Заманиха висока: лікувальні властивості, протипоказання, застосування в медицині. Як застосовувати настойку коріння заманихи чоловікам і жінкам: інструкція

У статті описана докладна інформація про корисні властивості і протипоказання заманихи. Так само ви дізнаєтеся, як правильно її приймати.

Заманиха являє собою чагарник з дерев'янистим коренем. Стебло рослини покритий шипами, листя великі — іноді в діаметрі досягають 35-37 див. Зелені суцвіття панацеї мають невеликий розмір і зібрані в пучки. Яскраві червоні ягоди достигають в серпні або на початку вересня. Для лікувальних цілей використовують в основному тільки кореневища і корені.

Трава заманиха і корінь: лікувальні властивості і протипоказання

У заманихи є ще інші назви: эхинопанакс, оплопанакс. Завдяки вмісту таких елементів, як:

 • ефірні масла, вуглеводи
 • сапоніни, флавоноїди
 • кумарини, альдегіди
 • глікозиди, вільні кислоти

оплопанакс застосовується для лікування різних патологій.

Заманиха — природний лікар

Препарати на основі цієї рослини використовуються для лікування наступних захворювань:

 1. Різних нервових розладів, депресій, вялотекущей шизофренії, серцевої недостатності, синдрому хронічної втоми.
 2. Мігрень, гіпотонія, перенапруження, роздратування, безсоння — теж добре піддаються лікуванню цією рослиною.
 3. Гінекологічні патології, статеве безсилля проходять після застосування заманихи, якщо ці хвороби не запущені.
 4. На первинній стадії розвитку діабету коріння рослини нормалізують баланс цукру в крові.

ВАЖЛИВО: Перед прийомом лікарського рослини ознайомтеся з протипоказаннями. Не можна приймати эхинопанакс тим, у кого: алергія, гіпертонія, інфаркт, гострі інфекційні патології, нервова збудливість, епілепсія, лихоманка.

Настоянка коріння заманихи – інструкція по застосуванню для жінок і чоловіків

Щоб настоянка оплопанакса максимально впливала на «епіцентр» захворювання, її треба правильно приготувати. Звичайно ж, готовий препарат не складе труднощів купити в аптеці.

 • Збір коріння заманихи слід проводити після дозрівання плодів і опадання листя з кущів.
 • Їх необхідно акуратно викопати, помити, порізати на рівні частини, просушити.
 • Коли кореневища і коріння підсохнуть, їх поміщають в скляну банку і заливають медичним спиртом. Пропорції такі: 20 г подрібненого кореня йде на 100 мл спирту.
 • Приймають такий розчин (два-три рази на добу по 30-35 крапель до їжі) по закінченні двотижневого періоду, який необхідний для того, щоб він настоявся. Причому, процес проводиться в прохолодному, темному місці.
 • Ще рекомендується процідити розчин і залити в темну посудину. Зберігайте настоянку в аптечці при кімнатній температурі.
Як з эхинопанакса зробити настоянку?

ВАЖЛИВО: Передозування настоянкою з даного рослинного зілля може призвести до самих небажаних наслідків, а саме: до отруєння і мігрені. Адже у великих дозах заманиха діє як отрута.

Препарат у таблетках заманиха плюс для жінок: інструкція із застосування, відгуки

Заманиха Плюс, як стверджують продавці, не є лікарським препаратом. Таблетки використовують як харчову біодобавку. Вони посилюють у жінок статевий потяг, розкріпачують. Якщо ж їх застосовувати курсом, то ви помітите поліпшення зору, стану шкіри і ваш організм стане більш стійким до різного роду захворювань.

Солодкі таблетки — Заманиха плюс
<>Відгуки:

Діана, 23 роки

«Вирішила зупинитися саме на цьому препараті, так як він виявився дешевшим, ніж ті, що пропонували. У мене після народження дитини з'явилися проблеми з порушенням. Спробувала приймати, як описано в інструкції, і справді з'явився потрібний ефект. Крім того, помітила, що стала менше хворіти взимку ГРВІ».

Валерія, 28 років

» Про заманихе почула від подруги. Захотіла теж спробувати. Все що пишеться на упаковці про розкріпачення, статевому потязі — це правда. Ще помітила, що у мене покращився зір, і стала менше хворіти на застуду».

Заманиха як збудник: застосування

Як ефективне збудливий засіб, деякі покупці замовляють Замануху Плюс. Випускається вона у формі шипучих таблеток. До складу препарату входять екстракти: оплопанакса, муіра пуамы, даміани, зеленого чаю. Ще в речовині присутні допоміжні речовини: глюкоза, ароматизатор — Апельсиновий сік, сода і лимонна кислота.

Інструкція для застосування эхинопанакса для порушення

Згідно інструкції для порушення достатньо взяти одну-дві шипучі, солодкі таблетки розчинити в 200 мл води, чаю, соку і т. п., і випити під час трапези. Через деякий період ви відчуєте бажання і внутрішнє розкріпачення, що додасть сексуальних відносин незабутні нові відчуття.

Масло заманихи високої: застосування

Масло екстракту заманихи застосовують для очищення шкірних покривів, щоб позбутися від зморшок і омолодження шкіри особи.

Як правильно застосовувати масло заманихи високої?

Щоб отримати олію заманихи, можна використовувати сухі кореневища, листя, ягоди і коріння. Спочатку рослинне масло нагрівають до кипіння. У підготовлену посудину поміщають замануху і заливають гарячим маслом. Дають настоятися в темному місці. Після чого зілля для шкіри вже можна використовувати.

ВАЖЛИВО: Перед застосуванням масла панацеї обов'язково зробіть тест на алергенну реакцію на зворотній стороні зап'ястя.

Відео: Заманиха — природний лікар