Коли іменини Ксенії за церковним православним календарем? День іменин Ксенії, Ксюші, Оксани за церковним календарем: дати по місяцях

Іменини Ксенії святкуються кілька разів в році. У статті є вся необхідна інформація.

Зміст

Ім'я Ксенія — це одне з тих більшості імен, яке має давньогрецьке походження. Воно означає «іноземка», «чужоземка», «гостя». Так називали дівчат в часи античності, які прибували на кораблях з далеких країн. Раніше таким ім'ям називали дівчаток із знатних сімей.

Іменини Ксенії

Іменини Ксенії, Ксюші, Оксани в січні

    <>31.01 — день вшанування мучениці Ксенії

Іменини Ксенії, Ксюші, Оксани в лютому

  • 6.02 — в церкві святкується день Ксенії Петербурзької, Христа заради юродивою. В цей же день вшановується день пам'яті Ксенії Міласської (в миру Евсевии), диаконисы.

Іменини Ксенії, Ксюші, Оксани в березні

  • 20.03 — день вшанування пам'яті преподобномучениці Ксенії Петрухиной.

Іменини Ксенії, Ксюші, Оксани в квітні

В цьому місяці не були народжені Святі з цим ім'ям і в квітні церква вшановує пам'ять мучениць, великомучениць або преподобних з ім'ям Ксенія.

Іменини Ксенії, Ксюші, Оксани в травні

В цьому місяці не були народжені Святі з цим ім'ям і в травні церква вшановує пам'ять мучениць, великомучениць або преподобних з ім'ям Ксенія.

Іменини Ксенії, Ксюші, Оксани в червні

  • 6.06 — день вшанування Ксенії Петербурзької, Христа заради юродивою.

Іменини Ксенії, Ксюші, Оксани в липні

В цьому місяці не були народжені Святі з цим ім'ям і в липні церква вшановує пам'ять мучениць, великомучениць або преподобних з ім'ям Ксенія.

Іменини Ксенії, Ксюші, Оксани в серпні

  • 26.08 — день вшанування пам'яті преподобної Ксенії, цариці, яка в миру була Іриною.

Іменини Ксенії, Ксюші, Оксани у вересні

  • 15.09 — день вшанування пам'яті преподобномучениці Ксенії Черлиной-Браїлівської, черниці.

Іменини Ксенії, Ксюші, Оксани в жовтні

В цьому місяці не були народжені Святі з цим ім'ям і в жовтні церква вшановує пам'ять мучениць, великомучениць або преподобних з ім'ям Ксенія.

Іменини Ксенії, Ксюші, Оксани в листопаді

В цьому місяці не були народжені Святі з цим ім'ям і в листопаді церква вшановує пам'ять мучениць, великомучениць або преподобних з ім'ям Ксенія.

Іменини Ксенії, Ксюші, Оксани в грудні

В цьому місяці не були народжені Святі з цим ім'ям і в грудні церква вшановує пам'ять мучениць, великомучениць або преподобних з ім'ям Ксенія.

Іменини Ксенії в день вшанування Святих

Власниці цього красивого імені нерідко стають знаменитими людьми. У цього імені кілька форм, і всі вони є самостійними іменами — Оксана, Ксенія, Ксеня, Ксенія. Але найпоширеніше серед цих імен саме Ксенія.

Відео: Значення імені. Ксенія