Як прибрати гумову наклейку, малюнок принт з футболки, толстовки в домашніх умовах: способи. Як позбутися написи на одязі, футболці, толстовці, як очистити футболку, толстовку від наклейки?

Як і чому звести, зняти, видалити, відклеїти, здерти рекламну наклейку, малюнок принт, літери, термонаклейку.

Зміст

В якості подарунка нам часто підносять футболки з цікавими картинками, «презент зі смислом», так сказати. Однак почуття гумору дарувальника може геть зіпсувати враження про подаровану штучці: невдала напис стане першою причиною для позбавлення від подарованої одягу.

 • Навіть вдома або на дачі, де вас ніхто із знайомих не побачить, напис буде нагадувати про якусь подію з життя або ваших якостях характеру, які не хотілося б виставляти напоказ. Або напис просто стала неактуальна для вас.
 • Якщо з гумором у дарувальника проблеми, то це не привід викидати якісну, ні в чому не повинну, річ. З цієї статті ви дізнаєтеся, як позбавитися від жартівливої, дратівної вас написи або фотографії на футболці, светрі, щоб не залишити слідів клею і не пошкодити тканину.

Як і чим прибрати гумову наклейку з футболки, толстовки в домашніх умовах?

 • Різні принти і написи можуть прикрашати не тільки одяг підлітка, але і речі людини старшого віку. Готовий одяг з фотографією відомого людини або просто з сподобалася картинкою можуть перестати приносити позитивні емоції своєму власникові.
 • Особливо подібна ситуація можлива після того, як яскрава наклейка втратить свій первісний вигляд, або приклеєна картинка покриється густою сіткою з дрібних тріщин. Одягати таку одяг, навіть якщо вона виготовлена з якісної тканини, бажання немає.
 • Але навіть якщо і вдавалося самостійно позбавитися від набридливої картинки на футболці, то залишалися сліди від клею, і річ остаточно переходила в категорію «кандидат на викид».

Чи можна в домашніх умовах видалити наклейку з футболки або толстовки? Давайте розбиратися!

Чи можна в домашніх умовах видалити наклейку з футболки або толстовки

Що потрібно зробити перед видаленням написи з одягу?

Про «походження» наклейки дізнаємося з бірки

Різновиди наклейок для текстильних виробів:

 • Термонаклейки: відрізнити їх від інших наклейок можна по багатому півтонів зображення (багато різних кольорів, відтінків і переходів). Фактура тканини під картинкою не проглядається. Матеріал наклейки щільний. Гладити ділянку на одязі з такою наклейкою не можна.
 • Використання термодруку для нанесення зображення: картинка не щільна. Крізь наклейку проглядається фактура тканини.
 • Наклейка, завдана способом трафаретного друку. Для нанесення зображення використовується трафарет, за допомогою якого на одяг наноситься шар в'язкої фарби. Від такої картинки можна позбутися тільки одним способом: викинувши річ! Малюнок настільки міцно тримається на тканини, що навіть з часом не стирається.
 • Наклейка у вигляді аплікації на вініловій основі. Картинка зазвичай виготовлена з комбінації двох кольорів, не щільна. Текстура тканини проглядається, але не так чітко, як при термодруку.
Зображення, нанесене способом термодрук

Картинку можна звести, прогрів праскою. Процес позбавлення від наклейки складається з декількох етапів:

 • Розкладаємо футболку так, щоб не було складок. Розміщуємо по аркушу паперу над наклейкою і під нею.
 • Виставляємо на прасці максимальну температуру.
 • Починаємо пропрасовувати верхній аркуш паперу, яким ми накривали наклейку. Картинка поступово приклеїтися до паперу.
Картинку можна звести, прогрів праскою

Позбутися картинки на футболці можна за допомогою фена.

 • Основа зображення прогрівається і під впливом високої температури наклейка почне відшаровуватися.
 • Подальші дії полягають у зіскоблюванні залишків картинки з тканинної поверхні.
 • На такий же ефект можна розраховувати, якщо помістити річ на деякий час в морозилку. Низька температура подіє на основу наклейки аналогічно фену.
Як прибрати наклейку з одягу за допомогою фена

Якщо спосіб теплової обробки здається вам занадто тривалим, тоді скористайтесь канцелярським скотчем. Діємо за такою схемою:

 • Притискаємо щільно скотч клейкою стрічкою до картинці, від якої вирішили позбутися. Залишаємо на 2-3 хвилини і за методом воскової депіляції різким рухом зриваємо скотч. Повторюємо процес приклеювання і зняття скотча до тих пір, поки картинка повністю не зникне.

Важливо: спосіб видалення зображення з футболки або толстовки підходить для щільної тканини. Якщо річ схильна до розтягування або деформації, тоді спробуйте позбутися наклейки іншим способом.

 • З футболки, на яку нанесено зображення термодруком, прибрати наклейку можна такими способами.
 • Якщо зображення на вініловій основі, то допоможуть позбутися від нього описані вище методи теплового впливу. Після того, як картинка буде видалена, залишиться тільки обробити місце її прикріплення до тканини. Робиться це ганчіркою, змоченою укусом. Залишки клею заберуться і від картинки не залишиться і сліду.
Після видалення картинки, залишиться тільки обробити місце її прикріплення до тканини

Як і чим прибрати термонаклейку з футболки, толстовки в домашніх умовах?

