Як скласти футболку швидко, щоб вона не пом'ялася? Як згорнути футболку одним рухом: схема

У статті ви знайдете поради щодо того, як правильно складається така частина гардеробу, як футболка. У валізу, сумку, шафа, на полицю, за одне або два рухи.

Як скласти футболку акуратно і красиво одним рухом?

Напевно, кожен погодиться з тим, що одяг, наприклад футболка, завжди неймовірно швидко дістається з шафи, валізи, з полиці, але як же складно її красиво і акуратно туди повернути назад. Крім того, не зовсім правильно складена футболка завжди вимагає прасування, адже вона буде пом'ята і вкрита складками, а також зламами.

На щастя, сучасна людина настільки винахідливий і спритний, що здогадався як перетворити банальне складання футболки, практично, у фокус, який дозволяє робити це нудне заняття швидко, акуратно і навіть весело. Більш того, складена річ після зберігання знаходить мінімальні складочки і не вимагає додаткової прасування.

Існує кілька способів «рятують» людини від «м'ятих футболок» і дозволяють економити час, а також сміливо брати речі у відпустку, компактно і рівно складаючи їх у валізу або сумку.

ЦІКАВО: Існує навіть спеціальне пристосування, що дозволяє складати футболки буквально блискавично! Придумали його китайці і виглядає воно буквально як складана дошка. Однак такий корисний предмет корисно зберігати вдома, але не тягати за собою в подорожі.

Китайський винахід — прилад для точного і швидкого складання футболки
Як правильно складати футболку акуратно і швидко?

Відео: Як скласти футболку?

Як швидко скласти футболку у валізу, щоб вона не пом'ялася?

Такий швидкий спосіб складання футболки також є дуже ефективним у тому випадку, коли вам потрібно швидко або акуратно укласти велику кількість гардеробу в сумку, а місця для дорожнього праски просто немає.

ВАЖЛИВО: Укладати речі слід одна в одну, щоб згини одягу були максимально товстими і похилими. Це дозволить їм не м'ятися і не залишати складок.

Відео: Як швидко і компактно складати футболки?

Складена футболка за 2 секунди: схема

Дивитися на те, як людина швидко і акуратно одним-двома рухами складає футболку можна вічно! Але вам цілком під силу освоїти цю техніку і самостійно. Головне – уважно і точно вивчити схему рухів руками, а досвід приходить з практикою!

Щоб скласти футболку одним рухом вам достатньо мати рівну поверхню і дві руки:

  • Викладіть футболку на стіл, ліжко, підлога (будь-яку поверхню)
  • Акуратно розправте випрасувану футболку
  • Тримайтеся руками за спеціальні «точки» складання на футболці (див. схему нижче)
  • Складіть футболку і розрівняйте складений варіант

Схема складання футболки:

Проста схема складання футболки

Як правильно скласти футболку: відео

Допомогти вам навчитися складати свої футболки в шафу або дорожню сумку допоможе спеціальне відео, які дуже дохідливо і просто показують майстер-клас і урок по упаковці речей.

Відео: Швидке складання футболки