Коли іменини Віри за церковним православним календарем? День іменин Віри за церковним календарем: дати по місяцях

Іменини Віри святкують кілька разів на рік. Читайте інформацію у статті.

Віра — це російське ім'я, яке бере початок у давніх слов'ян. Також це ім'я вважається давньогрецьким раннього періоду християнства. Буквальний переклад — «яка вірить і служить Богові». У церкві в особливій пошані знаходяться Святі Віра, Надія, Любов та їх мати Софія. Ці сестри були страчені за свою віру ще в 12-річному віці. Тому церква так трепетно ставиться до Святих з цими іменами.

Іменини Віри

Іменини Віри в січні

В цьому місяці не були народжені Святі з цим ім'ям і в січні не вшановують пам'ять мучениць, великомучениць або преподобних з ім'ям Віра.

Іменини Віри в лютому

  • 26 лютого — день вшановується пам'ять муч. і преподобномуч. Віри Морозової.

Іменини Віри в березні

В цьому місяці не були народжені Святі з цим ім'ям і в березні не вшановують пам'ять мучениць, великомучениць або преподобних з ім'ям Віра.

Іменини Віри в квітні

В цьому місяці не були народжені Святі з цим ім'ям і в квітні не вшановують пам'ять мучениць, великомучениць або преподобних з ім'ям Віра.

Іменини Віри в травні

В цьому місяці не були народжені Святі з цим ім'ям і в травні не вшановують пам'ять мучениць, великомучениць або преподобних з ім'ям Віра.

Іменини Віри в червні

  • 14 червня — день вшановується пам'ять муч. Віри Самсоновою.

Іменини Віри в липні

В цьому місяці не були народжені Святі з цим ім'ям і в липні не вшановують пам'ять мучениць, великомучениць або преподобних з ім'ям Віра.

Іменини Віри в серпні

В цьому місяці не були народжені Святі з цим ім'ям і в серпні не вшановують пам'ять мучениць, великомучениць або преподобних з ім'ям Віра.

Іменини Віри у вересні

  • 30 вересня — день вшановується пам'ять муч. Віри Римської.

Іменини Віри у жовтні

    <>14 жовтня — день вшановується пам'ять муч. Віри.

Іменини Віри в листопаді

В цьому місяці не були народжені Святі з цим ім'ям і в листопаді не вшановують пам'ять мучениць, великомучениць або преподобних з ім'ям Віра.

Іменини Віри в грудні

  • 15 грудня — в церкві відзначається день пам'яті преподобної Віри Графової.
  • 31 грудня — день пам'яті Віри Трукс.
Свята великомучениця Віра

Іменем Віра називали дівчаток у 18 і 19 століттях. Також були в той час популярні імена Надія і Любов — імена трьох сестер Святих. Імператриця Єлизавета не визнавала іноземні імена, і тому наказувала нарікати немовлят споконвічно російськими іменами. Так тривало два століття. У 18 столітті ім'я Віра зустрічалося 15-20 разів на 1000 новонароджених дівчаток. Вже в повоєнні роки популярність цього імені знизилася.

Відео: Значення імені Віра