Китайський пластир для суглобів Алиэкспресс: огляд, переваги

Огляд китайських пластирів на Алиэкспресс.

Існує маса способів, за допомогою яких можна займатися лікуванням суглобів. Серед них як народні рецепти, так і лікарські препарати. Зверніть увагу, що найчастіше для зняття болю використовуються нестероїдні протизапальні засоби. Це можуть бути уколи, свічки і мазі, які накладаються безпосередньо на хворе, уражене місце. Але крім того існує ряд альтернативних методів, що дозволяють зняти хворобливі відчуття. У цій статті ми поговоримо про китайських пластирах, які допомагають позбавитися від болю в суглобах.

Чому китайські пластирі ефективні: переваги пластирів

Зараз багато людей, які страждають захворюваннями суглобів, часто думають про китайській медицині. Справа в тому, що саме ця медицина змогла в собі з'єднати східні способи лікування, які використовувалися в давнину народними цілителями, а також сучасні методики. Найчастіше в китайській медицині використовується як раз комплексний підхід, коли хвороби лікують не тільки певними препаратами, спрямованими на лікування конкретного захворювання, а впливають на весь організм. Тим самим лікують суглоби, не приносячи шкоди іншим органам і системам.

Варто відзначити, що найбільш ефективними методиками вважається голковколювання, а також використання різноманітних місцевих мазей і препаратів для суглобів, уражених місць, розтягнень м'язів. З урахуванням цих методик придумали лікування китайськими пластирами. Це своєрідний симбіоз сучасної і стародавньої медицини. Дійсно, в першу чергу діюча речовина найактивніше вбирається безпосередньо в ураженому місці. Відповідно для лікування необхідно використовувати своєрідні ванночки, примочки, а також компреси. Ось тільки здорова людина, яка більшу частину свого життя працює, не може приділяти своєму здоров'ю так багато часу.

Китайський пластир

Переваги:

 • Тому існує деяка складність з використанням своєрідних примочок, компресів для лікування суглобів. На це просто немає часу.
 • Саме для цього придумали спеціальні китайські пластирі, що істотно спрощує життя. Немає необхідності окремо з'єднувати компоненти мазі, будь-то засоби, накладати на хворе місце, обмотувати декількома шарами еластичного бинта, і підтримувати певний період часу.
 • Все це зводиться до однієї простої маніпуляції: зняття захисного шару з пластиру і прикріплення його до хворого місця. Сам пластир вже напитан всіма необхідними лікарськими екстрактами, травами, що дозволяє впливати на хворобу безпосередньо в зоні ураження.
Патчі

Кращі китайські пластирі для суглобів Алиэкспресс

Величезна кількість китайських пластирів можна знайти на Алиэкспресс. Вони продаються в основному не по одному, а цілими упаковками, що дозволяє придбати курс. Що допоможе істотно поліпшити стан хворого і дає можливість знизити прояв хвороби. В основі цих китайських пластирів лежить звичайна тканина, просочена клеєм і діючою речовиною. Воно може бути різним.

В основному це лікарські трави. Останнім часом для виготовлення таких засобів використовується отрута скорпіона або мурашина кислота, що дозволяє активізувати кровообіг у тканинах хворих та покращує стан пацієнта. Нижче представлений огляд найбільш популярних пластирів для лікування суглобів, які можна знайти на Алиэкспресс.

Щоб зробити перший замовлення на Алиэкспресс, прочитайте інструкцію по реєстрації і пошуку товару, оплату і доставку на офіційному сайті тут, або прочитайте статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс».

Каталог пластирів для суглобів можна знайти тут.

Патчі

Огляд:

 • Китайський пластир Тигр. В основі цього пластиру лікувальний вплив різноманітних китайських трав, які знаходяться в гірських місцевостях і збираються місцевими жителями. Змазаний пластир нічим іншим, як бальзамом Білий тигр. Склад достовірно невідомо, але знаємо тільки те, що в складі полин, кульбаба, лотос, кореневища різноманітних трав. <>
  Зелений тигр
 • Патчі з отрутою скорпіона. Відомо що в склад, крім цього компонента, входять ще й інші китайські трави. Отрута скорпіона в невеликих кількостях є стимулюючим речовиною, загоює хворі суглоби, сприяє відновленню еластичності хрящової тканини. Завдяки цьому знижується біль у м'язах, відновлюється приплив рідини до суглобів, що забезпечує гарне ковзання всередині кісток суглобів. Пластир може викликати сильну алергію, продається упаковками по 80 штук в кожній. Клеїться в середньому пластир приблизно на 8-12 годин. Рекомендовано перед тим як наклеїти пластир прийняти ванну і протерти шкіру знежирювачем, тобто спиртом. Це забезпечує краще зчеплення пластиру і шкіри.

  Скорпіон
 • Патчі з бджолиною отрутою — досить популярний товар на AliExpress. Відзначають, що в складі знаходиться бджолина отрута, а також камфора, ментол і інші китайські трави. Багато покупці відзначають, що пластирі досить сильно зігрівають, допомагають позбавитися від болю в спині. Ефективні при радикуліті, артриті. Якщо болять коліна, то клеять зазвичай над коліном. В упаковці приходить 30 патчів. Цієї кількості достатньо для курсу лікування і полегшення стану.
 • Пластир Samifur. Це ніщо інше як патч, який містить у собі екстракт мурах і китайські трави. Завдяки такому симбіозу виходить хороший ефект. Таким чином хворі місця добре розігріваються. Це сприяє зменшенню болю. Всього в упаковці 8 штук. Відповідно, якщо ви зібралися лікувати хронічні захворювання, вам доведеться пластирі докуповувати. Мурашина кислота стимулює кровообіг.

  Пластир Samifur
 • Китайський Патч Xiedu Zhuifeng. Містить паприку, червоний перець і отрута скорпіона. В упаковці 8 штук. Зігріває і знижує больові відчуття. Найбільш ефективний при болях в шиї, поясниці і колінах. Сильно зігріває і підвищує температуру в зоні впливу. Є в складі екстракти прянощів.

  Патч Xiedu Zhuifeng
 • Povihome. Містить отруту змії, павука і скорпіона. Зігріває і розслаблює суглоби. Ефективний при хронічних недугах.

  Патчі

Спробуйте придбати пластирі на Алиэкспресс. Можливо вони допоможуть зняти біль у суглобах.

ВІДЕО: Китайські пластирі