Карбокситерапія: газові уколи для спини і суглобів. Користь та протипоказання до проведення карбоксітерапії

Користь карбоксітерапіі для суглобів.

Карбокситерапія в нашій країні з'явилася відносно недавно. Найцікавіше, що раніше подібне лікування суглобів практикували в санаторіях Чехії, Словаччині, тепер ця послуга доступна і в нашій країні. У даній статті ми розповімо, що це за уколи і яким чином вони допомагають відновити суглоби і вилікувати хвороби спини.

Карбокситерапія: що це таке і навіщо потрібно? Користь карбоксітерапіі

Карбокситерапія використовується не тільки для лікування проблем опорно-рухового апарату, але ще допомагає впоратися з численними косметологічними проблемами, такими як целюліт, мішки під очима або обвислий особа. Зазвичай ця процедура допомагає підтягнути обличчя, тіло, а також покращує кровопостачання.

Основа терапії в тому, що за допомогою спеціального пістолета у визначені місця, на яких проводиться процедура, вводиться зріджений вуглекислий газ. Це свого роду микроуколы. При цьому в певні місця потрапляють невеликі пухирці вуглекислого газу.

Карбокситерапія

Справа в тому, що ця речовина є отрутою для організму. Якщо вдихати його, воно може спровокувати отруєння і навіть смерть. Але крім цього речовина є також дуже корисним, якщо використовувати його правильно. Таким чином організм отримує сигнал про те, що в певних ділянках тіла знаходиться вуглекислий газ. Відповідно для того, щоб для організму не було шкоди, він направляє туди підвищений вміст кисню, який зможе усунути вуглекислий газ.

Користь карбоксітерапіі:

 • В результаті цього уражені ділянки насичуються киснем, і в них поліпшується кровообіг, кровопостачання, запускаються процеси регенерації
 • Зникає целюліт, зменшуються мішки під очима, вирівнюється контуру обличчя. Але крім цього, за допомогою даної терапії, можна поліпшити стан суглобів
 • Найцікавіше, що досить часто, наприклад при артритах і артрозах, роблять укол безпосередньо в суглоб, тобто в кісткову тканину, що допомагає у відновленні
Карбокситерапія

Газові уколи для спини і суглобів: для чого роблять?

Процедура карбоксітерапіі проводиться в спеціальних клініках, які займаються лікуванням опорно-рухового апарату і в косметологічних кабінетах. Тому як на ряду з лікуванням суглобів, за допомогою газових уколов лікують ще й багато проблем, пов'язані з косметологією. Процедура практично безболісна, тому як дуже тонкі голки, одноразові, водяться неглибоко і досить легко проникають в шкіру.

Газові уколи

Користь:

 • Згідно з деякими даними, було виявлено, що уколи газом сприяють кисневого голодування всередині хворого суглоба або м'язи, в яку був зроблений укол.
 • Відповідно після цього організм покращує приплив крові до цього місця і кількість кисню збільшується в 3 рази. Це допомагає швидше розробляти суглоб, зняти запалення. Адже більшість захворювань опорно-рухового апарату якраз пов'язано з тривалою обездвиженностью суглобів, невеликий рухливістю, відсутністю фізичних навантажень.
 • Або ж навпаки, надмірно сильних навантажень на хворий суглоб. В результаті цього в самому суглобі більше не спостерігається дефіциту кисню, а навпаки, фіксується його приплив, що покращує стан хворого місця.
 • Варто відзначити, що дана процедура в порівнянні з іншими, більш безпечна, тому що часто карбоксітерапію роблять людям, яким не можна приймати величезний перелік ліків у зв'язку із захворюваннями печінки та нирок. Карбокситерапія є практично нешкідливою, її дозволяють навіть людям з цукровим діабетом.
 • Тому що вуглекислий газ і так бере активну участь у всіх процесах, які відбуваються в нашому організмі. Відповідно він не є стороннім або чужорідним речовиною. Суглоб цілком адекватно реагує на його стрибок у певних місцях, організм намагається якомога швидше вивести його з організму. Відповідно приблизно через 10-20 хвилин весь вуглекислий газ, який вкололи в процесі карбоксітерапіі, виходить через органи дихання, а також нирок.
 • За допомогою карбоксітерапіі лікується остеохондроз, протрузії в хребті, артрит, артроз, грижі міжхребцевого типу, а також ревматизм. Варто зазначити, що дуже часто ін'єкції з вуглекислим газом роблять м'язи, які провокують біль у спині.
 • Завдяки цьому поліпшується приплив крові в хворі місця, що запускає обмінні процеси і налагоджується весь ланцюжок. Поліпшується обмін речовин, завдяки цьому кров у суглобах краще циркулює і запускаються регенеративні процеси.
 • Таким чином організм без участі лікарських препаратів і заборонених засобів, а також шкідливих таблеток, відновлюється. Всього необхідно зробити від 3 до 10 процедур, в залежності від сили тяжкості захворювання. При остеохондрозі рекомендують робити приблизно три процедури в тиждень протягом місяця.
Газові уколи

Протипоказання до проведення карбоксітерапії

Часто такі процедури радять людям, які дуже чутливі до погоди, а також страждає частими мігренню через остеохондрозу шийного відділу хребта. Завдяки таким маніпуляціям вдається позбутися від подібних явищ, а також заощадити величезну кількість грошей на придбання дорогих ліків. Незважаючи на відносну нешкідливість, до проведення маніпуляції існує ряд протипоказань.

Карбокситерапія
<>Протипоказання:
 • Вагітність
 • Лактація
 • Захворювання печінки
 • Недуги дихальних шляхів
 • Онкологічні захворювання. Тому як з прискоренням обміну речовин, може посилитися ріст злоякісних новоутворень.

Карбокситерапія — одна з різновидів уколів, які роблять в суглоби і в простір між хребцями. Вона допомагає швидко усунути больовий синдром і знімає запалення в короткі терміни.

ВІДЕО: Карбокситерапія