Як викликати блювоту швидко народними методами і медикаментозними препаратами? Як викликати блювоту швидко в домашніх умовах у дитини, для схуднення?

Основні способи викликати блювоту.

Бувають випадки, коли необхідно терміново викликати блювоту. Зазвичай таке трапляється, якщо дитина чи дорослий випив отруйну рідину. Необхідно якомога швидше вивести з організму. Для цих цілей підійде спосіб з викликом блювоти. У цій статті ми розповімо, яким чином можна викликати блювоту у домашніх умовах.

Як викликати блювоту швидко механічними методами?

Варто зазначити, що існують механічні або ж медикаментозні способи спровокувати блевание. Механічні способи засновані на подразнення стінок мови або гладкої мускулатури кишечника через перенапругу, внаслідок якого виникає виведення блювотних мас. Медикаментозні способи, навпаки, провокують блювоту, збуджуючи нервові закінчення в мозку, стимулюючи вихід всього того, що чоловік проковтнув до прийняття ліків.

Самим оптимальним і простим варіантом є використання механічного способу, за допомогою пальців або ж ложки.

Інструкція:

 • Необхідно випити 2 склянки чистої води, натиснути на корінь язика за допомогою двох пальців або ж ложки. Приблизно 2 надавлювань буде достатньо, для того щоб людина вирвав.
 • Зверніть увагу, що концентрований шлунковий сік разом з продуктами харчування можуть спровокувати опік стравоходу і горла. Щоб цього не сталося, краще розбавляти вміст шлунка. Саме з цією метою рекомендують приймати приблизно від 5 склянки води до 2 літрів.
 • Це істотно розбавить концентрацію шлункового соку і зробить його менш агресивним. Відповідно вдасться уникнути появи опіків на слизовій оболонці і горлі.
Викликати блювоту

Як викликати блювоту народними методами?

Варіанти:

 • Дуже часто, для того щоб спорожнити і очистити шлунок, використовуються відвари трав. В основному застосовують аніс, звіробій, чебрець, а також мед. Готують слабкі розчини і відвари цих трав, приймають за один прийом. Необхідного прийняти приблизно 5 стаканів зілля. В результаті такого впливу стінки шлунка будуть розтягуватися, що спровокує блевание.
 • Ще одним хорошим варіантом є використання перманганату калію. Для цього всього кілька кристаликів розчиняються у дволітровій пляшці води, при цьому рідина повинна бути теплою. Приймається розчин повністю протягом півгодини. Далі, звичайно блювота виникає самостійно. Якщо ж ви не рвете, знову покладіть у рот два пальці і натисніть на корінь язика.
 • Зверніть увагу, що цей метод сприяє подразнення стінок кишечника. Спазми виникають з-за великої кількості рідини, при цьому марганцівка надає дезинфікуючу дію на стінки кишечника, допомагає позбутися від токсинів, якщо дійсно ви з'їли якусь отруєну їжу.
Погане самопочуття

Викликати блевание можна з використанням народних методів. Вони засновані на поєднанні рефлекторних методів і прийому спеціальних дратівливих засобів, які провокують спазм кишечника і шлунка.

Рецепти:

 • Приготуйте міцний чорний чай, додайте склянку 4 столові ложки молока, а також щіпку солі. Випийте це засіб, воно допоможе очистити кишечник. Для того щоб спосіб подіяв, потрібно випити не менше 2 склянок такої суміші.
 • Витягти вміст шлунка можна за допомогою настоянки кореня аїру. Для цього дві столові ложки порошку заливають трьома склянками теплої води. Тримати на вогні приблизно 3 хвилини, після цього проціджують, злегка охолоджують до теплого стану. Необхідно протягом 20 хвилин випити всю порцію розчину.
 • До цікавих і незвичайних способів, які допоможуть викликати блевоту, відноситься катання на гойдалках або розкручування. Необхідно крутиться навколо себе протягом 2 хвилин. При цьому потрібно не вальсувати, а робити це дуже швидко. Маніпуляція спровокує порушення в роботі вестибулярного апарату і відповідно блювоту.
Нудить

Як викликати блювоту швидко в домашніх умовах у дітей?

Окрему увагу варто приділити викликання блювоти у дітей. Справа в тому, що діти поки ще не зовсім розуміють, що потрібно робити в процесі такого дійства. Тому блювотні маси, які виходять, можуть заковтувати назад. Щоб такого не сталося, пояснити дитині, як необхідно діяти.

Якщо це немовля, то ні в якому разі не варто намагатися очистити шлунок самостійно. У таких дітей очищення шлунка проводиться за допомогою клізми, і невеликої кількості води. Процедуру повинен робити фахівець, а не батьки. Що стосується дітей віком старше 3 років, то блювота викликається наступним чином:

 • Дитину необхідно покласти горизонтально на коліна дорослого, таким чином, щоб живіт виявився в області трохи вище колін
 • Далі, підставляється під голову дитини миска і вводиться два пальці. Потім надавлюють на корінь язика, при цьому також бажано дати випити дитині велику кількість води
 • Цей спосіб застосовується в тому випадку, якщо дитина випила якусь отруйну рідину або ж таблетки

Зверніть увагу, що таким способом не можна викликати блювоту, якщо дитина випила бензино - або керосиносодержащие рідини, а також розчинник. У цьому випадку варто терміново звернутися до лікаря, бо як блювота може спровокувати опік слизових оболонок і виникнення ерозії, а також виразки.

Малюк отруївся

Можна викликати блювоту, щоб схуднути?

Часто цікавляться, яким чином можна вирвати дівчину, яка прагне схуднути? Зверніть увагу, що такий спосіб позбавлення від їжі і зайвих калорій, провокує психосоматичні захворювання, а також булімію. У людини виникає деяка залежність від такого роду позбавлення від їжі, і можуть початися серйозні проблеми зі здоров'ям.

Крім того, такий спосіб позбавлятися від їжі і худнути, порушує водно-сольовий баланс. Це може спровокувати порушення в роботі нирок, печінки, а також нервової системи. Тому позбуватися таким чином від зайвої ваги не можна. Найкраще скорегувати харчування, а також і відвідувати тренажерний зал. Тільки виховання корисних звичок сприятиме схудненню.

Блювота для схуднення

Таблетки, що викликають блювоту

Крім механічних способів, також існують медикаментозні препарати, які провокують виникнення блювоти. Принцип їх роботи заснований на різних впливах. Існує два принципово різних підходи до того, щоб викликати блювоту за допомогою таблеток.

Види препаратів:

 • До пігулок центрального впливу відноситься апоморфін. Він подразнює нервові закінчення в мозку, які провокують виникнення блевания. Зверніть увагу, що не можна приймати препарати в більшій кількості, ніж це належить і зазначено в інструкції. Тому що можуть виникати галюцинації. Це дійсно сильне психотропну речовину.
 • Друга група, яка використовується для того, щоб спровокувати блювоту, відноситься до препаратів місцевого впливу. Вони дратують блукаючі нерви в кишечнику, дванадцятипалої кишці. До таких препаратів належать Дигоксин, Леводоп.
Погане самопочуття

Як бачите, спровокувати блювоту досить просто. Пам'ятайте, що це стрес для організму. Після блювоти бажано близько тижня не навантажувати травний тракт жирної і важкої їжі.

ВІДЕО: Викликати блювоту