселку у сні: значення сну. До чого сниться веселка кольорова на небі вдень, темному небі вночі, подвійна, потрійна, кругла, місячна, взимку, над полем, морем, обіймати веселку, бігати по веселці, показувати хлопцеві веселку, багато весел

Не кожному, хто уві сні побачив веселку, варто чекати успіх і радість в реальному житті. Стаття розповість, в яких випадках веселка сниться до добробуту, а в яких — до неприємностей і розчарувань.

Зміст

Яскрава веселка уві сні в більшості випадків обіцяє успіх, прибуток і радість в житті. Але деякі, на перший погляд, незначні деталі можуть грати важливу роль і попереджати про швидку появу в житті негативних подій.

Примітно, що різнобарвну веселку можуть бачити навіть ті, кому зазвичай сняться тільки чорно-білі сни. При цьому інші деталі сну можуть залишатися двоколірними.

ВАЖЛИВО: Перш ніж шукати сонники, до чого сниться веселка, необхідно згадати сон з усіма подробицями, намагаючись не випустити з уваги навіть дрібні деталі.

До чого сниться веселка?

Що означає для жінки побачити в сні веселку?

Веселка уві сні для жінки – хороший, добрий знак. Якщо у відносинах останнім часом не ладилося, в найближчому майбутньому сварки з коханою вщухнуть і почуття заграють новими фарбами. Більшість сонників стверджують, що веселка уві сні жінки – божий знак, що обіцяє возз'єднання з милим, примирення-заспокоєння і сімейне щастя.

Нареченим сон передвіщає благополучне вдале заміжжя. Можна сміливо вступати в шлюб з партнером, не сумніваючись у майбутнього спільного життя.

Еротичний сонник обіцяє жінкам, чий сон осяяло поява яскравої веселки, поява в житті пристрасного вправного коханця з багатою уявою і бажанням дарувати задоволення.

Однак нерадісним знаменням є сон з згасаючої веселкою. Якщо жінка уві сні побачила, як веселка зникає з небосхилу, тая прямо на очах, в найближчому майбутньому їй доведеться сумна розлука. Саме так тлумачила сни з згасаючої веселкою провидиця Ванга.

Що означає для жінки побачити в сні веселку?

Для жінок, в житті яких немає місця любовних переживань, яскрава веселка означає просування по кар'єрі, вдале завершення розпочатої справи, символізує правильно вибраний життєвий шлях.

ВАЖЛИВО: Добре, якщо жінка уві сні побачила всі сім кольорів веселки і навіть перерахувала їх. У житті перед нею відкриються нові двері і з'являться несподівані приємні перспективи.

До чого сниться веселка кольорова на небі вдень: тлумачення сну

Яскрава веселка вдень означає швидке примирення, настання довгоочікуваного взаєморозуміння. Важливо, в який день тижня приснився сон:

 • з понеділка на вівторок – поліпшення самопочуття, впевненість у собі
 • в ніч з вівторка на середу – представиться можливість залагодити конфліктну ситуацію на роботі
 • з середи на четвер – все гаразд у сім'ї, збудуться мрії
 • з четверга на п'ятницю – приємне хвилювання любовне
 • з п'ятниці на суботу – радісні події
 • з суботи на неділю – в житті забезпечена підтримка друзів, в оточенні є або незабаром з'явиться впливовий покровитель
 • з неділі на понеділок – мирне вирішення конфліктної ситуації

Добре, якщо яскрава веселка уві сні знаходиться і якийсь час утримується прямо над головою. Після такого сну у житті можна не боятися ніяких перешкод – шлях до вершин вільний.

До чого сниться веселка кольорова на небі вдень: тлумачення сну

До чого сниться веселка кольорова на темному нічному небі вночі: тлумачення сну

Темне нічне небо у сні символізує скрутне становище сплячого в житті. Можливо незабаром йому доведеться пережити неприємну ситуацію, вийти з якої самостійно буде дуже складно.

Прийняти правильне рішення допоможуть мудрі поради друзів. Їх не доведеться просити про допомогу. У потрібний момент вони і так опиняться поруч.

ВАЖЛИВО: Тих людей, які нададуть підтримку, необхідно запам'ятати і віддячити. Таким чином можна залучити в життя везіння і прибуток.

До чого сниться веселка кольорова на темному нічному небі вночі: тлумачення сну

До чого сниться веселка кольорова подвійна?

Подвійна яскрава веселка в небі зовсім не означає подвійне везіння чи багатство. Навпаки, дві веселки в небі уві сні означають, що незабаром доведеться постати перед складним вибором. Обидва варіанти будуть здаватися цілком стоять, і прийняти рішення буде досить важко.

На жаль, цей сон не підкаже, як правильно вчинити. Зробити вибір доведеться самостійно. Але будь-яке рішення принесе задоволення.

До чого сниться веселка кольорова подвійна?

Три веселки в небі обіцяють сюрпризи та подарунки у житті. Ці дари необов'язково будуть мати матеріальне вираження. Ймовірно, мова йде про подарунки долі.

До чого сниться багато веселок?

