Які свята у мусульман в 2019 році: назви, дати. Коли святкують Курбан-Байрам, День Ашура в 2019 році: дата. Календар мусульманських свят на 2019 рік: фото

Огляд мусульманських свят у вересні 2019 року.

Мусульмани відзначають не так багато свят, як православні. Самими основними можна вважати свята Жертвопринесення і Розговіння. Також мусульмани здійснюють намаз, відзначають День Ашура, День Арафат. Всі ці дати вважаються пам'ятними і залишаються в серцях мусульман.

Список всіх мусульманських свят в 2019 році: дати

Всі дати мусульманських свят в 2019 році

Мусульманський виробничий календар з робочими і вихідними днями на 2019 рік

Які свята є у мусульман у серпні-вересні 2019 року: короткий опис, дати

Якщо подивитися на мусульманський календар, то свят небагато. Одним з найурочистіших вважається Курбан-Байрам. Настає він в 2019 році після заходу 11 серпня і закінчується на заході 14 серпня.

 • У 2019 році він відзначається з 12 по 14 серпня.

Це день жертвопринесення. У цей день родина приносить в жертву якусь тварину. До вечора накривається величезний стіл і сім'я молиться.

Особливості святкування Курбан Байрам:

 • Ще до сходу сонця необхідно виконати обмивання тіла і одягнути чистий одяг. Після цього близькі просять вибачення один у одного.
 • Після сходу сонця здійснюється ранковий намаз (молитва). Після неї в жертву приноситься тварина. Це може бути верблюд, вівця, баран чи коза. Ні в якому разі не вбивають хворе або дуже слабке тварина.
 • До процедури жертвопринесення підпускають чоловік, старше 18 років. Він повинен бути достатньо забезпеченим, знаходиться в тверезому розумі і здоровим.
 • Після того як тварина принесено в жертву, його тушку ділять на три частини. Одна частина залишається в сім'ї. Друга частина віддається сусідам. Решту необхідно роздати біднякам. Після цього всі розходяться по справах. Жінки займаються приготуванням святкового обіду. Увечері вся сім'я збирається за святковим столом. Здійснюється подячна молитва.
 • В цей день не можна нікому відмовляти в допомозі і милостині. Всі хто до вас звернуться за допомогою, повинні будуть отримати милостиню. Це обов'язкова умова. Бог покарає за відмову.

 

Коли День Ашура в 2019 році, і що це за свято?

Це величезний мусульманське свято. Віруючі вважають, що саме в цей день Аллах створив небеса, ангелів і Адама. Згідно з деякими пророцтв, саме в день Ашура відбудеться судний день і кінець світу. Саме тому в цей день мусульмани старанно моляться і просять аллаха прощення за свої гріхи.

 • День Ашура в 2019 році — 10 вересня.

Взагалі мусульмани вважають, що в День Ашура сталося кілька подій:

 • Помер онук великого пророка Мухаммеда Хусейна. В цей день сумують і проводять молебні. Чоловік був віруючим і помер мученицькою смертю
 • Порятунок Всевишнім пророка Муси. Але в цей же день Аллах знищив фараона і його війська. Це говорить про Бога нещадності
 • Розкаяння в скоєному гріху Адама
 • Перший чоловік потрапив у Рай

Цей день особливо не відзначають. Вважається, що необхідно в цей день дотримуватися посту і постійно молитися. Шиїти сумують за Хусейном і влаштовують молебні.

Коли День Ашура в 2019 році, і що це за свято?

На вулицях міста можна побачити циркачів, які влаштовують вистави і веселять перехожих. Влаштовуються драматичні уявлення про онука пророка Мухаммеда. Проходять такі уявлення досить дивно. Самі актори та усі бажаючі саме истязаются, показуючи, як не пощастило, і як страждав Хусейн. В основному Аллах вчить смирення і покори. Тому піст у день Ашура вважається необов'язковим, але бажаним. Аллах врахує це в судний день. Детальніше про те, що і як потрібно робити в день Ашура, можна подивитися на відео.

ВІДЕО: День Ашура

У вересні пристойну кількість мусульманських свят. Всі дні відзначаються постом і молитвами.

ВІДЕО: Мусульманські свята у вересні 2019 року