Найпопулярніші коктейлі Італії: топ-11 коктейлів, назва, рецепти

Побувайте в Італії просто приготувати коктейль за нашими рецептами.

Зміст

Італія — країна, яка живе у вічному святі. А чому б власне і ні, адже тут є сонце, море, виноградники та найсмачніші коктейлі в світі. Про знаменитих італійських напоях вже давно говорить весь світ, а все тому, що смачніше коктейлю з сонячної Італії може бути тільки безліч коктейлів з Італії.

Найпопулярніші коктейлі Італії: назва, рецепти

<>найпопулярнішим напоєм Італії є граппа. Напій роблять з виноградного макухи, води, цукру і дріжджів. По суті, це виноградна горілка, яку потрібно витримувати від шести місяців до півтора років. Дуже часто в граппу для додання характерного фруктового запаху і смаку додають ванілін, пряності або різні фрукти.

На основі граппи створюється велика кількість цікавих коктейлів. Один з найпопулярніших коктейлів Італії на основі граппи називають «Граппа Манхеттен» і ви можете зробити його самостійно за наступним рецептом.

Рецепт коктейлю «Граппа Манхеттен»

Змішати 50 мл граппи з 25 мл червоного вермуту і парою крапель будь настоянки на травах, додати трохи колотого льоду і струсити.

Коктейль

Один з популярних гристих напоїв, які мають довгу історію створення та набули успіх за межами Італії, це ароматне вино Просекко. На його основі роблять дуже багато незвичайних коктейлів, домагаючись часом зовсім неймовірного смаку.

Рецепт коктейлю «Белліні»

  • Подрібніть і перетріть через сито п'ять вкрай стиглих персиків, додайте в персикове пюре 50 грамів цукру.
  • Перекладіть пюре в шейкер, додайте в нього кілька кубиків льоду і 750 мл вина Просекко, струсніть шейкер і розлийте напій по келихах, попередньо процідивши крижану крихту.

Рецепт коктейлю «Апероль шприц»

Змішайте 40 мл Апероль з 60 мл Просекко, додайте трохи содової води або тоніка і пару кубиків льоду. Прикрасити напій можна часточкою апельсина.

Соковито

Рецепт коктейлю «Помилковий Негроні»

Змішайте 30 мл червоного вермуту з 30 мл лікеру Кампарі і 30 мл Просекко. Охолодіть з допомогою крижаних кубиків і прикрасьте келих часточкою будь-якого цитруса.

Рецепт коктейлю «Біла троянда»

Лімончелло, наступний за популярністю напій у Італії. П'ють його так часто і в такій кількості, що італійці називають його алкогольний лимонад. Як правило, подають його в кінці будь-якої трапези в дуже охолодженому вигляді. На основі Лимончелло створено понад п'ятдесяти видів коктейлів, але особливим успіхом користуються два: Чорна троянда і Кремончелло.

Смешайте 20 мл джину, 20 мл лікеру Кампарі, 20 мл Лимончелло з декількома краплями ангостури. Охолодіть і подавайте напій в келиху з часточкою лимона.

Ніжно

Рецепт коктейлю «Кремончелло»

Вилийте в келих 30 мл вершків, а зверху полийте 30 мл Лимончелло. Подавати такий коктейль прийнято, не змішуючи компоненти. Кремончелло дуже любимо італійками, які вважають, що за смаком напій дуже схожий на морозиво.

Рецепт коктейлю «Дон Джованні»

Італія — країна, в якій рясно ростуть мигдалеві дерева, тому дуже природно, що саме там народився лікер, настояний на ядрах мигдалю з прянощами. Цей напій з трохи гіркуватим, специфічним смаком носить назву Амаретто, і він є основою багатьох коктейлів.

Мигдально

Змішайте 30 мл шоколадного лікеру з 10 мл Амаретто і прикрасьте зверху збитими вершками, щедро посипаних тертим шоколадом.

Рецепт коктейлю «Шипучий флірт»

Змішайте 20 мл соку апельсина з 30 мл Амаретто і 100 мл сухого шампанського. Подавати коктейль потрібно, прикрасивши келих цитрусової цедрою.

Рецепт коктейлю «Хрещений батько»

Повністю заповніть келих кубиками льоду, налийте 30 мл Амаретто, далі 30 мл віскі і перемішайте. Смачний італійський коктейль готовий!

Міцний

Рецепт коктейлю «Італійська кава»

Було б дивним, якщо б в Італії не з'явився такий загадковий лікер з унікальним смаком, як Стрега. Його рецепт зберігається в найсуворішому секреті і містить у собі сімдесят трав і спецій. Шовковий тягучий солодкий смак Стреги яскраво виявляє себе у двох найсмачніших коктейлях.

Змішайте 30 мл лікеру Стрега з чашкою міцно свіжозавареної кави і подавайте, прикрасивши тертим мускатним горіхом і шаром збитих вершків.

Кавовий

Рецепт коктейлю «Полювання на відьом»

Змішайте 50 мл лимонаду з 50 мл віскі, 25 мл сухого вермуту, 15 мл лікеру Стрега і подавайте в охолодженому вигляді.

Крім відносно легких алкогольних напоїв Італія є батьківщиною ще й міцного бренді. Смак, виробленого в сонячній країні, бренді виходить дуже незвичайним, а аромат чудово фруктовим. Пити бренді італійці звикли охолодженим і тільки після щільної трапези.

Безсумнівно жителі Італії прекрасно розбираються в алкоголі і тонкощах його прийому. Тому відвідавши цю спекотну темпераментну країну, обов'язково скористайтеся порадами італійців і вибрати напій на свій смак.

Відео: Італійський коктейль Апероль-Спрітц: готуємо разом