Багато яскравих веселок на небі сняться до подорожей і поїздок, причому, ймовірно, вони виявляться незапланованими. Попереду чекає нагорода, подяка за раніше виконану роботу або надану допомогу.

На роботі слід придивитися до поведінки колег і прислухатися до їхніх розмов. Можливо, з'явиться можливість викрити брехуна або виявити в близькому оточенні лицеміра, распускающего плітки.

До чого сниться веселка кольорова над полем?

Сон, у якому різнобарвна веселка простирається над полем, обіцяє самотнім людям нове знайомство і вдалий союз. Також не варто відмовлятися від намічених відносин. Варто придивитися до потенційного партнера. Можливо, невимушена бесіда за чашкою кави допоможе розглянути в своєму співрозмовникові самого рідного і близького людини, відчути споріднену душу.

Веселка над лісовою галявиною або лугом обіцяє удачу в справах, швидке просування по кар'єрних сходах.

До чого сниться веселка кольорова над полем?

До чого сниться веселка кольорова кругла?

Кругла кольорова веселка уві сні обіцяє вдале завершення розпочатих справ, нові успішні проекти, благополуччя і приємні події в особистому житті.

Партнер неодмінно порадує, друзі підтримають, а настрій і працездатність дозволять «звернути гори» на роботі. Попереду, безсумнівно, один з найбільш сприятливих життєвих етапів. Приємне відчуття задоволеності, яке буде з'являтися найближчим часом, надовго запам'ятається.

До чого сниться веселка кольорова взимку?

Якщо уві сні веселка яскраво сяє над засніженими будинками, дорогами або деревами, в житті незабаром з'явиться новий шанувальник. Насправді, він вже давно веде спостереження, але все ще не наважується розповісти про свої почуття. Ймовірно, цей чоловік незабаром запропонує свою допомогу, від якої не варто відмовлятися.

До чого сниться місячна веселка?

Веселка при місяці або в місячній імлі означає, що настав час зупинитися і подумати над тим, що відбувається. Зараз існує великий ризик зіпсувати власну життя. Якщо в даний період йде робота над серйозним проектом, необхідно ще раз ретельно перевірити розрахунки. Швидше за все, десь закралася помилка, яка неодмінно дасть про себе знати.

Правильним буде прислухатися до порад людей з близького оточення.

Погано, якщо місячна веселка згасає, зникає, розчиняється у сні. В життя в найближчому майбутньому прийде розчарування, туга, жаль, розуміння того, що нічого не можна змінити.

До чого сниться місячна веселка?

До чого сниться веселка кольорова над морем?

Веселка над морем або річкою уві сні гарантує наближення в життя щасливих подій, взаєморозуміння, поваги. Також сон, в якому яскраво сяє веселка над водоймою, обіцяє встановлення хорошої погоди.

Дуже сприятливий цей сон для городників і садівників. Він обіцяє землеробам хороший урожай і задоволення від власної роботи.

Якщо море, над яким з'явилася веселка, брудне або каламутне – в життя доведеться здобути перемогу над ворогами.

До чого сниться веселка кольорова над морем?

До чого сниться обіймати веселку?

Обіймати веселку у сні – домогтися виконання бажань у життя. Можливо, збудеться давня мрія чи з'явиться несподіване багатство.

Дуже приємний і багатообіцяючий сон, побачивши який, можна бути впевненим, що незабаром життя чудесним чином зміниться або поліпшиться.

До чого сниться бігати по веселці?

Бігти або йти по веселці в сні – один із самих добрих знаків. Сплячого чекає успіх, але за умови, що він не зверне з наміченого шляху. Курс обраний правильно, і місця сумнівам бути не може.

До чого сниться показувати хлопцеві веселку?

Незаміжня дівчина, яка бачила сон, в якому вона показує веселку своєму хлопцеві, може починати готувати придане. Незабаром молода людина зважиться зробити довгоочікуване пропозицію руки і серця. Швидше за все, дівчина вже давно готова до цього, але у хлопця ще залишалися сумніви.

Якщо уві сні дівчина показувала веселку незнайомому хлопцеві, у житті її чекає нове доленосне знайомство. Найближчим часом не варто нехтувати запрошеннями в гості або на заходи, адже саме там, ймовірно, відбудеться ця зустріч.

Розглядаючи веселку уві сні, можна помітити, що серед всіх кольорів переважає якийсь один:

 • яскраві відтінки позначають почуття, любов, пристрасть
 • білий – невинність, чистоту помислів
 • золотий – багатство, матеріальну прибуток
 • синій – уважність, заспокоєння
 • срібний – містичні події

В такому випадку трактувати значення сну слід з урахуванням цих обставин.

Сонник — бачити веселку уві сні.

В цілому, сон в якому, так чи інакше, присутня веселка, можна сміливо вважати благополучним. Навіть негативні значення цього сну покликані попередити про можливі неприємності, які під силу запобігти. А якщо уві сні була присутня яскрава сяюча, грає барвами веселка, що в житті можна сміливо крокувати вперед і чекати наближення приємних новин.

Відео: До чого сниться веселка? Сонник