Вирішити проблему видалення термонаклейки можна в лічені хвилини, якщо у вашому розпорядженні є спеціальний засіб. Але якщо ви читаєте цю статтю, значить, не шукайте легких шляхів і згодні проводити більш складні маніпуляції зі своїм одягом. Позбутися наклейки можна за допомогою підручних засобів:

 • Наклейку можна прибрати, помістивши річ у сушильну машину і задавши максимально можливу температуру. Клейова основа картинки розм'якшитися картинка легко забереться.
Як позбутися від картинки на тканини, нанесеної способом термодрук
<>Як позбутися картинки на тканини, нанесеної способом термодрук?

Для видалення зображення, нанесеного способом термодрук, використовуються такі засоби:

 • етиловий або медичний спирт
 • рідина антисептична на основі спирту

Застосовуються всі ці засоби однаково:

 • ватний диск просочується спиртовою рідиною
 • картинка протирається до повного зникнення легкими (не втирающими) рухами

Важливо: спосіб позбавлення від набридливої картинки не можна застосовувати на футболках, толстовках з тонкої тканини. Часте протирання може розтягнути полотно, і річ прийде в непридатність.

Якщо річ пошита з тканини з ніжною структурою, яка легко витягується, то наклейка виводиться інакше. Наклейку треба щедро залити спиртом і швидко випрати з використанням будь-якого миючого засобу. З пранням вироби не можна затягувати: спирт не повинен встигнути випаруватися з наклейки.

З пранням вироби не можна затягувати

Процес зняття термонаклейки такий же простий, як і видалення зображень з меблів.

Поради:

 • Після зняття термонаклейки, на тканини можуть залишитися жирні плями. Щоб такого не сталося, слід нанести невелику кількість засобу для миття посуду на ту область, де перебувала картинка.
 • Миючий засіб виполіскується під час подальшої прання, яка проводиться через годину.
 • Якщо картинку звести повністю не вдалося, але вона остаточно втратила свій первісний вигляд, то виправить ситуацію нова наклейка. Картинка повинна підходити за кольором і розміром, і перекривати залишки старого зображення.
Після зняття термонаклейки, на тканини можуть залишитися жирні плями

Як стерти малюнок принт, з футболки, майки, толстовки, светри?

Загальні рекомендації з видалення картинки з футболки:

Якщо вам важко самостійно визначити, яким способом картинка нанесена на тканину, то спробуйте дізнатися про це у того, хто подарував вам річ. Вам не доведеться нічого пояснювати щодо невдалої картинки на подарованій одязі. Просто запитайте, де була замовлена річ. Потім можна буде зайти на сайт виробника і з'ясувати, яка технологія використовується виробником для нанесення зображень на тканину.

Відео: Як швидко прибрати напис або букви з робочого одягу?

Як стерти малюнок принт, з футболки, майки, толстовки, светри?

 • Якщо зображення або принт на футболці, майці, кофті неабияк потрепалось, незмінно виникає питання видалення такого виду прикраси.
 • Не варто відразу викидати одяг, яка через картинки прийшла в непридатність. Цілком можливо, що у вас вийде позбутися від малюнка самостійно. Потрібно тільки визначитися з методом виведення картинки або принта, підготувати все необхідне для проведення маніпуляцій з одягом і трохи повозитися.

Відео: як видалити написи на одязі?

Способи видалення з одягу принта або картинки, які нанесені фарбою:

 • На футболки або толстовки можуть наноситися картинки або принт маркерним або набивним способом.
 • Перед тим, як ви почнете зводити картинку з одягу, варто з'ясувати стан тканини і, якщо є етикетка, перевірити інформацію щодо чутливості до розчинника. Адже видаляти картинку доведеться саме цим засобом.
 • Для видалення принта або картинки нам знадобиться ацетон, спирт. Можна також використовувати розчинник маркерної фарби. Краще підготувати всі три засоби. Тоді можна буде почати зводити картинку найбільш щадним з них – спиртом, і якщо тканина нормально «витримає» це випробування, то пробувати більш сильні засоби.

Як звести принт або картинку з тканини, яка сильно линяє:

 • Використовувати розчинник з обережністю, інакше виріб прийде в непридатність.
 • Процедуру розділити на кілька етапів: змивати розчинником, далі – обережно випрати, знову використовувати розчинник і обережно випрати виріб. Так ви зможете уникнути появи плям від фарби, яка змиється розчинником.
 • Якщо одяг не прати після кожного очищення розчинником, а просто звести повністю за один раз картинку, то фарба, яка змиється під дією розчинника, залишиться на виробі. Із всього вищесказаного робимо висновок: використання розчинника для відомості принта або картинки можливе лише з тканиною, здатної витримати дію цього агресивного кошти.

Як вивести написи, букви з футболки, майки, толстовки, светри?

Відео: видалення термоаппликации c робочої куртки